• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jj z Václaváku myslím Mili, no budu spěchat
9. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Gucci spěchej pomalu, my tam na tebe počkáme :wink: .
9. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
Gucci no vcera jsem mela nejaky blici den, teda neblila jsem, ale nekolikrat jsem mela namale...Dneska zase jen u cisteni zubu :wink:
Milu nemaj tam zadny salonek, nebo ja o nem nevim :wink: Ale asi jim to nebude vadit, je to v obchodaku, takze hluku je tam dost :wink:
9. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: .
Teda já vám tak závidím, vás tam bude, skoro všichni :frowning2:. Tak aspoň hodně foťte, ať se můžeme my ostatní podívat. Určitě si to krásně užijete. :dizzy_face:
Guci a Jani- jak je?
Teri- co záda?
9. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
ahoj Pajdí :slight_smile: , co hlava dobrý?
já bych možná do té picošky radši zavolala :confused:
9. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
ale parkoviště taky dobrý :grinning:
9. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
oka zavolám tam
a kolik nás teda bude a kolik dětí s kočárkama?
a v kolik hodin teda?
9. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Ja jsem pro 15 hodinu a ja se hlasim a mrne v brise nepocitam, to jeste zidli nepotrebuje :wink:
9. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
Guci- nechci ani křičet, ale dneska zatím dobrýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: . Žádná změna počasí, tak hlava je v klidu. Kéž by tak hezky zůstalo napořád. Možná by mě už hlava vůbec nebolela. A co Ty?
9. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
pajdi: k tomu jak je mě se nevyjadřuju :grinning: po jistých zkušenostech :grinning: , ale jde to :wink:
9. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
http://www.clovickov.cz/index.html

mam navrh - co kdybychom se sesly v Clovickove? Je to taky v Metropoli, nekuracke, je tam kavarna pro rodice a salonek. Zatim jeste nevyuzijeme hernu pro deti, ale myslim, ze do budoucna je to perfektni misto pro srazy.
Nevim, jestli v ty kavarne vari regulerni jidla, ale da se to zjistit. Co myslite? Ta pizzerie se mi hrube nelibi, ale kdybyste chtely se sejit radeji tam, tak bych zarezervovala ten uzkej prostor jakoby za rohem (jak se jde k zachodum).

Ucastnici (snad dobre pocitam):
gucci, steffi, mili, campi - bez deti
terkytka, evi, puzzi, teksas, m.e.l. plus 5 kocárku
9. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Gucci rikas, radeji mlcis, aby to zitra zase nebylo peklo :wink:
jinak ja dorazim kolem 16 hod.
jani: jj přesně tak
9. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
holky, s tím místem srazu se přizpůsobím, je mi to fakt jedno :wink: , záleží na matkách
9. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Mi je to taky jedno, kde se deticky budou citit lip :wink:
9. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
uvidime, co holky s kocarkama. I kdyz v Clovickove zase bude moc detskyho kriku:slight_smile:.
9. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
dneska se vlastne uvidej puzzi, eva a teksas v Plzni
9. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
ajooo dneska je plzeňskej sraz
9. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
ahojte
tak čtu že se tu včera probíralo veverkování,tak ještě že jsem nebyla přítomná protože bych závistí sežrala monitor :sweat_smile: :grinning:
Kay Stelinka krásně roste :dizzy_face:
Mel teda Lukášek je Honzikovi velká konkurence co do velikosti :slight_smile:
Pajdi to je dobře že ti je líp
steffi tobě je pořád ještě blivno?? :confounded:
Mílo,slušný cifry za koupelnu :confused: to bude královský koupání :wink:
gucci jakej byl tréning u Grej na gucce??

Jinak já se teď vrátila od dr.,všechno O.k 12.7 nastupuju na MD a na konci června pokud se čípek nezhorší tak budu moct jet i na dovču,maximálně porodim na severní Moravě :sweat_smile:
9. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Čau holky, těším se na Evu a Terku :slight_smile:
Dočítám vás a bavím se, jak mel vyhrožuje Lukyho váhou na srazu :grinning:
Gucci, já jsem taky taková utěšitelka jako ty, s cizíma dětma zkušenost nemajouc :sweat_smile:
Campi, s človíčkovem souhlasím, mně osobně vyhovuje cokoli kdekoli, ale vzhledem k hlasitosti Honzíka bych raději něco, kde by to méně vadilo :sweat_smile:
9. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
puzzi tak vzhledem k počtu dětí a výrazné hlasitosti některých z nich bych doporučila fotbalovej stadion :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
tak holky, už jsem na tom s dětma líp, kdysi jsem je ani do ruky nevzala, páč jsem se jich bála a ony to mršky malé vycítily a dycky u mě řvaly :grinning:
9. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
volala jsem si na výsledky na Podolí na imunologii a mám všechno v pořáááááááááááááááááááááááádku
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1 den 15tt mám vysadit úplně Prednison a konec, finito, jsem zdraváááááááááááá
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Gucci, mysky gratulace k vybornym vysledkum!
Mysky no uz to bylo dobry, ale ted ty posledni 2 dny se to zase nejak vratilo! Nemuzu se vubec vysmrkat :frowning2:
9. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Mel: v metru je hluk, tam nebude L. slyšet. A na Zličíně je výtah hned vedle těch jezdících schodů. Tak neboj to zvládneš, přeci se nebudeš izolovat. :wink: A když někoho slušně poprosíš, tak ti do schodů určitě pomůže, né že by se teda čtyři chlápci mohli přetrhnout sotva tě s kočárem uvidí,ale určtiě ti pomůžou.
Pajdi:na ten polštář se kouknu,ale mě to nejde takhle otvírat,tak musím až se odpojím z koně, ale u toho Terabagu co jsem ti dávala odkaz máš rozměry, tak to podle toho můžeš porovnat
:wink:
Jako k těm fotkám, přesně z takovýhle prsou mám neskutečné mindráky, rozhodně bych je takhle na volno nevyfotila....
Padji, vždyť ty rozměry uvádíš, tak jen koukni na ten Terabag a tam jsou ty rozměry taky uvedené,tak si to porovnej, ale podle mě to co píšeš je dostačující. :wink:
Terky:bezva s tou něžnou náručí :slight_smile:
By bláho to mi vůbec nedošlo, jak tam vlastně všechny najedete s kočárama, to bude pohled :grinning: :grinning:
Tak už se na vás holky moc těším :dizzy_face:
9. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Tak jsem holky tady, měla jsem tady na školení dva lidi, ale to bylo mrk frk :grinning: .
Gucci, paráda ty výsledky, hurrrááááá :grinning: :dizzy_face: .
Mysky na ten sraz by se tutově fotbalovej stadion hodil :grinning: .
A je mi jedno kde budeme, hlavně aby se ta, prodávalo hamu papu :sweat_smile: . Človíčka vůbec neznám :sweat_smile: .Mě se tam pizzerie líbí, ale jak píše Jani přizpůsobím se maminám. :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
evi, no my máme váhu do 5kg, jenže když ji tam vážím, tak se děsně mele a čísílka skáčou :slight_smile: ale asi to dneska zkusím..

mysky díky...

gucci, já Tě chápu, já se miminek taky bojím :grinning: do té doby než mi strčily sestry Stelu do ruk jsem needržela žádné malé miminko :grinning:

užijte si oba srazy a foTte :slight_smile: těším se na dokumentaci :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
kay: koukala jsem na jidelnicek pro alegicke kojence a cerny bez (caj) je tam uvedeny mezi "bezpecnymi" potravinami :sunglasses:
9. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.