• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
tek, zas tak šikovnej není, jen tak si zapase, pak se převrátí, zejtra kousek popoleze, no jasan, trochu retard, ne? :grinning:
9. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
evi chicht...
9. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
puzzi, už toho nechej.. :slight_smile: nebo se umlátím smíchy, tek šla už stejně spát :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Blé, Brožová!
9. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Kay :grinning: Já už to taky pomalu balim, tak se neboj, už mlčim, už mlčim :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
no já už taky dokoukám možná kriminálku nakrmím a jdu supávat.. to bude zase řev.. ach jo.. ale už to tam prdí a vrtí se tak to možná bude dřív..
9. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
joj, Kačenka :dizzy_face: s tou to teda politika vytrhne :grinning:
9. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Tak jo, dávám si hranici,ale obávám se, že tohle bude doktorlům celkem jedno. :sweat_smile:
Ty Puzzi, víš že já nejsem žádnej extra řešič, ale myslím, že to budu chtít alespoň do toho roku vydržet, moc nenatřásat, myslím, že to je celkem opodstatněné.
Kay:to si nemyslím, že budou dvojky větší, teď mi budou dělat utz v pátek nebo o víkendu a tipuju M. 2060 g a K. 1700 g, ještě to jsou pořád mrňavky malinkatý.
Já snad to naše budoucí dítě kvůli té pindě ještě přejmenuju :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
ale prosím Tě, za prvé ještě nerodíš a za druhé určitě budou větší.. dyť stela měla 2330g.. a to Míša za 14 dní hravě dožene :slight_smile: A Katka je moc pěkné jméno náhodou :slight_smile: na pipiny se nekoukej, na ty se vykašli..

jsme nějak ztvrdla u tv, tak jdu budit a krmit až teď. Dobrou
9. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
no Šlégr se nezdá a Brožová no comment :wink:
Evi: super, že vás na rehabce pochválily, my jsme dneska dostaly další cvik na posílení břišních svalů, ale docela to jde, M. brečí míň než u toho prvního na lopatkový svaly. A určtiě víc spí přes den, jak je ze cvičení vysílená.
Ptala ses na tu Britu, tak my ji používáme. Ta voda má jinou chuť, zvykneš si na ní. Chtěla jsem to do budoucna kvůli M. už jsme si na to zvykli i my. Akorát ty náplně se musej měnit každej měsíc. A můj brácha tvrdí, že je ta voda demineralizovaná a skoro nezdravá, to si nevybereš :confused:
Kay: Stela přibírá krásně, hlady ji určitě netrápíš.

Campi: to teda zkusíš se zubama, to Tě lituju. Mně krvácely dásně hodně v těhotenství, donutilo mě to investovat do orální sprchy, teď už nekrvácej, ale sprchu jsem se zvykla používat dál. Masíruje to dásně a je to prevence krvácení.

Já jsem teda taky pro Človíčkov, 5 kočárů je dost, v pizzerce už bychom bylï nápadní :slight_smile:

Fotky Majdy, Honzíka a Olíka jsou super, Majda tam vypadá skoro stejně velká jak Honzík, fakt je dlouhá.

Dneska jsem byla v bývalé práci a s pár holkama na obědě, ale přijdu si vždycky jak exot, že už tam nepatřím a jsem někde jinde, všichni tam jsou tak nervózní a upracovaní, já jsem teď nějak vysmátá a fakt si tu mateřskou užívám, že tam mezi ně nezapadnu :sweat_smile:
Ale zjistila jsem, že mi po dobu mateřský běží ještě dovolená, takže za půl roku mateřský mám nárok asi na 13 dní dovčy + 2 dny co mi zbyly, to budou skvělý peníze navíc k rodičáku.
10. čer 2009 v 00:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky!
Tetes, já netvrdím, že ten průzkum o natřásání je blbost, ale jde o tu hranici. Nějaký blbnutí s dětma dělá každej a ok, je určitě fajn dávat u toho trochu pozor a neházet s nima jako blázen a netočit s nima příliš rychle a dělat to všechno trochu s citem.
Terky, my měli doma od táty taky chvíli tu Britu a mně to teda na chuti vůbec nepřišlo, zkoušela jsem porovnávat přefiltrovanou a nepřefiltrovanou vodu a nepoznala jsem rozdíl :sweat_smile:
Jj, s tou dovolenou je to pravda, já nastřádala taky hodně, mám celkem 47 dnů dovolený, zrovna jí čerpám, myslim do 10.7. :grinning:
10. čer 2009 v 07:11  • Odpověz
Podle hodiny vcerejsiho prispevku od terkytky soudim, ze terkytka bude zase spát do 10 :wink: . Ja vstavala s beruskou v 5:15, ona pred chvili zabrala a ja uz mam smulu - neusnu. Ale byla to super noc, protoze spala rekordnich 9 hodin v kuse, ja sla spat v 10, takze jsem vyspana.

