• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Kay, díky! Nádhera!!! Fakt! Taková myšička maličká, krásná... :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Kay já chci taky fotky :slight_smile:
tetes blahopřeju k 30týdnu :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
lao:jj,myslím tamtoho :grinning:
evi:já právě myslela,že je ta knížka hlavně o těch polohách?
18. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
kay:mě to nejde otevřít, chce to nějaké heslo!
18. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
aha, to je tak když čte někdo půlku IP.... :angry:
18. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tetes, je to celkově o manipulaci s dítětem.
18. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Kay, díky za fotky :dizzy_face: Stelinka je tak krásná!!!! :dizzy_face: Jsem si u toho i pobečela :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Kay: moc krásné fotky :dizzy_face: :dizzy_face: Je to strašně roztomilé, přijde mi fakt úžasná. Už mi to nějak začíná brát, jsem se tady rozplývala.....
Evi:nemohla by jsi mi k té knížce napsat trochu víc? Třeba co se ti na tom zdá přehnané?
18. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
jéžiš holky děkuju, to mě snad taky rozbrečíte.. :sweat_smile: jo můžu říct že to všechno čím jsme si prošli stálo za to... :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Kay no Stelinka nádherná :dizzy_face: . Já tady za tím monitorem pořád říkala : jéé, jůů. ta je nádherná, no to je ale ksichtík, no ta je ale roztomilá a kolegyně už se divila na co že to koukám :grinning: .

Tet blahopřeju k 30 týdnu :dizzy_face: . Všéééééééééécko nejlepšíííííííí :dizzy_face: :grinning: .
18. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
jsem konečně zkoukla pořádně Stelinku a je nádherná, taky bych řekla celá maminka a vůbec nevypadá jako že je tak majinkatá...na té jedné fotce vypadá jako dcera B. Pitta a A.Jolie :grinning: :grinning: a super jak pejsán čučá co to jako je :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
gucci, no brada pitt amožná ale angelina... kde by se tam vzala :grinning: nic jdu chytsat váhu a snad ji nějak zvážíme, aby věděla jestli aspoň něco přibrala.. :rolling_eyes:

a pochval už nechcte se úplně červenám .-) Stela moc děkuje..
18. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Kay S. je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: taky mi přijde že je podobná hodně na tebe :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Tetes, určitě je ta knížka dobrá - jsou tam hezky vysvětleny ty polohy. Ale mně osobně moc nesedla ta forma, navíc je mi nesympatická ta autorka. Přijde mi, že to nejde tak 100% dodržovat.
18. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
mysky no asi je.. já furt doufám, že se trochu změní na M. aspoň oči nebo tak :sweat_smile: se všichni diví, že není tak malá když vidí tu papulku, ale když s epak podíváte na mou papulku, takje jasné čím to je :grinning:

evi, knížku teda neznám, ale myslím, že žádná knížka se nedá 100% dodržovat.. :rolling_eyes:
18. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
nazdarek, tak jsem vas docetla. Ufff :wink:

stelinka je fakt nadherna a dojalo me, jak je podobna kay. M. z ni musi bejt odvazanej, takovy ptacatko vyvolava strasnou neznost a jeste kdyz je celá jeho milovaná kay:slight_smile:
Nabehla jsem do tasky s obleckama, ze bych Stelince poslala nejakou padesatku a prd prd - dvoje dupacky, kdybys mela, kay, zajem, tak je poslu po anippe v pulce cervna.

puzzi: nejenom ty, ale i P. umi bejt vtipnej (i kdyz celkem specificky - proste IT:sunglasses:)

mili: hezkej hafíček

evi: takze Mezi ploty dopadlo dobre? Chystame se na konci kvetna do Bohnic. Na tak volnym prostranstvi snad tolik lidi nevadi, ne?

