• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Paní z mimibazaru x já, ...váš názor?

(Zamčená)
30. srpna 2008 
autor
nějak pořád nevím, jestli jí mám vůbec odepsat, musela bych jí napsat, že teď už je úplně mimo a to by vedlo k další nesmyslné diskusi...
taky se mi nechce posílat jí peníze, i když jde jen o pár kaček, přece ona to může poslat na účet adresáta, Nebo ne? Takže já to zaplatím, ale až budu mít v ruce zboží...a všichni budou spokojení a budou žít šťastně až dokud neumřou...už mi z toho hrabe :grinning:
27. srp 2008 v 16:20  • Odpověz
pebi tak jsem to prelouskala a ta zenska mi teda hybe zluci, doufam, ze nic nebudes mazat, dobre, ze jsi ji napsala negativni hodnoceni, pry, ze s tebou od zacatku jednala slusne..no tak ta ma teda nervy.

ja si napriklad ted pres internet objednala zbozi, dneska dorazilo a na fakture bylo, ze spodek plavek dorazi co nejrychleji nebot je momentalne vyprodany a mela bych ho obdrzet do 5 pracovnich dnu. K tomu jeste omluva za zpusobeni pripadnych komplikaci! takhle si predstavuji komunikaci, nevadi mi vubec, ze zbozi neprislo v celku protoze mi vysvetlili proc a kdy dorazi a je to v pohode,ale prijit mi jen jeden dil a k tomu zadne vysvetleni tak jim z toho tam udelam kulnicku na drivi..

Pebi takze ja stojim stoprocentne za tebou, ta zenska nema co delat v takovem byznysu, kdyz v tom neumi chodit a dela ji to takove problemy, kdyz ji vadi, ze kvuli praci sere na rodinu tak at to nedela a bude klid.

Teda ja jsem ted fakt rada, ze mam next primo tady 10 minut busem a nakupovat nemusim pres ceske dealery... :unamused:
27. srp 2008 v 16:25  • Odpověz
caira: tise zavidim, ja bych od ncih chtela i nadobi a prostirani a nikdo mi ho nechce dovezt
27. srp 2008 v 16:27  • Odpověz
jake nadobi? jako porcelos?
27. srp 2008 v 16:31  • Odpověz
jj, jako porculanovy. Maji krasny vzory...
27. srp 2008 v 16:34  • Odpověz
Ja bych mlcela, absolutne nereagovala, poslala 37,- korun a na babu srala uz navzdy.

Az pokud by mi ten balicek neodeslala nebo furt picovala s tim, at to smazu, tak bych si ji podala, co to blaboli o tom, ze se neco nesmi.

Vona ma ted prdel sevrenou, se ji nedivim :slight_smile:
27. srp 2008 v 16:41  • Odpověz
to jo, s nadobim je problem, ze to nikdo nebude chtit prevazet letadlem, tim stylem jakym nakladaji se zavazadly bys z toho mela po letu leda tak strepy na mozaiku :grinning:
27. srp 2008 v 16:42  • Odpověz
autor
jenže ona neví, kolik za to poštovné chce, jednou to je 37, pak zas 43...
27. srp 2008 v 16:44  • Odpověz
tak ji posli 40,- a uz se s ni nebav :slight_smile:
27. srp 2008 v 16:53  • Odpověz
pebi ja bych to resila nejak pres adminy, nejde to? hele tim, ze nejdriv chce nejake postovne, ty ji vsechno zaplatis a ona te pak vlastne drzi v sachu, ze ti nedoda zbytek dokud nedas vic penez je normalne vydirani, napsala bych adminum, ze po tobe chce zenska najednou vic penez, dudiz porusuje danou dohodu, kterou jste uzavrely...to ji prece nemuze takhle projit..!!

