• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Koukam, ze ani u Mel nebyla moc dobra noc. Tak snad to dospis pres den :wink: A vikend je tu coby dup.
Ja budu muset vstavat zitra brzy, abych v sedm byla v Podoli a zaregistrovala se k porodu :wink:
11. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
bréééé ránko

jdu číst...
11. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
Puzzi, tak to jsem ráda, že aspoň tebe nepohoršuju :wink: Byla jsem na sebe strašně nasraná, že jsem šla pryč, ale musela jsem, protože už mi z toho začínalo hrabat a na padaly mě myšlenky typu¨: proč máme vlastně dítě, matka neschopná ho utišit....
11. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Lao klídek, mě taky nepohoršíš. U nás občas nic jiného nefunguje než trochu řevu, pak spí jak zabitej. :slight_smile:
Jinak, aby jste viděli, že to není stále andílek, dvě fotky ze včerejška http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2880314&vReferer=
11. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
Lao, dříve či později musíme být i trochu drsné. Já bych to asi nedokázala u malého miminka, ale takhle u půlročního cca jo. Já na tom poslední dobou pracuju, že budu asi trochu drsnější. Zatím s uspáváním je to přínos. Teď bych chtěla trochu zapracovat na zabavení, že když se po chvilce na dece vzteká, tak ho tam aspoň třeba dvě minuty nechat, nebrat ho hned, ale tím si ještě nejsem tak jistá.
Když je budeme neustále houpat ke spaní, je to cesta do pekel, čím starší, tím hůř se to odnaučí. Jasně, můžeme jim pak číst, ale u čtení stejně neusnou a pak u nich budeme sedět, dokud to nezalomí? A co když se po půlhodině vzbudí? Začnou brečet, kde jsme zmizely. Takhle to prostě nechci.
11. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
kay: špičatou tetes...to jsem se pobavila teda :grinning: , to mi musíš nějak víc objasnit :grinning:
jani: jj přesně tohle mě napadlo, když dr. vidí, že už je člověk starý tak se nesnaží, je to strašné :unamused:
teksas: já už mám prdy od začátku, jsou to pohyby? :grinning: je to jen takový vzduch :grinning: no nic, určo snídáte :grinning:
teksas: jo a držím palce u zubáka
evi: jak se pozná, že je dítě potencionální alergik? kvůli rodičům?
pajdi: určo to bude všechno ok dneska, držím všechno co mám :wink:
tetes: teda kde se vydávají takové hodně děti :slight_smile:
teda lao a mel si koukám užily super noc
11. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
mel, to jsou hustý fotky, vypadá fakt mnohem starší a jakože ho fakt se-ete :grinning: To myslim ze srandy :wink:
11. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Puzz, asi jsem ho fakt sr*. Nejdříve pohoda, možná tam byl i jeden pokus o úsměv na mámu (předevčírem je házel ze spánku), no a pak to bylo na střídačku tohle. A když přišel P. z práce tak už byl řev v plné parádě. :pensive:
11. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
A co já noc? Já taky blbý, ve tři mlíko a ve 4:15 konec šmitec lívanec :grinning: Teď od sedmi spí, před půlhodinou brek, ale stačilo nahodit a jede dál.
Gucci, tak ty tvoje "pohyby-prdy" mám i po porodu :grinning:
11. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
jinak mé zkušenosti s dr. jo:
ve 4 letech mě operovali slepáka, bohužel špatně, začlo mi to hnisat, prej je to normální, nakonec mě naši naložili do auta a jeli ke známému dětskému, ten zavolal okamžitě rychlou a vezli mě akutně do krajské nem. kde jsme přijeli za 5 dvanáct, jinak jsem tu být už nemusela...mám 2x tak velkou jizvu a díky tomu i problémy s otěhu
v 16 letech mě operovali kýlu, laparoskopicky, při té operací se dává taková elektrická destička na stehno a co myslíte? spálili mi s tím kůži, takže mám zjizvenou nohu
v 19 letech mě operovali rameno (díky volejbalu), dělali mi to laserem, po kterém má být jizva neviditelná, ta moje má půl centrimetru do šířky :grinning: , dr. z toho byl na mrtvici, bohužel se mi blbě sráží krev :grinning: , takže se mi rány téměř nehojí
pak jsem byla jednou s osmičkou u zubaře a zrentgenoval mi opačnou stranu než měl :grinning:
atd. atd. atd.
a to podotýkám, že moje máma je zdravotní sestra, takže všude jí znaj :grinning:
11. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
Hm, ty moje "pohyby" jsou po porodu hrozně hlasitý a smrdí!!!!!!!!!! :grinning: Ještě že to Luky při krmení nevnímá, utekl by mi z náruče. :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :grinning: Kdo právě jí, tak přeji dobrou chuť. :wink:
11. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
mel: myslíš, že kdybys Lukymu prdla přímo do obličeje, že to necítí?
11. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Mel :grinning:
Puzzi, jj, taky bych to tak chtěla. On umí sám usnout, včera jsem to asi přepískla se spaním Bondolinu před spaním...