Pro zajimavost:
Lada (4 mesice) - 5410g, 61 cm, prumer 130 g/tyden. Kone pase uz dobre, o rehabilitaci dr. nemluvila. Doporucila mi odstrikany mliko spis mrazit, nez ji ho davat druhej den misto Neocatu, aby byla zasoba do cca 9 mesice, kdyby se mi mliko nejak zastavilo - lepe pak deti pry snaseji dokrmy.

tetes: zbylo mi docela dost utrogestanu, ale dala jsem ho kamaradce :frowning2:. Mne se Nezna naruc libi a docela se podle ni ridime, nejvic jsem se naucila z DVD. Eva ma pravdu, ze je to hodne prehnany, ale jako zakladni navod je dobry si to prostudovat a neco tam okoukat. Jinak fyzioterapeutka rikala, ze se manipulace v soucasny dobe lehce precenuje, ze je dobry respektovat najaky zasady - co nejvic balit do klubicka, neprovokovat zaklon, neposazovat a nedavat do svisle vzprimene polohy predcasne, netahat za rucicky a nosit na obe strany.. Knizku jeste pouzivam, je to rozdeleny asi az do 9 mesicu, ale pokud se F. podari okopirovat to DVD (ja na to neprisla), tak ti ho poslu.
18. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Kdyz se Lada zpíná (topoří) a nejde zlomit do klubicka, tak si vzdycky rikame: "A jak by tohle resila pani Kiedronova?" Mne se libila, kdyz byla v TV a jednou jsem s ni mluvila po telefonu a byla mila. Knizka pusobi fakt dost prisne.

