• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Okres Nový Jičín; Kopřivnice?

(Zamčená)
3. prosince 2010 
Jo jo snad nam neco poradi. Holky odsud si na ni docela ztezujou-ze neni dobra a ze jim nikdy nic poradneho neporadila ale my sme zatim spokojeni.. taky sme jeste nic moc nepotrebovali... :wink:
28. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jejda....a proč jste k ní šli, když má špatnou pověst? Je pravda, že si kdykoliv můžeš vzít kartu a jít jinam...
My chodíme k Horáčkové a jsme s ní max. spokojení.
28. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
je tady se rozebírají dr. ..já chodím do jičína k syrovátkové ... vybírala jsem podle znamylekar.cz
má dobré reference .... zatím mi příjde rozumná ...ale taky jsme nic nepotřebovali :slight_smile:
28. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
Ja sem u ni byla nahlasena uz pred porodem a pak jak sem zacla chodit s kocarkem a s holkama tak rikaly ze u ni teda nic moc.. 2 od ni presly k jine.. A ta pani Horackova je kde?
28. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
mom: http://www.mamaaja.cz/ActiveWeb/Article/1073/vse_o_placi.html

VESELÉ“ PODVEČERY
Přibližně deset až dvacet procent nejmladších kojenců hodně dlouho a intenzivně pláče („v kuse“ i déle než tři hodiny denně). Bývá téměř pravidlem, že nejintenzivněji a nejsoustavněji pláčí miminka v podvečerních hodinách. Odborníci přiznávají, že se jedná o těžko vysvětlitelný jev, a jako možné příčiny uvádějí nezralou organizaci spánku a bdělosti, lehkou neuromotorickou nezralost, hyperaktivitu, sníženou adaptabilitu nebo trávící obtíže. Často se v této souvislosti hovoří o tzv. kolikách.

Při kolikách miminko zrudne, propíná končetiny a můžeme pozorovat i tvrdnutí bříška. Kojenecká kolika bývá směšována s bolestmi bříška kvůli „prdíkům“, které mohou miminko také pěkně potrápit. Je ale velice pravděpodobné, že vaše malé jen potřebuje před spaním vybít přebytečnou energii. Jeho pláč může být také reakcí na napětí a únavu maminky (v raném věku jsou spolu máma a dítě velice úzce spojeni).

Fáze „veselých“ podvečerů netrvá věčně (obvykle přejde do tří měsíců). Vydržte! Už brzy si spolu s vaším mrňouskem budete vesele hrát a radovat se z jeho pokroků!
28. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
hupcza diky moc to je super odkaz!! Danecek je fakt moc ukriceny.. Sem z neho na Opavu nekdy. :zipper_mouth:
28. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
mom: nz :wink:
nejdřím si říkám, jakou opavu ..a pak mi to došlo ...a to jsme bydlela kousek od místní pl :grinning:
28. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dobreeeeee.... :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
momin - p. Horáčková je v tom věžáku u Polikliniky. Jsou tam dvě MUDr. Horáčkové (matka a dcera). Já chodím k té starší. Zatím mají ordinace v tom věžáku, ale na podzim se budou stěhovat k České spořitelně.

Malý se mi už 3-tí den budí v 05:00h. Uffffff
29. kvě 2009 v 06:07  • Odpověz
romana: no loukám na tvůj čas příspěvku :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
ahoj holky mám konečně od včerejška viditelné pohyby ale jěště nic na váze navíc jsem dneska 20+6 v pondělí v poradně měřil mimi a má 16cm od temene ke kostrči ale bohužel jsem se jěště nedozvěděla co to bude že prej to pozná až ve 26 týdnu :frowning2: ach jo ale jinak v pohodě dobrala jsem antibiotikana kvasinky a je to lepší :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
jarka: bu´d ráda ...já byla taky ještě ve 25 tak, že mi nikdo nevěřill,že jsem těhule ...ono to pak šuplo vše v posledních týdnech :slight_smile:
preferujete nějaké pohlaví? ono to je přeci fuk :sweat_smile:
1. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
jo chtěla bych holčičku (Elišku)doma máme Kristýnku , máme vínovy kočárek a nebesa na postýlku ružové a co jsem se dívala na dupačky a malé věcí po malé tak mám jedny modré dupačky :grinning:
1. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
ale hlavně at je zdravé a všechno v pořádku :wink: bříško se mi dělá :confused: tak uvidíme u prvního jsem taky přibrala jen 7 kilo ale postupně :slight_smile:
Dneska jsem už prala první várku dupačky a jěště chci pak vyprat košilky svetříky ložní prádlo a látkové plenky akorát nevím kdo to bude žehlit :grinning: musím postupně at se mi to nenazbírá hodně at pak u toho nepadnu za vlast :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Zdravim Jarku.. :sweat_smile: No to sou ty stastne.. na me to bylo videt snad uz od prvniho tydne. :grinning: byla sem jak balooon. No muzu jenom zavidet. zustalo mi jeste +7 kg a nejak to nechce dolu... Ja chci byt tehotna! :grinning: zavidim maminam s pupikem kdyz nejakou potkam... A Danecek uz je takovy veliky!
2. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
mom: fakt? no tak to já jsem už ráda, že mám ondru ...sice jsem měla pohodové těhu ..ale tohle je mnooohem lepší :slight_smile:

