• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava -Hrabůvka, Hrabová

(Zamčená)
6. ledna 2011 
Ahoj :slight_smile: Jsem zatím taky z Hrabůvky :grinning:
miki my taky chtěla max. 3letý rozdíl, ale bude 4letý, rok se nám nedařilo a najednou jsme přestali na to myslet, už nedoufali, drahá půlka odjela pracovat daleko a šup zadařilo se, jsem mu jen volala, že čekáme tak tomu nechtěl věřit :grinning:
12. říj 2009 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz
Jdu hajat, kdyžtak zítra, dobrou :slight_smile:
12. říj 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni tak to moooc gratuluji, mi už pupík a ta nevědomost co v něm je chybí už ted... :slight_smile: Zatím mi ale bohatě stačí jeden rarášek :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahojky,takono je asi nejlepší na to přestat myslet.Ajak je Moni.Ještě asi nevíte co to bude,je asi ještě brzo že?
13. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky, matra moc děkuji, jsem moc ráda, že se nakonec zadařilo i když si to s malým neužívám tak jak bych chtěla, ale jak mám volnou chvíli tak si užívám tedka aspon kopanečky :dizzy_face:
Zdeni brzy právě není, holky co jsou v tom týdnu co já tak většina už ví co čekají, jen jak jsem byla na poradně, tak utz jsem měla ani né 5 sekund, takže jsem setihla ani otevřít pusu a hned jsem zase slezla, takže jsem byla zklamaná, ale ted jdu v pátek a pokud mi bude dělat uzt tak jí řeknu už než vylezu na kozu :grinning:
Pokud se nám mímo teda ukáže, snad jo, jinak nás bude napínat :angry:
13. říj 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
no už si to nějak nepamatuju jak jsem byla těhu,malý se dlouho nechtěl ukázat :slight_smile: Ale já od začátku těhu věděla že to bude kluk
14. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
no já jsem si na začátku těhu myslela, že to bude kluk a byla to holka :grinning: nechali jsme si to říct. u druhého uvažuji, že bych si to nechala jako překvapení, ale nevím jestli to vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
no já bych to nevydžela,jsem staršný zvědavec :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahoj holky, miki taky jsme uvažovali , že to si to nenecháme říct a nakonec nevydržíme a těšíme se až se odhalí :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz
TAk obnovuju diskuzi :slight_smile:

Jak je to na jihu s vítáním občánků? Dostaneme pozvánku, nebo se o to musím zajímat sama?? Díky :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahoj Eri, na Vítání se musíš nahlásit na obecňáku u paní Zubkové.Je o to celkem zájem, berou myslím jen 30 mimin měsíčně, ale zázraky nečekej :slight_smile: byli jsme v říjnu a dostali jsme šílený polštář, malý se ho lekl a začal brečet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz
ježíš :grinning: no u našich na vesnici je to s celou parádou, tož je budu muset připravit na to, ať teda nic nečekají :grinning: Takže mám zavolat normálně na radnici?
4. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
eri jak píše Saly, tady se musíš hlásit sama :confounded: My teda nebyli, protože nám to nikdo neřekl, že se musíme hlásit sami, čekali jsme, že nám něco příjde a ono prd, tak vůbec nevím jak to probíhá. No jo no, vesnice je vesnice, tam je vše úplně jinak jak ve městě :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
Eri:musíš tam jít osobně, myslím, že dokonce chtěli vidět rodný list...
Zavolat tam můžeš, aspoň uvidíš, který měsíc Vás vezmou, může být třeba na prosinec plno a půjdete až v lednu..To víte ..rodí se hodně dětí, tak už zatajují i Vítání občánků.. :wink:
Jinak to trvá asi půl hoďy, malý(měl 3M) to useděl v klidu, pže tam měli moooc zajímavý lustr :grinning: :grinning:
bylo tam vystoupení malého flétnisty, oddávající přečetl přivítání, a pak se rodiče šli podepsat a malého držela imitovaná zdrav.sestřička a pak jsme dostai ten osudný polštářek :grinning: :grinning: takže tak o průběhu...

Na vesnici je to jiné, tam si občánků kvůli dotacím váží:slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,my taky nebyli,čekala jsem že přijde nějaké oznámení a ono nic :unamused: až pak jsem se dozvěděla že tam musím sama zajít
4. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
Aha, tak popátrám... teda polštář?? U našich se dává nějaký spoření s počátečním vkladem :slight_smile: Njn.... :slight_smile:
4. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ono asi na vesnici se na to víc drží,tady je to spíš taková povinnost,aspon mi to tak přijde :wink:
4. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
jojo, u nás je to sláva :grinning:
4. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
Eri a odkud jsi?
4. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
Od Vyškova :slight_smile:
4. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
No tak eri s penězma nepočítej :sunglasses: :sunglasses: jo ještě jsme dostali takovou tu obyčejnou knížečku na zapisování údajů o miminku, ale asi 2 stejné už jsem myslím měla v těch kufřících z porodnice, jiank teda zajímavého nedostaneš nic.. :wink:
Já jsem to zjišťovala, pže se babičky ptaly, chtěly nějakou událost(křtiny u nás nehrozí :unamused:), tak jsme to zaplácli vítáním a obědem, ale bylo to hezké, malého jsem vyfešákovala a bylo :grinning:
4. lis 2009 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz
bývá to v sobotu, předpokládám?
4. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
jj, hned po svatbách..my to měli na jednu a ještě vycházeli svatebčané..
4. lis 2009 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky ahojky, jsem tady dlouho nebyla a hned se bavíte pro mě o aktuálním tématu... :slight_smile:
Taky jsem čekala.až nám přijde pozvánka a když jsem začala pátrat,taky jsem zjistila, že si to musím vyřídit, malému je už sice 3/4 roku, ale i tak půjdeme, já si dělám srandu, že malý jinak není občan,dokud ho nepřivítají :grinning:
Takže tak a babičky určitě budou rády :slight_smile:
8. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
a už to máš zařízený? já pořád nikam nevolala...
9. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
ne ještě ne... Není kam spěchat máme teprv 9 měsíců :grinning: :grinning: :grinning:
Ne dělám si srandu,v nejbližší době tak skočím... A pak dám vědět...
9. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
jasan, kam spěchat :grinning: Tak dej vědět :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Eri, gratuluji k holčičce... :slight_smile: Ten můj uličník má 3/4 roku přes 10kilo a za chvilku začne chodit... :sweat_smile: , karásně si to užívejte,páč to neskutečně letí... :wink:
9. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz
To věřím že to letí, už si skoro ani neuvědomuju že jsem rodila :grinning: a malá bude mít za chvíli 3 týdny :pensive: jojo, musíme si ty dětičky užívat :slight_smile:
Škoda, že tu na diskuzi taky není někdo s takovým novoškem :slight_smile:
10. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
:grinning: My jsme jen o trošku starší :grinning: :grinning: ale tři týdny jsme měli skoro včera :wink: :wink: ještě to mám v živé paměti..
matra: my na vítání měli taky některé mimča staší a některé úplně v peřince...taky byla sranda jak to rodiče pojali..někteří krajkovou peřinku a smoking a někteří rifle:slight_smile:) náš malý měl taky riflíky, on jaksi by asi se svými 70cm vypadal v peřince dost blbě:slight_smile:))
10. lis 2009 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.