Ad vyrocni svatebni noc - stejna jako svatebni noc pred 2 roky, tj. bez sexu :grinning:

terkytko: orální sprcha je dobra vec, doporucoval mi ji kdysi zubar, ale šetřila jsem a teď to mám :frowning2:

tetes: no, ale kdyz si jako cil das 35tt a pak te dr. nebudou chtit vzit na cisare driv, tak budes zklamana, ze to musis tahnout jeste dál :frowning2: . Musi to byt pro tebe moc vysilující, je to šílený. Tak ať to nějakým zázrakem rychle utíká.

Zub poboliva, ale uz to neni tak šílený, zejtra si to nechám umrtvit, znovu to nedám.

gucci: jeste k te teutonii - rekla bych ze je bezkonkurencne nejlip odpružená, to je velká výhoda. Quinny odpružená není, teksas rikala, ze to nevadi, ze zvladá i kořeny, já z toho odpružení mám ale lepší pocit.

S tím natřásáním dítěte - taky někdy natřásám, když leží na zádech, tak s ní blbnu a bez záklonu s ní třepu, páč se jí to líbí..
10. čer 2009 v 07:11  • Odpověz
nazdar, puzzi, ranní ptáče!

Vcera jsem se pred zubarem zastavila v biopotravinach a nakoupila ryzovou smetanu, ryzovej pudink a susenky bez mlika a vajec, javorovej sirup místo medu, nechala jsem tam tisicovku, ale budu mít hody :dizzy_face:
10. čer 2009 v 07:14  • Odpověz
jdu si do postele aspon cist, Ladun ma vstavat v 8, tak se trochu natáhnu
10. čer 2009 v 07:14  • Odpověz
autor
Evi, co noc a Majda, lepší?
10. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
autor
Á, Campi už je taky vzhůru :slight_smile: Myslíš, že Ladunka bude teď spát dýl? Honzík většinou dospává tak 45-60 minut a to se ani nevyplatí jít spát taky... Jo, píšeš do osmi.
Naše svatební noc byla taky bez sexu :sweat_smile: S přežraným břichem a unavený to nešlo :grinning:
Dobrou chuť k těm bio dobrůtkám :slight_smile:
10. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
Ahoj holky,
Tetes, tuto reakci na Brožovou jsem přesně čekala :grinning:
Hehe, tak u Campiů žádnej sex?! :confused: :grinning: To znám... Taky po svatbě nic nebylo a o výročí, kdoví... :grinning:
Jdu pomoct MM s balením
10. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
autor
U nás včera nečekaně veverkování proběhlo, tak asi místo Campiů :sweat_smile: A místo Gucciů to bude dnes a místo myskyvů zítra a místo tetesiů pozítří a popozítří :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
Bré ranko,
svatební noc? Jé ta byla plná sexu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Ze svatební hostiny jsme utekli na zámek Hrubá skála na svatební víkend. :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak včerejší večer stál za to. Luky s hodinovou přestávku řval jak protržený 4 hodiny. Nechápala jsem co mu vůbec je, a nepomáhala náruč, klubíčkování, prostě nic. Nakonec asi chudáček usnul vedle mě vyčerpáním ve čtvrt na deset. Pak už klasika probuzení v půl jedné a půl čtvrté a pak po sedmé. Ale ten večer stál fakt za to.
10. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
Ty voe :angry: sotva otevřu koně a už je to tu zas plný sexu :zipper_mouth: :rolling_eyes: nechcete zas otěhotnět???? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jdu vás dočíst....
10. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
Mysky, když už ten sex nemůžu provozovat, tak si o něm aspoň počtu a napíšu. :grinning:
10. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
brééé ránko

tak včerejší pivko bylo super...na cestu z domu do hospody jsem si vzala krajíc chleba s máslem, pG šel metr přede mnou a nehlásil se ke mě, páč trapas :grinning: .... v hospůdce jsem si dala oříškový pohár a pak malé pivo, doma jsem to završila ještě trochou čočkové polévky a víte co?....žiju :grinning:

