• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
holky můžu ještě otravovat se svýma obavama? Co když to co te´d má Stelišák není spurt, ale jenom jsme si ji prostě blbě naučila, že spí hodinu a pak ji hned cpu mlíko? co když to dělám blbě? a žádný spurt to není?
10. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Evi no ta hospoda je na strese garazi :wink: To je jedna vec a ja mam za barakem garaze a tam se s Milu schazime :wink:
10. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
TAK TE JSEM SE NASRALA..V MALVIKOVI JE BANDA TUPEJCH KRAV ...hovada obraly nas o cca 150kc....uz si u nich nekoupim ani dudlik kreteni
10. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Gucci spichneme se s tebou některej pátek 100% a přijdete se podívat na Meggie. To je přece domluvený :wink: . Já nezapomněla :wink: .
Jani, tak jo ve dvanáct, kdyby něco zavolám, ale snad to do dvanácti ten malíř stihne. A doufám, že mi ukážeš jakou máte krásnou koupelnu :wink: .
Holky roláda hotova, ještě k tomu udělám farmářské brambory a to bude mňamka :dizzy_face: .
Evi jojo, malá kníkne a Monty hned běží co se děje, ale někdy si teda tak hrajou, že nevím kde je začátek a konec některého psa :grinning: .
10. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Evi přesně jak píše Jani, je to restaurace na střeše jednoho paneláku nebo spíš větší budovy, dole jsou garáže a pak něco a něco a ve 4 posledním patře je ta restauračka a mají tam zahrádku na střeše a moc pěknou. Mají tam bonsaje a jezírko a je to tam moc příjemný a hlavně pokud bude nějak hnusně, tak jem tam i nekuřácká místnost a vaří tam vynikajícně :sweat_smile: .
No a garáže jsou před Jani barákem a Milu tam parkuje :grinning: .

Tek jak tě obrali???? :astonished:
10. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Milu jasne, kdyby se to protahlo, tak neva.
No jasne ze ti ukazu nasi koupelnu, i kdyz jeste neni 100% hotovy!
10. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Jani ta naše nebude 100% hotová ještě dva měsíce :grinning: , takže já myslím, že proti nám jí máte luxusní :grinning: .
10. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
:wink: No tak nam chybi jen galerka a uklidit vsechny ty blbustky :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
ale nejdriv mi prodali spatny naplne dokose pak mi vystornovali spatnej ucet ..takze rozdil byl 130kc...takze jsem si objednala pro olika hracku a ze zbytek manza doplati..no dneska tam zuase jel asi po desaty pac nic nemeli tak jak rekli a voni mu rekli ze ty nase ucty nemaj..takze ja nemam doklad ze jsdem tam koupila sitku a jsem jenom nasrana...rekl jim at si to nechaj a ja mam chut jim jeste neco napsat...kravy ..vsechny jsou tam uplne blby
10. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj,

Pajdi to je naprosto šílenej přístup :angry: utíkej od tama!

Rio, no k nám by jsme se vešli, ale nesměli by jsme se moc hýbat :grinning:

Kay, miminka se MM nepřejí, tak jí klidně dej když se přisaje, jsem včera četla, že maminy co porodí předčasně mají nějaký super výživný mlíko, vyfachčený co :wink: ...to by z nás byl M. hotovej ne? barák plnej ženských co se baví o kakání a papání a řvoucích miminek :sweat_smile:

Evi, já jsem na manduce posunula tu sponu až za krk a nemám vůbec problém to sama zapnout!
10. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Kay, tak zkus problužovat ty intervaly mezi kojením.
Tek, já s Malvíkem mám taky blbou zkušenost.
Mili, Steffi, ale musíte uznat, že to zní zajímavě... :wink:
10. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Anip, já to ještě nemám tak vychytaný - zkoušela jsem ji jednou, jinak nosil D. :wink:
Co zub?
10. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
tjooooo ten popis střechové restaurace je božský :dizzy_face: tam to musí bejt boží
teksas: neke, takže Malvík nebrat
10. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
evi no jo ale jak když řve a klapá pusou ? :sweat_smile:

anip..M. se zavře do pracovny a bude tam.. to není problém..¨

tek, já mám s malvíkem dobrou zkušenost.. ale vždycky se najde nějaký idiot..
10. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
hele, a ta stresni restaurace je taky nekde u IKEMu? Bydli tam kamaradka s 7mesicni holcickou, tak k ni obcas jezdim. A do hospody jedeme k Vaclavovi, jina hospoda by se šikla.

