• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Paní z mimibazaru x já, ...váš názor?

(Zamčená)
30. srpna 2008 
pebi ted jsem si cetla to hodnoceni na mimibazaru....napsalas to dobre,klidne kdyby jeste vysilovala,tak muzes zverejnit vasi diskuzi. Baba si ted nevidi do huby, takhle se fakt neobchoduje. Ja si vcera objednala na e-bay hodinky a to je jako kdyby mi prisla od nich jenom krabicka s tim,ze je nemaj na sklade a at poslu dalsich €40 na dalsi postovny,ze az budou,tak poslou i hodinky :sweat_smile:
26. srp 2008 v 17:31  • Odpověz
Jo taaak alci, mne nejak nedoslo, cim myslela to zanedbavani rodiny - esteze Te tu mame!
26. srp 2008 v 17:31  • Odpověz
Gedren :grinning:
26. srp 2008 v 17:34  • Odpověz
kitty no jasne s asdy neco dovezes a je to hezke a tady z toho padaji na prdel nez se dozvi co to je za obchod to same early days a primark to je proste o nicem je fakt ze next ma hezke hadry ale znam i hezci me se osobne vic libi mothercare ladybirg a gap nebo carters proste maji kvalitnejsi matrose a to je dulezite a deckam je to sumak :grinning:
26. srp 2008 v 17:48  • Odpověz
pebi posli ji tech 43 kc za dalsi postovny po korune za kazdou pripsanou platbu se ji strhne myslim 6 kc :slight_smile:
26. srp 2008 v 17:50  • Odpověz
noangel: :grinning: dobry no,ale zlo plodi zlo a naschvaly plodi naschvaly..pripis ji to na ucet pockej si na zbozi a uz od ni nic neber kdyz je to jak to je..btw psalo se nekde jakou ma prezdivku abych se kukla na ty stranky kde to inzeruje?ja tam nikdy nenakupovala a nic o tom ani nevim tak jestli me nekdo zasveti jak se k tomu da vubec prijit? :astonished:
26. srp 2008 v 17:55  • Odpověz
Tak to už je docela mazec... :sweat_smile: Jenom by mě zajímalo, zda když některé věci z UK nedorazily, tak měla paní v úmyslu poslat zpět peníze. To jsem nějak nepochopila...
26. srp 2008 v 18:28  • Odpověz
Áááá, tak už to čtu, má to v podmínkách prodeje. Jen k té domluvě nedošlo...
Pebi, asi už na to kašli. V tomto případě jste obě v právu :wink:
26. srp 2008 v 18:31  • Odpověz
pebi mas moji plnou podporu.rozhdne si nemyslim,ze by jsi na ni vyjela nebo reagovala jen prehnane.a proboha jestli se ona rozciluje nad tim,ze se zeptas jak to ze jsi nedostala vsechno zbozi tak je to fakt slepice.a to hodne slusne receno.ja bych reagovala uplne stejne jako ty.nikdo ji neporosi at posle nekompletni balicek a to ze ti to pak omlati o hlavu jako argument jak je skvela...?to proste je hodne zajimava a rozhodne uz bych si u ni neojednala ani tkanicku do bot :grinning:
26. srp 2008 v 18:43  • Odpověz
btw to je jako dobrej kurz tech 38kc za libru jo?teda ja ziram a k tomu se pripocte postovne za balik?to mi jako slusnej kurz neprijde teda :grinning: nebo se pleto a je to tak bezne?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz
Aponchie, rozdil mezi realnym kurzem a kurzem, za ktery to ty zenske prodavaji, je prave jejich provize - za to, ze to sezenou, za postovny z UK apod. Ty pak platis jeste postovny po CR (a nebo si to vyzvednes osobne), ale ty ostatni naklady jsou zahrnuty prave v tom kurzu. 38 je jeste slusny, co jsem tak videla...
26. srp 2008 ve 21:08  • Odpověz
tp je detektivka
pošle to čtvrtýho a bude klid :wink:
26. srp 2008 ve 21:36  • Odpověz
gedren aha toz to jo a to se jako nekomu oplati?hm ja bych to prdela za ty penize :grinning: mam jeste nejake libry z dob au pair a s tim kurzem co je se to absolutne neda..to tak vzit a jet utratit tam pac tam jsou jeste na miste paradni slevy ne jak tady :astonished:
26. srp 2008 ve 21:40  • Odpověz
Pebi?
No četla jsem to teď celé i reakce holek a nestačím se divit :sweat_smile: :confused:
Kde se podělo.......NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN?????.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
pLNĚ S TEBOU SOUHLASÍM A PODPORUJI TĚ :wink:

Momentálně taky řeším objednávku s jednou paní z MMB....a zvedá se mi z toho kufr, chtěla jsem zboží vrátit , protože u něj neuvedla docela zásadní informace.
Nakonec mi vyhověla, ale stálo mne to dost sil.

