• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Paní z mimibazaru x já, ...váš názor?

(Zamčená)
30. srpna 2008 
ale hlavne se lidi nenechte ojebavat, pze vim jak kamoska se chlubila ze ma veci z nextu a plati za £1 42kc coz je totalni ojeb :wink:

kurs £ je o 10kc nizsi
26. srp 2008 v 10:43  • Odpověz
kity: no tak to je jasný, že ty baby na tom vydělávaj :wink: jinak by to asi nedělaly...ale 42je fakt moc..většinou to je tak za 37 i níž :wink:
26. srp 2008 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
jo taky si myslim ze jsi v pravu, kdyz chcu takhle kseftovat tak se hodi napsat, ze proste neco neni a bud to dodam, nebo vratim prachy jak to delaji vsecky zasilkove sluzby :grinning: ja bych se taky hadala :grinning: tam je na prd ze si na ni nemuzes nikde stezovat a jestli ti posle ten zbytek zalezi jen na jeji dobrovuli :wink:

co kdybyste se na konu domluvily vybraly jednu osobu poslali ji do uk ta by udelala shopping a bylo by to :slight_smile:
26. srp 2008 v 10:46  • Odpověz
kitty: no to by byl asi tak metrákový shopping vždycky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. srp 2008 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
souhlasím s tictac

a pebi tobe držím palce at to zbořží dojede v pořádku, nekdy se mi to taky stalo a človeka to fakt nas...e Proste si trefila do jejiho nabitehé programu pravdu a ona stim jenom bojuje,nez-li by to přiznala.. :rolling_eyes:
26. srp 2008 v 10:57  •  3 děti  • Odpověz
Pebi, já myslím, že všechno lze vyřešit slušně. Paní z MMB udělala chybu, že Ti nenapsala, že ještě nějaké zboží chybí, a že ho tedy na vlastní náklady pošle později. Ale i když se tak stalo, tak ses jí mohla zeptat slušnější formou...
26. srp 2008 v 11:06  • Odpověz
Souhlas s tictac.
A na dotazu Pebi nevidím vůbec nic špatného, možná trošku odměřenější "tón", ale to je nevýhoda psaného projevu - jak si to kdo přebere. Je zákaznice, která zaplatila, tak má právo vědět, co je s jejím zbožím. A milá paní by zase měla chápat, že prodávat neznamená jen inkasovat prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2008 v 11:12  • Odpověz
Next je v Praze v Myslbeku, dětský oddělení je v 1. patře vedle Mothercare.

Paní dodavatelka je asi na pokraji hysterie a chová se neprofesionálně, na druhou stranu oslovení "hele" asi opravdu není to nejvhodnější... :confused: Pebi fakt se na to vykašli, počkej do 4.9. a pak jí kdyžtak zpruď, ale co nejslušnějc, aby viděla, že má co dočinění s někým, kdo je vysoko nad ní a jejím jednáním trhovkyně :wink:
26. srp 2008 v 11:37  • Odpověz
autor
laolo, můžeš prosím tě, formulovat ten slušnější dotaz? Dík.
ps. na vlastní náklady ne, mám jí poslat ještě 37kč... teda ne že by mě zrovna tohle vadilo, i když z principu, proč já mám platit za to, že ona to není schopná poslat najednou? Já jsem to po ní nechtěla o týden dřív...
26. srp 2008 ve 12:23  • Odpověz
autor
jo, to máte pravdu... hele není nejvhodnější, taky mi to paní nandala :wink: ...prostě už jsem byla fakt vytočená
26. srp 2008 ve 12:25  • Odpověz
pebi: já bych to napsala asi takhle:

Dobrý den, dnes jsem obdržela vaši zásilku a chybí mi asi třetina objednaného zboží. Můžu vědět, kde se stala chyba? :wink: Nebo tak nějak..asi.. :wink: :sweat_smile:
26. srp 2008 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
Siss, kdyby napsala, kde se stala chyba, tak jí paní omlátí o hlavu právě to slovo "chyba" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Žádná chyba, paní byla vstřícná, když to poslala hned, jak jí zboží přišlo - i když nekompletní. A zbytek pošle později - teda pokud jí Pebi dá na poštovné :confused: To je super obchod :unamused:
26. srp 2008 ve 12:38  • Odpověz
pir: no to poštovný mi teda přijde drsný, to už by mělo bejt zdarma..to je tak všude :confused:
26. srp 2008 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
Všude u normálních prodávajících :wink:
26. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz
asi si toho prostě vzala moc a ted to n estíhá..ale to je její problém , že :pensive:
26. srp 2008 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
Přesně tak.
26. srp 2008 ve 12:44  • Odpověz
Pebi:
Dobrý den, měla jsem u Vás objednané zboží: bla,bla, bla. V zásilce jsem obdržela pouze:bla, bla. Mohla byste mi prosím napsat, kdy obdržím zbývající zboží?
Děkuji a přeji hezký den.
Podpis

