• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Kay, spodek celej sice jo ale bojím co bude na to říkat břicho, docela jako by táhne a není to úplně o.k.
8. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
no tak máš ještě nějakej ten týden na zahojení a břicho není úplně tak důležitý :grinning: ne si dělám srandu, jasné že je důležitá úplná pohoda, ale to už bysme asi chtěly moc že.. :slight_smile:
8. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
tak jsme to spočetla a mi končí 6N přiští týden v úterý, no super, bych se asi měla objednat na kontrolu k doktorce.. no nevím teda někde jsem četla, že se tělo z porodu vzpamatovává a hojí ještě asi půl roku.. ale to už M. asi neudržím :grinning:
8. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
mel neboj kurna ..ja si myslim ze oliver taky bude rvat kdyz to tam snim nebude drncat..takze bud v klidu
a ja chci lukyho videt jako
jo puzzi zitra cca okolo 10hod
jani ty voe to je vychcanek
kay stelinka je hodobozova ...fakt vlasac
hele a mas fotky kacenky od grej?
8. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
Tek, no já nevím jak je to s výtahem na Zličíně. Ono moc ochotných lidí pomoci mi s kočárem asi nepotkám. :unamused: Ke všemu kde že je ten sraz? Jako vždy nebo v jiné restauraci? A je tam někde výtah? Na jezdící schody se s kočárem do patra bojím, kdybych teda brala kočár a né klokánka.
8. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
tek hodobožová :grinning: jsme ještě neslyšela.. no já myslím že Olík je na tom taky hodně dobře.. :slight_smile: já furt čekám na ten její první úsměv na mámu.. a on se tak pěkně řehní na Tvých fotkách.. :slight_smile: já si furt říkám jak je starší, ale je to vlastně jen 3 týdny, ikdyž ony teď asi dělají hodně.. až jim bude 20, tak to bude jen okamžik :grinning:
8. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
tak v tomhle mate cisaracky vyhodu..ze vas to neboli a e to je jopredtim to vam trochu zavidim..ty voe jsi od cisare 3tydny to se akorat do konce sestinedeli zahoji neboj
jo tak to taky nevim ale myslim ze je bezbarierovy
8. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
nic jdu asi něco zdlábnout a vzbudit to naše dítě ať se taky nají :slight_smile: nevím jak se pak ještě objevím.. :sweat_smile: sice už zvládmekojení a pc, ale jak kdy :grinning:
8. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
No musím probrat výhody a nevýhody kočár versus klokánek. . . Klokánek = bolavá záda a v ruce taška s věcma, Kočár - volné ruce, těžší cestování . . . .
8. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
kay boban se na nas culil cca od 3tydne..... ale to je ruzny...ja se zase tesim az se zacne tlemit nahlas
ale prdlacka mel...to zvladnes...stejne budes to muset jednou testnout
mel dik za kacku je krasna
8. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
tek, jednou jo - k babičce na Prahu 4, kde na Kačáku není výtah!!!! :angry:
8. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
no vidis tak tady natrenujes se schodama a vytahem
8. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
Tetes, to je fakt masakr... :confounded: Nechápu!
Puzzi, H. tam nebude řvát sám - to se neboj! M. se určitě nedá zahanbit. :sweat_smile:
Kay, díky. :wink: No, já šla na KO asi po 8 týdnech a oproti veverkování to byla pohoda. :zipper_mouth:
Jo, Tek, prosím Tě, teď mě napadlo... V čem vezeš Olíka? Já jen že mám malej kufr, tak abysme na nádraží neřešily nějakou prekérku... :sweat_smile:
Mel, já myslím, že tam výtah určitě je.
8. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
jen kolibka a podvozek ....tak snad se to tam vejde
8. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
Tek, no já nevím... Mně se tam můj podvozek bez rozebrání nebo sklopení sedaček nevejde... :unamused:
8. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
aha kurna ....ja teda moc rozmery nevim...
8. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
No to bude masakr, ještě že Janča umí uklidňovat děti. :grinning: Lukyho dneska asi bolí bříško, takže řve jak protržený. :cry:
8. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
No, v nejhorším budeš mít podvozek na klíně... :sweat_smile:
8. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
To M. doma skoro nebrečí, ona si to schovává do společnosti.
8. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
8. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
Tek, super, ale já nevím, jaké rozměry má můj kufr...
8. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
Kay- Stelinka je nádherná :dizzy_face: .
