• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Přeji příjemný pokec :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Puzzi jsem debil kde vidíte kolk je příspěvků :confused:
15. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
Rehos, na stránce se seznamem témat je sloupec Odpovědi a tam je počet příspěvků.
15. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
jo tááák,už jsem doma :wink: dík
15. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jo Puzzi včera se mi podařilo se konečně zaregistrovat na tom youtube ale nevím jak se tam vkládají videa tak snad až dorazí manžel tak to zvládne :slight_smile: Jinak v práci se domluvil že to hoděj na pojistku na blbost aby mu to nemuseli strhávat ty ukradené peníze tak jsem ráda a už s enemůžu dočkat až dnes přijede :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Nazdáááááááááááááááááár jsem vás dlouho neviděla :grinning: .
Ty jo holky tady to jede :grinning: .
15. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
ty foléééé milu, kde se flákáš? :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Rehos, to je super s youtube, tak snad se manželovi zadaří a těšíme se na odkazy. S pojistkou super!
15. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Teda hohky, tady nez se clovek vyspi, tak vy jste ve dvojce :slight_smile:

Mel na mou otazku komu je Luky podobny: Cece nevim komu je podobny, rtyma neco mezi brachou a P. a na leve tvaricce ma malinkatou pihu. Nevidm v nem ani jednoho z nas, byt P. prohlasuje, ze je cely on. Hromada vlasu, dlouhe nehtiky a slinta! :wink:

Tak mame dalsi vlasaty dite :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
puzzi:víš, že mi to naopak přidává trochu optimismu, že jsem hrozně ráda za toho mého plánovaného císaře. Ale fakt, když to tady tak vidím, tak se mi prostě na porodu nezdá nic hezkého.
Mílo:na paní jsem se neptala, ani nevím jestli už porodila, jen vím, že jí už odvezli na porodní patro,ale jestli nakonec na císaře nebo normál, tak to nemám páru. Hele, oni asi ví co dělají s těma císařema, teda snad, taky mi to třeba přijde, že nechají ženskou zbytečně trápit,ale ono to asi má nějaké opodstatnění. Já tady těm doktorům docela věřím. A utz se dočkáš, neboj.Prostě musíš,vždyť se nám to tady všem postupně podařilo, jsme tu dobrá skvadra. :slight_smile:
Rehos:já to spíš zjišťovala protože to nevím a zarazilo mi to, že mi to přišlo brzy,ale nevěděla jsem, tak jsem se ptala.Nic víc. Jinak já asi nebudu úplně do mrtě řešit složení jídla,ale říkám si, že když to to dítě třeba nepotřebuje viz. žužlání rohlíku a navíc to ani z nějakého důvodu nedoporučují, tak proč bych jim to dávala,když to bude zatěžovat organismus. Ale já v tomhle fakt ještě nejsem vůbec zběhlá a nevím co se smí a nesmí.A třeba si říkám, že dokud nebude nutné dítěti něco přislazovat, tak to prostě dělat nebudu. Jako hodně se mi třeba nelíbí,aby tříleté dítě chtělo po mamince coca colu,protože prostě už ví jak chutná, to mi přijde už jako dost.
15. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
jéé nové téma
já jsem po o a je mi teda mnohem líp, měla jsem čočkovou polévku a kuřecí řízek s kaší a hlavně okurkový salátek, už jsem se dlouho tak nenadlábla...bych nikdy neřekla, že mi o takhle vylepší náladu
15. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
rehos: tak to dopadlo dobře nakonec s tou pojistkou :wink:
15. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Tetes souhlasím s tebou ale ohledně chleba jsem fakt klidná když vím že dle doktorů se může v pohodě :wink: Coca colu zakazuju i Fildovi a je dost těžké mu vysvětlit že ostatní ji pijou na litry
15. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
mám známé, kteří cpou svého syna od 3/4 roku sladkým...dortíky, čokošky, vánoční ozdoby...normálka :rolling_eyes:
15. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
ahoj kočky :slight_smile: hlásíme návrat domů, dočítat nebudu :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooooooooj kay
tjo, ale je to pár stran, to bys mohla dát :grinning:
tak jak je? kdy budou fotky? jak to zvládáte doma?