Ty ženské si snad neuvědomují, co je to obchod a že v obchodě by se člověk měl chovat korektně....a ve chvíli, kdy mají peníze klientky zboží doručit včas, všechno, ne-li k němu přihodit ještě něco navíc,jako bonus?
No ne???
Já to teda dělám :wink: :wink: ..a často mi příjde k objednanému zboží od maminek malá pozornost, která potěší :sunglasses:

To mi příjde normální.
Myslím, že jsi se zachovala velice mírně a slušně....a to tvoje" hele"..bylo v tomto případě jen pohlazením :grinning: :wink: :wink: :wink:
27. srp 2008 ve 13:08  • Odpověz
apii, no mne se to zda jeste celkem schudnej kurz, vetsina mamin tam leti/jede busem, vyzvednou zbozi, vetsinou tam prespi...zase ten kdo kupuju Nextovy hadry, tak ma vetsinou objednavku treab za 100 liber, tak to potom uz je docela dobrej vydelek...maji to dobre spocitany
27. srp 2008 ve 13:13  • Odpověz
Holky můžete mi někdo poslat do IP s jakými prodejci to máte takový špatné zkušenosti, na MMB dost nakupuju, zatím jsem většinou byla spokojená i když pár zádrhelů taky bylo a nerada bych se napálila znova, to si radši někde připlatim :wink:

Pepi taky s tebou souhlasím, přijít poloprázdný balík bez vysvětlení asi bych se dost divila :confused:
27. srp 2008 ve 13:15  • Odpověz
Četla jsem Pebi, jaké jsi jí napsala na MMB hodnocení.....je to dobře....aspoň si ostatní dají majzla :wink:
27. srp 2008 ve 14:08  • Odpověz
pebi:ech..tak tohle by mě vytočilo do nepříčetnosti.. :sweat_smile:
když to tak vezmu tak logicky:
- měla ti poslat email, že není zboží kompletní a že buď ti pošle část te´d a část potom,ale s tím, že si zaplatíš 2x poštovný a nebo ti měla napsat, že ti pošle kompletní objenávku později...a rozhodnutí by bylo na tobě
- teda její reakce jsou fakt jako u blbech....místo aby se ti jednou větou omluvila a vše vysvětlila napíše román,ketrý tebe(zákaznici) fakt nezajímá....
- nechápu co do toho tahá, že jsi na MMb nová..její chování je arogantní a tvoje rozčilení oprávněný...
-trvala bych na vrácení peněz a basta fidly..konec komunikace
- ještě měteda dostštve,jakona to podává, že jako dělá maminkám laskavost..snad za to je dost slušně zaplacená ne? rozhodně na tom vydělává...není to žádná misie..herdek teď jsem se teda naprdla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 14:33  • Odpověz
autor
já myslela, že už je to za mnou, okopíruju, co mi poslala mailem:

Michaela Vališová (MisaV) ID 14152

UŽ JSEM VÁM ODEPSALA DO HODNOCENÍ,ŽE SE TO,CO JSTE UDĚLALA NA MMB NESMÍ,TAKŽE POKUD TY VAŠE DODATKY NESMAŽETE BUDU TO ŘEŠIT PŘES ADMINY,JELIKOŽ NESTOJÍM O POZASTAVENÍ ÚČTU,NA MMB SE TOHLE NESMÍ!!!!!!!! JE MI JASNÉ,ŽE VÁM NENÍ NIC ZNÁMO A NAPROSTO SE NEŘÍDÍTE NIČÍM,JEN SAMA SEBOU,ALE JÁ SI KVŮLI VÁM NENECHÁM POZASTAVIT ÚČET,TAKŽE VÁS ŽÁDÁM O SMAZÁNÍ.DĚKUJI.OD ZAČÁTKU JSEM K VÁM SLUŠNÁ,ALE BOHUŽEL SE TO MÍJÍ ÚČINKEM,OBJEDNÁVKU JSEM VÁM UDĚLALA A VAŠE MAILY OPRAVDU NEČETLA,PROTOŽE SE NENECHÁM URÁŽET,TO,CO JSTE PSALA V HODNOCENÍ BYLO ÚPLNĚ PŘEKROUCENÉ A NAPROSTO NESMYSLNÉ,UŽ MI PSALY MAMINKY,ABYCH SI Z TOHO NIC NEDĚLALA,ŽE NEJSTE NORMÁLNÍ! MĚ JE JEDNO,ŽE SI NAPÍŠETE HODNOCENÍ,ALE NEMÁTE NÁROK AN TO,VYMÝŠLET SI,JESTLI VŮBEC DOSTANETE PENÍZE ZPĚT APOD.,KDYŽ MĚ VŮBEC NEZNÁTE A MÝCH DOST HODNOCENÍ VYPOVÍDÁ,ŽE JE NEJSPÍŠ DOSTANETE,KDYŽ NEDORAZÍ ZBOŽÍ,ALE TO JE JEDNO,JÁ SE S VÁMI ODMÍTÁM OD ZAČÁTKU HÁDAT,ALE JE TO MARNÉ,VY TO PROSTĚ CHCETE ZA KAŽDOU CENU,A S MAILY TAKY JE MŮŽU DÁT K DISPOZICI,NEZNAMENÁ,ŽE KDYŽ JSEM JE NEČETLA,NEMÁM JE ULOŽENÉ.....TAKŽE VÁS JEŠTĚ JEDNOU ŽÁDÁM,HLAVNĚ KVŮLI VÁM,PROTOŽE POSTIH DOSTANETE VY O SMAZÁNÍ TĚCH LITÁNIÍ,PROTOŽE SE TO OPRAVDU NESMÍ-DISKUTOVAT V HODNOCENÍ A PSANÍ NORMÁLNÍCH ZPRÁV.JÁ JSEM VÁM NAPSALA A MYSLÍM,ŽE VÍC NEMÁME CO ŘEŠIT,DO PÁTKU BUDU VĚDĚT ZDA VAŠE OBJEDNÁVKA DORAZÍ A OČEKÁVÁM PLATBU ZA JEJÍ POŠTOVNÉ.POŘÁD PŘEMÝŠLÍM,KOLIK BUDE STAČIT,NERADY BYCH VÁS "OKRADLA",ALE VZHLEDEM K 2X PUNČOCHÁČŮM A TEPLÁČKŮM SI MYSLÍM,ŽE 37,-JE MÁLO,ALE MŮŽU VÁM PŘÍPADNĚ ROZDÍL POSLAT V BALÍČKU,IKDYŽ TO NEDĚLÁM!JAK JSEM VÁM PSALA,POKUD ZBOŽÍ NEBUDE,POŠTOVNÉ VÁM SAMOZŘEJMĚ VRÁTÍM.MOC MĚ MRZÍ,ŽE MÁM S VÁMI TAKOVÉ PROBLÉMY,PROTOŽE UŽ TAK MÁM PRÁCE A STAROSTÍ DOST A JÁ SI VŠECHNO MOC BERU A JE MI TO MOC LÍTO....TO,JAK SE CHOVÁTE JE OPRAVDU NESKUTEČNÉ,ČLOVĚK SE VÁM SNAŽÍ VYJÍT VSTŘÍC,VŮBEC NEVÍTE JAK TO CHODÍ,ALE SOUDIT A URÁŽET UMÍTE :O(((.NO NIC,VÍM,ŽE TO NEMÁ CENU UŽ JSEM TO ZKOUŠELA NĚKOLIKRÁT A BEZÚSPĚŠNĚ,TAK DOUFÁM,ŽE TO BUDE BRZY ZA MNOU A POPRAVDĚ MĚ MOC MRZÍ,ŽE JSEM OBJEDNÁVKU ZNOVU UDĚLALA TAK RYCHLE-PROTOŽE JSEM NEMUSELA-ALE CHTĚLA JSEM,ABYSTE MĚLA VĚCI CO NEJDŘÍV-JSEM PŘECE TAK ŠPATNÁ!-JINAK JSEM VÁM UŽ MOHLA VRÁTIT PENÍZE A MÍT OD VÁS POKOJ.IKDYŽ TO VLASTNĚ NENÍ TAK JISTÉ....JAK BYCH MOHLA MÍT JISTOTU,ŽE BYSTE SI NEVYMYSLELA NĚCO JINÉHO,ABYSTE MĚ MOHLA VEŘEJNĚ URÁŽET?NAŠTĚSTÍ MÁM VELIKÉ MNOŽSTVÍ SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,KTEŘÍ SI MÉ PRÁCE CENNÍ,IKDYŽ JIM ZBOŽÍ NEDORAZÍ A KTEŘÍ SE ZA MĚ POSTAVÍ.
27. srp 2008 v 15:03  • Odpověz
ty voe, to je fakt docela husta pani, ne??? proc se furt obraci na ty ostatni? s tebou to zcubila a hotovo
27. srp 2008 v 15:08  • Odpověz
Odepsala jsi ji na to něco? Já mmb neznám, čili nevím, kde to hodnocení vůbec najdu :frowning2:
27. srp 2008 v 15:12  • Odpověz
ta je fakt vadna, dala bych ji odkaz na tuhle diskuzi :grinning:
27. srp 2008 v 15:16  • Odpověz
autor
neodepsala, já jsem totiž moc nepochopila, co se nesmí... a nikde jsem to nevyčetla. Nesmí se napsat negativní hodnocení?
27. srp 2008 v 15:16  • Odpověz
pebi, přečetla jsem si tu tvou anabázi, no, paní ujela a teď má trochu strach, mele páté před deváté, čert aby se v tom vyznal.Negativním hodocením jsi jí nejspíš poněkud zavařila, protože její aktivity na MMB jsou na něm více závislé než tvoje. Osobně bych už na její vzkazy vůbec nereagovala,pochybuju, že tě napráší adminům, to by byla sama proti sobě, ostatně ty její veřejné výlevy mluví za vše. Tak pené nervy :wink:

mmch větu NAŠTĚSTÍ MÁM VELIKÉ MNOŽSTVÍ SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,KTEŘÍ SI MÉ PRÁCE CENNÍ,IKDYŽ JIM ZBOŽÍ NEDORAZÍ A KTEŘÍ SE ZA MĚ POSTAVÍ snad ani nemohla myslet vážně, pokud neobchoduje s nějakým ústavem pro mentálně zaostalé
27. srp 2008 v 15:21  • Odpověz
pebi: vydrz,zeptala jsem se, zda se muze v hodnocenich diskutovat a branit se

v podminkach jsem to nenasla
27. srp 2008 v 15:25  • Odpověz
no, tak diskutovat se samozrejme muze, i v hodnocenich. Tak byt tebou, jeste ji to zavarim...ty nemas co ztratit
27. srp 2008 v 15:27  • Odpověz
Pebi, rupni ji tam odkaz na tuhle diskuzi, se posere, caramura jedna usata :grinning:

Pani byla asi v dobe tveho prvni meilu pro ji nejaka nasrana, mozna spatna noc, hadka s manzelem, zlobivy deti...mozna malo spanku..bohuzel ty jsi to odnesla...jeji prvni reakce byla spatna a nepromyslena...treba toho ted i lituje a misto omluvy se brani utokem...kazdopadne, prehani to uz dost a ja mam chut tam vlitnout a udelat coromoro :sweat_smile:
27. srp 2008 v 15:29  • Odpověz
to tam pise ve vzkazech, ze malej byl nemocnej, ze nestiha atd...holt si asi vzala velky sousto a nejak to nestiha. No,ale to prece neni Pebi problem, si neco objednala, zaplatila,tak to mela v poradku a bez kecu dostat..
27. srp 2008 v 15:32  • Odpověz
autor
dík, já to právě taky nenašla. Já ji nechci zavařit, já na ni dlabu, jen jsem chtěla vědět, jestli jsem normální já nebo ona. Teď mi třeba napsala, že nejsem normální,......

Alči, to by se tady děly věci, kdyby se zapojila do diskuse :grinning:
27. srp 2008 v 15:33  • Odpověz
herdek co si ta ženská dovoluje? ...hlavně jak si dovoluje ještě chtít další poštovný?ona si to zavařial..tak ať si to sama zaplatí..to jí snad těch 37,- nevytrhne ne?
jo a není pravda to co píše....kolikrát jsem to v hodnocení viděla, že si maminky vyměňovaly názory na svá hodnocení...a v podmínkách to nikde není...
27. srp 2008 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.