• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
evi: užij si masage
já už to balím
jsem si říkala, že se půjdu projít, ale jsem totál mrtvola, tak se jdu projít akorát na gauč :grinning:
tak fáááá zítra
10. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
GUCCI PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :slight_smile:
10. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
tetes, no já nevím jsem si Tě představovala takovou víc špičatou :grinning: jak to říct.. nevím.. prostě jinak.. a P. mi připomíná herce ze seriálu soudkyně Amy, toho jejího bratra Vincenta - http://www.imdb.com/media/rm2857081600/nm0001246
10. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
Pajdi, teda doktorka za pěknou pálku.. bych jí to asi teda řekla.. No teď už to nemá cenu řešit, asi jsi to nečekala.. to je jasné. ale jak k ní půjdeš na tu kontrolu tak jí to řekni.. Na co Ti je, že je super truper, když Tě zanedbává..??? :rolling_eyes:
10. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
evi, by sis mohla zkusit dát pár jahod ne? nebo jsi na ně alergická?
10. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Holky ja mam z tech doktoru proste pocit, ze se nesnazi, jelikoz si reknou, no co se starym clovekem. Ale babca az doted byla naprosto zdrava, bere jedine leky na tlak a to je vse. Takze je mi lito, ze maji takovy pristup.

Evco par jahod by sis snad mohla dat, Majda bude mit aspon jahodovy koktejl :wink:
10. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
ty voe steff to je zdravotnictvi ..taky mam pocit ze ty stary lidi trochu (vice) odbejvaj
pajdi neboj pohyby budou brzo ja jsem taky cejtila takovy jako ze sjem si myslela prdy ..takze asi taky ten 17tt...
a u dovjek to bejva driv tak treba si myslim u tebe 18tt-19tt...uvidis
tetes to si delas prdel neee? se snad neposerou prinest tycinku a vytrit ti hubu :slight_smile:)
a mrzi me ze to furt boli ......chudero a kamosku bych kopla do zadku kamarad nekamarad ....je pitoma nebo co?
evino par si jich dat muzes ja mam na ne taky desnou chut ale ja to nerisknu kvuli ty Oliverovy vyrazce..
joo campi kam jezdis do te zdrave vyzivy..ja znam jednu jenom az na miraku
kurna a zase jsem vsechno zapomela
pekla jsem kolac ten z reklamy na heru tak jsem zvedava jak bude chutnat
10. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
teda já čekala vášnivej závěr tetesiny svatební noci a vidím, že taky vytuhla:slight_smile:

steffi: taky me to stve u starych lidi, zazili jsme to s babickou. Snad narazí babi na nějakýho doktora, kterej bude mít zájem.

pajdi: teda to jsou dost šílený ceny. U mojí staré gyn. se v těhotenství platil paušál 5tis., ale byla pak 24 hodin k dispozici.

Já letos ani na jahody chut nemám. Jsem z nich loni zvracela :unamused: . Melouny ani vidět.

A chcete vědet, co jsem mela dnes k obedu? Popcorn a rumovy pralinky - fuj, fuj.

evi: ja si vsechno natáčím na foťák, páč taky vsechno zapomenu
10. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
teksas: na Andělu. http://www.rozmaryna.cz/obchod/

Koupila jsem Yannoh instantní bezkofeinový kafe, je vynikajici. Akorát ta cena - 220 Kč a chutná mi tak, že už mám dnes třetí, to bude rychle pryč :frowning2:
10. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
jeee popcorn bych si taky dala...hele leno a nemaj jeste ne rumovy ale tresnovy pralinky ..ty jsem jeden cas nekde videla ale nevim jestli jeste jsou .....
ad svatebni noc....u nas taky nic pac nevesta i zenich byli opity pod obraz
fakt jooo jeee ja jsem si chtela koupit karo ale jen malej kdyby mi nechutnal ale meli vyprodano....
takze tohle je dobry jo?
10. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
tek, tak ten koláč z hery bych si dala, pak napiš jaký byl... a ten recept je na heře?

