• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jé Mili- Ty jsi musela být hodná :dizzy_face: .
18. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
lao přede mnou ještě tetes,teprv pak se začnu bát já :grinning: :wink:
Mílo ty si byla nějaká hodná :slight_smile:
steffi ještě že jsi doma a můžeš to vyležet,ono to snad opravdu nebude nic dlouhodobýho
Mílo já myslim že Len stimulka se bere jako na IUI pže jinak by to snad ani v Caru nedělali,takhle mrhat pokusama na IVF :unamused:
18. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
jééé Mili ty se máš a jakou značku? taky plánujem
18. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
steffi jj,manža mi začal řikat "ty můj kynutej knedlíčku" :sweat_smile: :grinning:
18. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
mysky :grinning: to je hezký

holky maminy, psala jste si některá seznam věcí co jste všechno kupovaly? tzn. lehátko, chůvičky, apod.? Díky
18. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
Gucci je to DELL nebo jak se to píše...no jo manža ajťák a má na to nově živnost, bůh ví jestli to nepotřebuje pro sebe :grinning: .

Gucci co to je za seznam jak jsem za tebou? :confused:

Mysky já myslela, že to pojišťovna kontroluje ty stimulace a máš jen omezený počet těch léků co ti hradí úplně nebo jen částečně :confused: .Ale je to asi tak jak píšeš :slight_smile: .Páč to by jinak asi nedělali. :wink:
18. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Mili: to je seznam porodů :grinning:
18. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Mysky to je hezky oznaceni :slight_smile: Takovy miloucky :wink:
18. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky, o víkendu jsem se sem nedostala a teď vás už asi v životě nedočtu... :sweat_smile:
Kay, Stelinka je krásná a je Ti moc podobná! :dizzy_face: Takovej drobeček! Ty fotky mě úplně dojaly!
Doufám, že to prso už je lepší... Pokud bys měla nějakej problém, zavolej na laktační ligu - tam Ti poradí! Je to na www.kojeni.cz Ale být Tebou, tak normálně kojím a na odsávání kašlu, pokud S. přibírá, tak je to OK.
Mili, Meggie je úžasný štěňátko, nádherná!!!
Lukášek je teda cvalík. A asi bude podobnej Mel, co?! :slight_smile:
Guccíku, tak všechno nejlepší k narozeninám!!!!
Tek, cože?! Krade fotky?? :confused: Mezi ploty bylo super - původně jsem myslela, že D. dohraje a pojedeme a nakonec jsme tam byli od 12 do 18. Je fakt, že tam je hodně lidí, ale M. taky ještě není oočkovaná...
Jo, Gucci, D. hraje divadlo a taky v metalový kapele! :angry: :grinning:
Steffi, snad už je Ti dneska líp!!! Tyhle virozy v těhotenství jsou pěkně blbý, jak člověk nic nemůže...
(Zbytek snad dočtu po kojení...) :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Gucci ale já nejsem těhu přece :frowning2: .
18. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Mili: ale brzy budeš přece :wink:
18. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
holky díky za přání, ale ve čtvrtek mi budete přát znova :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Puzzi, tak si to hezky užij a odpočiň si, o H. je evidentně dobře postaráno! :wink:
Tetes, to s těma práškama je teda vrchol! :angry: Já Něžnou náruč mám jen půjčenou, ale zase tak odvázaná z toho nejsem...
Gucci, teda bříško fakt roste! :slight_smile: Hele, to jsi měla napsat, že máš narozky až ve čt, abysme se tady nenamáhaly zbytečně! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
evi: no já netušila, že se toho hned tak chytnete, ale je to milé
18. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
Kurňa Tetesku jsem ouplně zasklila.... :confused: Kaju se.... Přitom na její dvojčata jsem nejvíc zvědavá a těším se na postřehy apod. :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Jasně, Mili, co nevidět budeš těhule! :dizzy_face: Takže žádný ale! A neserrrrr, bo ti začnu přát dvojčata jäko Tetes :grinning:
18. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Gucci, tak holt ve čtvrtek nanovo :grinning:
18. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Lao- tak přej, Mili je moc chce :dizzy_face: .
18. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Holky holky :grinning: . hele zatím nic jo..uvidíme po příštím týdnu. 26.5. jdu do Podolí jak jsem dopadla a 29.5. jdu na CT..a podle toho uvidíme snad dál :wink: .
Jo a dvojky s manžou chceme... :sweat_smile: .
18. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Mili, tak tím spíš ti je budu přát :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
jééé Mili, dvojky jo...super
18. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahojte, tak máme album na rajčeti, kdo budete chtít rozšířenou fotoreportáž, dejte vědt pošlu do IP :slight_smile:

prso už dobrý, Stelik už pije z obou.. taky jsme si řekla že to nebudu řešit a odsávat a prostě ji nechám ať pije kolik chce.. mamka mi říkala, že brácha pil 50tky dva měsíce a příral a to nebyl malý mimino..

