• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
hele ja prave taky si myslim ze by to mohlo bejt ok...
jo a masirujes ladunku takovy ty kojenecky masaze....jsem koukala pres to aperio.cz a tam je 3x2hod za 900kc....a to bych docela zkusila pac..me chybi kontakt ale nevim jako jak to zmenit..pac se furt vzteka kdyz je nahatej .....nema to rad....
no ja jela vlakem ale zase jak jinak se mam dopravit co?
18. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz
Ja pisu Lade denicek do zapisniku od honzy volfa :sweat_smile:
na ty krámečky a pochoutky jsem uplne zapoměla, uz se tesim!!!!!!!!! A snad najdeme neco, co muzeme jist i my kojičky s omezenym jidelnickem!
JAk jsem byla u puzzi, tak jsem byla nastvana na tu svoji dietu. Ona uvarila testoviny s lososem, vypadaly skvele, krasne vonely, ale neuvedomila si to a dala tam zakysanou smetanu. Citila jsem se blbe, musela jsem ji pozadat o testoviny s kecupem! No, ja ji teda nepohostila, kdyz byla u nas, mela jsem nalozeny maso a uvareny brambory na grilovani a Honzik s Ladou stridave tak breceli, ze jsme nebyly schopny si je ani ugrilovat, tak chudak odjizdela hladova - se divim, ze jsem u nich k jidlu neco dostala :grinning:
18. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz
fakt ty jo ..to je fakt nahodicka :slight_smile:)))) ja mam kalendar ale M. mi ho za celej rok 2008 nepovesil :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
hele campi tohle je docela dobry ty pribehy matek :slight_smile:) http://www.smartpress.cz/data/knihy/sp_ukazka_335.pdf
holky jeste dotaz jste spokojeny s nejakou knihou o detech ...jako kde je uvedeno treba ta motorika atd..my furt vahame nevime jakou koupit....chtela bych aby tam bylo co nejvic informaci
no to doufam ..zkusim hare krsnaky..i kdyz ty maj zase moc koreneny..ale takova halva mnam :slight_smile:)))ja ji pohostila stejne jako tebe v pizzerrce :slight_smile:))))
18. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
Evi:díky za info o knize. Asi jí koupím někde v bazoši....Mě víceméně zajímají jenom ty nosící polohy jako je ten tygřík apod.....
Campi:za to dvde bych ti byla vděčná.
Ježiši, maminka Barborky byla teda něco :angry: Mi v tomhle přijdou ty ženský fakt úplně bez mozku. :angry: Mě to tak štve to srovnávání dětiček, panebože jako kdyby se každej dospělej naučil všechno za stejnej čas, to jsou jak debaty o cvičených opičkách, je mi těch dětí líto... :frowning2: :frowning2:
Jinak mě se Lada jako miminko opravdu líbí.
Já nevím, já jsem v tomhle asi trochu jiná, takže já bych se 7 týdenním miminkem strach neměla. Nenechávala bych ho tam každým ňuňat, ale......Vím, že se to samozřejmě nedá úplně stejně posuzovat,ale máma chodila s bráchou k vodě,když mu byli 2 týdny a v pohodě, respektive,když má někdo doma ještě jedno dítě větší, tak těžko může to větší zavřít na 6 neděl doma, aby to u toho mladšího dodrželo. Ale já jsem v tomhle asi trochu benevolentnější.....
Kdo je Honza Volf?
18. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
kurna kde j ten maznel sakraaaa :slight_smile:))) dneska ma olik nakou blinkaci docela dost se poblil ..chudera nevim proc...
no zkusim mu jeste trochu dat nez vyjedem aby nechtel tam ..a asi ho pak pujdu jeste prevlect
18. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
tetes ja si to prave myslela taky ze budu takhle odolna..ale ted kdyz ho tady mam tak prece jen je tam maly hlodajici cervicek....taky si myslim nikdo ho tam nunat nebude pac nas nikdo znat nebude..no ja bych chtela moc jit mezi lidi a hlavne kdyz tam budem autem tak muzem kdykoliv odjet
honza volf to je ten co neumi hrat golf :slight_smile:))
je to spisovatel a malir reklabych...
18. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
me to taky prijde uplne dementni ...chudinky mimca ....to je jako nakej boj o to kdo bude prvni ...fakt to moc nechapu
18. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
Zdar kočeny.

Tak jestli se chcete zasmát tak čtěte dál :grinning: .

