• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Milu pocasi nic moc, ale to neva, salonek je taky fajn :wink:
My s L. jsme oba dva stejny, dost dlouho vydrzime v klidu, ale kdyz bouchnem, tak to stoji za to :grinning:
Joo jinak prdo-pohyby uz mam dlouho :wink:
11. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Hele holky, jakmile budete pořád chovat i když si jen trochu brekne, páč už poznáte kdy řve tím, že mu něco je, nebo že jan tak. Tak dopadnete jako moje ségra..a to už jsem vám psala..prostě jen máma máma máma a pořád máma. Ono vocamcaď pocamcaď.Se mi to radí co? :grinning:
Jsem teď říkala Mel na Skypu, že se malej musí naučit zabavit se sám a Mel mi logicky napsala, že to ještě tak nejde když mu jsou 4 týdny..Mě to vůbec nedošlo..on je podle fotek strašně velkej a přijde mi, jak když mu jsou 3 měsíce :sweat_smile: .Jsem já to ale trdlo :sweat_smile: .
11. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Nene Gucci, to jsem chtela, ale oni ted striktne dodrzuji 14+0 a podle data porodu v prukajde, to je v patek :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
jani: acháááá....kua jak já to budu řešit ten porod to nefim, připíšu si to na seznam k dr. a poradím se s ní
11. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
A jéje Gucci oblíbené jméno...Bruno.. :wink: . To už nezapomenu, jsem si tenkrát u tebe šplhla :grinning: :sweat_smile: .
11. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Holky, co máte s Brunem?:confused: :grinning:
Puzzi, jj, budeme se podporovat :wink: No někdy si jak otrok připadám... :sweat_smile:
11. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
lao: mě se to jméno líbí :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Gucci, noo, proti gustu.... :grinning: Takže malej Guči bude Bruno a malá Gučiová bude Brunhilda? :wink: :grinning:
11. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Lao...Brunhilda :grinning: :grinning: .
11. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
lao: Guče Bruno nebude, páč pG je přízemní :grinning:
11. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Gucci, pG nejni přízemní :sweat_smile: . Ale pravda..je to neobvyklé jméno, ale jde asi jen o zvyk. Jen mě to pořád přijde jak ten Bruno z té knížky ..a to mi pořád prostě k miminku nejde :wink: .Ale neber to zle, když to bude Bruno, budeme mít rádi Bruna a hotovo:wink: .
11. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Jani, ty jo tak fakt pokrok s 14+0 na registraci, za mě 7+0 už bylo v Podolí pomalu pozdě. . . .
11. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Gucci, mně Bruno přijde takový tvrdý... žádná zdrobnělina na to nejde... No ale zase tobě se třeba nemusí líbit Vítek, že :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Lao, zdrobnělina mě napadá . Uník a neno Nuník. . . :grinning:
11. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Bruník :dizzy_face: , Bubík :grinning: ... vymyslet se dá cokoliv, ale řešit to bohužel nemusím
a nemyslete si, že jména co mi prošly jsou obvyklá :grinning:
a já miluju tvrdé jména, jsem na to zvyklá
11. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Gucci, takže Pankrác nebo Žofie???? :grinning:
11. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
mel: zas vocat pocat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Mel no oni se nejak dohodly vsechny prazske porodky, ze budou registrovat tak pozde, jelikoz spousta zenskych pak potratila a uz se neodhlasily a ty co to nestihly se nemely sanci registrovat...

Taak jsem mluvila s mamou, byly dneska s babcou u dr. a ta ji dala dalsi ATB, jelikoz ma porad vysoke CRP :frowning2: Prej to nechce zanedbat, tak to jeste preleci, i kdyz nevi, kde ten zanet ma, jelikoz nic nevidi. Jo a jinak mame rekla, ze vyslovne napsala do tech papiru do nemocnice, ze ji maji hospitalizovat a poradne ji vysetrit a oni se na to v ty nemocnici vys*rali!!!! :angry:
Ale uz je to lepsi, babca uz normalne ji, tak snad to bude dobry...
11. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
A Gucci prozraď jaký jména se ti líbí a prošly?
11. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Gucci, já vždycky říkala, že budu mít Pankráce, Serváce, Bonifáce a Žofii. Tak Pankráce už mám - manža má na něj narozky, a Luky je má na Žofii, zbývá Servác a Bonifác. Takže buď se v tom termínu narodí další dítko a nebo se tak holt bude muset jmenovat. :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
11. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
jani: teda to je něco, tak aspon, že se to trochu zlepšilo
mili: no zatím mi nepřišly žádný fotky od evamičky :grinning:
11. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Jani, tak držím palce, aby ATB pomohly a babi byla v pořádku :slight_smile: . Stejně je to ale bordel, do papírů napíše hospitalizaci a oni jí pošlou domů :angry: . Fakt hrůza :angry: .
11. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Jani, tak snad už to s babi bude dobrý, je to teda na prd, když se nemocnice na hospitalizaci vyprdne. :angry:
11. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Jéééééééééééé Evi pošli tý Gucci konečně ty fotky :grinning: .Nebo se nikdá nedozvíme jak se bude malé Guče jmenovat :grinning: .
11. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
Mili: tak stejně 100% jisté to bude tak za půl roku :grinning:
11. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
No ja doufam, ze tahle ATB zaberou, jsou uz dost silna, tak snad jo. Ale babca prej vubec nevypada nemocne a uz normalne ji, tak je to na dobre ceste.
No vitkovicka nemocnice je v Ostrave dost znama nekvalitni peci, bohuzel je to babci spadova nemocnice :frowning2:
To ja zasadne jezdim na Fifejdy, kde ma tata spoustu znamych, jelikoz tam dlouha leta pracoval a porad jezdi do biochem a hematol nemocnice a polovine doktoru opravoval televizi nebo video, takze tam mame spesl peci :wink:
11. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Nazdar ženy, dítě mě dneska donutilo vstát v 8.00hod. :angry: hrůza, to asi dnešní den nepřežiju, už ted mě bolí budka.Do toho se přidá z dravej vzduch u Rioků a padnu

Bruno? hezký jméno....hm pro psa senza :grinning: ...né náhodou mě se líbí i na dítě, za tím je schovanej takovej malej střapatej rošták:slight_smile:
11. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Jani: a proč nejde babi do Fifejd?
anippe: v 8 vstávat je super ne? co bych za to dala...
11. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Gucci protoze ta doktorka ji napsala tu zadanku do vitkovicke nemocnice. A ono to bezne nevezmou, kdyz tam nemas znamy. Musis do sve spadove nemocnice. A moje babi se moc nemusi s mym tatou, slozita rodinna situace :wink:
11. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Anippe neprovokuj, Vojta sice spal opět 8 hodin v kuse ale v 5 byl budíček a konečná se spaním :angry:
tak hlavně aby jsi neodpadla hned u mě ale až odjedeš - bereš doufám manduku na procházku :grinning: abych pak nemusela nést Alexe i tebe :grinning:
gucci tak na jména jsem zvědavá taky, mě se třeba zase líbila Jasmína, ale m. nechtěl...no u holčičky jsme se nakonec shodli na Mariánce a stejně je to Vojtíšek :slight_smile:
tak já souhlasím docela s puzzi a lao, zdravý přístup k výchově si myslím. Jasně že já třeba zatím Vojtu většinou beru když pláče, ale už to není hned, když něco dělám tak s tím nepraštím ale musí chvilku počkat - když na něho vidím a vím, že mu nic není...takhle třeba chvilku řval na hrací dece až to přešlo ve fňukání a usnul - spal skoro 2 hodiny, prostě byl unavený
11. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.