• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
pajdi: tak myslim, ze Evina ma kojopolstar od firmy Dita, to je ten, co sis vybrala i ty. Ja ho mam taky (puvodne jsem mela jinej) a je perfektni.
7. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Pajdi:tak tenhle je hodně krátkej, vyrábí ho totiž firma DITA a ty mají obchod u nás v Plzni,mám od nich povlečení apod. a právěže tam měli tenkrát akce na kojící polštáře,tak jsem tam kvůli tomu jela, ten polštář tam stál 400 Kč, ale na dvě děti byl krátký a v reálu nebyl nic moc. Já ti to najdu na těch dvojčatech, ale být tebou jdu do toho terabagu.
Puzzi:no,já myslela nějakej spešl na to rychlejší vstřebávání kůže. Hele, tak to velká gratulace, že se vejdeš do před těhu věcí, to jsi super mamča.
7. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
Steffi gratuluju k úklidu, my dělali větší úklid někdy ve středu? A je to tď vidět? Není! :angry: To mě štve úplně nejvíc, že člověk uklidí a do dvou dnů je to stejně jedno :sweat_smile:
tetes, dík, teď jen abych si to zas nepřižrala zpět.
Tetes a co záda, je to furt lepší nebo zas jak to bejvalo?
7. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Tetesko drahoušku nechci :grinning: . A není to normální, že jsou ty bradavky ke konci těhu citlivější? :confused:
Pajdi bydlet blíž, tak k tobě skočím a uklidím to je jasná vjec :grinning: .
7. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Hele Mílo, já blíž bydlím, takže potřebovala bych umýt okna, dlaždičky a dvířka v kuchyni vypadají jak po bitvě. . . . :grinning: :wink:
7. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Koukám, že jsme ti s Campi zamotaly hlavu. Tak ten co měli v krámu od té Dita co jsem si já osahala, určitě nebyl ten co má Evina, ten byl na omak úplně jinej a perfektní na manipulaci. V tom krámu mi ale říkala ta prodavačka, že vyrábějí jenom jeden druhm tak buď kecala nebo nevím. Každopádně byl krátkej ten měl okolo 160 cm a to je vážně málo.
Puzzi:jak jsi tady byla tak ti to moc slušelo,hlavně ty dlouhé vlasy ti fakt sedí. :dizzy_face:
Záda jsou úúúúplně nahovno, budím se v noci bolestí a ráno bych ještě spala,ale ono to děsně bolí......to bych si mohla stěžovat donekonečna.
7. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
V tom případě Mílo, já pro tebe Petra klidně i pošlu, aby tě na ten úklid přivezl a zase odvezl. :grinning:
Mel, ty jsi vychcánek,co? :grinning: Jenže ty když řekneš,že potřebuješ umýt okna,tak může být Míla v klidu, že jsi je ty sama vzorná hospodyňka myla těsně před porodem u mě má jistotu,že jsou minimálně rok nemyté :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Tet, já je před porodem nemyla!!! Na okna jsem nešáhla od loňského cca června. . . :grinning: Pak už je myl jen a jen drahej choť. :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
my jsme myli okna, když nám je dělali, což byl asi říjen 08, takže v pohodě, rok to ještě není :grinning:
7. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
ahoj holky,
prosím vás, dostala jsem od mamky bezinkový sirup - miluju ho.. ale na netu jsme četla že černý bez je alegen.. taky se tam dává asi při výrobě kys. citronová..
ale zase prý květ černého bezu podporuje laktaci.. co myslíte, můžu to prubnout? abych zas nedopadla jako s mátovým čajem :angry:
7. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Téda, já jssem ale čisťulena-okna jsem umývala na jaře :grinning:
Kay, prubni, určitě toho nebude takové množství. Myslím, že by to malé nemuselo vadit. No a když by se opupínkovala, tak holt budeš vědět, že toto teda nee.
7. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
tetes, ty záda mě teda mrzí, neřekneš si zas o ty injekce, jak ti nedávno pomohly?
Kay, to bohužel nevim s tím bezem, já bych nad tím asi nepřemýšlela a řekla si, že je to zdravý a vypila to :sweat_smile: Ale znáte mě, já nejsem na takový věci odborník a občas něco neřešim a pak se divim :grinning:
Lao, vždyť ty uklízíš furt, to tady všechny víme, že to máš doma naklizeno neustále :grinning: Místo abys seděla u koně!
7. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
asi jo, asi to zkusím, já to mám moc ráda, no když tak budu mít doma flekáčka.. :slight_smile: to už si pak můžu lupnout i jahody, když už by byla Stela pupínkatá, a´t to má v jednom :grinning: ne dělám si legraci.. :sweat_smile: díky, asi to prubnu..
7. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
kay, jahody jsem měla a s Lukym to nehlo. :slight_smile:
7. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
mel no jo, dyť on je osypanej :slight_smile: ale prý z něčeho jinýho že?
7. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
kay, osypanej je, ale né z jídla.
7. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Puzzi, ty seš prdlá, prej naklizeno :grinning: Bejvávalo... V kuchyni je permanentní bordel... :sweat_smile:
7. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
Puzzi:oni už mi ty injekce píchají takřka denně minimálně od den, bez nich bych se nevyspala už vůbec. Vždycky se to snažím celou noc vydržet,abych si to nechala dát na noc, ale třeba dneska je to totál peklo, už mi bolestí tečou slzy,ale mezi pátou a šestou má přijet tchýně,tak mi to zase na chvilku uleví :frowning2:
Lao:to mi vůbec nepřekvapuje, že ty mám okna nejčistčí :wink: ty totiž zvládáš všechno, už aby jsi měla těch pět dětí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu, D. šel s M. ven - otestovat Manducu, tak vás snad stihnu dočíst. :slight_smile:
7. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
Lao:super fotky :dizzy_face: :dizzy_face: Mladej je jak přes kopírák od starýho :dizzy_face: , ale stejně jak je Vítek v té nosičce, to je úplně super, jako skříteček.
7. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
Kay, jj, Landu fakt nemůžu! Málokdo mi tak vadí. :confounded:
Tak k tématu veverkování se radši nevyjadřuju... :sweat_smile:
Mně Campi Gaislerovou v tom filmu nepřipomínala.
Marti, naprostý souhlas s Gais. účesem.
M. se vysavače nebojí vůbec, prot. D. tu s ním lítá skoro každej den (na něco je příšernej bordelář, ale má nějakou úchylku na vysávání).
Volit jsme taky byli - volila jsem Štětinu, takže asi vyhozenej hlas. :unamused:
Puzzi, to mě mrzí, že nemůžeš na sraz.
Podle mě to není řev jen tak - to je řev "nechci být v kočárku". :slight_smile:
Marti, Ty už menstruuješ? :confused: Já si dělám iluze, že dokud budu kojit, tak nic....
Tetes, já mažu zpevňujícím mlíkem od Vichy.
Pajdi, ten můj kojicí polštář je fakt super (je to ten velký) - jsem hodně ráda, že jsem si ho koupila. Takže můžu doporučit. :slight_smile: Myslím, že je důležitý si koupit takovej ten pevnější a tlustší.
Campi, já nemám Ditu, ale Doomoo.
Tetes, to je strašný s těma zádama! Už aby to bylo za Tebou!
7. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
Jé, Lao, chlapci jsou si fakt podobní! :slight_smile:
7. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
Landu taky nemám ráda.
Evi, jj, je to řev "nechci být v kočárku". Teď je ale otázka, jestli je vhodné dítě v kočáru tudíž nevozit nebo hned nosit, tzn. vyhovět mu, anebo už je to typ řevu vynucovacího, kdy je výchovné občas neustoupit? Já si myslim spíš to druhý, i když nevim. Určitě ale už brzo bude Honzík ve věku, kdy si začne vynucovat víc a víc a nemůžeme jim donekonečna plnit všechna přání, jednou s výchovou začít musíme.
7. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
cau holky
vcera jsme byli u tchy ..no parada akorat by tam nemusel bejt nevlastni tchan...
dneska jsme zase byli v pruhonickym parku..nadhera uplna relaxace
evco jedu tam na rano chci vychytat vlak v 9.19 ze smichace
campi co jsi rikala ze jedinyho jezdi F. Drasala? M. dneska o tom mluvil?
je to nekde jesenikach ..da se tam sehnat naky spani v penzionu?ze bychom se tam na tom zavodu pak mohly sejit
7. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Puzzi, jasně, to je otázka... Ale já o možnostech výchovy v tomhle věku dost pochybuju...
Tek, já bych mohla až odpo, tak okolo třetí...
7. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
Teri- ten terabag je velký, ale nelíbí se mi žádný potah :unamused:. Netuším, do čeho jít :unamused:.
Miluško- já bych řekla, že bradavky v těhu jsou citlivé celou dobu :stuck_out_tongue_closed_eyes:, aspoň já to tak mám. Bolí mě furt jak čert!
Jé Miluško- Ty jsi tak hodná, já bych Tě hned brala. H. sice uklízí, ale víš jak uklízí chlapi :sweat_smile:.
Teri- s těmi zády je mi to teda líto :cry:, no do porodu už to budeš muset asi nějak zvládnout :confounded:. Kdyby tak ty injekce lépe zabíraly.
Evi- a prosím Tě, kde jsi ho kupovala? Přes net? Našla jsem stránky, ale není tam, kolik měří ?? Je teda pěkně drahý, ale kdyby byl velký a fakt dobrý, tak bych do něj asi šla.
7. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Aha, tak Eva nema Ditu. Ditu mam ja a jsem spokojena. Je dost mozny, ze na dvojcata je kratka, to neumim posoudit. Kdyz polstar zapnu, tak ho mam kolem tela. Jinak "znackova" sousedka moc pochvalovala polstar z Kika :slight_smile:

Tek: F. jezdi Pytlakovu schovanku. Drásal se jede na konci cervna a vyjizdi se na Praded?

puzzi: ja myslim, ze tyhle mimina nemaji na vychovu jeste predpoklady. To je stejny jako bys chtela, aby chodil, on proste neni ve fázi, kdy by to zvládal. Porad se mi zda, ze hodne veci delame s detma, protoze my potrebujeme, aby oni neco delali, kdyz my to chceme, a kdyz to delat nechteji, tak se nam to nelibi. Ja bych treba moc chtela, aby L. nebrecela mymu tatovi, nejdriv jsem si rekla, ze mu ji budu davat, at si zvyká, ale kdyz jsem se zamyslela, tak jsem si rekla, ze se budu řídit tím, co chce ona. A počkáme, az jí to nebude vadit. Tátu to mrzí, ale ríká, že si počká, až bude starší.
7. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Pajdi, kupovala jsem ho přes net, ale už si asi nevzpomenu kde...
7. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
teda tet to mas asi peklo se zadama..kurna tak snad ti tchy dnes pomuze..jo schovanku ....to prave nevim co to je ten drasal ..akorat mi to dneska rikal a ja mela pocit ze jsi o nem taky mluvila :slight_smile:))))ty jo uz hodku je mrnous na zemi a ma dobrou naladu ..
vcera celej den spal a kdyz byl bzhuru tak se tlemil ..me nastval proc to nebylo o dva dny driv..
7. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.