• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Papež Benedikt XVI.

(Zamčená)
28. září 2009 
V médiích se oničem jiném nemluví, mě jako ateistku to nějak neoslovilo ikdyž dnes sleduji v tv návštěvu papeže ve Staré Boleslavi, tak by mě zajímalo, zda se z vás někdo účastnil bohuslužeb a jak návštěvu papeže vnímáte.
28. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
zrovna sem premyslela jestli tu je mistnost.. :grinning: klidne at si tady prijede to je mi fuk..verici jsem v mezich normy..nejezdim nazadne mikulasske atrakce ,ale jinak do kostela obcas zajdeme..jsme rimskokatolickeho vyznani a druha polovina evangelickeho :grinning: nicmene mi na nem vadi ty jeho oci..takove divne je ma jakoby zle
28. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
apo, taky jsem si říkala, zda to někdo založil, je paradox, že urovna já, která je nevěřící, no nevadí, trocho to sleduju a s pokorou, jsem věříří asi jen v těžkých chvílích, to si člověk vždycky do úst bere slovo boží, jinak do kostela zajdu párkrát za rok, zapálit svíčku za blízké a s osobní modlitbičkou ale duchovní společenství by mě nesedělo, nepotřebuji se shromažďovat a slyšet otom co je správné a co není, to sama znám a to mi rodiče odmalička vštěpovali. ale když sleduji dnešní mládež tak by jim ta pokora prospěla a nejen mládež, vůbec se lidi k sobě chovají zvláštně, bezcitně, bez úcty.
28. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Jinak s mnoha názory papeže Benedikta nesouhlasím a myslím, že křesťanství posunuje nazpět do středověku, oco se snažil léta papež jan Pavel II. tak v tom nynější papež nijak nepokračuje, je to škoda. Jinak Jan Pavel II. byl opravdu osobnost.
28. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
A tak mě to vadí....vadí mi jak se všude řve,jakej schidek máme ve státním rozpočtu,ale pak se klidně vrazí 120 000 000 do návštěvy papeže. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
alisek me stve jak oni hlasaji proti kondomum..vic po tom nepatram a co se tyce vericich nebo nevericich jedno je spolecne i ten nejvetsi ateista a antibuh kdyz prijde do tuheho a ma strach a cokoliv se deje tak se modli .,.tak nevim nevim :sunglasses:
28. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
apo, svatá pravda :wink:
28. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
jabjunka, mě těch 120 mil. je vcelku jedno, když jsme mohli hostit "mediální hvězdu" Obamu z bílého domu, tak návštěva papeže je daleko přínosnější aspoň pro věřící část naší republiky.
28. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Jsem ateista, takže pro mě návštěva papeže nemá žádný význam. Maximálně je to asi prestiž pro stát a ušetření peněz věřícím, že za papežem nemusejí do jiného státu (ale kdo opravdu chce, stejně klidně pojede do jiného státu). V současné situaci mi ale přijde tato návštěva zbytečná, měli bychom jako stát šetřit kde můžeme a ne sem zvát papeže :angry: Ono by to ještě chvíli počkalo, než se vyhrabeme z toho nejhoršího, jestli se teda někdy vůbec vyhrabeme :confounded: Hlavně, že se musí snižovat mateřská a platy státním zaměstnancům, ale na návštěvu papeže je :sweat_smile:
28. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Tak já jsem věřící, ale zdravě věřící. Nelítám všude tam kam ostatní...
Koukala jsem na papeže v Brně na tv, pěkný zážitek, .....ale osobně mě Benedikt moc neoslovil To Jan Pavel II byl někdo :dizzy_face: NA něm jsem byla v Olomouci a to stálo za to.
Ale lidem co tam byli to jistě dalo mnoho.
Nikoho neodsuzuji, každý máme svoji víru. Někdo v Boha někdo v jiné modly.
Ale je pravda, že stát nemá peníze a na tohle má? :confused:
28. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
pavlina05: Jan Pavel II. mi byl taky sympatičtější než Benedikt...
28. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
28. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.