Samozřejmě platit 2x poštovné, když to není z Tvojí viny je nesmysl.
26. srp 2008 ve 12:45  • Odpověz
já zapaltit 1500 za zboží předem a pak mi dorazí jen jeho třetina bez jakéhokoliv vysvětlení tak bych byla asi dooost nasr...a myslím že pebi ze zeptala dost slušně a normálně(asi bych byla drsnější) a odpověd paní " asi proto že bla bla...mi vyzněla dost arogantně v tom smyslu že jsem asi uplně blbá a nevím že se tohle stává :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...kdyby šlo o pár korun tak to člověka asi tak nevytočí, ale když někdo dá 1500 předem někomu koho neznám..tak bych se ai taky hádala
obratem bych chtěla vrátit peníze za nedoručené zboží a už bych s ní asi nekomunikovala :angry: a ještě bych jí asi napsala nějaké "super" hodnocení ne za to že nedodala zboží, ale za to jakej má přístup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2008 ve 12:48  • Odpověz
ono to je fakt ta nevýhoda psaného projevu, že to třeba pro někoho vyzní agresivně, aniž by to ten pisatel tak myslel..takže hned teda taky odpoví kousavě :confused: ale tenhle přístup paní je fakt zajímavej..

pebi: dívala ses jí na hodnocení předtim? :wink:
26. srp 2008 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
Je tak trochu zarážející, že se znovu ptala, zda to zboží má objednat... Pokud dostala zaplaceno, měla ho mít objednané :rolling_eyes: Chápu, že by se mohlo stát, že ho zapomene poslat...
Každopádně to hodnocení by mě taky zajímalo :wink:
26. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz
Ty jo, tak to koukám, co se může stát na MMB :confused: Podle mě pokud pani obchoduje takhle ve velkým tak toho už má asi fakt nad hlavu...měla by v tom mít nějaký pořádek a než odešle zboží by se měla napsat, že nemá všechno, jestli má poslat něco a nebo pak všechno najednou....platit znovu poštovný??? Na to přece nemá nárok. Takhle by příště mohla poslat každou ponožku zvlášť :angry:

Pebi naprosto chápu, že tě to naštvalo, určitě jí to napiš do hodnocení...od toho hodnocení je a ostatní maminy budou mít pro příště varování.

A nemohla by jsi písnout její ID????
26. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz
mě by teda taky zajímal názor druhé strany :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
26. srp 2008 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
Mě se zdá, žes to napsala fakt slušně. Moc dobře nevím, jak ještě slušněji by to šlo napsat. Takže já ti dávám za pravdu, že baba je šaslá.
26. srp 2008 ve 13:04  • Odpověz
Pani fakt asi upadla, jestli chce postovny za druhou davku. Nikdo ji nenutil tu objednavku delit.

Jinak ten prvni dotaz byl myslim napsany dostatecne slusne, pac v dalsi debate se holt uz moc rozjely obe :slight_smile:
26. srp 2008 ve 13:07  • Odpověz
Ta paní se chová absolutně neprofesonálně! V každé obchodní firmě by jí za takové jednání s klientem vyrazili na hodinu, to že nestíhá a kašle kvůli tomu na rodinu přece nikoho nezajímá! Ať to nedělá když v tom neumí chodit. Má fakturovat pouze to co fyzicky posílá, a né čekat jestli se jí někdo ozve s tím, že mu chybí půlka zásilky. Osobně bych měla docela strach s takovou osobou obchodovat. Najdi si jiného dodavatele.
Pá Monika
26. srp 2008 ve 13:12  • Odpověz
Asi tak nějak, Gedren :wink: Jen bych z toho 1. dotazu vyhodila ty "???" To může působit agresivně :dizzy_face: No a pak už to fakt jelo :grinning:
26. srp 2008 ve 13:13  • Odpověz
autor
holky, díky za názory, fakt je, že není důvod to řešit tady, jak už někdo napsal, měla bych si to vyřešit sama a pustit z hlavy. Prostě jsem to potřebovala někde ventilovat a v té chvíli jsem byla vděčná za toto fórum. :wink:
26. srp 2008 ve 13:17  • Odpověz
to že chce poštovné je hnus.. Vubesc se nedivim, ze si na ni vyjela Pebi... já bych se taky neudržela.. No snad se mi tohle nikdy nestane, je fakt ze obchoduji s menšími částkami, ale i tak koruna ke korunce :grinning: :wink:
26. srp 2008 ve 13:28  •  3 děti  • Odpověz
Pebi určitě jsi v právu, paní je asi trochu jinýho myšlení :sweat_smile: Na to druhý poštovný bych se jí vyprdla a asi bych si nechala vrátit zbytek peněz, protože aby po jejím jednání ze mě měla ještě provizi, to bych jí teda nedarovala a v hodnocení bych jí to napsala pěkně od plic :grinning:
26. srp 2008 ve 14:06  • Odpověz
no tak to ja bych si taky nechala vratit zbytek penez a cus berry

no vidis siss - bebinka pise ze tam mate i mothercare - musi jit objednat i online :dizzy_face:
26. srp 2008 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.