• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Paní z mimibazaru x já, ...váš názor?

(Zamčená)
30. srpna 2008 
tak a je nekdo kdo skutecne muze poslat z UK obleceni a prijde v poradku?ja bych mela o neco zajem nez tam pojedu :grinning:
27. srp 2008 ve 20:01  • Odpověz
Chaha..je to fakt velká legrace, :grinning: :grinning: ..takže jsi ji dobře vyhmátla, co to je zač :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Taky mne už napadlo, něco jí tam písnout :sweat_smile: ..ale nejsem podvodnice :wink: :wink:
No ale jak už tady bylo uvedeno, nebylo by od věci jí hodit do hodnocení prolink na tuto diskuzi.
Pak si o ní může udělat obrázek...a myslím dost objektivní...každý a to názory tu jsou různé. :wink:
Každá tady máme rodinu a svoje starosti a opravdu nemáme čas na to jej ztrácet s takovou hysterickou kravkou :wink: :wink: :wink: :wink:
Pá letím, a ber to Pebij jako legraci..... :wink:
27. srp 2008 ve 20:03  • Odpověz
Taky bych dala odkaz na tuto diskuzi. Možná se chytne za nos a bude se stydět.
27. srp 2008 ve 20:09  • Odpověz
pebi tak to je síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jak už tady někdo psal máš nárok dostoopit od smlouvy myslím že do 14 dnůl a musí ti vrátit peníze bez ohledu co si píše v podmínkách..na to je zákon, takže bych se s ní vůbec nebavila a chtěla vrátt úrachy..to je vrchol...jé tak by asi čuměla k a kdyby jí tam někdo tento linka hodil :grinning:
27. srp 2008 ve 20:10  • Odpověz
No zas abysme neudelali zbytecne problemy ty jeji ex-kamosce, kdyz se tu zverejnil ten jeji mail...

To nema cenu, vona by stejne byla dulezita, ze TOHLE SE TADY NESMI, NAPISU ADMINUM, NESMI!!! :slight_smile:

Zatuchly tricko teda husty :slight_smile: Mne tuhle prisly na Helcu fusekle, jakoze teda ne novy, s tim ale, ze prej pulka vyprane a nosene, druha pulka jen vyprane - no podle smradu spis "jen nosene" ;), no ale vyprala jsem a hodnoceni nepsala zadny :slight_smile:
27. srp 2008 ve 20:10  • Odpověz
to jsou zas překelpy..odstoupit a prachy..pani učitelky rostou já vím :grinning: ..oprava
27. srp 2008 ve 20:12  • Odpověz
no mikca ja myslim,ze pro dnesek to budou vseci hodne kontrolovat kdo jak pise a za par dni to bude zase v klidu a nikdo ani nestekne :grinning: :grinning:

btw neresi se to uz nejak moc ? :sweat_smile: :grinning:
27. srp 2008 ve 20:15  • Odpověz
no holky a co me jeste udivuje ze kupujici muze psat feedback na prodavajiciho, to ted zrusili na ebay, tak vesele nakupuju :grinning: :grinning: :grinning:

jdu to poctive docist, at se pekne posmeju :grinning:
27. srp 2008 ve 20:16  • Odpověz
kitty vid, to se mi ted na ebay taky libi..vsak vis, jak jsem se bala nechat pravdivy feedback te zenske co mi prodala ty nextacky kalhoty a tvrdila jak jsou super high kvalita a byly tak jete, ze se mi chtelo brecet.. ted napisu co si opravdu myslim.. Jako dostavaji me ebay prodejci co pak pisou,ze negative feedback maji protoze jim lidi proste pisou negativni jen tak bezduvodne, me to prijde jako blbost, kdyz jsem spokojena tak pisu samosebou pozitivni ne?

Kittyno a mazej na skypa!
27. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz
okokokokok cairice a 1545545454359868776563x js ti rikala nekupuj hadry na ebay a ty si nedas rict :astonished:

