• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ja tam urco nejmin do peti budu, ja nikam nespecham :wink:
8. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
Jani, moc hezký těhu oblečení. Hlavně ta halenka je moc pěkná a bude ti moc slušet, hlavně ta barva :slight_smile: .

Puzzi oká, beru tě za slovo :slight_smile: .
8. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Holky diky, ja mam hlavne radost z tech cen :wink:
8. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
no to je fakt, koukám, že super slevy :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
bréééééé ráááááááááááánko
8. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
tak dočítat asi budu během dne....

něco urgentního nového?
8. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
čau poblijóne! jak je?
8. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
Jani. hezký těhu oblečky, hlavně ty ceny....já byla o víku v HM, koupila si tam boží 3/4 černé za 800,-, zkoušela jsem i super sukni, nic na ní nebylo, kus látky a nahoře široká guma (jak se to ted hrozně nosí u šatů přes prsa) a stála 800,-Kč tak to jsem se jim na to vysrala, kdyby nebyla v těhu oddělení, tak stojí polovinu :rolling_eyes:
8. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Jani dobrý výběr,obzvlášť ta halenka moc pěkná :slight_smile:

Puzzi nemyslím že ti můžu nějak radit co se výchovy týče.Je to dost složité,bojím se aby to nevyznělo v tom psaní nějak divně :unamused: Vyloženě vychovávat si myslím že se dá až tak po roce kdy dítě už dost chápe a rozumí,některé třeba mluví nebo začíná,pozná když se zlobíme a pod.Do toho roka se snažím spíš o nějaký režim a rituál a to dítě něco učit.Opakuju že máma by měla poznat kdy si dítko vyžaduje jen pozornost anebo mu něco je,jsme s nimi pořád takže ho známe nejlíp :wink: Rozhodně to ale neplatí u malinkých miminek.každá máma to stejně dělá jak to cítí sama a dítě si vychová-nevychová podle sebe,neberte to prosím žádná osobně,mluvím obecně
8. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
holky, jestli ten sraz plánujete na jednu v ten pátek, tak to to rovnou můžete nechat na sobotu, páč to já tam na jednu určo nedorazím
8. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
rehos, píšeš to hezky, souhlasím s tebou, je to složité a asi se to fakt nedá říct jasně a přesně. A neomlouvej se furt za příspěvky, já uvítám jakýkoli názor a ráda si to od tebe přečtu :wink:
Gucci, ten pátek vyhovuje oproti sobotě víc z nás. A v kolik v ten pátek můžeš? My tam budeme do kvečeru nebo do večera, neva, že dorazíš později.
8. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Hele Gucci já taky přijedu až kolem půl 3, tak to by si stíhala ?
8. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: .
Tak já už mám ZASE v sobě kafe s citrónem. Včera odpoledne mě zase chytla příšerná migréna, ale tentokrát jsem si říkala, že to vydržím, že není možné každý den pít kafe nebo brát paralen. Ovšem migréna nepřešla ani přes noc, ani přes masáž krční páteře a v noci se tak vystupňovala, že jsem ráno ani neviděla. :frowning2: Už to budu muset začít řešit. Ve středu se na to zeptám gyn. a podle toho co mi řekne zajdu za obvodní a případně na neurologii. Tohle není možné, abych měla každý den migrénu!! :cry:
Teri- děkuju moc, H. se dneska pojede podívat z práce do nějakého velkoskladu s dětskými věcmi a zkusí se na ty kojo polštáře zeptat ještě tam a když tam nic nebude, tak si objednám ten terabag a ještě uvidím, jestli si ten povlak ušiju nebo ho koupíme. Musím se kouknout na látky, jestli to nevyjde ještě dráž si ho ušít než koupit. Pak bych Tě teda zneužila a poprosila o půjčení. Hned bych Ti ho poslala zpátky, jen si ho obkreslím na střih. Moc moc děkuju :dizzy_face: .
K tématu výchova dětí. V tomhle samozřejmě nevím, jak se budu chovat doopravdy, až budou dvojky na světě, ale můj názor: Myslím si, že dítě v tak raném věku už částečně vychovávat jde. Neříkám, že úplně, ale jde. Určitě na každé kňuknutí z nudy nepoběžím, nevytáhnu obě děcka a nebudu hned chovat. V tomhle si myslím, že dítě hned moc dobře vycítí, že to takhle funguje a bude to vyžadovat pořád. Neříkám, že budu nechávat dvojky trvale brečet, samozřejmě, když je budou trápit prdíky nebo cokoliv jiného, tak samozřejmě budu chovat jak šílená. Myslím si, že každá máma pozná, kdy dítě něco trápí a kdy je to jen takové to kňourání. Ale s dvěmi dětmi nebude ani reálné, abych na každé brouknutí běžela. A co se týče toho, že dítě nechce u někoho být, tak jsem zastáncem toho, že když budou dvojky dejme tomu u bráchy brečet, tak je nebudu