• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
:cry: rio: jj, tesim se i na tebe :dizzy_face: . Ale musis se taky tak hezky řehtat :sweat_smile:

pajdi: taky mi nasadila dr. v 24tt 2 xmagnosolv, to by bylo super, kdyby zastavilo i migrenu
10. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
rioko: ten uplakanej smajlík tam skočil
10. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
No dlouho jsem uvažovala, co budu dělat. Jestli zajet do nemocnice, ale to jsem si říkala, že by se možná zlobili, že jsou tam jen na akutní stavy. Tak jsem pak zkusila zavolat té známé a byla jsem moc ráda, že s úplnou samozřejmostí a bez váhání hned řekla, ať zítra přijdu. Fakt jsem teď po té nemocnici pos... strachy. Doufám, že budou zítra dvojky v pořádku. Už abych aspoň cítila pohyby.
Campi- no kdyby mi to zastavilo ty migrény, tak bych byla úplně šťastná :slight_smile: .
10. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdu si na chvíli zdřímnout, potřebuju si odpočinout po tom stresu z rána :sweat_smile: .
10. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Dobre dopoledne devcatka,
Pajdi co to je za doktorku!! I kdyz ja si uz o doktorech nedelam iluzi, uz vic nez 14 dni resim po telefonech s mamou a brachou babiccinu nemoc, porad se ji vraceji vysoke teploty a Mudri se tvari, ze je vse OK. No na posr....!!!
Pajdi Magnosolv je vybornej, mi ho davali na panicke ataky a fakt to pomahalo a migrenu jsem za tu dobu nemela ani jednu.
Gucci vyborna kombinace, jsem dostala z toho hlad, jdu varit :wink:
10. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Pajdi, to je tak nezodpovědný od Tvojí dr.! Hl. to, že Ti řekla, ať všechno vysadíš - jen tak po telefonu... :angry: Nemohla bys už chodit pořád k tý svý známý?
10. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Moje dalsi oblibene konstatovani: doktori jsou debilové (bohužel až moc často).
10. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Co rikate na tohle? Vykopirovala jsem to z jednoho albíčka, píše pišná mamka:

"Jen my rodiče musejí ranku vymývat,přebalovat...no je to práce semnou.Ale jsem moooc hodnej. ***** 20.3.09-kontrola v nemocnici,paní dr. se to moc líbylo a už tam nemusíme.Tak nás mamka na památku vyfotila u toho velikýho slona:slight_smile:) ***** 27.3.09-poslední kontrola kyčlí,vpořádku,vše jak má být tak už tam nemusíme:slight_smile:*****4.4.09 Poprvé jsem se otočil na bříško,bylo to krásný a mamka z toho měla velikou radost:slight_smile:*****6.4.09 druhá dávka hexavakcíny.Byl jsem ukňouránek,protože se mi chtělo zrovinka spinkat a oni mě svílkaly,vážily no a ještě píchaly,tak jsem jim ukázal jak umim křičet,ale i sem se na paní doktorku zasmál:slight_smile:"
10. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Campi bohuzel musim s tebou souhlasit, ze spousta doktoru je naprosto neschopnych! Ale je to desna predstava, kdyz vis, ze jsi jim vydana na milost!
10. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
campi: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Hm, jo. Někteří doktoří jsou na palici, P. má taky "super" doktora - když začal marodit s psychikou, tak než se na to přišlo, tak ho posílal od čerta k ďáblu a výsledek nula - houby nula 59kg i s postelí :angry: . Zase pravda, byl to on kdo dal P. správné léky, které zabraly a nedělaly mu problémny. . . Ale i tak k jeho doktorovi stále nemám důvěru. Bohužel k němu chodí i jeho rodiče a podle toho to vypadá. . . :confounded:
10. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
teda vy jste zase uzvaneny..
puzzi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no kacka brozu no coment krava naprvni pohled
campi zavidim ti ze budes znt vsechny prciky
a hele nechvalte toho Olika jednoho nebo jeste zpychnu a bude se mnou k nevydrzeni ..vas varuju
dyt vy mate ty uzasny ak rasny deti tak neserte :slight_smile:)))))
pajdi to je ale pipina a nemuzes jeste prejit k ty tvoji znamy? je super zei takhle pomuze a zkontroluje ja bych byla taky na nerv
jdu pect tak me nestvete a nekecejte jasny !!!!!
dovolenou z prace neresim pac na nasem systemu to asi fakt fachat nebude :angry: :angry: :angry: :angry: :unamused: :unamused:
10. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Campi, :sweat_smile:
10. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Zdarec holky.

