• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Paní z mimibazaru x já, ...váš názor?

(Zamčená)
30. srpna 2008 
kitty: já fakt hledala český stránky nextu a nenašla :pensive: mothercare se mi také líbí :grinning:
26. srp 2008 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
pebi: a ktera to byla? hod semka ID, at vime u koho radsi neobjednavat. Taky mi jednou nedorazilo tricko,ale byla jsem s tim obeznamena hned jak se pani vratila z UK a taky mi hned sama poslala penize
26. srp 2008 ve 14:16  • Odpověz
siss musis hledat lip :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak to ma byt kristi, ale jako ze chce jeste zaplatit postovne tak to je sila

fakt by mela to id zverejnit at si daji holky bacha

jinak ja js ted zamilovana do m&s tak ji kupuju tam :dizzy_face:
26. srp 2008 ve 14:31  • Odpověz
next je hezkej ale neni nejlepsi spis je pro nasince nejakou umele vytvorenou ikonou :grinning:
26. srp 2008 ve 14:47  • Odpověz
kitty, taky jsem tedka v M§S koupila bombovy dziny pro malou, ze 219kc...
26. srp 2008 ve 14:52  • Odpověz
no api presne oni z toho delaji nejakou proste znacku

i z tech hader z asdy - kolikrat js i tady cetla - svetrik znacky george :sweat_smile:
26. srp 2008 ve 14:56  • Odpověz
autor
nechtěla jsem zveřejňovat její ID, přišlo mi blbé, aby jste se na ni šly podívat jak na zvířátko do Zoo (jen přirovnání, fakt nic ve zlým :wink: ), ale chtěly jste znát i její názor, napsala jsem jí hodnocení a paní mi pěkně od plic odpověděla...
Tak pro zvědavé ID14152 :unamused:
26. srp 2008 v 16:29  • Odpověz
pebi: měla ses na to hodnocení vyprdnout, páč tam má samé pozitivní a ty ted jedno blbé :unamused:
26. srp 2008 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak, oživení...přišel mi nový mail jako reakce na její hodnocení, teď už nechce poštovné 37kč, už chce 43Kč...

