• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Steff:to jsem strašně ráda,že jsi spokojená, ale vážně moc ráda.
Já jsem si teď objednala v lékárně homeopatika po porodu a před porodem, je to lékárna blízko u baráku,kupovala jsem tam i věci pro mimča a oni mi super poradí i po telefonu, objednají bez nějakých záloh apod. a jsou tam vážně strašně ochotný a objednala jsem si i krém po porodu na to břicho.....Jo, a i mi tam doporučila něco na ty záda,ale tomu moc nevěřím....
Mel myslím, že je to L. jedno jaké písničky pleteš dohromady. :grinning:
Holky,já vážně nebudu moc dětem zpívat,jak já to udělám :sweat_smile:
Holky, nekoukaly jste včera na střepiny? Byla tam reportáž o milionářské dani, jsem se tak vytočila, úplně na max. a ještě když tam mluvil Jandák a apeloval na bohatý ať zachrání tento stát :angry: :angry: a nejhorší na tom je, že podle průzkumu by 70% obyvatel ČR souhlasilo s tím, aby lidé co mají příjem nad 100 tisí odváděli další 38% ze svých zisků státu!!!Jsme prostě národ závistivých blbů?
Puzzi, vám velkou radost, že nevyhrál Paroub a že to totálně projeli zelený, páč poslední dobou poslouchat Bursíka nebo největší blbku Kateřinu J., to je na odstřel. Ona třeba klidně prohlásí, že by bylo špatně,aby byl Komorous náměstkem vnitra, páč by nedokázal věci posuzovat nezaujatě,když byl policajt.Já teda myslela, že logicky by poradce měl o problematice něco vědět a je jenom dobře,když ten člověk navíc v tom oboru něco dokázal a to zrovna Komorous, ano. Kdežto pipina je ve straně zelených a ani neví co je to biomasa.... :confounded:
8. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
mili: teda, vy budete mit super truper koupelnu. My jsme byt kupovali s silenymi ruzovymi obklady a zakladnim typem vany, takze jsme ji nijak nevyšperkovávali, tesim se, az si nekdy zaridim koupelnu celou po svým.

Ja na sraz dorazim podle toho, jak bude L. vychazet jidlo. Mezi 2 a 3 bych rekla.

Jeste kdyby Paroub nevyhrál ty domácí volby :unamused:
8. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tet, myslíš, že já umím zpívat? Zpívám falešně a vyháním tím myši z paneláku, ale Lukymu je to evidentně fuk, ve většině připadů mě doprovází řevem (zpívám zejména u oblékání). :grinning:
8. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Campi, silně se obávám, že ty domácí volby vyhraje :frowning2:
8. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Já zpívám teď celý dny, tak docela trénuju hlas :sweat_smile: Mel, to je úplně nejlepší, když dítě řve jako maniak a matka zpívá, to je u nás na děnním pořádku např. u oblíkání bundy na ven :grinning:
Ježiš, bych měla hroznou radost, kdyby Paroubovi i na podzim sklaplo.
8. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Pajdi, to je mi líto, že máš pořád ty migrény! :frowning2:
Holky, poslední věc k té výchově - dítě potřebuje nejdřív získat jistotu, kt. získá právě tím, že bude u matky a bude se vycházet vstříc jeho potřebám, teprve pak se může osamostatňovat... Tohle není můj výmysl, ale výsledek zkoumání dět. psychologů, tvrdí to např. i prof. Matějček. Ono to zní logicky - od začátku dítě zvykat na cizí lidi, nerozmazlovat ho apod., ale realita je opačná - děti, kt. jsou takhle "otužovaný" příliš brzy, jsou pak bojácný a nesamostatný.
Tek, super, tak napiš, kdy to má přijet na Hl. nádraží.
Ten režim je určitě důležitej! To jsem ráda, že vám to hezky funguje. :slight_smile:
Puzzi, mám taky pocit, že v zásadním se shodneme, pak se ale zasekneme na nějaký maličkosti, a taky jak píšeme v rychlosti, tak se to i zkreslí... :sweat_smile:
To bych řekla, že to může nastat, ale tak určitý období u něj třeba budeš chvilku sedět, číst mu apod., nebo se na "zavolání" na chvíli vrátíš, aby věděl, že jsi pořád na blízku.
Jj, to mám velkou radost! :wink:
Tetes, jo, taky jsem to viděla. :angry: Ale nemám radost, že to projeli zelení (i když jsem je teď nevolila) a jsem zásadně proti Komorousovi.

