• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava -Hrabůvka, Hrabová

(Zamčená)
6. ledna 2011 
to su teda zvědavá :slight_smile: Jsem přijela z porodnice domů a zjistila jsem, že malou skoro nemám do čeho oblíct a to skříň plná hadříků:slight_smile: ale všechno velké :grinning: jsem vůbec neměla odhad před porodem, prostě jsem měla kupu věcí a víc jsem to neřešila :sweat_smile: Takže v čem pude někdy na to vítání, je zatím ve hvězdách, ale v krajkách určitě nee :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
mi taky chytré hlavy radily..kup větší, větší..a pak malý vypadal ve všem jak hadrák, tak jsem narychlo po příjezdu z porodky dokupovala přes MMB oblečky... :slight_smile:

navíc bylo 35 stupňů, tak jsem ani zavinovačky nevyužila...tolik zbytečností co jsem měla, naštěstí se to podařilo prodat..s druhým už budu vědět :slight_smile:

My měli riflíky a košili s Mickeymousem:slight_smile: máme to fotce v albu..
12. lis 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
ahojky, omlouvam se, ze vam tady takhle vrthnu. bydlela jsem 20 let v Hrabuvce, tak ma k tomuto mistu krasny vztah, Belsky les parada...
erinko83: my mame skoro 4 tydenni holcicku a 17 mesicnihi chlapaka. jedeme na prazdniny do ostravy, taaak se moooc tesime a mas pravdu, cas leti, tak si ty male svistatka musime uzivat
12. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
matra, tak už sis to zařídila? :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak se pokouším obnovit diskuzi, ráda bych našla někoho na kočárkování :grinning: Samotnou mě to moc neba :unamused:
23. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj, taky někoho hledám. Sice my už máme rok, ale to snad neva. Jen mi moc v kočárku nevydrží. Ale do Běláku jezdíme, i tady kolem. A hlavně mi už hrabe z toho, že tu nikoho moc neznám a chodím většinou sama. Jsem totiž z Bohumína a tady dlouho nebydlím.
28. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
kapucinko, tak se můžem domluvit :slight_smile: Mně teda zatím v kočárku spí pěkně, ale prostě mě to moc nebaví :slight_smile: I když teďka máme novej kočárek, tak s tím jezdím strasně ráda :slight_smile:
29. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
Ahoj, a odkud přesně jsi? Já bydlím na Krakovské 13. Kousek od Helbicha a spodní části Běláku a taky SŠSS. A v kolik chodíte? My vždycky mezi druho a třetí odpoledne. Dopoledne taky, ale tam tak různě. Ale taky bychom to zvládli :wink: .
29. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
Ahoj,můžu se přidat....dlouho jsem na konikovi nebyla,tak se mi všechny kontakty přerušily a já teď nemám s kým chodit na prochajdy atd....jsem z Dubiny a mám 14měs. chlapečka :slight_smile:
27. dub 2010 v 10:34  • Odpověz
Ahoj smuffy, Tebe jsem nevdiěla ani nepamatuji a vidím, že z mimíška je už velký chlap :slight_smile: Libko jsem si už smázla, ale mám fb, jestli máš, tak písni , přidám si Tě, jsem tam více jak tady, když mám čas :wink:
2. kvě 2010 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
jéé ahoj Mončo, tak ty jsi jediná ,kterou si z koníka pamatuju :slight_smile: nebyla jsem tu vic jak rok :o)
2. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj, Já jsem z Hrabůvky, bydlím kousek od Brodwaye. Taky mám kluka a zhruba stejně starého. A taky bych ráda nějakou kámošku na pokec. Hlavně teda venku, protože s tím mým klukem nemůžu sedět delší dobu u PC. Jedině tak večer a to se mi nechce :slight_smile: Tak písni, kdybys chtěla zkusit prochajdu. Blanka
3. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
Ahoj Kapucinko, co Lukášek, jaký má teď období? :slight_smile: My zatím v kočárku celkem spinkáme :slight_smile:
3. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
Ahoj erinko :slight_smile: Jsme teď přes 14 dnů ve Svitavách, protože se Lukáška ne a ne pustit rýma, tak jsme zkusili změnit vzduch a pomohlo. Pozítří jedeme domů, tak se ozvu. My to máme se spaním růné, někdy jednou a někdy dvakrát denně. Ale i tak se dost vozí v kočáru. Tak snad to vyjde na procházku a nepůjdeme zase s řevem :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
Tak snad se mu rýma v Ostravě zase nevrátí :wink: Jojo, dáme procházku :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
No to doufám, že nevrátí. Tak snad brzo ahóój a dobrou noc
3. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz
Tak se pokouším obnovit diskuzi dotazem na dobrého gynekologa v Hrabůvce :slight_smile: Poradíte?
4. pro 2010 ve 14:28  • Odpověz
ahojte holky, hledam nekoho, kdo odstrikava hodne mlicka. Nam by se hodilo. Kdyz tak napiste do schranky....Diky
5. led 2011 ve 21:25  • Odpověz
V Hrabuvce ne, ale dobry je Kuras v Porube a Koliba ve vresine, ale st. Mlady stoji za prd.
5. led 2011 ve 21:26  • Odpověz
@vlasta23 dík, ale už dávno to není aktuální :wink:
6. led 2011 ve 13:54  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.