tet, no M. dělá spoustu jiných věcí a tp ehlení mi zatím nevadí :slight_smile: a byl tam semnou a povídali jsme, to je pro mě úplně to nejlepší, udělám si to sama a dobře a ještě je tajm se mnou.. :slight_smile:

tak já se loučím, jdu žehlit :slight_smile: anippka mi včera dovezla super věcičky tak jsem ještě večer prala a snad už to bude suché..
18. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
kay já určo fotečky chci :wink:
18. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Terkytko:jak jsi dávala Puzzi ten odkaz, nemůže se v tom to dítě totálně zapařit?
Milo:víš, že to balení utrouše by mi fakt pomohlo, já jsem si totiž myslela, že už je celkem zbytečné ho brát a on mi dr. říkal, že prý teď už zase plní jinou funkci než udržení těhu, že podle nenovějších studii to zklidňuje dělohu a "brání" předčasnému porodu. Takže bych ti byla moc zavázaná, samozřejmě zaplatím, nebo kdybych už ho tady vyfasovala, tak vrátím zpátky.
Jo, dneska jsem se dozvěděla, že můj oblíbený pan doktor každým dnem čeká miminko, prý je z toho nervozní a čeká telefon,kdy půjde k porodu. :dizzy_face:
Milo:oni dvěře a ještě když jsou i obložky ten byt strašně změní a zhezčí. Přeji ať už je koupelna co nejdřív k užívání ať si jí pořádně užijete.
gucci:mega pupek :wink: , už se trochu rýsuje :slight_smile: Normálně si hlavu sama nebarvím ani omylem, chodím k holiči, chci kvalitní barvy a kvalitní péči, teď jsem to vzala jenom takovým tím šamponém co je v pytlíku, ten co se vymeje po 6-8 mytích hlavy. Hlavně mi moc nic jiného nezbylo,pokud tu nechci chodit s odrostama a mě rostou vlasy hodně rychle....¨
Steff:já bych té sestře taky něco řekla a víš, že na to jsem držka dost velká, ale přeci jen mám před sebou ještě dva měsíce a nebudu si proti sobě někoho poštvávat...... Hele, koukej teda ležet ať je ti brzo lépe!!!! Kdyby se to ale přeci jen trochu horšilo tak mazej k dr. Jo, a neboj všechno bude v pořádku!!!
Gucci:když nedojde k Et tak podle mě pokus neplatí.
Lao: jako, já tě asi zmlátím :angry: :angry: :angry: , ty voe já tady odpočítávám každý den do porodu a ona si mi klidně dovolí vynechat. To si snad ze mě děláš prdel! :angry: :grinning:
Mílo:naťas? a jen tak? to se teda máš, to jsi musela být hodná :dizzy_face:
Evi:co je na té něžné náruči špatného? já právě myslela, že jsi z ní odvázaná, že ty polohy nošení jsou super?
18. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
Kay já chcu taky :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jé, mě už tam svítí 30.tt, to mám sama ze sebe radost. :dizzy_face: :dizzy_face: Omlouvám se jsem to musela napsat, páč ta 30. byla pro mě taková nějaká magická hranice či co nějak podvědomě.
18. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
tetes to je krása.. .-) gratuluju.. já se v 30tt uklidnila, tak ted už to bude všechno ok..

utíkám žehlit..
18. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Kay, to víš, že chci taky fotky! :slight_smile:
Tetes, já neříkám, že je na ní něco špatnýho, jen že z toho nejsem tak odvázaná, jak jsem myslela - používám sice některý ty nosící polohy, ale přijde mi to takový až trochu přehnaný...
18. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Tetes, jj, 30 tt je supeeeeer!!! :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tetes, od tebe se nechám tak dlouho bít, až padneš :grinning: :grinning: :grinning:
Tím oblíbeným dr. myslíš toho "tamtoho"? :grinning:
Kay, já taky!!:dizzy_face:
Tetes, to je jasný, že jsi ráda za 30tt :dizzy_face: Teď už je to v cajku :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.