Dneska to mam blbe zorganizovany, od rana mi Ladun usnula az ted a za 15 minut musime vyrazit pryc, tak ji budu budit :confounded:
10. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
kay: ty jí dávás dudlik nebo nee? Ja dudlikem L. obcas zacpu pusu, odkrkne si a na dalsi jidlo zapomene.
Ted jsem si vybavila, jak mě znejistovalo, když L. furt kapříkovala. Nevedela jsem, jestli ma dost, jestli ji uz dat nebo ještě nee.
10. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Kay, tak postupně - abys třeba dosáhla odstupu 2 hod. Já taky moc nevím... Kdy jdeš k dr.?
10. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jj, ten dudlík je dobrej! :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
campi nedávám jí dudel, mi to dělalo hrozně blbě ten pohled :sweat_smile: kapříkuje taky skoro furt..
10. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
ona jako ale furt pije a pak usne, já ji přendám do postýlky, tam chvilku spí, pak prdí a začne to na novo, dneska jsem od 8h kojila sna 5x.. poslední tři dny.. odpo vždycky usne na dlouho a veer taky, pak zase nechce spát v noci, trojobal už nezabírá, stal se z ní Houdini, a vždycky se z toho vyvlee ať to stáhnu pevně jak chci.. a když cítí že ji to vážu tak už řve... že by to mělo zklidnit jí nevysvětlím.. :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
holky Grej říkala, že taky kojí pořád, snad co hodinu celý den, na noc jí začla dávat nutrilon, aby se aspon trochu prospali
10. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Campi nejni u Ikemu, ale jestli víš kde je ELTODO, tak kousek od toho.
Gucci však tě tam až přijedeš vezmem, to je jasná páka a dáme si tam super véču :slight_smile: .
Tek, tak to je hrůza :angry: . No ještě že to je jen 150 Kč.
Jani blbůstky jdem kupovat o vékendu a pak pořád ten strop a dveře chybí. Jsem se včera dívala na ty cajky od Grohe v té řadě co máme i ty baterie a dostala jsme záchvat smíchu :grinning: . Manža si myslel, že jsem se zbláznila. tam normálka např. dávkovač na mýdlo stojí skoro 5 tisíc, držák na toaleťák dvojku a tak :grinning: . No já myslela, že upadnu z těch cen. Samo že to nekoupíme, nejsem blázen. :grinning:
10. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Mili neblázni, pak budeš provádět návštěvy a říkat: tak a tady máme dávkovač na mýdlo za 5.000 (slovy: pět tisíc káčé), takže prosím nešahat ano :grinning:

áááá udělal si mi jebáček, snad mi do srazu zmízí :rolling_eyes:
10. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Evi a líbí se M. v manduce? právě, že jsme přemýšleli jak by jsme si tak asi zapínali sponu v půli zad sami :sweat_smile:
Zub ujde, nesmím na té straně kousat!