jo Grej dneska porodila :wink:
15. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
ha koukám nikde nikdo :angry: , snad večer, jdu spát :slight_smile:
tak znova:
Tak jsme byli v obchodě a tady se zase kecá jak o život....
Holky, dík za pochvaly
Tetes, ve vaně sice nadšenej nebyl, ale zdá se, že v bazénu se mu to líbí-chechtá se, výská
Teda noc nic moc... Chudák paní odvedle :frowning2:
autor
kay, vítej doma, gratuluju, to bylo překvápko tak najednou :slight_smile: budou fotky? co stelinka a co ty, jak se vám daří?
15. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahoj guci jsem se tu nějak v těch tmatech ztratila.. .-N

jo jsme doma, ale jsem úplně mrtvá, tak jdu spát aspoň na hodinu než budu kojit.. jestli se teda malá bevzbudí dřív.. před chvílí jsme dojeli.. fotky budou časem, máme jich dost nebojte.. :slight_smile:
porod popisovat nevím, jestli už vám anipp neříkala.. jinak jsem docela ready, mám cca 3kg nahoře.

stelik je zatím malinká, dneska měla 2270g, na očkování snad za týden, a až bude mít cca 2800g budou snad i návštěvy, zatím máme karanténu anikdo k nám nesmí..
15. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
rehos:asi jak podle jakého doktora,né? Ale jestli si dobře vybavuju,tak jsi Maru dávala pečivo už dřív,né? Nejsem si jistá,ale mám dojem,že už jsem jí nanějaké fotce viděla s houskou,ale už je to déle a možná jsem si to celé popletla :wink: Já už bych vážně měla začít něco o těch dětech číst, ale když mě to tak nebaví a neláká......No, u Fildy už to musí být těžké mu něco zakazovat, přeci jen nechce být mezi vrstevníkama pozadu.......
Kay:ahoj,ahoj,ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
lao:já chci chechtací a výskací video :slight_smile:
Jo, holky jakou která máte kameru? Chceme jí kupovat,ale nevíme co má a co nemá mít a zase za ní nechceme dát deset tisíc.
15. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
ještě mi prosím napište co je tu nového.. co ta mel? a na grej kouknu na ivfky.. super..

malou jsem měla teda týden v inkubátoru, nic příjemnýho ale teď ji mám třetí den u sebe a zvykáme si :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
mel porodila dneska, Luki měl přes 4 kg, nakonec císařem
15. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj,

tak obrovská gratulace k Lukymu :slight_smile: hlavně že už to má mel za sebou a jsou oba ok!

Výsledky krve má Alex v pořádku, uf se mi ulevilo!skvrnky má ale pořád.Nevím co si mám myslet, ale mě ta naše medicína pěkně štve, člověk má problém, který je vyditelný, doktoři udělaj testy na nic nepřijdou a řeknou že to NIC není.Tak mě to připomělo moji bolest moč. měchýře a plnou zkumavku krve po cévkování v 17tt a po testech jsem si připadala jako bych si to vymyslela :stuck_out_tongue_closed_eyes: no né že bych chtěla aby A.něco bylo, ale to přeci není jen tak z NIČEHO ty skvrny :confused:

tetesko, to s pejskem podle mne není jen kvůli stresu, ten stres bude jen spouštěč něčeho závažnějšího.Srdíčko, mozek...nevím, chtělo by to vyšetřit.Třeba je to jen srdíčko a pomůžou slabé léky, ale nechci spekulovat.To by každý druhý pes doma omdlíval!Samo že i psi mají psychiku, ale se zdravím psem to jen tak nesekne.

těším se na video, musím na P. pc, páč ten můj sráč má zase nějaký problém :angry:

...heč přišly mi návleky na nožičky a jedny jsou naprosto senzační :slight_smile: :slight_smile: http://www.isatky.cz/toodle-bugz/toodlebugz-vcelky.html