cituji:
DOBRÝ DEN,
TAK JEN PRO VAŠI INFORMACI,POKUD SI U MĚ NĚCO OBJEDNÁTE,TAK NEJPRVE SE ROZESÍLAJÍ BALÍČKY A NÁSLEDNĚ POTÉ SE DĚLÁ VYÚČTOVÁNÍ,SAMOZŘEJMĚ SE TO NEDÁ PŘI TOM MNOŽSTVÍ STIHNOUT VŠE NEŽ VÁM BALÍČEK DORAZÍ,ALE TO VÁM NEMUSÍM ŘÍKAT,PROTOŽE VY TO PROSTĚ NEPOCHOPÍTE :O(.HODNOCENÍ JSEM VÁM NAPSALA,JAKÉ SI ZASLOUŽÍTE,NEDĚLÁM TO A IKDYŽ BYSTE SI HO ZA SVÉ AROGANTNÍ CHOVÁNÍ ZASLOUŽILA TAK BYCH VÁM HO NEDALA,JSEM ZASTÁNCEM TOHO,ŽE VŠE SE DÁ VYŘEŠIT A NEMUSÍ SE HROTIT,ALE VY JSTE SI VYBRALA SAMA.O MĚ VYPOVÍDÁ HODNOCENÍ OSTATNÍCH MAMINEK,KTERÉ SI CENNÍ MÉ PRÁCE,KTEROU S OBJEDNÁVKAMI MÁM A ROZHODNĚ NEDĚLAJÍ TAKOVÉHLE SCÉNY KVŮLI NEDODANÉMU VYÚČTOVÁNÍ PŘED ODESLÁNÍM BALÍČKŮ....NA MMB JSTE NOVÁ,NEVÍM JESTLI UŽ JSTE NĚKDY OBJEDNÁVALA,ALE KAŽDÝ TO MÁ JINAK,TO JAK SE CHOVÁTE ODRADÍ VEŠKERÉ POTENCIONÁLNÍ NAKUPUJÍCÍ I PRODÁVAJÍCÍ,TO BYSTE SI MĚLA UVĚDOMIT.POKUD SE STANE,ŽE NĚCO Z OBJEDNÁVKY NEDORAZÍ,TAK SE NEJPRVE ZEPTÁM,ZDA TO CHCE DOTYČNÝ OBJEDNAT ZNOVU,NEBUDU TO OBJEDNÁVAT,KDYŽ UŽ O VĚC TŘEBA NEMÁ ZÁJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAKHLE SE NA MMB OBJEDNÁVKY NEDĚLAJÍ A JELIKOŽ JE VIDĚT,ŽE VY NEMÁTE S NAKUPOVÁNÍM ZDE ŽÁDNÉ ZKUŠENOSTI TAK SI NEDOVOLUJTE MI PŘEDKLÁDAT NĚJAKÁ VAŠE PRAVIDLA!!!!!!!! JÁ MÁM DANÁ SVÁ PRAVIDLA,KTERÉ JSOU POVINNÉ OBĚ STRANY DODRŽOVAT A JÁ JE DODRŽUJI!!!!!!!! TO,ŽE VY SI "MYSLÍTE NEBO CHCETE" MĚ NEZAJÍMÁ,JÁ JSEM VÁM SAMOZŘEJMĚ NABÍDLA NEDODANÉ VĚCI OPĚT OBJEDNAT,JAKO KAŽDÉMU JINÉMU A JE NA VÁS SE ROZHODNOUT A NE,ŽE JE MOU POVINNOSTÍ JE OBJEDNAT!!!!!!!!!!! TO NENÍ!!!!!!!!!!!!! VY SI TO MEZITÍM ROZMYSLÍTE A JÁ S VĚCMI BUDU DĚLAT ASI CO???????? TO,ŽE JSTE NAPSALA JESTLI VŮBEC DOSTANETE PENÍZE ZPÁTKY TAK TÍM JSTE MĚ OPRAVDU NAŠTVALA,NEVÍM,JAKÝM PRÁVEM SI DOVOLUJETE TOTO O MĚ PSÁT :O(((,DOHODLY JSME SE NA DOOBJEDNÁNÍ VĚCÍ A TO JSEM TAKÉ UČINILA,TAKŽE TEĎ MUSÍTE POČKAT ZDA DORAZÍ NEBO NE.A PROSÍM O POSLÁNÍ POŠTOVNÉHO ZA NOVOU OBJEDNÁVKU,JE CELKEM LOGICKÉ,ŽE NEMŮŽU PLATIT POŠTOVNÉ ZA VÁS.ZASE TO VŠICHNI CHÁPOU,JEN S VÁMI JSOU PROBLÉMY :O((((.ČEKÁM TEDY NA PŘIPSÁNÍ ČÁSTKY 43,-KČ A POKUD VĚCI NEBUDOU,BUDOU VÁM SAMOZŘEJMĚ VRÁCENY.VELICE MNE MRZÍ,ŽE ZROVNA JÁ JSEM MUSELA ODNÉST VÁŠ PRVNÍ OBCHOD JAKO POKUSNÝ KRÁLÍK,KDYŽ VŮBEC NEVÍTE CO A JAK A OD ZAČÁTKU JSTE VELICE AROGANTNÍ :O(
26. srp 2008 v 16:34  • Odpověz
autor
sisstin, takže co?
Jako že jsem si to vymyslela? Hodnocení tam je od toho.
Pozitivní to jo, jenže všichni hodnotí, jak vypadají věci a že balík dorazil v pořádku (díky poště, že jo)
Pokud všechno klapne, tak jsou zákazníci spokojení, ale pokud je problém, tak se prostě takhle se zákazníkem nejedná.
26. srp 2008 v 16:37  • Odpověz
pebi: tak nevím, jestli ty podmínky prodeje dopsala až po týhle patálii..ale jestli je tam měla i předtim, tak to tam jasně píše, jak to chodí :wink:
26. srp 2008 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz
pebi: páč na MMB neexistují daná pravidla..každý je má u sebe v podmínkách..a ty je bud respektuješ a objednáš..nebo nerespektuješ a prdíš na to :wink: rozhodně se jí nezastávám...ale v těch podmínkách prodeje to fakt je :wink:
26. srp 2008 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz
sisstin: Není ta baba nějaká tvá kámoška, že se ji tak zastáváš? :grinning: Je dobře, že napsala hodnocení, aspoň upozorní ostatní, aby u ní nekupovaly.
26. srp 2008 v 16:40  • Odpověz
lukin: ne..já ji neznám..spíš jsem myslela to, že pokud má ona jedno blbé hodnocení mezi samými dobrými..a pebi jedno blbé..tak to spíš poškodí ji :wink: a ne tu ženskou..navíc v těch podmínkách to psané je..i o tom poštovném :wink:
26. srp 2008 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz
Ta pani je nejak natvrdla, ne? Co to blaboli o tom, co ma delat s vecma, co ji tam zustanou - no co by s nima asi tak delala, kdyz dostala platbu predem?? Ta je blba, az to buci.