...já nevím, asi bych kojila dle potřeby, ona je Stela ještě přeci jen maličká, možná má ted větší potřebu, ale ještě nemá tolik síli aby efektivně pila a proto ji to vysílí a usne...možná by nebylo špatný zavolat laktační! Um bych ale do ní necpala, není důvod! Vždyt ted má ještě pořád 500g mín než A. při narození :confused:
10. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Gucci přesně tak..by to bylo jen ukázku :grinning: . No nejsme blázen, abych to kupovala tak drahý. V Siku mají podobné a za mnohem lepší cenu a je mi jedno, že to není Grohe.
Gucci jebáček zmizí určitě :wink: .
10. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
campi:to víš,že mi doktoři nevezmou dřív, jenom protože to nemůžu vydržet. To bohužel nepovažují za důvod :sweat_smile: takže s tím a ni nijak vnitřně nepočítám, že bych šla dřív. :wink:
Naše svatební noc....bylo překvápko P. objednal hotel na pokoji na mě čekala kytka růží (což mi hrozně potěšilo), byla tam krásná rohová vana s masáží, takže jsme si dali tu koupel a mě to tak příjemně rozpoložilo, že jsem zalehla do postele a v tu ránu spala.......se divím,že mi nezabil :grinning: :grinning:
Lao:kam MM vyráží?
Mě jel dneska drahý do Jihlavy,takže přijede někdy večer. :frowning2: V jednu mi přijede kamarádka z Klánovic s malou Danielkou, ještě jsem jí od narození neviděla,prý je abnormálně honá,takže tady budou celé odpoledne.Tak doufám, že nebudu z miminka zase tak vykolejená jako včera.
Jo, a ještě mi tu dneska trochu dostali :confounded: , přišel za mnou nějaký pan doktor s tím jestli bych se nezúčastnila nějakého výzkumu, že by mi vzali na zubním stěry z pusy a pak miminkům v půl roce a v roce, že zjišťují jestli se nějaká infekce ze zubního kazu může přenést na mimčo. Tak jsem řekla, že jo, ale že tam těžko můžu jít pěšky. Na začátku těhu,kdy to nebyla na placenty taková zátěž mi striktně vozili na vozíku a nesměla jsem udělat ani krok a teď by mi tam poslali pěšky. Za prvé je to celkem kus a za druhé se tam strašně dlouho, ale vážně třeba 15 minut čeká na výtah,který tě tam vyveze. Jsem mu sdělila své obavy s tou placentou a najednou mi řekl, že prý to určitě v pohodě zvládnu :confused: , tak jsem řekla, že po tom krvácení mám strach, že to necháme na příští týden.Ráno jsem mluvila při vizitě se svým doktorem, říkala jsem mu, že jsou mimča asi nějak dole, že mi bolí hodně třísla a že sotva chodít, jestli ta tíha může mít na placenty vliv, tak říkal, že může, že to není moc dobré,ale že s tím stejně nic neuděláme. No a že samozřejmě je to ovlivněné tím jak dlouho už ležím, že pak tu fyzickou zátěž prostě hůř to tělo snáší. Tak na jedné straně mi nechtějí pustit ani do bufetu o tři patra níž a na druhé by mi posílalí někam na zubní. :zipper_mouth:
Mysky: ze sexu na koni respektive na modrém koni se neotěhotní, pro mě už i to spojení sex na koní je silně erotické :angry: :grinning:
Gucci, prosím tě Puzzi vůbec neposlouchej, chce tě nalákat, aby jsi si udělala těhotenský test, aby nebyla sama za exota, že ho dělala ještě někdy v 16.tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Hele, Lao vy už jako fakt jo, jakože zaděláváte na další? :confused:
Pajdi, no logicky je potřeba, aby byl ten polštář vestředu co nejširší. Když koukneš na polohy kojení u dvojčat, tak vidíš, že při většině poloh se tam nějakou končetinou či částí těla dětičky kříží,takže je potřeba, aby ten polštář byl dostatenčně široký. Já ten polštář tady nemám a už jsem ho i docela dlouho neviděla, takže si teď prostě nedokážu těch 7 cm vizuelně odečíst.
Pajdi:to je teda neskutečný přístup od dr. :angry: , to bych se teda pěkně ozvala až tam k ní příště půjdeš a proč vlastně nechodíš na gyndu k té svojí známé?
Pajdi, ten magnosolv je opravdu lehce projímací,ale ono v kombinaci se železem,které je zase naopak zácpoidní je to ok. No, a pak že se všechno točí okolo h.... jenom u miminek :grinning:
Ale zase tady říkají, že ten Magnosol je když to břicho netvrdne tolik, když už někomu tvrdne lépe, tak užívá třeba až 6 tablet magnesia denně a že prý je to lepší!
Rio:chudák Vojtíšek s tou bulkou :frowning2:
Campi:no,já píšu gramaticky podobně, tak se raději ani nebudu smát, páč bůh ví zda nekolují mé příspěvky k pobavení pro změnu někde jinde...
Milu:jé, dovča tak to si s bobánkama doma užiješ,co? :dizzy_face:
Kay:vždyť já mám fotky na seznamu,tak jsem si myslela, že podle toho víš,jak vypadám.
Kay:co ti dělalo blbě při pohledu na dudel v pusince? Na tom je něco špatného? to já vůbec nevím!
Já ze zásady nekupuju v těch krámech jako je Pompo, Puntanella,Baby park, páč většinou tam nejsou prodavačky,ale vydavačky,které o tom vůbec nic neví, což mi rozčiluje už z principu a mají to tam předražené jako prase. :angry: Třeba avent startovací sadu skoro za dvojnásobek než se koupí na netu, tak to bych musela trkat.
Mili:tak to aby jste si na těch doplňkách nejlépe nechali cenovky.
Gucci:tak ať jebáček pěkně roste :dizzy_face: :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Kay, ona už by ale taky měla v bdělým stavu být i jinak, než jen při jídle... Pokud ji nechceš dávat dudlík, tak ji zkus chvíli nějak zabavit... A nevolala jsi na laktační ligu? Jsou tam fakt přijemný.
Mili, ty ceny jsou šílený! I když my má štětku na záchod Zack za 2500. :zipper_mouth: Kamarád říkal, že to by si na čištění záchoda koupil ještě jednu, že týhle je škoda! :grinning:
Anip, jj, líbí, ale poprvý tam být nechtěla, ale jak se s ní chodí, tak dobrý.
10. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tetes, tak to je drsný! Najednou můžeš přes půl areálu, jo?! :angry:
10. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
tjo ti dr. maj dneska nějakej blbej den ne, prvně Pajda, ted Tetes
10. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Evi, vy máte štětku za 2500 Kč? :confused: Hele, víš že třeba za ty prachy mají někteří lidé celý záchod? :grinning:
Taky mi to překvapilo, že bych najednou mohla chodit, bych čekala, že někdo ze stoma dojde sem. :zipper_mouth:
10. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.