K těm výzkumům - porovnávají se v dlouhodobém výzkumy děti, kt. zažívaly např. separační úzkost a kt. ne apod. a srovnávají se v průběhu let. Všechny tyhle výzkumy jsou založeny na dlouhodobém sledování, ne že se těch dětí ptají. :grinning:

Holky, k tomu srazu - myslela jsem, že ho děláme v pátek odpo, aby mohly i pracující - pokud bude od jedný, tak Gucci třeba stejně nedorazí a já vás už ani nezastihnu. :frowning2:
8. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Puzz jenom u bundy??? Ts, u nás při pitomém přebalování začne a skončí až když mu vrazím flašku do pusy. :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Holky nestrašte, já doufám, že ani ty podzimní volby nevyhraje :angry: . Vždyť snad mají lidi rozum :angry: .

Campi jestli bude super truper to nevím, ale fakt se snažíme, aby se nám s manžou moc líbila a je pravda, že je to úplně jiný než to co bylo před tím. My jsme museli předělat komplet všechno. Ale stála nás peněz a to ještě že jsme neplatili práci..počítám že nás vyšla bez práce za materiál na cca 200 000Kč :confused: .Ale asi je to normální cena nevím... :confused: .
8. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Evi já můžu v ten pátek kdykoliv. Takže kdyby jsme se sešly až kolem třetí odpo, tak dorazí tutově i Gucci :wink: .
8. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
holky já totál nestíhám :frowning2:
je mi hrozně zle, páč jsem si byla až ted pro jídlo....od rána jsme měli jednání, chnuš chnuš
8. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Gucci měla by si být na sebe opatrnější... :wink: .
8. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
to nějak nedávám tedka...

jinak jsem taky ráda, že Rathovci prohráli a doufám, že na podzim se to bude opakovat
8. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
jsem pro sraz až ve tři, chci vidět všechny :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
a ten sraz by byl teda na tom Zličíně jo? a kde tam? v životě jsem tam nebyla :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
ahojte, všechny moc zdravím, dala jsem nějaké fotky do alba - snaha o první pasení koníků, ale nemůžu nějak přidat k fotkám komentář, tak se omlouvám. koukám že řešíte sraz, tak to se asi nás netýká :slight_smile:

pro tetes - http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2867210&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
8. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
kay, Stelinka je nádherná a ty vlááásky, boží

já byla včera u Grej i s pG, Kačenka je pidi midi, lehká jak pírko, velikost oblečků 46 :grinning: , má super tmavé vlásky a husté, ne teda tak jako Stelinka, ale taky moc hezký a je hroozně kráááásnááá :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
jo Kačka je taková naše napodobeninka.. :slight_smile: si mi přivedla na nápad, co s těma oblečkama 46 co jsou nám už malé... :sweat_smile: My máme už 52 heč :grinning:
8. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Kay, Stelinka je nádherná :dizzy_face: . ta má vlásků to je úžasný a jestli má už velikost 52, tak to už je kus pořádný ženský :dizzy_face:.