Jinak pebi nemej trauma z toho hodnoceni od ni, ono rozumnej clovek kdyz si to precte, tak vidi, ze ta baba akorat steka a brani se a poradne z ni nevypadne, kdes udelala chybu Ty, jen se obhajuje, ze neudelala chybu ona, coz ale v Tvem hodnoceni nikoho nezajima, ze ;)

Az budes delat nejake dalsi nakupy na MMB, tak pro jistotu predem napis tem maminam, at se neleknou toho Tveho hodnoceni, ze jste se s pani proste nepohodly, ze jim samozrejme zaplatis predem a vcas...a pak az nasbiras vic pozitivnich za nakup, tak si muzes troufnout i prodavat :slight_smile:

A je dobre, zes ji to tam napsala. Ja treba pisu akorat pozitivni, a kdyz nejsem uplne nadsena, tak mlcim, coz je mozna chyba. Ale dosud se mnou nikdo nejednal tak jako pani s Tebou, takze tam bych se asi taky ozvala :slight_smile:
26. srp 2008 v 16:45  • Odpověz
pokud by to teda dopsala až ted, tak to je svinárna..ale jestli to tam má furt..tak to tam jasně píše, že požaduje poštovné, nemusí dodat plnou objednávku atd. :wink:

já si ty podmínky vždycky čtu, abych pak nečuměla jak puk :wink:
26. srp 2008 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
no, vzhledem k tomu, že si můžeš kupovat věci i jako neregistrovaný uživatel, tak mě to nepoškodí vůbec nijak.
Každopádně rozhodně není první, u koho jsem objednávala a zatím jsem neměla problém s nikým a nikdo neměl problém se mnou...
26. srp 2008 v 16:46  • Odpověz
gedren: ona to myslela tak, že co b ude dělat s věcma, který přišly a je zrušená objednávka :wink: :wink: mně se její hodnocení taky nelíbí, je hrubé..ale v těch podmínkách to prostě je :sunglasses:
26. srp 2008 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz
pebi: to se stane, že občas dva lidi, který maj suprový hodnocení se mezi sebou nedohodnou :wink: já se jí fakt nezastávám, ale podle těch podmínek prodeje jsi s tím mohla počítat..tot můj názor :sunglasses: tak at ti to dopadne dobře :wink:
26. srp 2008 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
siss, já se můžu vyprdnout na poštovné, to mi je fakt ukradené, já jsem jen chtěla vědět, jestli to ještě pošle nebo co... v podmínkách, kterými se tak oháníš, píše, že informuje zákazníky, pokud něco nedorazí, ona to neudělala, tak jsem se zeptala a jí se to dotklo.
26. srp 2008 v 16:51  • Odpověz
Hele ale v tech podminkach rozhodne neni, ze muze rozdelit balicek na 10 kusu a pozadovat 10x postovny! Pise tam, ze kdyz neco nedorazi, da vedet, ze ne ze posle polovicni obsah balicku, a kdyz se ji kupujici zepta, tak se na ni utrhne. Normalni by prece bylo napsat kupujici (pred odeslanim balicku) "chybi to a to, chcete na to pockat a poslat najednou, nebo mam poslat ted prvni pulku a pak druhou?" Zvlast kdyz po ni hodlam pozadovat dalsi postovne.