Takže manža není hodnej a ani Mijunka není hodná, páč ten notebook joooo :angry: je normální notes v tvrdých deskách akorát, že vypadá jako notebook :angry: :grinning: . Takže žádný notebook, ale hovno hovno slavný soude :grinning: .
No,ale jeden mi vybral a prý se mám na něj kouknout, ale vzhledem k tomu, že jeden mám, sice služební a dostanu asi novej, tak jsem říkala, že to zatím řešit nebudeme.
Ale naštval mě teda :angry: , celej den si ze mě dělá srandu..prej...do dvaceti tisíc jsem se vešel, byla to výhodná koupě :angry: :grinning: .
18. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: , Milu mám přijet ti manžela podržet,aby jsi ho mohla zmlátit? :grinning: Koukám IT mají svůj specifický smysl pro humor,co? :angry: :grinning:
18. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
Tet, počítám s tebou, teď akorát se tlemí jak divej vedle mě :angry: . dneska chtěl a prdlajs...nic nebude.. :angry: :grinning: .
18. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
I když to je spíš pomsta pro mě a ne pro něj :sweat_smile: .
18. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
Si zrovna říkám čím toho jako dosáhneš? :grinning: A jestli nechceš,tak já přijedu zaskočit a vypomoct :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Tet, tak jooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
Jo dnes R.koupil koření..prý se tam dobře parkuje :grinning: .
18. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
Ten R. mi jednou zabije :grinning: :grinning: :grinning: Ono totiž v okruhu celého náměstí je naprosto nemožné zaparkovat, takže vážně musel mít radost :grinning: :grinning: ,ale co myslím, že i tak je to pro něj velký posun, že raději koupí koření na náměstí než muset chlapům dokazovat, že přestříkne koupelnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
To jo..jsme to vyprávěla kolegyni a ta se smála jako blázen :grinning: . Ale nebuj nechá si to pro sebe :grinning: .
No 100% ale koupelnu nepřestříkne :grinning: :grinning: :grinning: . Boooožžžžéééééé :grinning: .
18. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz
Ježišimarja, jestli tohle někdy vyleze na povrch zemský, tak už mi vážně zabije :grinning: :grinning: :grinning: To víš, že jí nepřestříkne :grinning: :grinning: , ale představa, že 45 letej chlap jo a on tenkrát mladík při síle né? :grinning: :grinning: To vidím jako dneska jak zrudnul, sklopil hlavu a úplně mu to tam šrotovalo :grinning:
to je zase téma, hlavně teda pro mě, která vidí pyje, kam se podívá :grinning: :grinning: :sunglasses: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
:grinning: :grinning: Tetesko já se z tebe poseru :grinning: :grinning: . Já ho taky úplně vidím..Když začal u nás pracovat a dostal služebák a měl pořád jezdit,tak z toho byl vyjukanej. On asi před tím moc nejezdil, páč vezl jiné kluky a on na dálnici, ty vole ty vole co mám dělat, přede mnou kamion a vedle mě jezdí auta :grinning: . :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
Holky, teď čtu fakt výbornou knížku pro pobyt v nemocnici, jsem vážně vemeno. Je to o ženské co je v sanatoriu,kde se léči na tuberkulozu, jako optimistický to vážně není. :frowning2: Ale zase je to povzbudivé v tom, když si čtu o těch podmínkách dřví a srovnám to s tím jak královsky se tady mám já. Nicméně už hned po té mám objednaného Kaplana a ten mi zase zvedne nálahu. :slight_smile:
18. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
Ježiši na dálnici auta a kamion? :confused: To je nějaký divný, tam máte asi nějakou divnou dálhici,né?
18. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
tet není betty mec donald?
18. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
holky pro inspiraci moje matka - poprosila jsme ji aby mi uvařila polívku.. před chvílí jsme jí volala, jestli by teda nechtěli přijet mrknout na Stelu aspoň přes to sklo, protože je mi to blbé že ji viděla už i tchyně a ona mi řekne že nestíhá, že polívka ještě nevaří, že přišla ve čtyři z práce a bude to vařit tak do deseti a zítra by chtěla do jogy, protože už dlouho necvičila a že vlastně přes týden jako nemá čas.. tak mě to dostalo že tu bulím..
18. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
kay: to se nedivim, ze te to mrzi. A navic sestinedeli :cry:
18. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz
no moje matka je prostě originál.. :cry:
18. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz
Kay to je mi moc líto...na to se nedá nic říct, snad jen, že to tak nemyslela :unamused: .
18. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
no má vysokou školu,
tak by mohla apsoň přemýšlet.. to je jedno, omlouvám se, to byste ji musely znát, nic jdu přebalit a nakrmit malou, už se asi budí..
18. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
Kay, tak se na ní vykašli a užívej si svojí krásnou holčičku a na matku na chvíli zapomeň i když je to těžký.
18. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
Kay:jj, je to Bety :wink:
Kay:třeba to mami tak nemyslela nebo si neuvědomila, že ti tím ublíží a naopak to třeba myslela dobře, že ti dělá tu polívku a že by ti jí nedonesla,kdyby tam teď šla...Zkus si to tak moc nebrat,třeba je to fakt jenom nedorozumění.
18. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
Mel psala, že je dneska mohli pustit domů, ale že Luky nechce od ní tolik jíst i když má hodně mlíka a bude muset odstříkávat. No a jakmile je Luky napapanej, tak je nejspokojenejší miminko :slight_smile: .
18. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
Ty jo, tak to by je po císaři pustili domů nějak hrozně brzy,né? Tady pouští 5-7 den. Ale asi se s tím Mel hodně dobře poprala, on je Lukáš nabaštěnej asi ještě z bříška,ale je dobře, že má hodně mlíka. :slight_smile:
18. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
tet, jo tak tu knížku mám moc ráda, i ostatní od ní.. a vejce a já mám nahrané jako mpš a je to super na usínání, pokud se člověk moc nesměje..

holky to je těžký moje máti je fakt jiná no..
18. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.