jarka: no já si takypřipravila věcičky na ondru ...požehlila jsem 56 a 62 s tím, že do léta mi to vydrží ...a prd ...už v květnu začal oblíkat 68 a semo tamo i nějakou tu 74 :sweat_smile:
ale ty už to ve druhém kole musíš mít v oku :wink:
2. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
momin když ležím na zádech tak mám břicho skoro placaté ale když stojím tak z boku jde vidět že tam už něco je :grinning:

Hupcza: já jsem po malé vytáhla z krabic oblečení zhruba do jednoho roku a uvidíme kolik z toho oblečení využijem protože malá byla v červenci a mimísek se má narodit v říjnu ale dostala jsem i nějaké pěkné věci od kámošky ta měla malou v Lednu tak to nějak zkloubíme :grinning:
2. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
ty se maas jarus... :slight_smile: ja sem poradne pribrala no... :sweat_smile: hupcza davas malemu cajik?
2. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
mom: nee ..jen kojíme
2. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
No nam totiz doktorka rikala ze u nutrilonu cajik davat nemusime... Ale prijde mi to divne. Kdyz se dava UM mel by se davat i cajik ne??
2. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
ahojki holky, sháním nějáký super kontakt na předporodní kurz v okolí NJ, Kopr, Fren, kam jste chodily?
2. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj:slight_smile: ja sem chodila v koprivnici. na poliklinice. Hodinu sme cvicily a hodinu sme meli prednasku-vzdycky na nejake tema....(porod,kojeni,vybavicka pro mimi atd.....) kntakt muzu poslat jestli chces ale jestli si z jicina tak v jicine taky urcite neco bude at nemusis dojizdet.. :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
mom ...no to asi jo ..ale já plně kojím, tkže nevím .... ale přijde mi, že spíše ano, prsa se umí přizpůsobit poptávce prcka - jesli má spíš žízeň nebo hlad a tak se "zahustit" ....no ale to um může teda jen těžko, že :sweat_smile:

nik: chodila jsem do kenny ve frenu k miladě kostrubové ..přišlo mi to fajn - byla to kombinace plavání (ale to nemuselo být), info acvičení
3. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
:slight_smile: holky díky v Mcentru v NJ jej ale začal už teď a to je brzo a pak začívá v září a to bych celé nestihla a cena jen kurz je 1000,- za dest lekcí.

dojíždění mi nevadí, dosud dojíždím do práce do Ostravy, jsem mobilní a nemám problém.

můžu vás poprosit jestli máte kontakty třeba tel - do IP na paní cvičitelky, díky
4. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
holky tady je zase mrtvo... :grinning: :sweat_smile: jak se mate?? my jdeme v sobotu na vitani obcanku. Drzte pesti doufam ze to tam Danecek neprorve... :grinning:
NIKA: mam jenom tel c.607260196 Pani se jmenuje Míša Jašková. Snad to cviceni jeste dela... Moc mila a hodna tak to muzes skusit jestli sis uz neco nenasla.
10. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Hupcza koukala sem v kojencich na tema o plavani alergiku.. nektere maminy sou prastene... :grinning: sem se musela smat. Delaji jak kdyby sme ty deti ve vanickach chteli utopit... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no mam dost.... :grinning:
10. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahojky,není tu některá s Oder?
10. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj... myslim ze je tady jenom Koprivnice,Rybí a Štramberk :sweat_smile: ... ale nejsem si uplne jista.... :wink:
10. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
to je škoda :frowning2:
10. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Je to mozne ze tu nejsou Odry? Tak se pridej k nam.. :sweat_smile: A nebo zkus zalozit tema... :wink:
10. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.