Teri- to je dobře, že máš takovou super lékárnu, kde Ti takhle fajně poradí. Takových moc není.
Teri- tak ty fotky jsou teda drsné. Jo je to hezké, ale ne na veřejný web!! Trocha soudnosti by neuškodila!!
Jé to bude skvělý sraz s tolika mrňaty :slight_smile: .
H. se vrátil z toho skladu, mají tam celkem dobré ceny a líbí se mi celkem tento polštář, ale nevím, jestli není úzký. Teri- můžeš se na něj prosím juknout? Ty už to máš nastudované, kolik by měl mít :sweat_smile:, děkuji moc.
http://www.sambaby.com/10404-pro-maminku/24562-kojici-polstar-/
8. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
Kay, Stelinka pěkně roste, je moc roztomilá, smát se začne každou chvilku.
My dnes byli 3 hodiny venku a jsem tak unavená, že asi půjdem spát oba najednou.
Holky, užijte si zítra ten Plzeňskej sraz, nezapomeňte hodně fotit, ať o nic nepřijdem.
:wink:
8. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
marti no snad.. super že jste byli tak dlouho venku, já už se taky moctěším.. jo aa foťte na srazu to je pravda :slight_smile:

jsem vyčetla že asi nemám málo mlíka ale asi mám stelišák růstový spurt.. furt je protivná nespí a chce jeb mlíko..
8. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
Kay, Stelinka je moc krásná, ty vlásky fakt asi přidávaj věk a chytrost, moc hezký :slight_smile:
Steffi, a ty seš na PN plus si v práci přivyděláváš? Že mu radíš a pomáháš? Se bude šéf divit, až se na něj vyprdneš :sweat_smile:
Mel, po 6N budeš mít jizvu a břicho zahojený, to bude tak akorát. Já si pamatuju, že když jsme poprvý veverkovali hned den po skončení 6N, tak mě ta jizva už vůbec nebolela, rozhodně ne při tom, to spíš těsný džíny byly na jizvu nejdýl nepříjemný, jak se to tam otíralo, jinak pohoda.
Kay, Honzík se začal smát až někdy po 6N.
Holky, dík za uklidnění, že i vaše děti na srazu budou možná hlučnější. Co takhle udělat ten sraz na parkovišti? Bude hezky, rozložíme deku, uděláme si piknik a děti budou moct hulákat :grinning:
Evi, Tek, kdyžtak mi z nádraží zavolejte a já dojedu pro ten podvozek :sweat_smile: Nebo mám přijet rovnou radši? No ne, risknem to, vy to zmáknete, věřím vám :grinning: Dělám k obědu kuřecí polívku, zeleninu jen kořenovou, tak to asi kojící můžete, že?
Marti, my dnes venku 2 hod., je to fajn, že? Dneska jsem to i vychytala, Honzík spal skoro hodinu a půl a jakmile otevřel oči, tak jsem to obrátila směr domov a akorát to vyšlo, nebrečel, dala jsem ho do sedu a vydržel koukat až domů. Takhle to budu teď dělat, žádný procházení se se vzbuzeným Honzíkem, jakmile se vzbudí, šup domů.
Kay, to by mohl být spurt, tak přeju překonání rychle!
8. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Zdarec holky.

Týýý jooo vy jste na mě úplně zapomněly :confounded: , já taky umím utěšovat dětičky a moc ráda je utěšuju :slight_smile: .
Mel ty si odvaz, že už chceš veverkovat :sweat_smile: . ALe hele po 6N je to tak akorát, páč čím dýl tím hůř :wink: .
Jani, to je správný ti tvoji kolegové :grinning: a šéf je teda vychcánek :angry: .
8. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Pajdi, nevím, ale zdá se mi na tý fotce měkkej a krátkej.
Puzzi, snad to zvládneme... :sweat_smile: Jé, to jsi hodná, ale já se moc nezdržím. :wink:
Tak to jsi to dneska skvěle vychytala! :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Milu, já si tě zamlouvám, Steffi jako těhule by neměla nosit těžké váhy, namasti svaly, budeš Honzíkova vrchní chůva, když seš teda tak dobrá :wink: Těším se moc na sraz, že vás všechny uvidím!
8. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Evi- malý není, má 200cm na délku a 38cm na šířku. Jen nevím, jestli ta šířka stačí. Není tak pevný, ale to jsem si říkala, že bych si dokoupila jednu náplň a doplnila to.
8. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.