• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
kay ja myslim ze je to ok ...olik v porodce pil max 30
campi gratuluju k vyroci a dej vedet jak to dopadlo :slight_smile:)
annip tak snad to nebylo nic vaznyho kdyz takhle preslo ....
9. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
campi, asi nebudu vážit, bych se stresovala, tohle mi stačilo.. :slight_smile:
nebude Ti vadit když do toho mariáskýho vezmu ten carry baby a ukážeš mi jak se tam to dítko cpe? :sweat_smile:

evi, no jo, tak já měla zase už ve 14 takovou prdel, že jsi to neviděla :grinning:

tek, jsem teď ještě koukla na druhý video, tos točila tak nějak jak by byla stela na konci týdne.. ale tak se teda nesměje.. ale dneska koukala na barevný kousací kroužky.. :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Puzzi, jj, tam to bude určo lepší než v tý pizzošce.
Ona plakala dneska v noci skoro hodinu, ale šíleně (takhle už teď jinak vůbec nepláče) a dneska odpo zase asi 20 min. a vůbec nekaká. To jinak ona taky prdí, aniž brečí. Tu kaši už od neděle nedávám, prot. se mi to moc nelíbilo.
Jééé, v tom křesílku to Olíkovi mooooc sluší! :dizzy_face: A M. tam ošahává oba zároveň. :sweat_smile:
Campi, super! Dej pak vědět, doufám, že to vyjde. A přeju neklidnou noc. :wink:
9. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
puzzi nepujcim kdo by tahal honzulaka :slight_smile:) ty uz mas na to bicaky ja ne :slight_smile:))
ta tetes me fakt mrzi kurna
a puzz chtela jsem zaradit i fekalni ale je to fakt mooooc ...to by nebylo hezky :slight_smile:))))
9. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
kay jo tak nejak cca 5tydnu mu bylo myslim ..ja si to nejak zpetne nepamatuju jsem hrozna co?
evi treba se to zlepsi ....a ma jen blbej den...
9. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
tek no tak dávala jsi to tam před 2 týdny a Olik je o cca 3 týdny starší :grinning: to nepotřebuje paměť.. já si nepamatuju ani v kolik jsem naposledy kojila prosím Tě :grinning: :grinning:

evi třeba jestli na ni nepůsobí úplněk.. byl myslím v neděli..
9. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
kay, taky myslim, že stelu před a po nevaž, přibírá krásně, určitě pije dost :slight_smile:
S olíkem teksasojc nesrovnávej, on je hrozně šikovnej, honzík vyloudil první pořádnej úsměv v 7 týdnech po první flašce s nutrilonem :grinning:
Evi, aha, v noci hodinu pláč nic moc :-/ Na zuby je asi brzo, i když kdoví, sakra, kdybychom to tak poznaly, co je trápí. To je dobře, že kaši už nedáváš, třeba způsobila majdě trošku zácpu, nechceš výjimečně kdyžtak zkusit tu rourku? Honzík tenkrát po nutritonu nekadil 4 dny a to ani pak, když už jsme ho dva dny nedávali. Rourka pomohla, jednou a naposledy, pak už to bylo zas ok.
Tek, tu fekální tam fakt nedávej, to by nebylo vkusný :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Kay, jakože by jí úplněk ovlivňoval prdění, jo?! :grinning:
No, já to zatím řešit nebudu, uvidím, jak to bude zítra a pozítří.
Kay, já bych to přibírání S. taky neřišila, je vidět, že vypije dost. :slight_smile:
Puzzi, já v noci tu rourku zkoušela, ale nic. :unamused:
Já bych ráda viděla, o co jsem přišla. :wink: :grinning:
9. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jééé, Evi, super fotky :dizzy_face: Mimča super :dizzy_face: a ty vaše vítací jsou krásný :dizzy_face: Jo, dotaz, jakým způsobem si zapínáš tu Manducu? Jsem se dívala u holek a asi bych si to sama nedokázala zapnout.
Campi, užijte si výročí :dizzy_face:
Ještě jdu juknout na ty fota od Teksas
9. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
puzzi, jako jsi chtěla říct že stela není šikovná?? :angry: :grinning: jo já vím, jak jste tu furt říkaly že nebudete srovnávat a teď to dělám taky :slight_smile: a asi musím na ni trochu brzdit, přeci jen byla o něco dřív..