da se nekde podivat na ten jeji profil na bazarku?
27. srp 2008 v 16:54  • Odpověz
27. srp 2008 v 16:55  • Odpověz
caira : vlezeš na MMB, nahoře klikenš na Inzerenti,vyhledávání inzerentů zadáš tam její ID(je asi o 2strany zpět a máš jí tam..)..nebo moment:
http://www.mimibazar.cz/hodnoceni.php?user=14152
27. srp 2008 v 16:58  • Odpověz
Sme se o tom vcera bavily s Ladunkou, ktera je pravnik, ale je lina sem psat :slight_smile:, no a prej je to normalni porusovani obchodniho zakoniku, ze ta baba chce ty dalsi prachy... Doporucuje si ten zakonik nastudovat a pripadne se tim ohanet.
27. srp 2008 v 17:00  • Odpověz
hehe tak než jsem stačila napsat tak už kristi poslala odkaz :sweat_smile:
nic bych neplatila..hele to by takhle mohla dělat všem....po částech jim posílat balíčky a různě si zvětšovat poštovný....to přece není fér jednání...a už vůbec není ok to jak se vymlouvala,útočila atd atd..už z principu bych prostě nic neposílala..a možná raději chtěla peníze zpět..hlavně holky četly jste ty její podmínky? zmatená pani...fakt..se nedivím,že v tom má bordel
27. srp 2008 v 17:05  • Odpověz
no ted jsem si četla ty podmínky fakt důkladně, a je to napsaný dost divně..moc to nechnápu :pensive: :sweat_smile: např. za poštovné navíc nevracím :confused:
27. srp 2008 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
izo, já jsem chtěla zpět peníze, teda ještě chci, ale ona mi je odmítá dát s tím, že jako moc obětavá paní to už stihla objednat znovu a co by s tím zbožím pak dělala...
na druhou stranu, jestli má 200 spokojených zákaznic, tak punčošky si snad někdo koupí, ne?
27. srp 2008 v 17:08  • Odpověz
autor
siss, nad tím poštovným jsem taky přemýšlela... když si třeba někdo objedná jen jednu věc a ta není, tak vrátí peníze bez poštovného?
27. srp 2008 v 17:09  • Odpověz
Pebi, je to čím dál "lepší" :wink: Jak tu psaly holky, paní si asi cvrnkla do textilu, tak se ohání tím, co je možné a co ne. Ty jako zákazník máš právo vyjádřit nespokojenost. Ona má právo se bránit, ale ne Tě napadat a vyhrožovat... Myslím si, že max. co se Ti může stát je (a tomu moc nevěřím), že by zrušili Tvůj účet (ale jelikož si tam asi nepřivyděláváš, tak by to nebyla zas taková ztráta). No a kdyby došlo na ty maily, tak bys z toho vyšla jednoznačně vítězně-pořád jsi v jednání slušnější než druhá strana :wink: Držím pěsti :dizzy_face:
27. srp 2008 v 17:10  • Odpověz
pebi: hele v těch podmínkách má doslova :
V případě,že objednané zboží nedojde nebo není skladem,dám vám vědět a domluvíme se,jestli je budete chtít objednat s příští dodávkou nebo vám vrátím peníze.Peníze zpět posílám s odečtením 3,-kč poplatek za převod a za poštovné zaplacené navíc nevracím.
- tzn měla ti dát vědět..což neudělala, má ti vrátit peníze a nechce..normálně porušuje pravidla..udat jí, udat adminům
:grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 17:11  • Odpověz
autor
mně je úplně fuk, jestli mi zruší účet, já tam už rok nakupuju bez problémů jako neregistrovaná a prodávat nic nechci. Já jsem se zaregistrovala včera jen kvůli ní, kvůli tomu hodnocení
27. srp 2008 v 17:12  • Odpověz
pebi: no asi tak, pže jinak to fakt nechápu..a navíc zboží, který si někdo objedná a pak stornuje může dát normoš do inzerátů, nebála bych se, že by novej NEXT nikdo nechtěl :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ono to hodnocení je stejně hrozně subjektivní, každej dá dobrý...až dokud se nestane nějaká chyba...a ohánět se pak tím, že xy lidí bylo spokojeno a ty jsi teda divná je fakt úlet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2008 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz
hele jediný co může, že tě bude blokovatkdyby sis od ní něco chtěla koupit..no a mám pocit, že to už asi nebudeš chtít ne ? haha
jinak já mám kontakt na spolehlivou paní,co dováží next..takypřes MMB a je fakt profík :wink: ..libru má za 35,-..ale zase má dražší poštovný neb to posílá kurýrem :sweat_smile:
27. srp 2008 v 17:15  • Odpověz
autor
skvělé, sem s ním :grinning: teda do IP :wink:
27. srp 2008 v 17:16  • Odpověz
siss : myslím že si to ta ženská bere děsně osobně :grinning: :grinning: :grinning: ..ale je fakt,že teda ona Pebi napsala dost hnusný a dost zmatený hodnocení :confused:
27. srp 2008 v 17:16  • Odpověz
teda jako že paní napsala Pebi hnusný hodnocení.....teda jako že ta prodávájící napsala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem se do toho zapletla haha
27. srp 2008 v 17:18  • Odpověz
autor
:grinning:
27. srp 2008 v 17:22  • Odpověz
Paní je podnikatelka (má uvedené své IČ - mimochodem, dostala jsi pebi paragon? přiznám se že jsem zatím nepřečetla celé vlákno. Jestli ne, možná by to zajímalo finanční úřad.. to teda jen tak střílím) a věci dováží v rámci své podnikatelské aktivity. Vydělává si tím. Řeči o její obětavosti jsou naprosto mimo - ona je podnikatel, provozuje výdělečnou činnost, a maminky, kterým dodává zboží, jsou její zákaznice. Zneužívá mírně infantilního prostředí mimibazaru, v kamenném obchodě a tváří v tvář by si asi podobný úlet nedovolila.
Na jednání paní se vztahuje obchodní zákoník v pasáži o spotřebitelských smlouvách. Paní je POVINNA akceptovat, pokud její zákaznice do 14 dnů od "doručení balíčku", jak se tomu na mimibazaru říká, nicméně protože ve svých podmínkách prodeje tuto informaci neuvádí, prodlužuje se tato lhůta na 3 MĚSÍCE. Mimochodem tohle je velký nešvar mimibazaru, ženské si myslí, že stačí uvést "je mi líto, ale penízky nevracím" a myslí si, že to stačí (týká se jen podnikatelů).
Požadovat další peníze za to, že svévolně rozdělila objednávku do dvou balíčků, je nehorázné.
27. srp 2008 v 17:23  • Odpověz
autor
nedostala jsem žádný papír...jen ponožky, tepláčky a sáček :grinning:
27. srp 2008 v 17:25  • Odpověz
Druhý odstavec je o odstoupení od smlouvy a vrácení zboží.
27. srp 2008 v 17:25  • Odpověz
Teda já taky píšu jako hotentot, pardon.
27. srp 2008 v 17:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.