ti doktoři, jak nemáte známý, je to na prd..
10. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
jo jo M. uz zakrojil..tak prej je vynikajici!!!
jsem neco chtela a zapomela to:slight_smile:)))
10. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Campi: to jsi přesně uhodla, že jsem dneska vstávala po desátý :sweat_smile: A zrovna byl doma V.ani jsem toho moc nevyužila, ale alespoň je vyklizenej balkon. Včera byl tak doma po ránu, to jsem se přinutila vstát a jít si zaplavat. Hned mám ten den lepší pocit, že jsem něco stihla.
Dneska jsme na plavání řešily, kde budeme plavat přes léto, aby to děti všechno nezapomněly, tak mě napadlo, že musíme párkrát zajet do Aquapalace do Čestlic, maj tam nově plavání dětí, ale hlavně bazének vyhřívanej na 30C, kde právě to plavání dětí probíhá. Čistotu už v půl roce M. řešit nebudu, snad se nic nestane, prootže do toho bazénku může samozřejmě kde kdo. A hlavně do toho akvaparku pouštěj i takhle malý děti bez problémů, už jsem jich tam pár viděla v autosedačkách, jak šli takhle s rodičema dovnitř.

Evi: to jsi mě potěšila, žë mám nárok na celou dovču, myslela jsem si to, ale ¨včera v telefonu s mzdovou účetní jsem pochopila, že dostanu poměrnou část dovolený, tak jsem myslela, že jenom za půl roku. Tím líp, 27 dní dovolený, to jsou skvělý peníze. Počítá se to podle výše mateřský,ne?
Já jsem v Gestu platila za péči v těhotenství taky 5 tisíc, byl v tom i NT screening a hlavně ultrazvuk každý tři týdny a pak každejch 14 dní, chodila jsem skoro pořád na kontroly, pamatuju si, že dokud nebyly pohyby, tak jsem taky žila od ultrazvuku k ultrazvuku, tak aspoň byl často.