evi no třeba?? :sweat_smile: :grinning: co víš co to všechno ovlivňuje :grinning:
9. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Evi, jestli pár dní nekadí, tak bude ten pláč apod. asi fakt z toho, to je blbý, že rourka nic. Honzíkovi jí tenkrát aplikovala dr. na pohotovosti a strkala jí tam docela daleko, sama bych se možná bála, člověk neví... Tak snad se brzo vykadí a jestli to bylo z tý kaše, tak už to pak bude ok.
9. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
já se kupříkladu dřív za úplňku výdycky dobře opila, když jsem pařila :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Hehe, prdy podle luny :grinning:
První fotka od Tek nemá chybu :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
lao :grinning:
9. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Lao, ta manduca se zapíná hrozně snadno... Spíš jde blbě rozepnout. :wink: Tam je jen taková spona... :confused:
9. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Kay, stelinka je nejšikovnější malá holčička :slight_smile: Olík je prostě extrémně šikovnej, počkej, až bude v půlroce chodit, tak teksas zamrzne úsměv na tváři, bude za ním běhat :grinning: A my budeme s našima normálníma v pohodě :grinning:
Teksas, sorry, jsem chtěla potěšit Kay :sweat_smile:
Jé,Campi my máme výročí ve čtvrtek a vím 100%, že výroční noc teda nebude. :sweat_smile:
Holky, koukaly jste na zprávy o tom natřásání dětiček a vyhazování do vzduchu? Jak je to pro ně nezdravé pro mozek! Myslím, že je to i na hlavní straně na seznamu. Docela jsem čuměla.
Fotky dětiček jsou super. Upřímně mi teda vůbec nemrzí, že jste mi nefotily.
Nevím proč,ale od včera mám tušení, že to prostě do toho 38.týdne nedotáhnu. Strašně mi bolí třísla,sotva chodím a dětičky mám narvané hrozně nízko, nevěřím, že takovouhle těžkotonážní nálož může ta placenta vydržet. Je mi fyzicky den ode dne hůř, nedokážu si představit je donosit do 3kg. To prostě nemůžu zvládnout. :zipper_mouth:
Vy jste prdlouši! :grinning:
9. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
evco muzu ti poslat na soukromej ja bych zase chtela origos velikost ty jak jsem tam ja s olousem ..pac to je docela hezka fotka a ja tam nevypadam kupodivu jako kreten :slight_smile:))))
lao vono to vypada drsne ale je to jednoduchy jsem to zkousela na tom kurzu ...
9. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Evi, já vím, ale zdálo se mi to hrozně vysoko, asi bych tak nezkroutila ruce...
9. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
kay Vojta se usmál poprvé v 6 týdnech, každý to má jinak, fakt nesrovnávej, každé mimčo je jiné, nemůžeš jet podle tabulek :wink:
koukala jsem na fotky, děti jsou fakt krásné, všechny a Olík je strašně roztomilý :dizzy_face:
už se moc těším až příští týden uvidím Ladunku a Stelu :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Tetes, na zprávy jsem nekoukala, ale o tom třesení jsem četla už několikrát...
Tak hl. žes to zvládla vůbec do téhle fáze! :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Tetes, to o natřásání jsem četla a celkem mě to vyděsilo, ale řešila jsem to na prosincovkách a s babi a shodly jsme se, že s každým dítětem se blblo a blbne a nic se nemá přehánět ani na jednu stranu. tam píšou jako nejhorší zaklánění hlavy dozadu, tak to snad neděláme.
Tetes, pokud to zvládneš třeba do 35tt, tak to bude úplně stačit, tvoje dvojky budou mít cca 2,5 kg, to je úplně v pohodě. Víš co, ani nevim, jestli by ten 38tt už fakt nebyl protahování trápení, teď už seš skoro za vodou a už jen pár dní bude stačit. Dej si nižší cíl a třeba si pak ve 35tt řekneš, že to ještě chvilku dáš a hotovo! zvládneš to!
9. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tek, tak si to pošlem na mail. :wink:
Lao, jo aha, Tys myslela to za tím krkem?! Tak to jde blbě, ale jde to... :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
no nevim puzzi jestli odpustim ..zas tak sikovnej neni..ale dneska vydrzel asi pet minut docela pekne past jsem mela radost paks e nasrala a prevratil na zada :slight_smile:)))
tetes tak si dej hrnici 2,5kila to je taky ok ..a to zvladnes michal uz ma urco 2kg..hele ja musim jit chrnet
rio, já vím.. :sweat_smile: už mlčím.. taky se těším..
Tetes, přesně jak to řekla Puzzi :wink: Dej si 14 dní maximum a uvidíš, že to dáš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
tetes souhlasím s holkama, určitě budou dvojky větší než stela v 37tt :grinning: aby ti ty hadříky vůbec k něčemu byly když Ti je pošlu..
9. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.