• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava - Poruba

(Zamčená)
8. července 2011 
Nenajde se nějaká těhulka s termínem někdy v létě z Ostravy-Poruby? Jsem doma a tak bych ráda zašla třeba někam na těhu tělocvik nebo plavání a nebo si třeba jen tak popovídat o všem možném.. a později třeba na společné procházky s kočárky :grinning: Budu se těšit!!!
17. únor 2007 ve 22:13  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2007  • Odpověz
Achojky porubačko já jsem také Porubačka jinak takééé těhu!!! :wink:
17. únor 2007 ve 22:53  • Odpověz
autor
Ahojky Kykynko, mám pocit že Ty jsi také všude :grinning: Jak se daří? Hanka
17. únor 2007 ve 23:41  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2007  • Odpověz
Jj jsem mám se fajn to víš těhu je těhu :wink:
18. únor 2007 ve 20:50  • Odpověz
Achojky jaktože tady nikdo není Ostrava nevede?Nebo jak to je? :grinning:
22. únor 2007 ve 12:52  • Odpověz
autor
To se tu opravdu nenajde žádná budoucí maminka z Poruby? :frowning2:
23. únor 2007 v 08:43  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2007  • Odpověz
Asi né asi jsme tady jen my dvě!!!! :wink:
23. únor 2007 v 09:23  • Odpověz
Zdravím, hlásím příchod - nejsem sice z Poruby, ale z Klimkovic - to je kousek :wink: Termín mám až v prosinci, ale pilně sleduji "koně" už teď. Hanýsku, máš parádní album. Zmařila jsem se něj, protože tam máš jednu fotku z Klimkovic Lázní - tak mě napadlo, že by sousedka ? :slight_smile:
24. kvě 2007 v 09:54  • Odpověz
Ahoj Ewice, já jsem také z Ostravy s termínem prosincovým :slight_smile:
27. kvě 2007 v 19:13  • Odpověz
Bufi, já mám termín 22.12.2007 :slight_smile: To budou dárečky... Doufám, že nemáš vymyšleného Adámka či Štěpána jako jsme měla já. Ale asi neuspěju...
30. kvě 2007 v 09:03  • Odpověz
Ahoj Ewi, koukám, že jsme na tom s ermínem úplně stejně :slight_smile: :grinning: :sunglasses:
To budou ale Vánoce :grinning: :grinning: :sunglasses:
Jména ještě nemáme vybrná a jak nás znám, tak to bude na poslední chvíli, protože se prostě s mužem neshodnem.
Jen jedno mě láká, pokud to bude holčička, tak to bude Valinka :wink:

Ke kterému lékaři chodíš? Chodíš také někam cvičit?
31. kvě 2007 v 09:24  • Odpověz
Já chodím k MUDr. Lipkové, je docela známá (tím pádem dost vytížená), ale rozhodně ji mohu doporučit. Jenže už nebere nové pacientky. Já se k ní probojovala víceméně po známosti. :wink:

S tím cvičením zatím nic nepodnikám, mám celkem náročnou práci, myslím hlavně na čas, takže po večerech bývám dost vyřízená. Ale vím, že v Porubě probíhají nějaké kurzy - o to se začnu zajímat blíže řekněme v 5.-6. měsíci,ať jsem v obraze, a taky na bazéně Sareza? chodí maminy s miminy :slight_smile: plavat, takže to rozhodně vyzkouším (až to bude aktuální).
12. čer 2007 v 08:15  • Odpověz
ewice: dneska jsem u Lipkové byla na konzultaci. A byla jsem v šoku, jak se tam hezky ke mě chovaly. Příjemné prostředí a velice pohodové sestry. Až moc.. abych si nezvykla, pak to u svého gyn. mít nebudu :grinning:
Takže jsi někde z centra?
Taky mám termín v prosinci.
13. čer 2007 ve 12:49  • Odpověz
:grinning: Právě jsem o Lipkové dopsala příspěvek na "dobrý gynekolog z OV Poruba", tak ať se neopakuju :wink: Je prostě dobrá a když chceš mít kvalitu a nadstandardní přístup, musíš si holt připlatit. Já ty peníze ráda obětuju, jde přece o důležitou věc. V centru pracuju, takže k Lipkové odbíhám na kontrolu z práce. Jinak jsem z Klimkovic.
14. čer 2007 v 08:50  • Odpověz
Ahoj kočand, jak se máte? :sunglasses: Co vaše bíška a vaše mimíska? :slight_smile:
30. črc 2007 v 19:49  • Odpověz
10. bře 2009 v 16:05  • Odpověz
Jako Ostravačka se musím podělit o zkušenost s nákupem dětských botiček. Našli jsme po úmorném shánění nádhernou prodejnu v Bělském lese. Nabízejí desítky ne-li stovky druhů botiček! Plno s tou žirafkou. Personál velice ochotný. Již teď tam mají dost živo. Zkuste mrknout na fotky na netu Dětské botičky MTG
13. bře 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahojky holky,mohu se přidat?Jsem taky mamča z Ostravy,bydlíme v POrubě zatím jinak já jsem z Klimkovic a za chvíli se stěhujem do Polanky,je to mazec
15. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky tady to moc nefrčí jestli chcete tak se přidejte k nám do tématu "OSTRAVA" :wink:
15. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz
ahojte holky, já jsem z Ostravy :slight_smile: !!! Mimi čekám v létě, tak nevím, jestli se k vám můžu přidat :slight_smile: !?
21. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
běž na diskuzi Ostrava a určo se můžeš přidat :wink:
21. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj holky potřebuju typ na dobrou kožní nebo kožního v ostravě porubě nejlepe někde v okolí fakultky. Potřebuji roční dcerku někam přihlásit, chodila jsem s ním na Vacka k duze ale tam už nechci.
31. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky,termín mimi mam 31.3.2010 a premyšlím,že bych chodila plavat.Nechodíte některá?Jsem z OV-Poruby :slight_smile: .
13. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahoj cori :slight_smile:
plavat nechodim, ale domlouvame se s holkama na cviceni a tanecky, tak se pridej do Tehulky z ostravy jestli chces :slight_smile:
13. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj holky, máte některá zkušenost ze screeningem vývojových vad ve fno v Ově-porubě? Je tam hodně těhulek objednaných na 7 na krev? Jak to tam probíhá? A kde se to nachází? Díky moc za odpovědi. A hlavně jak jste byli spokojené? Dali fotečku z UTZ a výsledek hned?
8. črc 2011 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.