• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jak dopadl dnešní rodinný sraz:
Tchy se objevila vcera takova divna vyrazka po celem tele, tak k nam do bytu dorazil jenom tcha, ze tchy bude sedet v aute, aby L. nenakazila. Moje mama teda vyrazila s kocarkem, at jde tchy s ni, ze venku nemuze L. nicim nakazit a pak ze vyrazime na obed na zahradku, takze teda tchy do bytu vubec nemusi jit. Ale tchy zustala sedet v tom aute, ze tam pocka pres obed (celkem by cekala asi 3 hodiny), ze by mohla Ladu nakazit, kdyz nevi, co to má. No, já jsem superopatrná, ale myslím, že kdyby šla podél kočárku a pak seděla někde dál od kočárku na otevřeném prostoru, tak by se nic nestalo. Ale bylo od ní hezký, že na to myslela. Tcha se teda sebral a že na ten obed taky nepujde, tak jeli domu. A M. začal brecet, ze mu je to lito, ze babi a deda odjeli. U nás nakoupený jídlo na pohoštění, tchy upekla 2 druhy buchet.. Tak mrzí mě to, ale nedá se nic dělat.
7. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
Pajdi:ten Dita je pro dvojčata opravdu malý. U těch Terabagů jsou opravdu ty povlaky,nic moc, ale všimla jsi si, že je tam asi 16 designů,nejenom ty čtyři co mají v hlavní nabídce. Ten co má Evina je vážně hodně takovej naducanej a super a pěkně šíleně nebarevnej, ten Terabag je podobně plnej, ten Dita mi právě tak nepřišel.Akorát si u toho Eviny zjisti jakou má vepředu šíři to je u dvojek docela důležité! co si vybavuju tak dlouhej je dost. Mě přišlo právě trochu škoda dát za ten polštář pomalu 1500 Kč,když ani nevím jak dlouho budu kojit...,ale asi se to vyplatí do něj investovat.
:slight_smile:
Masáž od tchýně nepomohla takže už jsem nevydržela a došla si pro prášek :cry: , štve mi to, nemám z toho radost i když říkají,že to nemůže mimčům nijak uškodit, nechci do sebe cpát prášky,ale prostě to jinak nejde. Jak mi to bolí, tak jsem z toho i psychicky tak nějak špatná, takže menší zlo je asi ten prášek...
7. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
evco to ja uz asi budu na vlaku jede mi to zpet 15:08
ted jeste jestli me necha puzziova takhle dlouho u sebe:slight_smile:)
no a co ten sraz teda? patek bych taky mohla..
ale popravde receno se mi nechce moc obetovat vikend pokud tam neprijdou holky pracujici...a doufam ze se neurazite,..jde mi o to ze muzu bejt o vik s M.
7. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
a tentokrat me nastvali dedeckove - nad kafem vedli debatu o tom, ze by mel mit deti clovek v mladym veku. Jako bychom si to s F. takhle naplanovali.. Muj tata pak rikal, ze to mysleli obecne, ze si to nemam brat osobne, ale proc to tcha dokládal tím, ze jsem jako starsi matka na vse precitlivela, to nevim :frowning2:
7. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
campi to je mooc hezky od tchy ze se takhle obetovala a je to fakt dobre ..ale treba mela jen koprivku
hele tak mladeznik se tak unavil povidanim se zviratkama na lehatku ze usnul ..chjoooo doufam ze bude spat i za dve hodky kurna
ja treba kojici polstar pouzivam pouze jako operku zad v posteli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja s nim kojit neumim a vleze nam t taky moc nejde ....O. dela u toho vetsi kraviny nez v naruci
7. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
Campi, no to mi už ani trochu nepřijde od tchýně hezký! :angry: Co na to F.??
Tetes, z toho neměj výčitky, nemůžeš takhle trpět!
Tek, tak jedině, že bych se s vámi sešla na chvíli dopo, ale musím nejdýl ve 12 odjet...
´
Takže kdy bude ten sraz, pojďte už to definitivně dořešit.
7. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
tetes to se fakt da nic delat ....hele lepsi kdyz si vemes prasek a aspon ti to ulevi nez kdyz budes bez a bude te deptat jak to boli ....
jeziis nejsi kdyby znal me :slight_smile:))) tcha tak si to nemysli o tobe
7. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
Sraz: jsem pro patek 26. :slight_smile:

Jdu kouknout na ty vase kojici polstare, taky uz premyslim, ktery koupim :wink:
7. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
campi:ale vždyť jsi v mladém věku, tak proč si to brát osobně,kdyby ti bylo 40 tak chápu, že se tě to dotkne,ale takhle proč? myslím, že jsi je mohla parádně setřít právě tím, že mladý jste.
7. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Tetesko z prasku si nic nedelej, ten stres z bolesti je horsi nez 1 prasek!
tetes: taky myslim, ze v tomto pripade jsou medikamenty opodstatneny. Proste se bere menší zlo.

evi: jako, ze nechtela jit do bytu, se mi zdalo hezký.. Na obed jit mohla. Ona byla typicky dramaticky smutna, takze F. jí bylo lito. A taky mel co delat s utesovanim M., takze jsme to pak ani neresili. Jako koprivka to nevypadalo, bylo to divny.
Tý jo člověk nabídne prst a urvou mu ruku :grinning: .
Takže nejdřív úklid Tetes, Mel a Pajda :grinning: a já se z toho poseroutkuju :grinning: .
Teda Tet ty záda to jsou ale potfory, ale aspoň že můžeš nějaké ty injekce a že trošec zaberou.
