• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Paní z mimibazaru x já, ...váš názor?

(Zamčená)
30. srpna 2008 
mari: no mě to jako pak sere...ale nejsem schopná to řešit :pensive:
28. srp 2008 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
ještě když se vrátím k těm mailům... na co tam to hodnocení je, když ženská jen řekne adminům, aby to špatné smazali a je to... :confused:
28. srp 2008 v 11:49  • Odpověz
Pebi, paní je skvělá herečka a prostě to na adminy zahraje, jak jí dotyčná svým hodnocením ublížila :unamused: Samozřejmě, že (pro ní) neprávem.
28. srp 2008 v 11:51  • Odpověz
Tak jsem přelouskala celou diskusi, fakt síla, ta ženská není normální.

Přijít mi balíček jen s polovinou věcí, bez vysvětlení, paragonu a vůbec, tak bych ji napsala něco mnohem jadrnějšího. Vůbec nechápu, jak se může ohánět dětma, dovolenou, hodnocením a svojí obětavostí, když je to čistě její obchod a nikdo ji snad nenutil to dělat.
Navíc ten nehorázný požadavek na dvoje poštovné, dyk s takovou se může stát, že příště pošle jen jednu věc a na další zas bude chtít zas další poštovný, skutečně nechápu jak si totok může dovolit.

A hodnocení na MMB? To je trochu fraška, kolikrát jsem byla svědkem toho jak taková obětavá maminečka na místní diskusi plakala, že jí ošklivá nechápající nakupujicí dala takové nepěkné hodnocení, když ona je tak hodná a snaživá a sama by se rozdala, nakonec to dopadlo vždy tak, že negativní hodnocení bylo smazané.

Bych té srdíčkové maminečce dala na výběr, buď pošle zbytek věcí na svoje náklady i s paragonem, když poslala polovinu bez domluvy a účtu, a nebo ať vrátí peníze, že to objednám jinde.

Nakupuji na internetu už nějaký pátek, ale s takovýmhle chováním jsem se naštěstí nikdy nesetkala.
28. srp 2008 v 11:55  • Odpověz
Teda pokud se špatné hodnocení maže, tak je to trochu nefér, ne? Té paní bych to pěkně zavařila. Tohle se nedělá :angry:
28. srp 2008 ve 12:07  • Odpověz
lakme: přesně tak - má tu povinnost ze zákona (vydat doklad o platbě + příp. upozornit na nedostatky na její straně). tak prostě musí dodržet to, k čemu se zavázala. a pokud jí někde něco vázne, je opět její zodpovědností upozornit zákazníky a dohodnout s nima další postup. dovolená, děti, výpadek v dodávce, nadbytek odběratelů - nic z toho není omluva.

jednou si vede kšeft, tak má - krom zisků - taky nějaký povinnosti vůči odběratelům :wink:

z mmb nic neobjednávám... a asi ani nebudu :sweat_smile:
a next zas není takový zázrak, to už se mi líbí víc třeba au pays de mimmis pro děcka a sanu babu pro mě :wink:
28. srp 2008 ve 12:09  • Odpověz
tak jsem koukala zpětně na to její hodnocení..a něco se tam určitě vyskytlo, ale ona to fakt nechala smazat :dizzy_face:
28. srp 2008 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
Natália S. (natika) ID 16503, mimibazar.cz/natika (25.3.2008, 13:55)
Míšo,
mrzí mě, že nejste spokojená, kdybyste si napsala o vrácení peněz, nic by se nestalo, já bych Vám je klidně vrátila. Pro mě není mimibazar výdělečná činnost, ani nenakupuju každý den, proto možná nemám tolik hodnocení jako vy, ale i to málo maminek bylo spokojeno. Pokud budete chtít, pořád si peníze a botky můžeme vyměnit zpátky. S tou poštou jsem Vám to vysvětlovala v mailu, zdálo se mi, že jste to pochopila, tak mi nepřijde zcela nezbytné to tady rozmazávat. Kromě toho nám přibylo druhé dítko, takže v tom posílání už asi opravdu nejsem tak vzorná...
Přeji Vám hezký život!
N.

Michaela V. (MisaV) ID 14152 (27.3.2008, 10:14)
No Natál,já jsem s vámi psala denně,balíček jste mi poslala po 4 dnech,co jste měla na účtu peníze,o kterých jste věděla 3 dny předem,přitom jste psala,že ho pošlete co nejdříve,ani řádka od vás nepřišla za týden,až když jsem vás urgovala a k mé reklamaci ohledně VÁMI PŘEMĚŘENÉ STÉLKY,KTERÁ VŮBEC PŘEMĚŘENÁ NEBYLA!!! jste se ani nevyjádřila,takže vaše jednání beru jako vědomý podvod a bohužel jsem nucená to řešit takto.Dělají se zde obchůdky s cizími lidmi a vše je o důvěře a komunikaci,která vám ale chybí!!!

tohle je drsný, sama odsuzuje to, co dělá :sweat_smile:
28. srp 2008 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
Hana V. (papatko) ID 48885, mimibazar.cz/papatko (upraveno 25.5.2007, 20:16)
POZOR na Paní Michalu Když se jí nějaké zboží nelíbí,tak si

začne vymýšlet a urážet lidi

A také loudí ZDARMA poštovné a i to je jí málo. K

takové pani nemám co dodat . S Vámi obchodovat už

NIKDY

VÍCE

Tato paní by nejraději chtěla vše nové,origo zabalené,najraději s učtenkou a to za cenu bazarovou. Hana.