Teda Pajdi, co to máš za doktorku :angry: , jak tohle může říct?? Neřeknu kdyby si měla bezproblémové těhu, ale pokud jsi po hospitalizaci a ještě k tomu čekáš dvojky..no to je hrůůůzzzaaa :angry: . Ještě že tě ta známá vezme, to je moc dobře a uvidíš, že jsou dvojky v pořádku. :dizzy_face:
Rio, je mi líto chlapečka, že musí tak trpět, už aby to měl v pořádku.
Puzzi užij si návštěvu :slight_smile: .
Jani jak to vidíš s tím zítřkem? Můžeš a chceš?
Já mám ode dneška dovču, takže jsem ráno tady trošku poklidila, udělala jsem vepřovou roládu a už se pěkně peče :dizzy_face: . Jdu teď vyklízet skříň a musím zjistit kde je na Pze 4 nějaká charita, abych jim tam to oblečení mohla dát. Plno toho je pěkné, ale už mi to bohužel nejni :sweat_smile: .
Zítra mi sem dopoledne přijdou dva malíři, aby nám udělali cenovou nabídku, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Doufám, že to nebude něco jak ten minule co přišel a zaměřil a už se neozval :angry: .
10. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Campi : to je borec ta mamYna :grinning:
10. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Mili, jak to zvládali bobánci doma sami?
10. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
ahojte,

campi, rio, kdy bude pršet, můžeme být u nás ne? je to kousek od mariánskýho a máme barák jak kráva.. :sweat_smile:
(ne jak brno :grinning:)

pajdi Ty si platí nějakou speciální doktorku? nebo chodíš ještě do caru? bych se od tam té gyn. okamžitě odhlásila, ty Tvoje známá Tě nemůže vzít na furt?

campi, no vidíš budeš znát všechny ženský i děti a já ani nevím jak vypadá teteska :grinning:

gucci, teda pivo a oříšková zmrzlina - dobrý :grinning:

svat. noc u nás nebyla, byli jsme opilí, byli a nebyli... Nebyli a byli. ne, pžijeli jsme úplně mrtvý v 5 h ráno..
10. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
volala jsem do clovickova
neni to restaurace, takze k jidlu akorat tousty a palacinky
s kocarkama se vejdeme, kdyz nebude bloklej salonek nejakyma narozeninama, tak muzeme byt tam a tam se da rozlozit i deka
rezervaci doporucujou, kdyby to vypadalo na spatny pocasi (to mívaji hodne deti), den predem
10. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
evi to jbre ze je majdalence lepe .....treba uz to bude lepsi ....jo a diky za kosilu bude ji mit k dzineckum tak na podzim pocitam no v zari :slight_smile:)))
milu tak co prdisove ..jak se maj
10. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Campi, já bych teda byla pro rezervaci!
10. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
campi, no jelikož to vidím na odpolední sezení, tak by tousty stačily ne??? :confused: Naše dítka po nás palačinky chtít nebudou, když jsou buď kojený a nebo na UM. :dizzy_face:
10. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Tek, nemáš zač! Tak hl. že mu není malá. :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
no to neni to se neboj :slight_smile:)))a fakt krasna bude frajer ti ho pak vyfotim
hele ja su taky pro rezervaci a ja si klido dam palacniku ..jupiiiii
10. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Milu zitrek, nejenom ze muzu a chcu, uz se strasne mooooc tesim :wink:
Campi super, tak udelame rezervaci v clovickove a palacinky a tousty mi naprosto vyhovuji :wink:
10. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Campi tousty a palačinky stačí, si jich dám víc a bude :grinning: . Takže to klidně zarezervuj.A kde že to vůbec je?
Holky pejsani to zvládaji dobře, přes den spí a večer blbnou. Malá dělá přesně to co Monty a když se jí prostě nechce spát tak blbnou. Je to výhoda dvou psů. Od té doby co jí máme, nás nějak Monty vůbec nebere na vědomí :grinning: .
10. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Jani, tak to máš štěstí, jinak bych se k tobě prostě někdy vtírla, páč jsem tě neviděla asi sto let :wink: . V kolik tě mám vyzvednout? Já bych to viděla kolem dvanácté? Dřív asi nemůžu, jeden malíř přijde v jedenáct.
10. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
jé ženy, vy máte zítra spicha, to se máte, nechcete se spichnout v pátek, to bych se ftěrla :grinning:
10. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Milu 12 je fajn, sejdem se klasicky u garazi. Oni na strese otviraj az ve 12, takze to je tak akorat :wink: A nevidely jsme se dlouho, to je fakt!
10. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Mili, tak to je super, že se tak skámošili! :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Holky, kde se to scházíte?! U garáží na střeše?! :grinning:
10. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.