Dneska jsme vypadly z poradny po 2 hodinach - todle je priserny, ja jsem pri cekani desne nevrlá! Ale vsechny maminky (i se starsima detma) si pani dr. chvalily a rikaly: "to je daň za to, ze je tak dobra..", tak se musim holt vzdycky ozbrojit trpelivosti. A Lada to vydrzela cely v bdelym stavu bez brekotu, takze v pohode. Jsem se tam bavila s jednou maminkou a ta s 4mesicni holcickou porusuje snad vsechny Kiedronove zasady, porad opakovala: "Jak je Barborka napřed...". Takovou sebechvalu jsem uz dlouho neslysela. Pry: "a uz se vam holcicka posazuje? a uz dela to či ono? To Barborka je fakt tak dva mesice napred..". No, ukoncila jsem to tim, ze jsem rekla, ze je Lada zase dva mesice pozadu, tak jenom soustrastne koukla: "nebojte, ona to dozene" a bylo po debate. Ale seznamila jsem se s jinou maminkou, ktera mi sedla, a domluvily jsem se na kocarkovani.
18. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
kay: prosim odkaz do IP, at si fešandičku poradne prohlidnu.
18. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
holky a říkáte třeba nahlas, jak je to vaše dítko nádherné?
my máme jedny známé a jejich klučík jako není zrovna super model, má takovou větší hlavičku, vzadu placatou a jeho rodičové jsou z něho na větvi, jak je super krásný a že se potkali s jinými známýma co maj holčičku a ta prej byla proti jejich synáčkovi fakt škaredá
jako já chápu, že pro každého rodiče je jeho mimi nejhezčí na světě....ale přeci jenom...
18. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
jen tak pro zajímavost, je to přímo ze sociálky:
Žádný právní předpis nestanoví dobu a délku vycházek. Je to zcela na zodpovědnosti ošetřujícího lékaře, který by měl dobu a délku vycházek stanovit s ohledem na zdravotní stav pacienta tak, aby nedocházelo k zbytečnému prodlužování jeho pracovní neschopnosti.
18. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
no, ja obecne vlastni veci moc pochvalit neumim a pisu nebo mluvim spis o negativech, coz taky neni spravny... Ladu porad chvalim a rikam ji, jak je uzasna, ale jinymu bych se stydela to tak rict. Samozrejme, ze chvala od jinych me moc potesi. F. je stejnej. Treba me prekvapilo, kdyz se po porodu zeptal: "a jsou i jiny narozeny deti tak hezky?" Pochybuju vsak, ze by vykladal treba v praci, ze ma hezky dite (i kdyz si to mysli jako kazdej rodic). Takze strizlive: jo, libi se nam, tohle ji jde, na tohle je sikovna, na tohle je nesikovna...
18. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
ahoj holky za chvilku se chystame na dalsi vylet...
tetes moc gratuluju ke 30tt pro me taky byla zlomova...
jani ty voe lez prd na sprchu a kdyz ti bude hur tak mazej, ale prdolka to zvladne neboj
milu ty voe za 1600kc...ale co zaslouzis si to....
campi kdy chcete jit v sobotu???????
pajdi to je super ze blinkas min...
kay ja chcu taky
rio vojta je krasnej tlemic..
oliver se na me dneska dvakrat zerechtal nahlas:slight_smile:)))
18. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
jo puzzi fakt supr popis jsem se docela subjektu pobavila:slight_smile:))
evco taky me to nasralo...a nechapu proc si pipina vybrala olivera...asi si udelam na ty fotky vodoznak
18. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
holky já se pomalu loučím
zítra zase
fáááá
18. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
paaa gucciku
18. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
tek: jj, v sobotu, to se nam zda lepsi program. Pojdte taky.. Jsem to tam pozorovala dřív, ze tam chodej hodne lidi s miminama, ležej s nima pod stromama dal od podia na dece nebo chodej s kocarkem. Nerikam, ze z toho nemam trochu obavy. Jeste mam v zive pameti, jak nam Ladusch vřískala, ale zase jsme s ni zazili i dobry dny, kdy stacilo stridat kocar a naruc a deku a byl klid. A pred 2 rokama tam byli znami s ditetem narozenym taky v lednu a chrnelo u koncertu Sto zvirat a nic nerikalo.
No, a nepolichotilo ti, ze si vybrala zrovna Olivera??? Asi ne, vid? Ta drzost by me spis nastvala.
18. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
psal mi M. ze prijede az v pet takze pak vyrazime kurna me stve to tam budem sotva dve hodky ..pac tam zase s malym nechci bejt do vecera kurna...
18. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
me se taky vic ten program libi v sobotu....sice v nedeli je sto zvirat ale v sobotu je tech kapel vic...
tak si tam kdyztak muzem dat pak spicha ..jestli teda vyrazime ...a vy vlastne taky nejste ockovany ze jo...hele ja taky ale nevim jestli uplne s takhle malym oliverovi bude 7tydnu teprv prave...hele pokse to da takhle stridat tak je to super
ja bych taky chtela aby se oliver naucil na tohleto a aby mu to pak nevadilo..ja se asi budu muset prihlasit do kurzu satkovani ..von se mi vzdycky vzepre a vubec se nechce uvolnit grazl.....dneska zase pasl kone a pak ho to prestalo bavit a zkousel se prekulit na zada telatko moje..pres ruku rozhoupalk sehlavickou acekal ze se prevazi ..chudera :slight_smile:))))
no spis me to dost nasralo ..mela tam uplne vsechny jeho fotky ze zacatku....a ta holka co ji odhalila z konika mi napsala ze tam mela i miry uplne teda jiny a jmenoval se jinak..pipina jedna
18. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
tak ted jsem si jeste poslala dotaz na vazani satku pac jestli budem chtit jit na meziploty tak bez satku nejdu ...
jo a taky se mi tam libi ze tam fakt neni moc lidi vozralejch...ja tam pravidelne nakkupuju u honzy volfa...mam to strasne rada ty jeho basnicky a maluvky..tak koupim neco olikovi :slight_smile:))
18. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
Ja nevim s mrnousem Oliverem... Jakej na to maji nazor ostatni? 7 tydnu je fakt malo...

Ja byla s Ladundou treba dneska poprve v supermarketu, protoze se bojim nejaky nakazy, dala jsem ji pres boudicku plenu, ale tam si rikam, ze je to venku, takze jak by tam neco chytila, kdyby ji nekaslal primo nekdo na kocarek? A deku si clovek da nekam bokem nebo necha dite v kocarku. Jestli pujdes jeste ted v kvetnu k svoji dr., tak se ji zeptej.. Osobne si myslim, ze Oliverovi hrozi neco spis v tom vlaku nez na Mezi ploty. Dve dr. mi vyslovne rekly: NE nakupni centra a MHD, tak toho se drzime my. Ale v sestinedeli k nam chodily navstevy a byli jsme hospitalizovany v ty nemocnici dvakrat a chodili jsme k ty hematolozce a na odbery krve mezi nemocny deti (samozrejme nedobrovolne). Preci kdyz kojis, tak maji nejakou imunitu...
18. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.