Já jsem taky klidně pro sraz v pátek, ale až odpoledne. Pokud to teda plánujete v Praze. :slight_smile:
7. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Campi, tchána bych teda asi nakopala! :angry:
7. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
tetes: asi mas pravdu. I kdyby to mysleli na nas, muze mi to bejt jedno :sunglasses:
7. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
Teri-jj, koukala jsem i na ty ostatní,ale když mě se fakt nelíbí :frowning2:. Nevím, jestli to překousnout a koupit raději levnější nebo ten Evčin. Ten je prostě úžasný. Ale zase penízky, no :confounded:. Co Ti dávají na tu bolest zad za prášek?
Evi- prosím Tě můžeš mi ten polštář poměřit? Děkuji moc
7. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Právě jsem zjistila,že jsem přecitlivělá jako sviňa! Psala jsem tchýni na skypa,že je mi blbý jak jí pořád s masážema zneužívám,že už je v důchodu a musí toho mít až do háje. Takže jí moc děkuju. a ona mi odepsala, že jsem náhodou moc šikovná a statečná skoromamina a mě tady ukápla slza kvůli pochvale. Jsem magor. :fearful: Ať už to mám zasebou tohle těhotenství.
7. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
ja pocitam se sobotou, ale patek je taky ok
7. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
aha tak pokud to nebyla kopivka tak bud rada ze do bytu nesla ale na ten obed jit mohla..ale prdela bych na to hele.
ok patek 26.6. muzu ...M. me tam hodi..
tak jeste jaka hodina
7. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
tetes: tak vidíš, že i lidi, co te videj v ty nemocnici v reále, to videj tak, ze to tam super zvladas:slight_smile:
7. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Campi:citlivá je každá máma a těžko oni můžou posoudit jestli jsi přecitlivělá. Jsi bezvadná mladá mamina, tak ať ti škubnou. Ale vážně. Mladá jsi a spíš než na věk bych třeba případný citlivější přístup k dítěti připsala na vrub dlouhému snažení a ivf. A doby,kdy se rodily děti rodičům v devatenácti a pak všichni společně bydleli s babičkou a dědečkem už jsou díky bohu vážně dávno pryč. Takže určitě chyba není na vašem přijímači a lepší mít dítě s chlapem,kterého miluješ a dítěti dáte úplnou funkční a fajn rodinu, než mít dítě ve dvaceti s kreténem.
Pajdi, tak ještě je možnost, když ty jsi hodně šikovná si ten povlak ušít sama, je to jenom roura se zipem a vybereš si látku jaká ti vyhovuje a líbí se ti.
7. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
Teri- o tom není pochyb, že to perfektně zvládáš!!! Jsi úžasná! Já ty paraleny taky pořád řeším. Mám ty migrény skoro každý den a nevím co je lepší, jestli se trápit nebo si vzít jeden paralen nebo kafe s citronem. Ani jedno není dobré, tak vždycky řeším, co je nejmenší zlo a snažím se to nějak kombinovat :confounded: .
Jani- tak co Tvůj názor na polštáře?
7. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
Nad tím jsem právě taky uvažovala, jestli je to jen rovná roura nebo jestli se zužuje a je nějak nařasený. Potřebovala bych nějaký povlak, podle kterého bych ho ušila. A navíc teď nemůžu sedět u stroje ani u střihu :angry: .
7. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Takže definitivně pátek? Na Zličíně, jo?!
Pajdi, ten polštář je dlouhý okolo 130 cm. Nevím, jak změžit ty kraje. Jakoby poloměr je 22-23 cm.
7. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
a v kolik Evi?
7. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Pajdi:povlak ti můžu poslat, mám dva takže jestli ho chceš okopčit není problém, P. by ho poslal v obálce a ty bys mi ho pak poslala zpátky.Navíc to nemusíš šít nutně teď, vždyť máš spousty času. :wink:
7. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Já chci taky na sraz, že vám to není blbý, vochechule jedny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
mili: a na kolikatou bys mohla ty dorazit? A E. je asi taky zavisla na tom, kdy dorazi D. s autem z prace, ne? A nepamatujete si, co psala ohledne patku gucci?
7. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Mili, já můžu až odpo, Gucci asi taky... Tak uvidíme, co kdo napíše...
7. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Evi, Campi, trochu s vámi nesouhlasím co se týče té výchovy. Výchova je možná moc silné slovo, ano vychovávat půlroční dítě asi fakt nejde. Ale já osobně si myslim, že je příliš rozmazlující vyhovovat půlročnímu dítěti absolutně ve všem. Kníkne na dece u hraček, tak okamžitě nabízet něco jiného, brečí v kočáru, tak se nese a podobné situace. Pro mě osobně je to těžké a když jde nést (jsme dva), tak nesu, když kníkne, přiběhnu, prostě to nedokážu vidět Honzíka nespokojenýho. Ale chtěla bych to občas trochu dokázat, myslim, že už malé dítě si bohužel tu a tam musí zvykat, že není vždy po jeho. A fakt teď nemyslím dlouhodobé vyřvávání několikrát denně.
Campi, třeba píšeš, že je L. nespokojená u tvého táty. Tak když bychom to přehnaly, tak každé mimino je nejraději u matky a jako narozené si musí zvykat i na tatínka, i když třeba u něj v náručí není okamžitě tak spokojené jako u prsa. A nepřijde mi na tom nic špatného. Třeba bych ve tvé situaci byla párkrát u tvého táty i s Ladou, ale dávala bych mu jí chovat, aby na tebe viděla, ale aby si na něj zvykla. To mi přijde přehnané až tak vyhovovat potřebám dítěte. No a vy asi zase odsuzujete mě, že jsem drsná matka :sweat_smile: Škoda že se k tomu nevyjádří i ostatní, zajímal by mě i názor těhulí a netěhulí.
7. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.