Pebi, no ja se teda pomerne zdraham posilat veci neregistrovanym, jakoze jim to poslu, to jo, ale prijde mi to takovy podezrely, a zvlast kdyz se mam nekde sejit na osobni predani, tak trnu, aby vubec nekdo prisel. Radsi bych si na Tvem miste spravila povest nejakejma pozitivnima nakupama, nez abych zustavala v anonymite :slight_smile:
26. srp 2008 v 16:51  • Odpověz
autor
proč ti vadí něco poslat neregistrovanému, když ti to zaplatí předem?
26. srp 2008 v 16:53  • Odpověz
no sisstin ma pravdu,jestli to tam takhle ma v podminkach...na druhou stranu mi jeji vyjadrovani prislo od zacatku dost neprofesionalni (no ale je to zrejme nejaka mamina na matersky a ne obchodni zastupce nejaky firmy, no)....ale co je divny,ze se proste pebi neozvala driv,v baliku nebyly zadny info a az na zaklade dotazu od pebi zacala reagovat. Tak kdyz ma v podminkach,ze se na nedodany zbozi znovu pta,jestli ho chces priobjednat a souhlasis s tim zaplatit znovu postovny....tak mela bezprostredne pebi napsat nebo zavolat....a ne cekat,az se ozve nastvana zakaznice s polovicni zasilkou :zipper_mouth:
26. srp 2008 v 16:54  • Odpověz
No nevadi, kdyz uz zaplati, samozrejme. Ale tak proste to ve mne nebudi duveru, pac drtiva vetsina lidi tam je registrovana, tak si rikam, co koho muze vest k tomu, objednavat bez registrace :slight_smile:.
26. srp 2008 v 16:55  • Odpověz
autor
tak registrují se tam hlavně proto, že chtějí něco prodat, ne? Já prodávat nic nechci, takže mě ani nenapadlo se registrovat... třeba to vede lidi k tomu, objednávat bez registrace :wink:
26. srp 2008 v 17:08  • Odpověz
No jak jsem psala, radsi se osobne sejdu s nekym, kdo tam ma fotku, hodnoceni, neco o sobe...ale je fakt, ze osobni predavky se asi tykaji hlavne Prahy a jinych vetsich mest, tak jestli si nechavas jenom posilat, je to fakt asi jedno.
26. srp 2008 v 17:12  • Odpověz
Jinak ja teda nejsem zadnej velkej kseftar :slight_smile:, ale parkrat do roka ocenim moznost i neco na MMB prodat, a tehdy jsem rada, ze tam mam nejakou historii a lidi se neboji ode me nakupovat :slight_smile:
26. srp 2008 v 17:13  • Odpověz
Pebi, myslím, že tvoje otázka (ta úplně první) je na místě, a neřekla bych, že je neslušná vzhledem k částce jakou jsi zaplatila naopak začátek odpovědi "asi z toho důvodu,že nejsou" by mě teda totálně rozčílil. Taky mi příjde dost neprofesionální, řekla bych až drzé, že si paní prodávající napsala znovu o poštovné :angry: to bych potom taky napsala hele ... taky nakupuji i prodávám na MMB, ale s takovým přístupem jsem se ještě nesetkala :confounded: . A mimochodem, paní si zjevně neuvědomuje, že prodej přes net je co se jednání a pravidel týče stejný jako v kameným obchodě. Být tebou už u ní nenakupuji a napsala bych ji teda ... hodnocení. Pokud na to nemá žaludek, at prodá co má objednáno a skončí.
26. srp 2008 v 17:15  • Odpověz
Pebi, ta baba je fakt jebla, nic si z ni nedelej, je mimo a asi si uz dlouho nezaš... :sweat_smile:
na tvem prvnim dotazu na ni neni nic arogantniho, zeptala ses slusne a na jeji prvni reakci na tebe neni slusnyho nic :sweat_smile: Bud v klidu a nenervuj se, je fakt mimo :sweat_smile:
26. srp 2008 v 17:20  • Odpověz
autor
alči dík, tebe jsem tu potřebovala :wink: , fakt že jo
...jenomže já jsem se na ty punčocháčky tááák těšila...hrozně moc.
26. srp 2008 v 17:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.