• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Paroubek na cestach...:))

(Zamčená)
29. března 2008 
Jak se vam libi Jirka Paroubek?To je koren co?A jak umi utuzovat vztahy na vychode :grinning:
27. bře 2008 v 19:14  • Odpověz
Paroubka bych brala :sweat_smile: :grinning: hlavně jeho konto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. bře 2008 v 19:24  • Odpověz
autor
no ja bych ho brala kamkoliv to by se clovek nasmal a jeste by mel liskaciho panaka sebou :grinning:
27. bře 2008 v 19:24  • Odpověz
co utužil na východě? Do politiky vůbec nedělám :confounded:
27. bře 2008 v 19:26  • Odpověz
Tak to jsi aponchie dobrá,když bys ses v jeho společnosti smála,to já bych v jeho společnosti snad ani nebyla schopna myslet (i když ono by to asi nebylo ani třeba)
27. bře 2008 v 19:27  • Odpověz
To musím souhlasit s Dvojkou, jediný, co se mi v jeho společnosti chce (a to mám tu "pochybnou čest" jen virtuálně), je zvracet :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslela jsem, že větší alergii než na Zemana či Sobotku už mít na žádnýho socana nebudu, ale ouha, Jirka je strčí do kapsy:grinning:
27. bře 2008 v 19:29  • Odpověz
autor
tahle diskuze je humorna spise :grinning: takze jo ja bych si dala sklenku nebo dve vinka a sla bych s nim debatovat to by byla jizda :grinning:
zusma:tuzil vztahy jako za komaru prej :grinning: Syrie a myslim,ze Rusko ted
27. bře 2008 v 19:31  • Odpověz
tak Zeman a Sobotka mi vadili víc :wink: Ale Topolánek jako chlap se mi líbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :slight_smile:
autor
Zeman to je medvidek Kaola co?? :grinning:
autor
jck :grinning: vzdyt si kazdej muze zalozit co chce ne?tak to neres :wink:
27. bře 2008 v 19:33  • Odpověz
autor
a presne jak rikas:at si kazdej mysli co chce:slight_smile:)
27. bře 2008 v 19:34  • Odpověz
autor
vis kolik lidi to tady tak pise??hooodne tak to fakt neres tohle tema je o paroubkovi takze jestli mas tendenci se hadat muzes pres IP
27. bře 2008 v 19:38  • Odpověz
autor
no kdyby jsi nechtela delat rozbroje tak napises prave do IP :grinning: ale ja to fakt neresim..a jestli nekdo neumi pouzit vyhledavac nebo nechce jeho problem ..mam pocit ,ze hodne holek tohle co ja pise viz tema uz je a sama sem to videla ale ty budes nejak vysazena na me spis :grinning: tak se zasmejme z plnych plic a bude hned lepe :grinning: :grinning:
27. bře 2008 v 19:40  • Odpověz
hádat se nechci v žádném případě, jen jsem ti zrovna chtěla napsat svůj názor :slight_smile: a předem se omlouvám, že jsem to asi napsala špatně nebo sis to špatně vyložila, nebylo to o Paroubkovi ale psala jsem konkrétní názor tobě :wink:
27. bře 2008 v 19:40  • Odpověz
autor
nene ja se budu opakovat viz muj prispevek19.40 :wink:
a konkretni nazor muzes psat do IP adresy preci od toho to je ne? :grinning: tohle je o Jirkovi a jen o Jirkovi :grinning: :grinning:
27. bře 2008 v 19:41  • Odpověz
Zisi, takovyhle hadky uz tady byly taky nekolikrat, ja myslela, ze uz se to uklidnilo...a ted koukam, ze se zase tady neco deje. :frowning2:
Holky kliiiiiiiiiid, jak rika Aponchie je to diskuze o Jirkovi,kze kdo si o nem chce povidat, at si o nem povida a kdo ne, at sem jednoduse nechodi. :wink:
27. bře 2008 v 19:45  • Odpověz
Já bych po pár skleničkách jela taky na dovču, ale pouze s jeho platební kartou, on by kliďánko mohl zůstat daleko :grinning:
27. bře 2008 v 19:47  • Odpověz
autor
proste to ma bejt humor kdo to nepochopil trosku odlehcit tema :grinning: a me pobavila jeho hlaska ,ze kdyz vydelavam toz si kupim aj to obleceni no ne?? :grinning: to byla nadhera teda..
JJ, raději napište, jak se vám Jirka líbí :sweat_smile: :grinning:
autor
me se libi treba jeho vyrecnost jen je skoda,ze neni pravicova nevim jestli me zase nekdo spatne nepochopi :sweat_smile:
27. bře 2008 v 19:49  • Odpověz
Mataharyy, jj jeho kreditku bych taky brala, ale uzivala bych si ji bez nej. :slight_smile:
Jinac mne to neprijde jako az tak spatny tema, prijde mi to celkem zabavny. :slight_smile:
27. bře 2008 v 19:49  • Odpověz
autor
matahary :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2008 v 19:50  • Odpověz
no on občas co slovo to perla... :wink: ale souhlasím, s těm hláškama ohledně toho kolik vydělává, to opravdu zaválel :grinning:
autor
kolik presne vydelava?????ja to nevim :grinning:
je to borec!!!
:grinning:
Aponchie, jj retorik je vazne dobrej. :grinning: Hlavne se mi libej jeho prirovnani jako predvedl po tech prohranych volbach nebo co to bylo...ja uz se v tom trochu ztracim. :sweat_smile:
omlouvám se všem...jsem téma hned nepochopila :sweat_smile: hezky se bavte :grinning:
27. bře 2008 v 19:51  • Odpověz
Mně se téma taky líbí. Je tak blbý, až se mi mooc líbí :grinning: /nic proti tobě aponchie :wink: /
27. bře 2008 v 19:51  • Odpověz
No když se Jiřík rozohní, tak to vážně stojí za to... To se pak celej národ baví ještě dlouho potom :slight_smile:
27. bře 2008 v 19:52  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.