hned brát k sobě. Samozřejmě že je dítě nejšťastnější u své matky, ale je potřeba, aby si zvykalo i na jiné lidi. Pak budou na mě tak závislí, že když se nedej bože něco stane a já budu muset na chvíli pryč a děti bude muset hlídat někdo jiný, co pak, když dítě u jiných bude brečet a bude zvyklé jen na mě? Synovec u mě taky zpočátku vždycky brečel a když jsem ho třeba deset minut nosila, povídala si s ním, tak se mi podařilo jej utišit a pak byl u mě tak spokojený, že vždycky usnul. Je potřeba, aby si dítě na cizího zvyklo a trochu jej poznalo. A to se určitě nestane, když dítě od cizího hned vezmu, sotva si jej vezme do náručí. Kdyby dítě u někoho brečelo trvale, tak ho samozřejmě vezmu k sobě,ale je potřeba to nějakou dobu zkusit. A brečení v kočáru je u mě jasné. S dvojkama prostě nepůjde je obě vytáhnout a nést, takže prostě budou brečet a budou si muset zvyknout. Je to surové, ale jak jinak to řešit? Takže se na mě nezlobte, ale souhlasím s Puzzi a Tetes. Říkám, je to jen můj názor teď jako těhule a možná se pak změní, ale teď to tak cítím a myslím si, že s dvojkama to ani jinak prostě nepůjde, jinak bych se úplně zbláznila.
Mel- ten je úžasný, jen ho nech, to máš jedno, kde spinká, hlavně že spinká :wink: .
Jani- moc hezké a super cena.
8. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Mili: ani půl třetí nehrozí, já jsem v práci nejmín do 4, než dorazím na Zličín...
8. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Pajdi teda ty si s tema migrenama uzivas :frowning2: To uz je fakt na nejake vysetreni, to neni normalni!
Me takhle bolela hlava ze soboty na nedeli, rano jsem vstala jak pripitomnela, ale pomohla mi masaz krku, tak to pak bylo fajn.
Gucci a pul dne dovolene? :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Gucci jakpak to, ze jsi 11tt, mas byt 13tt ne?
8. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
jani: já jsem si to opravila podle MS, at mě to u dr. nemate, takže ve středu začínám 12tt
8. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
mě včera taky brutálně bolela hlava, ale zaspala jsem to
8. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Aha uz tomu rozumim, jsem ted byla zmatena :wink:
8. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
jo Jani, jak jsme jeli v sobotu z toho NC Chodov, tak jsme zjistili, že x let jezdíme kolem Špuntíka :grinning: , nikdy jsem si toho nevišmla, až ted, tak jsme tam skákli na chvilku, pG se zabouchl do Teutonie Spirit, o ničem jiném nechce slyšet :grinning: , já řeším ještě jané kvůli váhy.... jinak nás upozornovala paní, že dodací lhůty na teutonie jsou 14týdnů, tak bacha na to
8. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
No my tam budeme muset taky skocit, L. se pres net zamiloval do Janecka a o nicem jinem nechce slyset :wink:
8. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
a už viděl toho Spirita? páč pG taky prvně Jané Jané a nic jiného, ale jak viděl tu Teutonii, tak se mohl potentovat
8. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Holky teď jsem volala Marcelovi kvůli té hlavy, tak až bude mít chvíli čas, tak mi zavolá zpět a snad mi něco poradí. A pak jsem volala kámošce na neurolku a ta mi řekla, že u dvojčat je to normální, že to dělají hormony, ale že se poradí s dr., co ona na to a co by mi poradila. Zítra bude volat a že teď si mám vzít paralen, že ten neublíží. Kafe dneska vůbec nezabralo, takže jsem si teď vzala ještě půlku paralenu a uvidím, jestli to k něčemu bude. Zatím je to půl hodiny a nic :confounded: .
8. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Ne nevidel, no zajedeme do Spuntika a rozhodnem :wink: Cas jeste mame :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Pajdi chjoo, snad paralen zabere!
8. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
no je to tam dost malý, ale zase ochotný lidi, my tam byli jen chvilku, jen tak na čumendu, ted tam maj ještě akci - přebalovací tašku na kočár zdarma k teutonii
8. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Gucci ale oni nekde maji ten velky sklad ne?
8. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
jani: to fakt netuším, my tam byli úplnou náhodou, jako měli tam všechny teutonie, jané, maxi cosi, quinny, ale my stejně řešíme jen jané a teutonii, tak jsme na ostatní ani nekoukali
8. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Gucci to je dobre, jinak je z toho clovek spis zmateny!
8. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
maxi cosi jsme zavrhli kvůli váhy a brzdy

musím makat :wink:
8. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.