• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Okres Nový Jičín; Kopřivnice?

(Zamčená)
3. prosince 2010 
mom: http://www.youtube.com/watch?v=gnyBPFY4xWU
byli jsme v rožnově ...ale budeme chodit do frenu
15. kvě 2009 v 06:55  • Odpověz
ahoj všichni, mám takový dotaz hupczo na tebe, někde jsem vyčetla, že jsi byla na revizi, jak brzy se ti podařilo otěhotnět po tomto zákroku.Jestli ti to teda nevadí, že se ptám...
15. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jsem z Nj a taky jsem byla na revizi dělohy v Nj asi před 6 týdnama.
15. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
zanet: nevadí :wink: na revizi jsem byla v prosínci a otěhotněla jsem v červenci - začali jsme se snažit hned v lednu
držím palec :wink:
15. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
Hupczo, díky za odpověď. Vidím, že tělo si stejně řeklo samo, kdy to zařídí :slight_smile: Já už jednu prďolu mám a teď to byl trošku šok. No dám si ješte asi měsíc pohod a pak se na to vyrhnem. Ty už chodíš tak brzo s malým plavat, my jsme začínali v 6-ti měsících, myslela jsem, že se nejdřív začína plavat ve 3 měsících :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
zanet: no ono si to člověk neplánuje a nemile to překvapí vždycky ...ale co naděláš, že :pensive:
hlavně, když teď máme ondru :slight_smile:

chodíme jen na vaničky (zatím) - onří je vodomil - ani u koupání nepláče, tak jsme toho chtěli využít ..a když je možnost ..nejsem žádná ambiciozní pipina, co její dítě musí absolvovat vše a jako první - ale když vidím, jak jse spokojený ...:slight_smile:
15. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
hupcza - pěkné video! Ondrášek vypadá spokojený... :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
romana: dík ..jj..byl moc spokojený ....byla jsem sma, takže natočený je jen kousek ...ale pusinu měl od ucha k uchu :slight_smile:
16. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
To je super!! Skoda ze to neni nekde bliz... :frowning2: do Frenu ani do Roznova bych se nemela jak dostat. Ridicak nemam a nez bych se tam dojela busem.... :confounded:
16. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
Momin,tak do Koprivnice. Jsou tu dve holciny,co provozuji vanicky. Byla jsem na vanickach jen 1x, pak nam to rehab.sestra nedoporucovala. Ted uz jsme O.K.,tak premyslim,ze od zari zacneme chodit.
16. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
Ono to je v koprivnici???? :astonished: Ale to neni na bazene ze? Mohla bys mi dat nejaky kontakt jestli mas?? me se to fakt strasne libi..:slight_smile: A jestli chces taky chodit tak se tam treba potkame.... :wink:
16. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
No jasně!
Koukni se na tyto odkazy.

http://plavej.ic.cz/instr.php

http://www.kvskoprivnice.cz/foto/foto_kojenci/f_kojenci.htm

Jsou to odkazy na dvě holčiny co mají plavčo. S Aďulou jsme byli u p. Lakomé. Už tam k ní nikdy nejdu. Přístup, co se týče peněz je šílený. Naúčtovala mi i lekce, co jsme s Aďulou nebyli a dokonce i jednu, když jsme se hlásili a já ji řekla, že začneme až od příštího pátku. Tak mi naúčtovala ten pátek, co jsem tam volala. Prostě mazec :angry:
Později jsem se seznámila s jednou hočinou a ta mi říkala, že v Kopřivnici je ještě jedna holčina, co provozuje dět.plavčo. Jmenuje se Štrbavá. Plavčo má o hodně levnější :wink: :slight_smile:
16. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
mom: no busem bych to teda taky neabsolvovala :sweat_smile:

romana: tak o tom ani nevím ...díky za odkazy (byť byly primárně pro mom:wink:)
18. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
romana: no jinak to je asinomen omen -lakomá s takovým přístupem :grinning:
18. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
hupcza - :grinning: toho jsem si nevšimla :grinning: Ano ano...to příjmení na ní pasuje :grinning: :sunglasses:

TADY JE MRTVO !!!!!
26. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
romana: no jo ..asi vylezlo sluníčko a všichni vyrazili ven :slight_smile:
26. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
holky ahoj jak valcite? :slight_smile: Dan ma ted silene obdobi vzdycky od 6 do 8 vecer rve.. uplne silene. usina ale pritom rve. Sme z neho hotovi.... Snad ho to brzo prejde....
27. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
mom: ondra je trošinku rozmrzelejší - má teakci na očkování proti tbc ..ale i tak je zlatíčko :slight_smile:

hele ..nevyrazíme někdy s kočárkama?
28. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
MOMIN:
28. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Paráda, něco jsem zmáčkla a vono se to odeslalo :grinning:
Momin a nebolí ho třeba bříško(prdíky)??? Kluci na to hodně trpí......Dvě hodiny pláče, to není dobrý....
28. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
romana: mám kámošky, co jejich dětí vždy v podvečer pláčou ... prostě jsou přetažené ....táta se třeba vrací z práce a přináší venkovní stres amimča jsou na to citlivé ....
prdíky by nebyly tak pravidelné
to se upraví
28. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj. On na ty prdiky dost trpi ale taky si myslim ze by to nebylo tak pravidelne kazdy den..ale opravdu netusim cim jinym to muze byt..:( Mozna fakt tou unavou. Ale tak proc nespinka? :frowning2: Bobek maly.. Doktorka nam na ty prdiky rekla ze to prejde samo po 3 mesicich ze musime vydrzet. :confounded:
28. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
......noo a přetažení by taky nebylo pravidelné.....
28. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
no to mas pravdu. ja fakt nevim. Slysela sem ze nektere male miminka to tak maji ze tak krici pred spanim.. my v 8 vzdycky koupeme a potom je jak vymeneny. Uz sme skouseli i koupat driv jestli to pumuze ale nepomohlo-kricel zase po koupani-do tech 8 proste... :unamused: myslis ze mame jit k dokrorce? myslim ze ta nase by nam rekla ze to je to brisko..
28. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
A on ti pláče i když ho máš na rukách? Za zeptání nic nedáš :wink: Četla jsem, že děti pláči, když jim je třeba zima, teplo, moc světla, nebo zase málo. Aďa měl jednou špatné období, pořád se nám v noci budil a kamarádka nám poradila přesunout postýlku a ono to zabralo. Ale asi bych se šla poradit k MUDr.
28. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Na rukach place jenom chvilicku a potom usne. Ale polozim ho a uplne hystericky zacne kricet-vezmu ho a za chvili je zase klid. v postylce uz potom neplace a krasne usina sam... Ani u neho nemusime byt...
28. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Momin, určitě bych se poradila s MUDr. Ale znám holky, co uspávají prcky i ve 2letech. U nás malého položím kolem 8h s medvídkem do postýlky a on sám bez breku usne. Ale pamatuji si, že nějaký čas, když byl Aďula malinkatý, tak Jirka uspával. U něj vždy vytuhnul :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Chodíte k MUDr. Horáčkové?
28. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Chdime ke Konečné na polikliniku. tak ja si tam zitra pro jistotu zajdu... My ho ale nemusime jako takhle uspavat. Po 6 ho to vzdycky chytne..tak krici.. potom v 8 se uz u koupani uklidni-ve vode se mu libi. pak se napapa a dame ho do postylky. tam je nekdy jeste i hodinu vzhuru ale je hodny a pak si sam usne...
28. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Však jo, za zeptání nic nedáš....Pak písní, co ti MUDr. poradila, ráda se přiučím :wink:
28. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.