Já jsem tady asi jedïná, který Caro chutná, ne? A dokonce moc. Zdravý výživy navštěvuju docela často, včera jsem vybrakovala tu naší, co máme v práci spojenou s lékárnou (ve Vodičkový na Můstku) Koupila jsem už asi 5 zeleninovejch biopřesnídávaek na zkoušku, uvidím, až začnu za 2 měsíce, která bude M. chutnat. Maj tam i dýňovou :confused:
dneska druhej nálet na obchod na Břevnově, zásobu Laktofytů a Pískvavice a kozích výrobků. Ale koupila jsem si k tomu M9 U Číňanů (kuře s bambusem a rýží) takže fakt jen zdravě nežiju :sweat_smile:
Jahody teda s mírou jím, pamatuju si na nějakej dokument, kde vědci sledovali vliv potravin na chuť mateřskýho mlíka a zjistili, že když jedla matka jahody, že mléko bylo jahodové a dětem chutnalo, tak si jich pár dám.
10. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
jee terky to je super..ja se tak strasne tesim na cinany...moje oblibeny ve slezsky.....
co to je piskavice a laktofyt?
10. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
uz vim drzte mi zejtra palce budu trpet u zubaka ...ja budu drzet zase campi....a necham si to taky umrtvit
10. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Campi: babci doktorka je docela pecliva, ale pak si nevi rady nebo ma strach, tak ji posle do nemocnice a tam na to kaslou. Takze vysledek je nulovy. No snad se z toho dostane a zase bude dobre. Mama rikala, ze ted ma motivaci, ze jsem tehotna a tesi se na pravnouce :wink:
10. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Teri- zítra na Tebe budu moc myslet, hlavně ať to vůbec nebolí :slight_smile: .
Já už nemůžu vydržet, ať už je zítřek 11h. To zase bude noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
10. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Pajdi neboj, vsechno bude OK. Dej pak hned vedet..
10. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Snad jo, hrozně se bojím. Až budu hotová, tak Ti hned pošlu smsku. Ale měla bych být i brzo potom doma, mám to autem cca 13 min. a budu spěchat zase ležet.
10. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Pajdi neboj, bude to dobry. a SMSKu budu ocekavat.
10. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
K těm jahodám - M. je potenciální alergička a jahody jsou jeden z největších alergenů, takře to radši nechci riskovat. :unamused:
Jéé, pralinky! :dizzy_face:
Terkyt, dovolená se počítá normálně ze mzdy. Říkaly mi 3 kamarádky nezávisle na sobě, že dýňovou nebrat! :sweat_smile:
Tek, držím!
Pajdi, to Ti věřím... Určitě budou zítra dobrý zprávy, neboj! :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Evi- vy jste vlastně oba alergici, že? Tak to raději jahody fakt ne, až bude větší.
10. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Pajdi, jj, M. bude mít i jinej režim zavádění příkrmů. :rolling_eyes: Jahody si dám asi až příští rok...
10. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Pajdi:to si děláš prču,né? Takovýhle prachy platit a takovýhle přístup? To bych se teda sakra ozvala. A mimochodem to železo je vážně docela dost důležité i na růst pro prcky, podle mě by jsi neudělala nic špatného,kdyby jsi si ho koupila v lékárně a zobala ho,alespoň do toho rozboru krve, ublížit ti nemůže.Snad tam nemáte jednu jedinou gynekoložku,né?
Lao:ty jsi taky nevěděla jak vypadám??Neznám Nickelbal ani Ztracené :grinning: Já ti dám sluníčko,ty máňo :angry: :grinning: ale teď má P. ty vlasy kratší a takové sestříhané a to mu sluší víc i když hubu má pořád zmuchlanou jak papír od sekané. :dizzy_face:
Pajdi: NA POHYBY JE JEŠTĚ ČAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ježiši,já čtu dál, holky neříkejte jí to, nebo se zblázní,když ucítí pohyby až ve 20.tt, což by bylo úplně normální!!!! :slight_smile:
Evamik:právě že kamarádka se snaží být empatická, ona to vážně myslí jako pomoc...... :zipper_mouth:
Steff:to je teda něco s babičkou, snad natrefíte brzy na lepší přístup. Je to sice hodně blbé,ale bohužel je to tak,že si spousty doktorů u starých lidí říká, že jim prostě není třicet, tak co by chtěli :pensive: :angry:
Kay:teda čekala bych všechno,ale špičatou? :grinning: :grinning: co to jako znamená??? :sweat_smile:
Steff:koukám,že píšeš to samé :frowning2: , já to zažila s babičkou taky...
Pajdi:není důvod k panice, všechno bude ok, uvidíš
:slight_smile: Campi:tak to je hodně dobrej oběd :sweat_smile:
Hele, ale já jsem tu s 90% doktorů hrozně spokojená, stejně tak se svým gynekologem, se svou zubařkou........já bych to neviděla, že celé zdravotnictví stojí za houby nebo že to jde jenom se známýma. Ale je fakt,že přes známý je to vždycky lepší :sweat_smile:
Terky:mě Caro taky chutná.
