• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzzi tak jo, počítám s tebou ..teda s píš s Honzulkou :dizzy_face: .
Týýý jo holky já vás snad konečne všechny poznám :dizzy_face: .
8. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
no holky,vy jste na mě už úplně zapomněly :cry:
sotva tady člověk chvíli není,tak už jdu mimo hru,no počkejte,
Teda Milu,ta tvoje věta,že se můžou vyjádřit i netěhule a to jsi jenom ty,jenom ty jo?a já jsem vosk??? :confused: :astonished:
no vy jste ale potvůůůůrky,člověk vám nabízí čokolády a mořské plody a vy pak na mě úplně kácíte,no píšu si do deníčku u vás vééééééééééééééééééééééééééééélkééééééé ______________________________________________________________________________________-
to je mínus jako brno,jako dvě brna,nebo tři a celá metropole k tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jak žijete baby? já ................................................. neřeknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nebo jo řeknu.....
a ne ,neřeknu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
anebo jo,mám se dobře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
co vy těhulky a mamči? no a samozřejmě co ty Milu? :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Milu, ty nás poznáš, to není důležitý, ale my poznáme tebe, o to tady jde :grinning:
8. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Á, blázen Leni je tu :grinning:
Co ty a sraz 26.6. v pátek odpoledne Praha Zličín? Bych tě chtěla poznat na vlastní oči :grinning:
8. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
já a blázen,Puzzi,kde jsi na to přišla :slight_smile: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
nééééééééééééé nééééééééééééééééééééééééééé,já nejséééééééééééééééééém blááááááááááááááázeeeeen
cha cha,che che,chi chi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale tak jo,tak jsem
ale malý................... :grinning: :grinning: :grinning:
na Bohnice to prý zatím není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
srázek 26.6 jo?hmmmmmmmmmmmmmmmmm,tak to zní krásně a kor metropole,to mám od ségry co by dup,no co by dva dupy :grinning: :grinning:
to by se mi muselo podařit nějakým způsobem vyrazit z práce tak kolem 12,abych tam tak ve 3 byla,ale hrozně ráda bych vás všechny poznala,budu o tom hooodně přemýšlet :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
leni máš jako pocit že brno není metropole???!!!! :angry:
8. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Leni, tady u nás blíázko je krásnej blázinec v Dobřanech a jedna holka na prosincovkách tam má zaměstnanoz tetu, možná bych ti to mohla zkusit nějak jejím prostřednictvím domluvit? Vidím to minimálně na víkendovej pobyt :grinning:
Přemýšlej, přeháněj, ve 3 na Zličíně by bylo super!
8. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Tetes: dneska jsem odeslala Nežnou náruč, tak zítra nebo pozítří dorazí. Hezky jsi to napsala o našem závistivým národu, ale bohužel je to tak. Je fajn, že je tady volební modrá vlna, samozřejmě, že to není ideál a člověk volí menší zlo, ale bradavici a nasRatha fakt ne!

A to se do tý pizzerky vejde tolik kočárů? Kdybyste pak chtěli někdy v budoucnu další sraz pro trochu větší a lezoucí děti, tak je dobrá tahle kavárna. Je v centru a dobře dostupná, za rohem Švandovýho divadla, parkovat se dá v Novým Smíchově, 3 hoďky zdarma a pak 40,.Kč/hod. Pro Plzeňačky sice trošku dál, ale pořád to jde.http://www.cirkuscafe.cz/ jsou tam deky na lezení, přebalovací pult apod. A výběr nápojů i pro kojící :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
jejej Kay,to néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé,to jsem takhle nemyslela :astonished:
to néééé,Brno,no jejej,to je ale krásné véééééééélkéééééééééééé město,no to je ale velkéééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
náhodou,já mám Brno ráda,mám tam kamaráda
jééééééééééé,mě se to rýmuje :grinning: :grinning: :grinning: ,začnu skládat básně a mějte se tu krásně
jééééééééééééééééé a zasééééééééééééé :grinning: :grinning:
tý jo,mě fakt asi hrabe :confounded:
ne teď ale vážně,v Brně mám kamaráda,poznala jsem ho tady u nás,je to motocyklový závodník a náhodou mám i Brno sjeté na kole :slight_smile: ,moc se mi tam líbilo
8. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
tak se mějte hezky,já jdu chrupat,jestli mi to časově výjde,tak mrknu v práci,ale to si nejsem moc jistá,když tak sem vlezu večer,tak né,že mě budete pomlouvat :sunglasses: :zipper_mouth:
si všéééééééééééééchno přečtu,no pokud teda nenakecáte do zítřejšího večere někde 20 stránek,to fakt pak usínám :grinning:
tak brou brou :wink: :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Pajdi, tak to malej fakt není a je pravda, že tu náplň můžeš doplnit...
Taky se moc těším, že poznám i ty, co neznám osobně! :dizzy_face: Tak já si zamlouvám Steffi - M. je ještě lehká! :wink: :grinning:
Ááá, patriotka se ozvala, co?! :grinning: Kay, Brno je super!!! Ale to myslím naprosto vážně - super architektura a kulturní zázamí... Hned bych tam bydlela! :wink:
Terkyt, to zní dobře. A Ty v pátek dorazíš?
8. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s filtrační konvicí Brita...
8. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
no proto leni, sis to teda vyžehlila.. :grinning:

evi, no tak trochu patriotka :grinning: :sunglasses: tak trochu hodně.. ale Plzeň je taky hezká, jak jsem viděla občas v telce, jen jsem tam nikdy nebyla..