resi api, ale to my mame radi, je to takove exciting, jak furt sedime doma na te materske :grinning:
27. srp 2008 ve 21:23  • Odpověz
Pebi, tak na týhle diskuzi se docela bavím...
koukala jsem na mmb na její stránku a shodou okolností jsem ze stejného města (proboha :slight_smile: ) a paní neznám, ale pokud je stejný magor (což asi je :slight_smile: ) jako manžel, tak bůh s tebou.... :slight_smile:
27. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz
no holky a nenapadlo vas ze ta zenska muze byt i tady na kobylce??? :sweat_smile: a cist to a bavit se :grinning:
27. srp 2008 ve 21:35  • Odpověz
By se tezko bavila - by nam napsala, ze TO SE TADY NESMI! ALE VY JSTE TU NOVA, TAK TO NEVITE!!
27. srp 2008 ve 21:45  • Odpověz
kometko, jako jaký manžel?
27. srp 2008 ve 21:51  • Odpověz
No ještě se m moc líbí názor od Ladunky...viz cituji....Paní je podnikatelka (má uvedené své IČ - mimochodem, dostala jsi pebi paragon? přiznám se že jsem zatím nepřečetla celé vlákno. Jestli ne, možná by to zajímalo finanční úřad.. to teda jen tak střílím)...................................to by mne asi taky zajímalo, protože kdyby to byla opravdu oficiální živnost, musela by si dát dost bacha na to, aby jednala solidně...no i když s takovým IQ :sweat_smile: ...no nevím jestli to jde :sweat_smile: :grinning:
27. srp 2008 ve 22:27  • Odpověz
Tyyyyy joooooooooooooooooo! To je tedy humac! Ta pani je uplne vyjebana, zrejme trpi nejakou poruchou.
Precetla jsem celou diskusi a nechapu ! taky nechapu vas, se jste i na jeji strane..Takhle se prece k zakaznikum nechova! A ten jeji zpusob vyjadrovani :confused: Pebi byla maximalne slusna- nevidim nikde zadne hulvatstvi ci drzost... To ta baba se obhajuje zakaznikama porad dokola...Vypada to na vyhodny obchod, za libru 38 Kc. Ty hadry nakupuje v outletu ci ve sleve za par slupek a vy ji platite majlant.. Proboha nenechte se ojebavat! Next neni zadny super shop, ale uplny prumer- na stejne urovni jako H&M- jen kvalita je lepsi- ale zadna super znacka...
Ja sama prodavam obcas veci na Ebay ale takhle bych se NIKDY k zakaznikovi nechovala..... Kdyz jsem byla nemocna(1-2 dny) a nemohla dojit na postu a odeslat zasilku, tak jsem zakaznikovi poslala omluvny email a dala automaticky slevu... vse z moji strany.... Prece snad plati
27. srp 2008 ve 23:36  • Odpověz
nas zakaznik nas pan, ne? :slight_smile:
27. srp 2008 ve 23:38  • Odpověz
Ahoj, nedá mi to nenapsat. To co předvádí paní z MMB je otřesné, nechápu, proč otravuje zákazníky svými problémy. Ty její litánie jak je zaměstnaná atd. a pořád dokola. Trochu na její omluvu, je pravděpodobně psychicky nemocná a těsně před zhroucením. Jo a jak píše Britney, nechápu ty, co jsou na její straně. Obchoduje, bere provizi, tak ať se chová aspoň trochu jako profesionál.
U Pebi v mailech nevidím žádnou agresivitu ani snahu vyvolávat hádky. A to jsem jejich komunikaci četla 2x, moc jsme se s MP nasmáli. :grinning:
Gedren, ty tvoje komentáře :grinning: Já jsem ještě nikdy neposlala hodnocení na MMB, nejsem schopná se zařadit mezi ty ostatní, hodnocení bez pusinek, balíčků, růžiček by asi vypadal nepatřičně a neměl by stejně asi žádnou váhu. To bych musela být s kamarádkou značně ovíněná a to nemůžu, protože ještě kojím.
28. srp 2008 v 07:07  • Odpověz
Ladunko, koukala jsem na její album a má tam celou rodinku... :slight_smile:
28. srp 2008 v 08:11  • Odpověz
autor
kometko, ty znáš jejího manžela?
28. srp 2008 v 08:16  • Odpověz
no, znám ho jen od vidění...z diskoték atd...a úplně mi to stačí... :slight_smile:
28. srp 2008 v 08:30  • Odpověz
pebi, no tak to je teda síla, jsem na tvojí straně a taky nechápu, jak se té paní může ještě někdo zastávat :confounded: Rozhodně jsi nereagovala nějak nepřiměřeně - mně kdyby nepřišla polovila věcí v balíčku a dotyčná by se vůbec neozvala, aby to omluvila, tak bych asi použila ještě pepernější výrazy, ty jsi byla ještě hódně slušná :wink: Ty její výmluvy jsou trapné, ještě to svaluje na tebe, že nemáš pochopení pro to, že ona neplní své povinnosti :angry: Držím ti palce, ať to dobře dopadne a dostaneš z ní zboží nebo peníze..
28. srp 2008 v 10:14  • Odpověz
pebi: a má to teda n ějakou dohru? Už ti vrátila prachy? :confused: Já jsem taková, bohužel, že bych si to nechala líbit..vyprdla se na to..a prachy jí nechala...litr oželim :pensive:
28. srp 2008 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
siss, paní má na vrácení peněz za zákona 30 dní od data odstoupení od smlouvy.
28. srp 2008 v 10:31  • Odpověz
Tak já bych to teda nenechala být ani náhodou, je jasné, že paní to neudělala poprvé, tisícovka není stovka a ještě aby na tom svém hnusném chování vydělala? :angry: :angry: Pebi, nedej se!
28. srp 2008 v 10:31  • Odpověz
no já vim, ale já jsem prostě ten typ, co v životě nic nereklamuje atd. :wink: , prostě na to nemám povahu..asi jako 10litrů bych už řešila..ale litra ne..ale to je můj smolík :sweat_smile:
28. srp 2008 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
siss, když ti tisícovka nestojí za ty nervy, tak to chápu :dizzy_face: Pro mě je to dost, ale řešila bych to i z principu..
28. srp 2008 v 10:37  • Odpověz
mari:jj...já jsem v tomhle děsně laxní :confused: i když si třeba objednám něco, co mi nesedí..tak než to balit a posílat zpátky, tak si to radši nechám :sweat_smile: :sweat_smile: popř. s reklamací jsem jedno poslala MP,já to fakt nedokážu :sweat_smile:
28. srp 2008 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
no tak to v riti jak je ten svet maly :grinning:

ja bych se asi trosku pohadala, nejde mi o prachy ale o princip :angry:
28. srp 2008 v 10:49  • Odpověz
siss, když mi nesedí oblečení, tak ho taky nereklamuju, to se mi taky nechce, spíš to zkouším prodat dál :wink: Ale přijít o prachy jen tak, to je hrozná škoda, zlášť když se obohatí taková.. :angry:
28. srp 2008 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.