• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
evi no to jo, Martin tady sní půl hodiny šaškoval a pak mi ji dal a už to bylo.. teď usnula v carry baby, ae nevidím to na dlouho.. taky se snažím ji vždycky položit na deku a chrastit kroužkama aby se na ně dívala a chvilku koníkovat, jako pást. ale na ní je vidět že je taky ospalá.. :sweat_smile: snad to bude ten spurt.. když to zatím prasa zvládají, tak to musím zvládnout taky.. příští týden jdeme na ko do poradny, tak ji nechám změřit a snad to do té doby bude už ok..

tetes, na jakým seznamu? Já Tvoje fotky neviděla :sweat_smile: hele na to byhc se jim vyprdla jít pěšky někde tak daleko, obzvlášť když Tě bolí třísla a máš prcky dole...
10. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tetes, jj, záchod nestál o moc víc! :grinning:
To bych se jim na výzkum pěkně vy... :unamused:
Kay, tak se poraď na tý kontrole s dr.
10. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Teksas, normálně bych tam na ně vletěla!!!
Campi, pišné mamině se smát nebudu, sama kolikrát vyplodím nějakou kravinu, tak to není na místě.
Tetes, nebalila jsem manžela, ale pomáhala jsem mu s balením zboží k odeslání :grinning: MM se vždy balí sám-bude i zítra-zase valí do Reichu pro zboží. Tož budu sláma... Hehe, svatební noc paráda :grinning: Hmmm, doktoři jsou opravdu divní... si oěkně protiřečí... bych jim řekla, že jestli vás chcou zkoumat, tak ať si tě jdou vytřít k tobě na pokoj :wink: Tet, cíleně ne, MS ještě nebyla, takže nevím, jak to plánovat :grinning:
10. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
No,já to zítra řeknu svému dr. a zeptám se ho na jeho názor.
Kay: no na www.seznam.cz, na profilech lidé jako tetes.
Hele, co máš proti těm dudlíkům? To mimčům nějak škodí? Vy vždycky něco vytáhnete,že nedáváte nebo neděláte a já vůbec nevím proč by se to třeba nemělo a pak si říkám, co všechno pak třeba zanedbám :pensive:
Evi:ty jsi fakt exot :grinning:
10. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
jo tak o seznamujsem nevěděla.. no já nevím, jsme jí ten dudlík dala a za prvé jí byl tehdy ještě velkej, tak jí to furt brnkalo o nos a tím pádem vyadávalo.. takže by u ní člověk musel furt stát a držet a za druhé mi to přišlo hrozně líto, že cucá kus plastu a že to nejsem já, no možná to byly hormony a třeba to ještě zkusím.. :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
tak jsem mrkla, teda Ty seš kočka.. sem si Tě ale představovala ouplně jinak :grinning: a Tvůj P. mi připomíná na těch pidi fotkách jednoho herce.. ale to už je ohraný :grinning:
10. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
aha, já myslela, že je to právě nějak škodlivý nebo tak. No, jsem zvědavá co hormony vyvedou se mnou. :sweat_smile:
Teď mi volala kamarádka taky z Prahy a ta mi teda dostala, ona má děti, rok od sebe,takže ví jaké to je když se dítko narodí, že to je asi hukot neskutečnej. A volá mi,nejen že mi oslovila, ahojky sluníčko,zlatíčko jakpak nám těhotníš? ale že prý neví jestli jim to vyjde se do porodu za mnou zastavit (ani jsme se ale na ničem takovém nedomlouvaly), ale že má nápad, že by přijeli celá rodina včetně dětí až se nám to narodí a že by mi doma pomohla :confused: :confused: :confused: Tak na to jsem vážně nevěděla jak jí mám slušně odpovědět. Tak jsem se jí teda snažila vysvětlit,že pochybuju, že budu mít po porodu náladu na návštěvy a notabene dlouhodobé.....Pak jsem jí říkala, že uvidíme jak to bude vypadat, ale že by jsme v září pak udělali u nás na chatě grilovačku pro tu partu co se scházíme a ona mi na to řekla, že by bylo lepší,kdyby se to udělalo u nich, že bych se s tím nemusela chystat. Tak jsem jí vysvětlila, že tady budu všechno mít, nebudu muset nic převážet a trmácet se s miminama za Prahu do cizího prostředí.....Kdyby její manžel nebyl jeden z nejlepších lidí co jsem kdy poznala a P. nejlepší kamarád, tak už jsem jí asi dávno zabila. Hele, to jako snad i mě bezdětné dojde, že po porodu se k někomu zvát na návštěvu je asi trochu moc....
10. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
jé, kay tak to děkuji za pochvalu se úplně červenám. Prý kočka..... A jak jsi si mi představovala? :wink: Jakého herce? Hele, P. má takovej zmuchlanej, vrásčitej ksicht, kluci v práci říkali, že jim připomíná Mrakomora z té pohádky s Brzobohatým...
10. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jani- co to je s Tvou babičkou? A dr. s tím nic nechtějí dělat?? :angry:
Evi- mohla, ale není to její ambulance, ona je na mateřské a je tam jen dva dny v týdnu a jinak ta ordinace patří takovému blbému dr. Takže kdybych měla nějaký problém, když tam ona nebude, tak bych musela k němu :confounded: . Raději zůstanu u té mé dr. a k ní budu chodit v případě nouze jako je dnešek. A s těmi léky to naštvalo i mě a hlavně H. Když mu to řekla do telefonu, tak se tak nervnul, že jsem čekala, že tam zavolá. Hlavně i proto, že čekal, že mi vezme krev na železo, protože ta šílená únava může být z něj. No marné, to bude muset vydržet do toho 22.6.
Teksas- dneska jsme s babi dělali ty koule z ikey, našla jsem na ně recept a fakt super!! :slight_smile:
Kay- jo platím si nadstandartní péči. Každá návštěva u ní mě stojí 300,- + prevence 500,-. Vstupní poplatek k ní byl 3000,-, každá operace 3000,- a porod 10000,- :angry:. A tuhle péči mám za to :angry:!!! Chápu, že musela k porodu, když budu rodit já, tak ji taky budu chtít co nejdřív u sebe, ale měla si to nějak zařídit, třeba zástup nebo tak. Ale ne, že mi řekne do telefonu, že mám vše vysadit a přijít za 14 dní. Fakt mě to naštvalo. Vždycky byla skvělá, ale poslední dobou je furt někde v trapu a když ji člověk potřebuje, tak má smůlu!
Miluško- to je super, že i pejsáni rozumí :slight_smile:.
Teri- vidím, že dneska je den blbec. To si dělají srandu? Tak do bufetu nemůžeš, ale na zubní jo?? :angry: Kurňa dneska je teda den.
10. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
tetes: kámoška fakt dobrý teda :angry:
pajdi: z těch částek se mi přetáčejí panenky
10. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Guci- mě taky, ale když ona je v OVA vyhlášená jako nejlepší dr., tak jsem k ní před dvěmi lety přešla. Vždycky byla fakt super, ale teď!!! :angry:
10. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
njn, já jsem se bála, že to bude v Praze mazec, ale jde to, u gynekoložky, která je skvělá, platím akorát 30Kč poplatek, jinak za utz ani fotky nic, za NTS 1100, 3D/4D 1250 tuším
10. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Guci- tak to máš super. Já jsem za NT platila 1350,- a 3D nedělá, takže to mi bude dělat ta má známá.
10. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
Tetes, tak jsem se taky pokochala fotkama :dizzy_face: No joooo, fakt jsi kočka, to bylo poznat už z té zmenšeniny svatební, cos měla kdysi v pasu :wink: Ale tak teď už aspoň vím, jak vypadáš z blízka :grinning: No, toto zvaní se na návštěvu "miluju" celkově, nejen po porodu... :angry: Tak už se, sluníčko, nedurdi :grinning: :wink: :grinning: Hehé, Mrakomor :grinning: Tak trošku mi připomíná toho herce ze Ztracených nebo zpěváka z Nickelback-asi ty vlasy :grinning:
Pajdi!!! Co to, ku.va jeeee????? Tolik peněz platíš a máš se doprošovat vyšetření????!!!! :confused: Bych tam velice rychle skončila...
10. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Lao- jenže já nemám kam jinam jít. Snad se zase vrátí po dovolené taková jaká byla předtím. Hlavně se začínám bát toho zítřejšího vyšetření, jestli je všechno ok. Kdybych tak už měla pohyby, to by mě přece jen trochu uklidnilo, že se dvojky hýbou. Ale takhle jsem furt na nervy. Už bych pomalu mohla začít pohyby cítit, ne?
10. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
Pajdi: tak možná to bylo fakt tím, že se jí to trochu nahromadilo, měla naobjednané lidi, do toho ten porod, už byla myšlenkama na dovči...tak prostě zkrat
10. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Guci- v to doufám, že toho měla poslední dobou hodně a že si odpočine a přijede zase ta stará dobrá dr. Jinak asi končím! Tohle už je podruhé za poslední dva měsíce.
10. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Pajdi, to víš, že je všechno v pořádku :dizzy_face: Jj, ty nervy jsme měly všechny... Neboj, pohyby už brzo budou, takže přece jen se aspoň jednou za den dočkáš uklidnění :grinning: Jj, už by to u tebe mohlo začít. Já je začala cítit v 17tt-takové lechtání :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Pajdi, ale je to individuální a vůbec netuším, jak je to s dvojčaty :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
Tetesko si ti doktori fakt delaj legraci, ne! :angry: Jako nejake stery ti muzou udelat u tebe na pokoji, grrr fakt mi tohle sere!
Pajdi s babickou neni snad nic vazneho, jen uz skoro 3 nedele ma neustale teploty. Prvni tyden skoro porad 38,5 a nezabiral ani paralen, kdyz jsem prijela ja, tak jsem ji odvezla na pohotovost, tam ji dali antibiotika. Za tyden uz skoro OK a ted uz zase ma 38,5. Takze predevcirem u ni byl doktor z pohotovosti, pichnul ji Dolsin na teplotu a bolest hlavy a ona se do vcerejska osypala po celem tele a zase vysoka teplota. Takze vcera tam byla zase doktorka a ta rekla, ze pan doktor ji pichnul spatnou injekci a pichla ji jinou a zase odjela, ze to nic neni...
Jeji dr. ji udelala krevni rozbor a okamzite ji hnala do nemocnice, jelikoz mela totalne blby jaterky a CRP 161. Ve Vitkovicke nemocnici s mamou stravily skoro cely den a odchazely s zadankou na inhalace, ze jinak ji nic neni...tak asi tak nejak!
Pajdi ta tvoje doktorka je ultra draha! :frowning2:
10. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
Pajdi vcera mi moje tehu kolegyne rikaly, ze uz citi prvni pohyby a to je jedna v 17tt, druhorodicka a druha je ve 20tt prvorodicka :wink:
10. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jani- to určitě s babi není v pořádku jestliže má CRP 161!!!!! Je úplně bijící do očí, že má v těle nějaký těžký zánět! Ať s ní mamka zajde hned někam jinam.
No kéž by už ty pohyby začaly. Aspoň jednou denně uklidnění by bylo super! :dizzy_face:
10. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
Pajdi ja vim, ze po deseti dennim uzivani ATB neni normalni CRP 161, ale vysvetli to doktorum! Ja jsem nas*ana a moje mama totalne vycerpana...
Pajdi neboj, dvojky za chvili budes citit a budes hned klidnejsi :wink:
No nic jdu na prochajdu a koupit kunraticke jahody, at mame vecer zase mnamku :wink:
10. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Jani- to chápu, ale někdo ji pomoct musí, než se to ještě zhorší :frowning2: . Zkus mami přemluvit, ať zajdou zítra někam jinam a někdo babi pořádně prohlédne.
10. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Taky mi dneska babi donesla jahody, tak si večer udělám koktejl. Za chvíli mi přijde kamarádka z neurolky a přinese mi ten magnosolv. Už se na ni moc těším, neviděly jsme se skoro rok. :slight_smile:
10. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Kay, já dudlík původně taky nechtěla dávat, ale je to k nezaplacení. :wink:
Tetes, ta kamarádka asi není moc empatická. :unamused:
Pajdi, to je teda fakt nepoměr mezi cenou a přistupem! :angry:
Určitě bude všechno OK a pohybů už se brzy dočkáš! :slight_smile:
Steffi, taky super přístup! :frowning2:
10. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
Holky to naše zdravotnictví je fakt SUPER!!!!! :angry: :angry:
10. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
jj Pajdi, já čumím jak puk fakt
10. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Teda Pajdi to je pálka za tu doktorku. Ale chápu, že asi tam sehnat nějakou pořádnou je těžký. Moje kamarádka bydlí v Karviný a taky chodí k Dr., který jí ani při těhu neposlal na těhu cukrovku a apod.Když jsem jí říkala ať jde jinakm říkala, že není kam.

Jani, teda s tou tvojí babi je mi to líto :frowning2: . Jen nechápu doktory :angry: .Fakt to je přístup dneska, se snad předhánějí v tom, kdo je větší debil, tak je větší borec nebo co :angry: . Tak hlavně, aby jí někdo pomohl kurňa už :angry: . Vždyť to není jen tak u starého člověka.

Tet, čéče zvláštní kamarádka :unamused: ..co na to říct? Snad jen, že pokud ještě jednou zavolá a bude mít zase takovej super nápad, tak jí to říct narovinu..jinak asi nepochopí :wink: .

Jahody koupil tady taky včera manža a dali jsme si je s cukrem a mooooc dobrý. Bála jsem se, že se poseroutkuju, ale dobrý. :sweat_smile:
10. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
Já jahody teď nemůžu a mám na ně takovou chuť. :unamused:
Razíme na masáž - já si sotva pamatuju ty "hmaty" z min. týdne a teď zase přibydou nový. :sweat_smile:
10. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.