Pajdi, taky držím pěsti, těším se na info :dizzy_face:
11. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
puzzi: tebe beru jako svůj vzor....já jsem totiž takový skrytý cholerik, takže pochybuju, že vydržím být x hodin u řvoucího dítěte a furt ho utěšovat :grinning:
11. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
gucci, to dítko nebude furt řvát. Na takových 5 minut klidně přestane. . . . :grinning: Občas tomu říkám přestávka na nádech. . . :sweat_smile:
11. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
no já se hlavně toho dost bojím, páč pG je cholerik a já ten skrytý, z toho jasně vyplývá, že naše dítě klidné nebude, páč nemá být po kom, že jo :grinning: , navíc pG je čistý Čech, ale já mám v sobě polskou a slovenskou krev, to taky nemá s klidem nic společného....no jsem na to zvědavá fakt
11. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Jéé, skrytý cholerik-to vystihuje i mě :grinning:
11. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky.

Pajdi, dnes dopadne všechno dobře to je jasný :dizzy_face: . Držím všechno co mám a určitě hned napiš, budeme jak na trní :slight_smile: . Už se těším na další fotky :slight_smile: .
Tek, držím taky palce na zubáka..toho já nerada..bojim bojim :unamused: .
Tetes, teda kámoška má hodnou holčičku, to se jen tak nevidí. Moje známá má přesně takové chlapečka, díky tomu může bez problému z domova pracovat. Malej jí vůbec neruší a hlavně pořád spinká. A to je mu už rok, takže už umí chodit a mohl by vyžadovat větší pozornost. On je fajn, vleze si k luxu a luxuje a to mu vydrží třeba hodinu a pak se zabaví něčím jiným :slight_smile: .
Teda Gucci ty máš vjeci s doktorama :astonished: . Já do doby než jsem měla mimoděložní tak to celkem šlo. Asi kvůli tomu, že jsem nikdy až tak moc doktory nepotřebovala. Ale třeba moje mamka byla s běžnou tříselnou kýlou ve vojenské nemocnici a byla 3 týdny na JIPce, měla při operaci plicní embolku, ale za to nikdo nemůže. Ale když tam přišla na kontrolu, tak přišel doktor a řekl, tak mi ukažte to koleno, jak se to hojí :grinning: .
Mel, koukám, že Luky se umí pěkně projevit :grinning: .
Jinak já nejsem těhu ani po těhu a pohyby mám taky :sweat_smile: :grinning: .
11. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
No Gucci třeba právě u toho dítka se nebudeš poznávat a budeš ta nejtrpělivější matka pod sluncem. :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
mel: no nefim, trpělivost není má doména
11. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Tak holky můj manža je pohodář a to jako že mooooooooooooooooooocccc :grinning: .A já jak kdy, ale na tohle jsme taky celkem kliďas. Takže nevím po kom naše dítě někdy bude :slight_smile: .
Gucci..prej kdyby sis mu prdla do tváře...já se z tebe poseru :grinning: :grinning: .
Tý jo a ty jsi taková míšenka jo??? Téda, já mám ale lesbickou přítelkyni :wink: .
Jo a řvaní, moje kamarádka dala malou do pokoje a malá řvala a řvala a její manžel to už psychicky nezvládal a během pár dnů, se úplně zklidnila a už usínala sama. A že by na ní byly vidět nějaké psychické projevy, nebo trpěla nějakou újmou na zdraví? Ani náhodou, je to usměvavé sluníčko :slight_smile: . Tohle dělala cca od 6 měsíce a stou druhou co mají totéž.
Jani, teda to počásko nám nevyšlo, tak ještě že tam je nekuřácký salonek.
11. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
holky z PLZNE, znáte ATAN nábytek?
11. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
gucci, uvidíš. . . Nejhorší na tom pláči prcka je, že člověk opravdu ze začátku netuší proč tak řve. Dnes vím, že v porodce řval zejména hlady, chudáček. Teď řve doma nejčastěji z nudy, snažím se ho naučit držet chrastítko, ale je evidentně na to brzy. :dizzy_face: :sweat_smile:
11. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Gucci, vzor v čem? Já proskákala 50% šestinedělí na míči, do tří měsíců takových 20% a teď v půlroce a v deseti kilech Honzíka jsem si řekla dost :grinning:
Lao, ubď v pohodě, budem se navzájem podporovat v mírné "výchově", ne? Jsme snad otroci? :sweat_smile:
11. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Milu, to jsme chtěly s Lao slyšet o tom ybrečení před spaním v 6. měsíci a pak zlatíčko :slight_smile: Souhlas!
Gucci, ATAn jsem slyšela.
Mel, já často ani teď nevím, proč vlastně řve :sweat_smile:
11. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
puzzi: a dobrý? nám se tam líbí jeden konferenčák
11. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
Gucci, nevim, jen že jsem to slyšela, ale neznám :-n
11. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
acháá, ok
11. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Jani: já myslela, že ses registrovala na Podolí ve čtvrtek po tom NTS?
11. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
jééé dneksa má sfátek Bruno :dizzy_face: :sunglasses:
11. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.