• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Paní z mimibazaru x já, ...váš názor?

(Zamčená)
30. srpna 2008 
autor
tak jo, krize zažehnána, jdu vařit, papa :grinning:
28. srp 2008 v 16:10  • Odpověz
Hodnoceni nechat, jak je, a super, ze ty prachy vratila!

A debatovat o danovejch unicich muzem :slight_smile: Ja kdyz jsem kupovala na MMB od komercnich prodejcu (nemyslim normalni obchody s hrackama treba, ty se chovaj slusne a vytistena faktura je samozrejmosti, ale hlavne takovy ty smelinare s outletem :slight_smile:), tak jsem dostala paragon tak asi v 10 % pripadu :slight_smile:
28. srp 2008 v 16:16  • Odpověz
jsem ráda, že to tak dopadlo :slight_smile:
28. srp 2008 v 16:29  • Odpověz
me by treba zajimalo, jak je to s prodejem vlastnorucne vyrobenych veci z hlediska legislativy. Docela dost lidi na mmb prodava rucne pletene a hackovane vyrobky.
28. srp 2008 v 16:56  •  3 děti  • Odpověz
Myslim, ze se tam v tech pravidlech tvarej, ze to je taky komercni prodej...teda asi ne kdyz upletes salu diteti a nasledne ji prodas, kdyz z ni vyroste :slight_smile:, ale pokud prodavas rukodelny novy veci, tak je to obchod urcite.
28. srp 2008 v 17:02  • Odpověz
jo tak jestli to maj v pravidlech osetreny, tak to je dobry. Nicmene provozovaele mmb takhle oskubou docela slusnej pocet lidi :slight_smile:
28. srp 2008 v 17:06  •  3 děti  • Odpověz
Halusko tuhle tam byla debata právě na téma - několik nových háčkovaných čepiček x počet hvězd. Mám dojem, že na prodávání nových věcí mušíš mít minimálně 3, což je asi 3 350kč za rok. To se dle mého fakt někomu, kdo sem tam uplete čapku, kterou prodá za 100kč +-, nevyplatí. Dyk by jich musel udělat alespoň 33, aby nula od nuly pošla.
28. srp 2008 v 17:25  • Odpověz
28. srp 2008 v 17:28  • Odpověz
pebi jsem rada, ze ti to ta zenska vratila, zmije jedna, jak pomlouva ostatni za to co sama udelala tobe, fakt blbka. Musim rict, ze teda me by vadilo, kdyby admini mazali negativni hodnoceni, protoze presne jak pak tady nekdo rekl, naprosto to ztraci smysl. Na ebay se muze feedback smazat az po dohode obou stran a pak az to admini smazou a takove to, ze prodavajici pak jeste nadava na nakupujiciho to taky neexistuje. Nesmi zanechavat negativni feedback kupujicim, aby kupujici nemel "strach" zanechat pravdivy feedback :wink:
28. srp 2008 v 18:02  • Odpověz
Pebi?
Smazala si to negativní hodnocení?
A nebo to už smazali admini, protože se to" NESMÍ???? ":confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. srp 2008 v 18:14  • Odpověz
misuge-nene,porad to tam je :sunglasses:
28. srp 2008 ve 20:03  • Odpověz
fakt, jsem se asi blbě dívala, no ale koukala jsem schválně dvakrták, no kouknu ještě jednou :wink:
28. srp 2008 ve 21:12  • Odpověz
pebi a zanechala jsi nekolik tisic ruzicek a tleskajicich a palec nahoru ukazujicich smajlu???

ja furt neverila ze to tak fakt je, az js se teda podivala a musela js se 2 hodiny tomu tlemit :grinning:

a taky jsji teda mrkla do alba a zenska je za vodou - takova dovca by se mi taky libila :sunglasses: no ale my se jezdime dovolenkovat do czechlandu - taky dobry
28. srp 2008 ve 21:34  • Odpověz
Ahá. měla to tam už zaplácané kladnými hodnoceními :slight_smile:
No pěkná přestřelka Pebi..ale vyhrála jsi, peníze máš a její No coment..je jasná rezignace :wink:
..Prý..Vyštěkla jste na mne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Moc srandovní paní..by byla dobrá politička..skvěle překrucuje fakta , argumenty..a moc hezky lže :sunglasses:
28. srp 2008 ve 21:56  • Odpověz
No Kitty nesmutni..na Djerbu se s Last minute dostaneš za sedm litrů v poho :wink: ..to až tak za vodou není :grinning: :grinning:

No ještě si neodpustím...jak stějně tupě píše, tak i tupě vypadá
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=362678

pardon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ..a už budu hodnááááááá..páááááááá :grinning:
28. srp 2008 ve 22:03  • Odpověz
autor
tak paní mi konečně vysvětlila, co jí na mně vadí... nenapsala jsem dobrý den... :confused:
29. srp 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
DOBRÝ DEN,TEĎ JSTE TO PŘESNĚ VYSTIHLA A VŠECHNO TOMU ODPOVÍDÁ,VAŠE CHOVÁNÍ I JEDNÁNÍ-VY SI TOTIŽ JAKO NEREG. MŮŽETE NA MMB DOVOLIT COKOLI :O((,JÁ MÁM DANÉ PODMÍNKY PRODEJE A TY PLATÍ PRO VŠECHNY A NEJDE,ABYSTE MI VNUCOVALA SVÉ NÁZORY CO A JAK MÁM DĚLAT.ZAHOJILA JSTE SE AKORÁT VY NA MĚ,OD ZAČÁTKU SE NEDALO O SLUŠNOSTI ANI MLUVIT,PROTOŽE KDYBYSTE NA MĚ NEVYŠTĚKLA,TAK BYSTE NAPSALA ALESPOŇ DOBRÝ DEN,TO SE ZE SLUŠNOSTI DĚLÁ....A JE ZAJÍMAVÉ,ŽE MAMINKY,KTERÉ NAKUPUJÍ POPRVÉ NEMAJÍ ŽÁDNÝ PROBLÉM S TÍM,ŽE BALÍČEK NEDORAZÍ KOMPLETNÍ,PROSTĚ MI SLUŠNĚ NAPÍŠOU A JÁ JIM ODPOVÍM A VYŘEŠÍME TO A NIKDO NEMÁ S NIČÍM PROBLÉM,ALE TEN,KDO PROBLÉMY HLEDAT CHCE,TEN SI JE VŽDYCKY SÁM UDĚLÁ...MĚ HODNOCENÍ SAMOZŘEJMĚ MRZÍ,JELIKOŽ JE LŽIVÉ A NE JÁ,ALE VY JSTE CHTĚLA POŠPINIT MĚ!! JAK JSTE TOTIŽ NAPSALA,VY UŽ TENHLE ÚČET NIKDY NEPOUŽIJETE,DE FACTO JSTE SI HO MOHLA ZALOŽIT A MŮŽETE SI ZALOŽIT KLIDNĚ JINÝ,ŽE?? JÁ SVŮJ ÚČET ALE POUŽÍVÁM DENNĚ.A BOHUŽEL MUSÍM ČELIT NEJEN LIDEM JAKO JSTE VY,ALE I JAKO PANÍ ŠVARCOVÁ,KTERÁ MÁ TOLIK DRZOSTI SI OBJEDNAT A NEZAPLATIT A JEŠTĚ MI SAMOZŘEJMĚ OPLATIT MÉ ZÁP. HODNOCENÍ-KTERÉ MI BYLO SMAZÁNO JAKO NEOPRÁVNĚNÉ,TAK JÍ MUSÍM ASI HODNĚ LEŽET V ŽALUDKU,KDYŽ SE OZVE SKORO PO 2 MĚS. A NAPÍŠE MI HO ZNOVU,IKDYŽ JSME SPOLU NEMĚLY CO DOČINĚNÍ.....JOJO MOHLY BYSTE SI V NĚČEM PODAT RUCE,ALE VY JSTE ALESPOŇ ZAPLATILA A O OBCHODU S NÍ NEVÍTE VŮBEC NIC,TAKŽE TO,ŽE SE O TÉTO PANÍ ZMIŇUJETE JE ZCELA JASNÉ...NECHCI UŽ VÁS DÁL ŘEŠIT,JÁ SI TRVÁM NA SVÉM,OD ZAČÁTKU JSEM VÁS ODHADLA NAPROSTO PŘESNĚ A TAKÉ PROTO JSEM SE K VÁM CHOVALA TAK JAK JSEM SE CHOVALA,ČLOVĚK,KTERÝ NENÍ SLUŠNÝ K OSTATNÍM SI TO SAMÉ SÁM NEZASLOUŽÍ.MĚLA JSEM SE OVLÁDNOUT A NEVYJET NA VÁS,ALE JAKSI TO NEŠLO,TO JE JEDINÉ,CO MĚ MRZÍ A ZA CO SE VÁM OMLOUVÁM,JINAK VŠE,CO JSEM VÁM NAPSALA A NE VE ZLÉM JE PRAVDA A ZA TÍM SI STOJÍM...VĚŘÍM,ŽE NA VÁS TAKY JEDNOU DOJDE A I JAKO NEREG. MŮŽETE BÝT POSTIHNUTA,ABY JSTE SE JEDNOU NEDIVILA.NECHÁM VÁS DÁL BLOKOVANOU,ABY SE NESTALO,ŽE BYSME NA SEBE JEŠTĚ NĚKDY NÁHODOU NARAZILY.S POZDRAVEM M.
29. srp 2008 v 09:41  • Odpověz
Pebi tak som rada že ti milostivá pani aspoň vrátila peniaze....no ten posledný koment čo si tu vložila je jednoducho síla :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. srp 2008 v 09:57  • Odpověz
Pebi, ja jako nevim, ale ja uz bych asi byla nasrana...ta baba by potrebovala notne pres drzku, je drza a mele hovna , porad dokola a ja se uz tri dny drzim, abych nevlitla k ni a nenapsala ji taky nejaky "lzi" :sweat_smile:
Ale to se NESMI a mam strach, ze me praskne adminum :grinning:
29. srp 2008 v 10:41  • Odpověz
Pebi???? :confused: :confused: :confused:

no já bych jí teda pěkně připsala ještě jedno hodnoceníčko...a okopírovala bych tam ten Tvůj první mail....kde jses slušně ptala proč Ti přišla jen část zboží....
a tady tenhle blud co Ti poslala :angry:
29. srp 2008 v 10:55  • Odpověz
Ta je tak primitivní :confused: Prý založit novou registraci, taky by jí mohlo dojít, že to jaksi nejde - právě kvůli tomu, z čeho nařkla Pebi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bojí se, bojí, vydělává, nepřiznává a teď má staženou prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. srp 2008 v 11:01  • Odpověz
pebi: A to ti posílá maily jen tak? Odepísuješ ji taky na ně nebo ti každý den posílá nějaký bez tvého předchozího mailu? Být tebou, tak tam fakt ten první mail okopíruju. Kdo nezaujatý to čte na MMB, tak nemusí pochopit a věřit tomu.
29. srp 2008 v 11:04  • Odpověz
Souhlasím, všechno to tam dát pěkně za sebe....to by bylo přes celou stránku a každý by si udělal obrázek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
A kdo je ten , kdo tady lže a je úplně vylízaný :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. srp 2008 v 11:05  • Odpověz
HMMMMMMMMM, že bych si u ní něco objednala a chtěla paragonek? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To by byl vítr :grinning: :grinning: ..možná do toho půjdu,takové šmáty by vůbec neměly obchodovat :wink:
29. srp 2008 v 11:07  • Odpověz
Misu :grinning: :grinning:

jdem do toho???
29. srp 2008 v 11:13  • Odpověz
autor
okopírovat maily? ALE TO SE NESMÍ!!! Každopádně z toho mám celkem strach, už to, že jsem to kopírovala sem, to je porušení listovního tajemství...já to kopírovala, protože jsem si myslela, že se mi podaří udžet tu ženskou v anonymytě, ale samy víte, jak se to vyklubalo...
29. srp 2008 v 11:14  • Odpověz
Pebi.., ale já tam narazila v dost hodnoceních na okopírované maily?? :confused:

vždy´t ona lže jak tiskne a uráží Tě...to se smí??? :angry:
29. srp 2008 v 11:17  • Odpověz
autor
a na mail jsem jí ještě napsala, i když jsem se na ni měla vy*rat, prostě furt mele něco o tom hodnocení, jako že já jsem ten, kdo z toho vyjde blbě, protože ona má za sebou zástup spokojených a tak furt dokola, znáte to. Tak jsem jí napsala, že mně je nějaké její hodnocení naprosto ukradené, že já tam prodávat nehodlám a nakupovat můžu klidně jako neregistrovaná, a ona to furt nechápe.
Ale fakt mě rozesmálo, že si mě nechala "zablokovanou", aby mi už nic nechtěla prodat...
tak jsem jí napsala, že ať se nebojí, že si dám sakra pozor, abych od ní už v životě nic nechtěla :unamused:
29. srp 2008 v 11:18  • Odpověz
autor
marrho, ne, to JÁ lžu a urážím...a samo, že se to NESMÍ :grinning:
29. srp 2008 v 11:19  • Odpověz
autor
jo a bude to mít určitě ještě dohru, napsala jsem jí do hodnocení, že mi nedala paragon a že by to mohlo zajímat finančák... to jí hýbne žlučí, můžete se těšit :wink:
(i když bych to fakt už měla nechat plavat, už mě to nebaví....jenže když mě každý její další mail opakovaně vytočí a já se nechám, ach jo, musím se sebou něco dělat a takové lidi ignorovat..)
29. srp 2008 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.