Jé Gucci ty se máááš, že si byla u Grej :dizzy_face:.Já jí potkala párkrát v Gestu a musím říct, že to je moc fajn holka. :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
mili: jj je super, známe se už 2,5 roku tady z koně, možná za mnou v sobotu dojede a budeme venčit u nás u přehrady, tam je nádherně, tak doufám, že to vyjde
8. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
milu děkuju.. vlásky má to jo :slight_smile: a co vaše pidi psí miminko..?
8. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
No,já jsem naprosto zásadně proti Jacques a Bursíkovi. A doufám, že si po volbách ani neškrtnou.
Kay:Stelinka je moc hezká a další vlasáček :dizzy_face: Je asi podobná spíš tobě,né? :slight_smile:
Tenisáci mají asi diskošku :grinning: Já mám od rána takovou rýmu, to je děsný, ještě jak do toho blbě dýchám, tak jsem jak lokomotiva. :angry:
Kay:taky nevím jak budou tenisáci velcí a v 50 a 52 toho mám naprosté minimum, tak možná že bych se pak na tebe taky obrátila,kdyby ti něco zbylo. :wink: Ale uvidíme.
Já mám k těm psychologickým výzkumům každého prdu trochu odstup,takže to beru s velkou rezervou a ne všemu věřím, ale třeba až budou dvojky na světě to začnu řešit.
8. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Tak jsem vas konecne poradne docetla.
K tomu srazu, mi je cas taky jedno, klidne az treti ctvrta...
Koupelna byla fakt rychle, protoze se kluci hooodne snazili. Jeste nemame zrcadlo, protoze jsme zjistili, ze ta stara galerka k tomu novemu umyvadlu fakt nejde :wink: Ale to uz je drobnost. Hlavne se dneska muzu vysprchovat doma a uz mam vyprane 2 pracky :wink:
8. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Kay malá je šikovná sere kde může :grinning: .Jinak je to zlatíčko a je doma veselo jak tam ty dva pobíhají a blbnou :grinning: .

Tet, manža byl ve straně Zelených a když pak poznal Bursíka a tu K(k)áču, tak ze strany vystoupil, páč oni dělají jak kdyby byli bůh ví co a ono hovno hovno slavný soude :grinning: .
8. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
K volbam. Ja mela neskutecnou radost, ze Paroubek nevyhral a ze se zeleni nedostali do EP. Jsem zvedava na podzimni volby, doufam, ze tam taky neuspejou!
Kay: Stelinka je nadherna a uz je to fakt kus zensky, roste jako z vody :wink:
8. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Holky, tak v kolik sraz a kde? Zase v tý pizzošce, nebo je tam někde něco jinýho?

Mili, my platili za koupelnu taky okolo 200 tis., a to jsme měli panelový jádro, takže to se nebouralo, jen upravovalo...
Kay, Stelinka je úžasná. :dizzy_face:
Tetes, no, ono je třeba rozlišovat seriozní psychologické výzkumy a takový ty pseudovýzkumy, co třeba kolují na netu...
Steffi, tak pak hoď foto nový koupelny. :wink:
8. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
milu,tak to jsou na tom holky stejně :slight_smile: stela takx prokákne co může :-d

tet no klidně, já mám sice těch hadříků pár, ale není problém :slight_smile:

steff díky, no roste, už aby aspoň trochu komunikovala, furt čekám na ten první chtěný úsměv :slight_smile:

jo je prý podobná spíš mě, oči má po M.. a ještě palce na nohách :-d
8. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Evi ja znam na Zlicine jen tu pizzosku a cas se asi domluvte maminy s detma a pracujici. Ja se prizpusobim :wink:
8. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Mně Bursík a Jacques taky docela vadí, ale zase bych byla ráda, kdyby Zelení byli nejen v EP víc zastoupení...
A navíc mě hrozně štve, jak se to polarizovalo - ODS, nebo ČSSD, prot. nevím, co je horší... :unamused:
8. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
Steffi, tak já jsem pro třetí... (možná dorazím trochu později)
8. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Holky až budete vybírat tu pizzošku jo, tak prosím někde u metra ať to najdu :grinning:. Já na Zličíně byla snad jedno v životě :grinning:.

Jani jasan chcu vidět koupelnu šup šup fotku :dizzy_face:.

Evi no já to počítala asi cca takhle :
Ytong : 12 000
dlaždičky+dlažba : 40 000
vana+podhlavník :12 000
umyvadlo :8 000
záchod :8 000
vestavěná nadržka a ty cajky k tomu : 12 000
baterie : 15 000
poličky :15 000
dveře + zárubně 10 000
strop asi 20 000
zástěna k vaně 10 000
zrcadlo 6 000
hřející žebřík 6 000
cajky 5 000
světlo + bodovky 10 000
+ nějaký ten materiál na zdění, spárovačka, nové trubky na vodu, elektrika atd...
Lítá to jako blázen a to máme koupelničku jak prdítečko :grinning: .
8. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.