Michaela V. (MisaV) ID 14152 (26.5.2007, 14:19)
No tak to jsem přesně čekala,co jiného jsem taky od vás mohla čekat,když s vámi člověk jedná slušně i přesto,že mu pošlete zboží,které neodpovídá stavu v inzerátu a napíše vám patřičné leč SLUŠNÉ HODNOCENÍ,že uděláte tohle,na to není jiná než tahle odpověď ,alespoň se ukázalo,co jste doopravdy zač a maminky si o vás samy mohou udělat obrázek a rozhodnout se,jestli si u vás něco objednají s rizikem,že posíláte věci v neodpovídajícím stavu (nikdo po vás nechce nic nového,ale pokud prodáváte věc jako v perfektním stavu tak by to tak mělo být a to jsem vám také napsala,ale vy si pořád melete svou),hlavně,že se prodá a pokud zákazník není spokojen tak mu napíšete,ať si ji prodá SÁM,že PENÍZE NEVRACÍTE,to je dost sprosté.A ANI VAŠE HODNOCENÍ NA MOU OSOBU NA TOM NIC NEZMĚNÍ,TO BYSTE SI MĚLA KONEČNĚ UVĚDOMIT
28. srp 2008 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
hahahaha..tak to fakt nemám slov :sweat_smile:
28. srp 2008 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
Pěkně se nám vybarvuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. srp 2008 ve 12:49  • Odpověz
sisstin zajímavější je to s natikou tady u ní:
http://www.mimibazar.cz/hodnoceni_starsi.php?user=16503
28. srp 2008 ve 12:56  • Odpověz
Siss, ony se ty hodnocení dají najít, i když byly smazané? Nebo tyhle tam má?
Je to fakt koza :angry:
28. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz
mari: tyhle tam má..a nějaký od chlapa nechala smazat, ale pak se tam o tom bavily :wink:
28. srp 2008 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
Siss, aha, takže pěkně kecala, když psala pebi, že všechny ostatní maminky kromě ní byly spokojené :angry:
28. srp 2008 ve 13:03  • Odpověz
mari: min. jeden týpek s ní nebyl spokojenej jako s prodávající a dvě jako s nakupující :wink:
28. srp 2008 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz
Siss, kdes to vyhrabala? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2008 ve 13:12  • Odpověz
laola: v hodnocení starších jak jeden měsíc :sweat_smile:
28. srp 2008 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
Tam neměl být tento: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale tento: :grinning: Už mi z toho hrabe :grinning: Je fakt, že ta ženská je fakt asi totálně mimo... Omlouvám se, Pebi, že jsem Tě tlačila do slušnější komunikace :dizzy_face: S touto babou raději nekomunikovat vůbec...
28. srp 2008 ve 13:19  • Odpověz
holky čtu celou diskuzi, ze začátku jsem si říkala, že je malinko chyba i v Pebi s tím jak začala Hele..., ale teď jsem jednoznačně na její straně. Ta paní M je teda opravdu kr... Nejvíc mě teď dostal odkaz od Lakme. Tam té paní vyčítá přesně co to, co ona udělala Pebi a hraje si na svatou. Takové pokrytce opravdu nesnáším
Takže Pebi být Tebou, rozhodně si svoje názory nenenchávej smazat a já bych přidala ještě další :wink:
28. srp 2008 ve 13:20  • Odpověz
Holky..taky čtu tuhle diskuzi od začátku..a je to teda síla..

myslím,že Pebi se chovala velmi slušně..já už bych vybuchla po té její první odpovědi...

a fakt nechápu,proč se na MMB píše hodnocení...když si stejně může zažádat o smazání.... :angry:

a mimochodem...teď jsem k ní nakoukla a pokud to nebyla žádná z vás :grinning: tak tam má další negativní hodnocení :grinning: :wink:
28. srp 2008 ve 13:44  • Odpověz
no joooo..hahahaha :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. srp 2008 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
mohla by jich mít víc a přála bych jí, aby ji pár zákaznic odešlo, protože to co předvádí je síla :grinning:
28. srp 2008 ve 14:04  • Odpověz
autor
holky, já jsem fakt zvědavá, jak to dopadne... jestli mi něco pošle... :unamused:
28. srp 2008 ve 14:06  • Odpověz
No to je hotová detektivka, už se těším na další slovní přestřelku. Paní toho má nejspíš fakticky nad hlavu, nestíhá a brání se kopáním kolem sebe
28. srp 2008 ve 14:09  • Odpověz
autor
teď jsem četla to další hodnocení... týý vole :grinning: , chudák paní, neví, co si tím zavařila
Každopádně jestli nechá smazat moje hodnocení i její a admini to smažou, tak buď s nima chrápe, nebo fakt nevím.... :confused: :zipper_mouth:
28. srp 2008 ve 14:09  • Odpověz
myslíš, že admini jsou chlapi? :sweat_smile:
28. srp 2008 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
já nevím, není to jedno? :grinning:
jediné, co se mi povedlo dohledat, tak v kontaktech je nějaký jeden chlap...
28. srp 2008 ve 14:10  • Odpověz
Já moc nechápu, co tím ta Iva myslela. Chápete to někdo?
28. srp 2008 ve 14:10  • Odpověz
lukin: no to s tím upozorněním o dodání a hodnocením taky moc nechápu :sweat_smile:
28. srp 2008 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.