Stela usla v půl deváté po hodinovém intenzivním kojení na mě, spala až do teď, přesunula jsem ji do postýlky, tak snad to aspoň chvíli vydrží, ale já už jdu spát, tak uvidíme jak to dopadne.. :slight_smile: vzala jsme si komunistu a snad to mlíko do rána ještě nabude.. to je hrozný pocit, když nevíte jestli vaše dítě nehladoví a když máte pocit, že mu nemůžete dát najíst.. brrr... myslím, že to většina víte, že.. :confounded:
8. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Kay, Plzeň má celkem hezký historický jádro, ale jinak žádná sláva... A navíc je to hrozně konzervativní město. Brno je mi v tomhle mnohem bližší. :wink:
Hele, a nemůžeš si půjčit někde váhu? V tomhle případě by Ti to asi dost pomohlo...
8. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: .

Koukám koukám, že nám sem vlítla vichřice pod jménem Leni :grinning: . Leni nezapomněla jsem na tebe, ale vzhledem k tomu, že té diskuzi si nebyla momentálně přítomná, tak jsem mluvila jen o sobě. :wink:
V Plzni jsem byla asi 3x. 2x na chlastačce a 1x za Tetes..takže Plzeň dobrýýý :grinning: , líbí se mi :slight_smile: .
Takže kdo vlastně jde holky na ten páteční sraz 26.6. ?

Já -jakože Mijunka,Jani, Puzzi, Evík, Campi, Terkytka, Gucci?, Anippe?,Leni?,
9. čer 2009 v 06:46  • Odpověz
Dobre ranko,

jeee ja budu chovat Majdu, ja se maaaam :dizzy_face: Holky ja se na ten sraz strasne tesim, konecne uvidim vsechny mrnousky!
Evi ja mam zkusenost z USA z filtry Brita. Davalo se to tam rovnou na kohoutek a voda byla super. A v USA to byly nejlepe hodnocene filtry, takze dobry.
9. čer 2009 v 07:27  • Odpověz
Bré ráno,
Jani ty budeš chovat i Lukýse až spustí svoji muziku na celou pizzošku. :grinning: Připrav svaly. :sweat_smile:
9. čer 2009 v 07:29  • Odpověz
Tak jo, domluveno :wink: Akorat nevim, jak je budu nosit, budu to muset zvladnout v sede :wink:
9. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
Jani no Luky docela dobře zvládá i výdrž na jedný ruce, takže v poho můžeš i tuho i chodit. . . . :grinning: Akorát nesmím Lukyho moc krmit, to už bude mít možná i pět kilo. :sweat_smile:
9. čer 2009 v 07:35  • Odpověz
Ty joo Mel, ten krasne pribyva. Je videt, ze mu chutna :slight_smile:
9. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
Týý jo takže jde i Mel..to je super..to je dětí :dizzy_face: , to by bylo aby nebylo a já se od vás nenakazila :wink: .
Jo ještě jsme vlastně zapomněla na Tek..ta jde přece taky :wink: .
9. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
bréééééé ráááánko
9. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
Jani, jo papá statečně brouček. Nic asi půjdeme na procházku, odpoledne dorazí mamka s babičkou, tak ať se Luky vyvětrá teď. :sweat_smile: Je tam kupodivu hezky. :wink:
9. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
Ty blaaho to bude grupa, aby nas z ty pizzosky nevyhodili :wink:

Bree ranko Gucci, jakpak dneska je?
9. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
Mel bezte, odpoledne uz asi tak pekne nebude, vecer maji prijit bourky...
9. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
tetes: ty fotky jsou dobrý, ale do soukromého alba :grinning:
mel: tjooo přijd na sraz, bude prdel :slight_smile:
tek: ty tam taky na mě musíš počkat :wink:
holky, já myslela, že s kočárem se cestuje líp :confused:
jinak se hlásím, že na utěšování moc nejsem, ale můžu vzít sebou na sraz pG, ten to s dětma fakt umí :grinning: , jak jsme byli v neděli u Grej, tak jsem držela Kačenku a jen trochu kníkla hned jsem jí vracela :grinning:
Leni: :grinning: šau
holky já tam budu spěchat co to dá, jak dlouho mi trvá cesta z centra na Zličín?
9. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
jani: jde to jde to :wink: díky za optání, jak se máš ty po ránu? nevolnosti už povolují?
9. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
Gucci a odkud přesně myslíš? Jestli třeba z Václaváku tak cca 30 minut metrem. :confused:
9. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
Jani ty jo to máš pravdu..nemají tam náhodou nějaký salonek, který bysme si zarezervovali?
9. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.