• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
gucci, teda tvoje chutě jsou fakt skvělý. . . . I když já jsem asi podobné věci taky dokázala, ale zase takové ne . . . Jseš borec. :sweat_smile:
10. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
gucci hlavně že Ti chutná :grinning:
mel teda já nemám na sex moc pomyšlení a to jsem 3 měsíce po porodu, fakt Tvoji chuť závidím, můj m. by to určitě ocenil kdybys mi ji trochu dala :sweat_smile:
Evi pokud majdu trápí bříško a nevykaká se, obávám se, že se bez trubičky neobejdete. Ale když to je jen občas tak se nic neděje. S Vojtou je to horší, ale už se mu to párkrát povedlo teď, tak snad se to bude zlepšovat taky
Tetes pokud budou mít obě mimča kolem těch 2 kg tak je to dobý a nedivím se, že se necítíš dobře, mě to ke konci stačilo s jedným. Ale už se taky dočkáš, strašně to letí
Vojta spal dvě poslední noci 8 hodin v kuse - od 8.30 do 4.30 paráda :dizzy_face: akorát teda pak už moc nespí, dnes teda do 6 a pak usnul někdy 8.30 ale to už taky spát nejdu. A stejně to je na chvilku
Ta bulka pod paží je hrozná, už jde vidět že je tam hnis ale je to uzavřené, kéž by to prasklo. Jinak ne řezání jdeme až za týden ale už ho to bolí :frowning2:
Jinak je to čím dál větší smíšek a povídálek, strašně se snaží mi furt něco povídat a je to sranda jak to ze sebe tlačí pusu otevřenou co nejvíc to jde :grinning:
Mě připomíná Olík postavičku - kluk z plakátu, taky tam má takové vlásky :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska vstávačka v 6.30, ale M. se konečně vykadila! :dizzy_face: Co někdy stačí člověku ke štěstí! :grinning:
Terkytko, snad Tě potěším - za tenhle rok máš nárok na CELOU dovolenou. :wink: Tak se nenech ošidit.
Já mám i s loňskem 53 dní. :sunglasses:
Campi, ach jo! :sweat_smile:
Puzzi, díky že na nás myslíš - viz výše. :wink:
Svatební noc teda u nás proběhla. :slight_smile:
Gucci, Tobě už je líp, viď?! :grinning:
Mysky, já mám vždycky pravdu. :sunglasses: :wink:
Rio, a nebolí ho ta bulka? A když mu to řežou, tak to aspoň umrtví?
10. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
holky na mateřské se vyplácí dovolená? :confused:
10. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
Rio, teda chudák Vojtíšek, takhle se trápit ještě celý týden. Jééé osm hodin spánku. . . No snad se taky dočkám, nemůžu to chtít asi teď, když je Luky hladovec co? Chuť na sex posílám ju? Ono asi kdyby mi Luky od začátku řval jako tvůj Vojtíšek, tak by to taky bylo jiné. :wink:
Evčo 53 dní? Tak to jsi dobrá, já "jen" 43. . . :grinning: :wink:
10. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Gucci, doba mateřský se bere jako zaměstnání.
Mel, jj, já mám ročně 40 dní. :wink:
10. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
a tu dovolenou vyplácí jako kdo za ten rok? zaměstnavatel?
10. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Evčo, no jo vlastně. Já zapoměla - učitelka. . . Tak to já jen 25. . . :wink:
gucci, jj vyplácí zaměstnavatel v době kdy si zažádáš o čerpání rodičovské dovolené, tak zároveň zažádáš o čerpání dovolené před nástupem rodičovské. Ale zároveň už máš nárok na rodičovskou od sociálky. Tyto dvě dávky můžeš čerpat současně. Né že zažádáš o rodičovský příspěvek až po vyčerpání dovolené. Teď nevím zda jsem to napsala srozumitelně. . . :astonished:
10. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
jéžiši to je složité
10. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
tak já mám za minulý rok asi 35 dní a letošní jako celou? to bych měla 75 dní, to jsem teda zvědavá :slight_smile: takže se o ni žádá zároveň s rodičovskou - to je ta na 3 roky, ne? myslela jsem právě že nejdřív musím vyčerpat dovolenou a pak až mám nárok na mateřskou
10. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
rio, ne. Dovolenou můžeš čerpat zároveň s rodičovskou. Mateřskou máš teď, až ji ukončíš tak zažádáš na sociálce o rodičovskou a u zaměstnavatele o rodičovskou dovolenou (asi dáš tři roky nevím) a vyčerpání nevyčerpané dovolené. Takže dostaneš od státu 7600 a zároveň nějaké penízky od zaměstnavatele. Uff, asi to neumím správně popsat.
10. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahojky, Teri ten terabag je právě širší myslím o 7cm, tak jestli není úzký?
Miluško- měla jsi té sestře do telefonu hezky říct od plic, co Ti všechno udělali :angry: !!! Jak si ještě vůbec troufají volat!!!
Guci- gratuluju :dizzy_face: .
Mysky- taky gratuluju, ale měla by ses šetřit, tak pozor s tou dovčou.
Jé putovní pyžamka, já se těším :dizzy_face: :dizzy_face: . Takže vidím, že sraz u Tetesky byl skvělý!! :dizzy_face:
Campi- chudáku, brr, jen to čtu a je mi zle!!
Evi- mě v životě nikdy žádný zubař ani u tahání nervu ze zubu nic neumrtvil!! Možná proto mám ze zubaře takovou panickou hrůzu!
Teda děti jsou skvělé, Honzík už je teda chlapák, Madlenka už taky krásně roste a Olík je ještě kouzelné miminko. Ale nevidím nikde Evču, Puzzi a Teksas to moc sluší, ale Evča nikde. :confused:
Teri- i kdyby jsi do 38tt nedotáhla, tak se nic neděje. Tenisáci krásně přibývají a 2300 by klidně stačilo :dizzy_face: a to už skoro budou mít za chvíli.
Rio- teda chudák Vojtík :frowning2: .
Jinak já se dneska totálně vytočila a nasrala :angry: !! Už jsem byla osprchovaná, umytou hlavu, namalovaná a v tom telefon od moji gyn., že dneska nemám chodit na poradnu, že jede k porodu a pak na dovču. Takže mě objednali až na 22.6. :cry: . Já už z těch migrén a po té hospitalizaci mám nervy v pr...., na dnešek už jsem nervozitou nemohla ani dospat, jestli jsou oba v pořádku a teď bych měla čekat dalších skoro 14dní??? A na otázku, že už nemám magnesium a že mi neuroložka doporučila místo magnesia magnosolv, mi řekla, ať všechno vysadím, že už to určitě nepotřebuju. A na otázku, že jsem šíleně unavená, že se nezvládnu ani osprchovat, tak mi řekla, ať ležím. Holky já myslela, že se svalím, když jsem tohle přes telefon slyšela. Pak jsem se samozřejmě rozbrečela, protože strach z toho jestli jsou dvojky ok byl v tu chvíli šílený. Takže jsem zavolala té mojí známé gyn. a všechno jí řekla a ona mě objednala k sobě hned na zítřek, že dvojky zkontroluje, jestli jsou ok, že to takhle nejde aby mě moje dr. po hospitalizaci s kontrakcemi nechala měsíc bez kontroly a bez toho aniž by mě viděla mi vysadila magnesko. Fakt mě to vytočilo, já tam platím takové šílené prachy a tohle je péče na kulové. Ta známá říkala, že si měla za sebe zajistit nějaký zástup nebo mě poslat na kontrolu do nemocnice, ale ona ne, prostě mě objednala až po té svojí dovči! :angry:
10. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
evi: ja to furt rikam: vsechno se u nich točí kolem h..
10. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Pajdi, tak to je teda šílený. By jsi po té hospitalizaci myslím měla právě chodit třeba co 14 dní na kontroly zda je vše o.k. a případně se i nezačínáš otvírat. . . Tenhle přístup doktorky fakt nechápu. :angry: :angry: :angry: :angry: A přestat brát magnézko poté co jsi byla hospitalizovaná s kontrakcemi?????
10. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Pajdi tak takový přístup taky nechápu :angry: , ještě že máš známou jinou doktorku :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
pajdi: magnosolv je fakt lepší (já po nem bohuzel zvracela, má takovou příchut, která prý všem chutná, já byla výjimka :unamused: ). To je dobre, ze se na tebe zitra gyn. podiva. Tvoje gyn. - no comment :angry:
10. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Pajdi: já teda čučím :fearful: :fearful: to snad fakt není pravda totok :angry:
10. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
rioko: uz se tesim, az V. poznám :sweat_smile: . Jsem si uvedomila, ze jestli nam vyjde to utery, tak budu znat skoro vsechny deti na tyhle diskuzi :grinning:
10. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
No holky fakt mě to teď teda pěkně mrzí. Člověk tam cpe takový prachy aby měl nějakou péči a pak se na něj takhle vykašlou :frowning2: . A na kontroly co 14 dní mám kvůli těm mým předešlým problémům chodit už od začátku a teď dvojnásob!
10. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
já jsem taky měla Magnoslolf a dobrý je že ho nebereš ani tak často, mě docela chutnal, přišlo mi to jak šumivý celaskon
campi no hlavně aby nepršelo,nevím jestli bysme se u Anippe vešly :grinning: jo na Vojtu se těšíš a na mě ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Anippe má zítra přijet zamnou, snad bude Alex v pořádku a teplota se mu nevrátí.
10. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Gucci, jj, zaměstnavatel. Pokud ta mateřská trvá dýl jak 3 měs. z danýho roku (což u Tebe bude), tak máš nárok na dov. za celý rok. :wink:
Rio, postup: mateřská > dovolená > rodičovská. Délku rodičovský si volíš - 2-4 roky.
Pajdi, to se teda nedivím, že ses vytočila a bylo Ti to líto! :angry:
Campi, :grinning:
10. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
No mě ta neuroložka říkala, že prý je dobrý i částečně na ty migrény, že má i analgetický účinek. Prý u něj trochu hrozí riziko průjmu, ale je prý lepší než obyč magnesko.
10. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Já měla taky magnosolv - podle mýho dr. je nejlepší.
10. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Evi- a kolik jsi ho brala denně? Jeden sáček?
10. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
no to u magnézia je že se bere jako prevence na migrény ale mě bohužel migrény špouštěl i Magnosolf i magnézium
10. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Holky, za chvíli přijede kámoška z Phy s holčičkama, budou tu do zítra, tak hlásím absenci na diskuzi :slight_smile:
Evi, gratulace ke kajdoši, hurá :grinning: Jak píše Campi, vše se točí kolem hovna :sweat_smile:
Pajdi, sakra, to je blbka ta gyndr., ještě že máš tu známou!
Mel, jj, je to tak s tou dovčou a rodičákem, tento měsíc vyzkouším, jestli mi fakt obojí přijde. I když možná až za měsíc, za květen prý nemám na RP nárok, že mám na den vyšší částku MD než něco, nevim, nechápu, neřešim, až to přijde, tak to přijde :sweat_smile:
Rio, chudák Vojtík s tou bulkou, to je blbý že ještě tejden. Jinak bezva, že je smíšek!
10. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Chvíli jsem brala 2, když jsem měla víc kontrkcí za den, ale pak už 1. A ten projímavý účinek mi přišel spíš jako plus. :wink:
10. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Puzzi, tak si hezky užij návštěvu! :slight_smile:
Jo, dík! :grinning:
Jj, to je tak, že třeba když máš tříletý rodičák, tzn. 7600,-, tak za ten měsíc nesmíš mít vyšší příjem, což mateřská je - i když třeba není za celý měsíc. Tak proto.
10. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Rio- nee, mě to ta neroložka vysvětlovala tak, že magnesium lactici může migrény způsobovat, ale že magnosolv je naopak mírní, protože má nějakou tu analgetickou složku.
Puzzi- Ty se máš, tak si to hezky užij, absence omluvena :grinning: .
10. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Pajdi, ta tvoje Dr. je teda pěkně blbá a nezodpovědná!!! :angry: Je fajn, že tě vezme tvoje známá. Taky bych byla posraná strachy...
Puzzi, užij si návštěvu :dizzy_face:
10. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.