Kay ahoj, holky nic moc neví, tak určo budou chtít vědět co nejvíc :wink:
15. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
jo a ještě musím napsat že jst emi chyběly.. :slight_smile: tak dítě je nějaké neklidné.. ach jo.. ale jinak ještě ani jednou nebrečela :dizzy_face: večer tu budu jestli se nic nestane... papa
15. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Kay, to musí být fakt Stelík pididrobek, to je krása, že nebrečí :slight_smile: Držím palce na první dny doma, je to takový zvláštní, všechno najednou jinak, člověk neví co s dítětem, když se vzbudí :sweat_smile:
Tetes, kameru zjistím.
Anipp, tak jako dobrý, že nic nenašli, ale sakra co ty skvrnky, to se mi taky nelíbí, že doktorka řekne, nic to není, tak to nic není. No třeba jen reakce na něco, co jsi snědla? Má dr. aspoň nějakou teorii?
Jdeme ven, držte palce :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj Kay,
vítej, matko :grinning: Ty máš zlatý dítě, když nebrečí :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
:grinning: Anipp, návleky parádní. já mám od nich koalí :grinning:
Super, že je krev ok. Ale jak říkáš, zas víš prd, z čeho to je....
15. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
Anipp:to je jasný, že by člověk raději veděl co A. je,když je nějaký viditelný projev.l Ale zase je dobře, že nic nenašli a né všechno se prostě dá vysvětlit.
S tím psem, za chvilku bude babi z veteriny zpátky,takže budu vědět víc. ale díky za názory.
kay:to musíš nakrmit ucho,jaký byl porod, a vůbec veškeré podrobnosti. A hlavně nějaké foto Stelinky. :dizzy_face:
Tak jsem tu měla na návštěvě zase kamaráda a teď mi druhý kamarád volal, že se staví příští týden. Nevím proč,ale u těch chlapů mi to přijde takový pěkný jakože mi berou i jako těhotnou.....já nevím jak to mám vysvětlit.... :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
holky já se pro dnešek loučím
moc jsem toho nenakecala :pensive:
celý víkend nehnu ani prstem
tak se mějte moc hezky, nááádherný víkend vinšuju, možná se o víku ukážu
fááááááááááááááááááááááááááááááá
15. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
cauky,
prikrmama jsem se zatim jeste nezabyvala, ale diskuze o nich je zajimava.
Od dvou dr. jsem slysela, ze lepek se ma zkusit od dokonceneho 7. mesice, coz je proti tomu, co se doporucovalo drive, tj. cekat treba do roka. Pry pokud se travici system zatizi lepkem takto brzy, tak to paradoxne vede k vetsi odolnosti vuci alergenu - vytvori se protilatky či co.. V podstate je to v souladu s tim, co pise dr. Honzik v odkazu od rehos (mimochodem tohodle doktora na me nasadili, kdyz jsem odmitala nechat do Lady kapat chemikalie kvuli nizkymu poctu desticek, a ten nam taky zjistil pri druhym pobytu v nemocnici alergii na bilkovinu v kravskym mlice). Ten druhej odkaz od rehos se mi zda jako snuzka bullshitů. Jinak pouhe jedno setkani s alergenem v nevhodnou dobu muze spustit alergii, tak treba rohlik pred 7. mesicem je vylozene hazard. Rehos - kazda mama ma svou hlavu a nedela cílene nic, co by povazovala za spatne, ale musis uznat, ze se zivotni prostredi dost zmenilo od dob, kdy byl Filip miminko, deti jsou bohuzel cim dal vic citlivy a nachylny k civilizacnim onemocnenim.

laolo: to vase plavani se mi strasne moc libi, zavidim. A videa super.

anippe: naprostej souhlas ohledne nazoru na medicinu. Jsou to debilove

evi: a jak dopadla cesta tramvaji? Musela jsem se smat pri predstave, jak se houpes na zidli. Jsou to nevyzpytatelny potvurky..

Lada ma od vcerejsiho odpoledne blbou, tak skaceme a krici v naruci AJAJAJAJAJ. Strka si dudlik i prsty na jedno misto v puse, tak asi zuby.
15. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.