• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tjoooo a já si říkala, jestli jsme to s tou koupelnou nepřehnali :grinning: , tak to jste mě potěšily ženy
8. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
Mili, to je přímo v Metropoli, tzn. u metra. :wink:
No, hezky to máš rozepsaný, ale to já už nedám dohromady. :sweat_smile: Ale koupelnu máme taky pidi.
8. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Evi, tak to je super, že to je hned u metra. A kdyby to bylo od tří, tak bych mohla jet s Janou a ta to tam zná, tak by mě vzala sebou a pojedeme hezky sockou spolu :dizzy_face: .

Gucci, hele to to lítá na tu koupelnu a to si vezmi, že na většinu z toho materiálu jsme měli 30% slevu :grinning: .
8. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
mili: to máte pozlacené kohoutky? :grinning:
8. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Gucci nemáme, ale je to ta značka Grohe a ta co je na sprchu + ten odtok do vany a v tom je zároveň že to tím i napouštíš je drahý, ale je to pěkný. Ale víš co, to kupuje tchán, já bych se nakrásně na nějakou značku vyprdla, tak bohatý nejsme jako on :sweat_smile: .Ale když chce... :wink: .
8. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
jj Grohe znám, taky nemáme u vany kohoutek a napouštíme vodu z odtoku
8. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
Holky, zítra máme seminář, je tam nějaký šílený test a jelikož jsem vše zapomněla, jdu si toho trochu nacpat do hlavy....
8. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
tak to se mi holky nepovedlo :grinning:

takže : umyvadlová baterie : 32304 číslo
a vanová : 19155

:grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
Mili: kráááásný, my máme všechno hranatý
8. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Mili, hezký! My máme taky spíš hranatý. :wink:
Lao, jakej seminář?? :confused:
8. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
holky jdu spát
mějte se hezky a zítra tady budu snad více
fáááááááá
8. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Holky tak jsem byla v praci a docela jsem se bavila, kluci mi porad koukali na bricho. Az mi to nedalo a zeptala jsem se, jestli na tom brichu neco mam a oni neee jen ti krasne roste :wink:
8. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
Evi:s těma výzkumama máš určitě pravdu.
Je fakt, že taky nemůžu jednoznačně říct, že bych s ODS jenom souhlasila,mám pocit, že vlastně nemám koho volit a než ČSSD,tak raději ODS, ale s velkým ALE! Třeba jsem pro poplatky ve zdravotnictví, ale ne pro paskvil,který stvořili.....atd....a Topolánek si myslím, že je magor....
Lao:jaký seminář? :confused:
Steff:a pak že nejsou chlapi zvědavý,viď?
8. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Steffi, a co jinak v práci?
Tetes, no, prot. já snažím volit někoho trochu důvěryhodnějšího, ale pak je to vyhozený hlas. :unamused:
8. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
tak ohled srazu ja bychklido sla i driv pac kdyz musim v pet vypadnout tak abych si vas uzila cooo?
kdo by mohl driv ak by jsme si tam mohly dat spicha driv
co mel ta uz pujde taky? kdy budes mit po sestinedeli?
jo jinak vcera jsme to prubli a docela kurna dobry teda trochu to bolello ale to rozhejbem
8. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Tek, "trochu to bolelo"?! :confused: Jsem teda divná jenom já, nebo co?! :sweat_smile:
8. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Tek, šestinedělí mi končí akorát v ten pátek, a stále přemýšlím. S kočárem nemám šanci se tam pořádně dostat - řvoucí Luky na celý metro mě docela děsí. A na klokánka mi ještě přijde malej, prostě zatím nevím. :confused:
8. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
jee to je hezky miluu krasna moc..my jediny co nemame predelano je koupelna
tetes no to je asi naka napodobenina saudka ci co...ta holka by mohla bejt trochu soudnejsi ale jeji vec
no nejsi jako cejtila jsem ze to neni jako driv ale podle me si to sedne a zkusime to rozhejbat nooo:slight_smile:))
8. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
Tek, jo rozhejbete??? U tebe jako vrchní veverky o tohle nemám strach. :grinning:
8. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
Tetes, tý holce fakt chybí soudnost a nebo je to exhibicionistka. Nevim, je to divný.
Tek, Evi, takže zítra po desátý vás čekám, jo?
8. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
Mel, mě děsí představa řvoucího Honzíka na celou pizzerii :sweat_smile:
Evi v praci dobry, sefa ignoruju a on je na me milej, jelikoz me porad potrebuje!
Puzz, no super - když bych dorazila, tak to bude duo - Honzula s Lukasem. :grinning:
8. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
mel kdy Ti končí 6N? :-O

evi, no tak divná nejsi , já přemýšlím už teď jestli raději nevstoupím do kláštera... :rolling_eyes:
8. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
Kay, 6N mi končí 26.6., přesně v den, kdy holky plánují sraz. :confused:
8. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
aha, já se lekla, že už tento pátek, jsme s evzbudila a blbě čtu :sweat_smile: Martin jel do Prahy, tak jsme zase samy.. a dopoledne jsem teda vzpomínala na Tebe i grej, malá furt řvala, akorát si vždycky cucla, já vynervená ženemám mlíko, že řve hlady a po 4 hodinách jsme jí dala na břicho nahřátýho medvěda a spí už 3 hodiny, tak ji asi zase vzbudím, ať s enají a v noci ať spí.. :rolling_eyes:
8. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
kay, jé bych brala tenhle pátek - bych veverkovala až bych brečela. :dizzy_face:
8. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
mel a Ty se jako na to cítíš??? ajo Ty vlastně měla císaře.. to máš spodek celej.. :sweat_smile:
8. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.