• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Paranoidní myšlenky? Co se děje?

(Zamčená)
12. února 2009 
lucako zajdi za psychologem, alkohol mohl být fakt spouštěč něčeho, co sama nevyřešíš :wink: Uvidíš, že to pomůže.... :wink: je to lepší než to řešit tady a trápit se....zajdi tam a hotovo. :slight_smile:
3. únor 2009 ve 12:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
no lucako ses docela v perdelí :grinning: :grinning: je treba to řešit.. promin za výraz ale já to tak myslim... :sweat_smile: :grinning: tak nepanikař a jdi si pro receptík.. za to ti halvu nikdo neutrhne :grinning:
3. únor 2009 ve 13:06  •  3 děti  • Odpověz
Lucako, je možné, že Ti začína duševná choroba. Zavolaj rodičom alebo niekomu blízkemu a choďte spolu k psychiatrovi. Ak sa teraz vlastnými silami nedostaneš k pomoci, môže sa Ti stať, že ostaneš hladovať sama doma až kým niekto nepríde a to predsa nechceš, že? Ak nemáš blízkych, čo by Ti pomohli zájsť k psychiatrovi, zavolaj si záchranku na čísle 112. Čím skôr sa začneš liečiť, tým máš väčšie šance.
3. únor 2009 ve 14:55  • Odpověz
duševní choroba? holky neděste jí :grinning: vy jste nikdy neměly okno že by vám po tom bylo stydno z toho co si matně vzpomínáte? Lucako se bojí jít ven kvůli tomu že se obává toho kontaktu s těmi lidmi že bude vypadat za debila. Jedno setkání s nimi a bude to pryč....Určitě je pravděpodobnost nějaké duševńí choroby ale tohle je spíš stav po pořádný pařbě. Držím palce :wink:
3. únor 2009 v 15:57  • Odpověz
Když se manžel zapíjel dceru tak taky druhý den říkal..ježiš co já jsem zas vykládal a dělal za hovadiny...já už snad mezi lidi ani nestrčim nohu. Pak mezi ně normálně šel, sice mu bylo trochu trapně, ale všichni se smáli a vyprávěli že není sám kdo dopadl takhle a bylo to ok...No a my když jsme byli na akci a měli mezi sebou kluka kterej se vždycky chtěl hádat a každýho štval tak jsme se z toho vyspali a ráno ho brali normálně a jedinej komu z toho bylo fakt dost trapně byl on. My jsme se tím spíš bavili.
3. únor 2009 v 16:00  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.