jdu vás dočíst...
10. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Fotky jsou super,Olík je takovej drobek :dizzy_face: Majda se mi zdá nějaká dlouhá :confused: já myslela že je menší :sweat_smile: ale jinak jako vždy na všech fotkách nevinej kukuč,Honzulák už neni takovej drobeček :sweat_smile: Puzzi ty musíš mít vymakaný ruce :slight_smile:
Tetes,taky si myslim že s váhou jakou maj dvojky teď neni tak nutný se držet až do 38tt.Ty jo,mi teď došlo že ty už si budeš vesele užívat dětí a léta ve svym těle a já budu dál funět jak mašína a brečet tu že už chci porodit :sweat_smile: :sweat_smile: ti normálně i závidim že se ti to takhle blíží
Campi,se zubeřem tě lituju :unamused: ale tak aspoň že dnešní noc ti byla za to odměnou :wink:
Ad svatební noc - žádná nebyla,nevěsta byla ožratá pod obraz :sweat_smile: :zipper_mouth:

Sem od včerejška normálně v šoku,přijdu do školy a hned perlička že se zrušily státní maturity,ta Evča měla fakt pravdu,tak snad to přez prázdniny ještě nevrátěj
10. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
gucci a co na to tvoje střeva???? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Mysky, jasně že chcem otěhotnět :grinning: No, já asi čekám na osvícení :grinning:
10. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
lao,že by neposkvrněné početí?? :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
evi: fotky super, Majda mi příjde že hrozně vyrostla, Honzík už je kus chlapa a Olík je takový brouček, škoda že nemáte fotku Tetes s Olíkem :dizzy_face:
campi: přečetla jsem si akorát první slova o zubu a dál nečtu, páč by mě určo začly bolet, jestli to bylo hrozný tak tě fakt lituju, já jdu v srpnu na prohlídku
Tek: to je fakt neuvěřitelný, mě příjde Olík jak nějaká kreslená postavička z večerníčku :dizzy_face: je fakt boží
campi: gratulace k výročí
tjo s tím natřásáním to je mazec :confused:
a s Brožovou a Šlégrem ještě větší
campi: jakto, že nebyl výroční sexík? my měli svatební noc i svatební ráno :grinning: .. jo jo to byly časy
10. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahoj, fotky z plzně moc pěkný, Majda bude asi modelka a Honzík je pořádnej kus chlapa. No a Olík ten je roztomilej strašně.
S tím natřásáním si myslím, že to má svý opodstatnění, ale každej trochu blbne s dětma. Jen to nepřehánět.
Mel, 4hodiny brečení - to má Luky teda výdrž, snad to bude dneska dobrý.
Martík dneska ještě spí, včera přes den spal asi 2x40minut a dnes vychrupuje, on to tak střídá, jeden den je spavej a druhej den vůbec nechce spát. Asi taky podle počasí. Zase jsem ho po měsíci otočila v postýlce hlavou na druhou stranu, tak se včera večer rozhlížel kde to leží, bylo mu to nějaký divný. :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Honzík spí od osmi, bez houpání, trvalo to asi 7 minut přerušovaného breku, než usnul, 2x nahození dudlíku, to jde, budeme to takhle dopo dělat, snad se to během pár dní naučí usnout potichu. Už na to míčové houpání nemám fyzičku :sweat_smile:
Mel, 4 hodiny breku je fakt síla, Honzík by toho bejval asi byl taky schopnej nebýt skákání na míči, to jediný zabíralo. Máte míč, nezkoušelas?
Mel, ty seš nějakej sexuální maniak, ne? Svatební noc plná sexu - to zažiju možná v příštím životě :grinning:
Gucci, tyjo, nejsi ty těhotná? Páč jinak to není normální ta kombinace jídel, udělej si těhu test pro jistotu :sweat_smile: :grinning:
Mysky, ty se cítíš fyzicky ještě ok? Nebo už ti taky malinká dává zabrat, např. tvým žebrům a spol.? Ty budeš maturovat až za půl roku za rok, nebo si to blbě pamatuju?
Jak píše Gucci, že je Olík jak postavička z večerníčku - jo, to je přesný, já se řežu :grinning:
marti a pak odhadni, jakej bude den, viď? Vždycky jinak. I když Honzík většinou spí cca stejně, jen někdy má spavější den, ale bohužel výjimečně :sweat_smile:
10. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
puzzi: test si dělat nebudu, páč tu kdysi někdo psal, že po 9tt se nemá testovat :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.