Holky,já tu měla od dvou hodin do půl osmé tu kamarádku s malou, malá je naprosto neuvěřitelná :dizzy_face: :dizzy_face: , takové miminko bych taky chtěla. Jsou jí asi 4,5 měsíce. Za celou dobu jednou békla, tak s ní kámoška zacvičila mála si prdla a hned zase úsměv. Byla vážně úplně neuvěřitelná, stačilo mluvit, kouknout na ní a ona okamžitě pusinku od ucha k uchu, pak mi ležela na noze a tulila se mi k břichu, hrála si s mým tričkem a to jí vydrželo skoro hodinu ho žmoulat, pak jí kámoška dala najíst, šoupla jí do kočáru,hodila jí tam plenu, malá si s ní zacvičila,dala si jí přes obličej a v tu ránu spinkala. Po probuzení první co bylo zase úsměv. Je vážně kouzelná a neuvěřitelně hodná. Já jsem se nejdřív divila, že takhle vyjedou na celé odpoledne s miminkem, ale s ní je to vážně pohoda. :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Teksas: to konzumuju na podporu mlíka. Laktofyt tři lžíce denně a pískavici povařit a vypít.
http://www.cestabylin.cz/laktofyt-bylinny-sirup/detail-13-334.html
http://www.ubylinky.cz/detail.php?zbozi=591505
Tak to jsem zvědavá na dýni, za zkoušku nic nedám, asi to bude humus. A jestli se dovolená bude počítat ze mzdy, tak to bude naprosto parádní.
Tetes: Mariánka je taky takhle někdy hodná, ale záleží na náladě. Žmoulat tričko hodinu by teda asi neyvdžela :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
Ahoj holky,
včera večer u nás byla kalamita s usínáním.... Víc jak hodinu jsem Vítka houpala (i do zadku bych mu mohla foukat a nepomohlo to), furt řval... Jeden moment jsem musela odejít pryč-nechala jsem ho minutu řvát-zabte mne... (víc jsem nevydržela) Vždycky po položení do postýlky ožil, přitom si furt šmrdlal oči, takže spát chtěl... No ale naštěstí se poprvé vzbudil až po druhé hodině ráno, tak aspoň něco :slight_smile:
Tetes, papír od sekané :grinning: Jdu opět pomoct MM s baleniím (balíků) :grinning:
11. čer 2009 v 07:28  • Odpověz
Dobre ranko,
Tetesko teda ta kamaradka ma zlaticko holcicku, to bych taky chtela :slight_smile: To pak musi byt pohoda...
Ale koukam, ze u Laolu byly vecer manevry. Ale Lao obdivuju to, ty i tohle napises tak, ze to vyzni, ze jsi naprosto v pohode :wink:
Evi tak ja si dam jahody i za tebe a pristi rok si muzes dat jahody ty za me :wink:
11. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
autor
Dobré ráno, dočítám a nedá mi to, aspoň musím napsat lao. Jaký zabte mě? V tom případě mě umlaťte, protože my Honzíka před spaním klidně chvilku brečet necháme, chodíme tam nahazovat dudlík a usne. Teď už třetí den i přes den, včera spal celkem 3x a spal i hodinu a půl, v půlce nahození dudlíku, což dřív nikdy, prostě jak jsem ho uhoupala a přeložila, tak se pak probral dudlíkem a vzhůru. Přijde mi to fakt lepší, když usne sám a naučil se to za dva dny. teď ráno brečel dvě minuty, dudlík, minuta a spal. myslim, lao, že už i vítek je dost velkej, aby chvilku breku snesl, nedělej si špatný svědomí :slight_smile: Já ho teda vůbec nemám, protože fakt spí kvalitnějš a je to mnohem lepší než uhoupávání.
jinak dnes spal honzík s náma, v děcáku spaly holčičky s kámoškou. A blbý, vzbudil se ve tři pepovo chrápáním, mlíko, usnul, ale ve čtvrt na pět konečná. No nic :sweat_smile:
Tetes, kámoška to myslí určitě dobře, ale je to zvláštní. Teď bych jí řekla, že se uvidí pak a pak už snadno odmítneš.
Hodné děti ala Tetesina kamarádka neuvěřitelný...
Holky, já mám se zdravotnictvím veskrze dobrý zkušenosti a všechny doktory mám ok. Pajdina dr. hustý, za ty prachy by člověk čekal dost jinej přístup, to mě fakt šokuje, takový prachy a prd z toho.
Pajdi, na pohyby je fakt čas, 20tt bývá průměr a když už, tak jednou denně malinko např., radši si od toho moc uklidnění neslibuj :sweat_smile:
11. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
Bré ranko,
teda no ráno asi je, ale já bych spala jak mimino. Jenže to naše si trochu posunulo hodiny, takže místo v půl deváté se vzbudil až ve třičtvrtě na deset, pak nahodil 3,5 hodinové intervaly a ke všemu před každým usnutím zvládl minimálně půl hodiny pořvávat než usnul . . . Jakmile asi dneska během dne usne, tak padnu taky. Už aby byl víkend a službu měl P. :sweat_smile:
11. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
Puzzi ja mam taky veskrze dobre zkusenosti s doktory, ale je fakt, ze se nenecham opit rohlikem. Vyjimka byl Gest, tam to zas tak dobra zkusenost nebyla. A jak jsem psala babicky obvodacka je taky docela fajn, jen ma strach a tak posila na dalsi vysetreni a mudri v nemocnici a nebo na zachrance, to je des!
Muj bracha to komentoval slovy, ze kdyby stavel mosty tak, jak leci mudri ze zachranky, tak je denne nekolik set lidi mrtvych!
11. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.