• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
gucci jenže já chodím spát kolem 02 hod. :sweat_smile: jsem prostě nenapravitelnej noční tvor.Normálně Alexe kolem 07hod kójnu v posteli a chrníme do 10.00hod dneska se ovšem tváří, že neví jakej rituál máme nacvičenej. Vstávat jako některý holky v 07hodin by mě fakt odrovnalo. Už jsme s P. přemýšleli jestli není nějaká odpolední škola, páč my určitě jednou nebudem stíhat
11. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
anip: tjoooo, tak to bych byla mrtvá, já chodím spát tak v půl deváté :grinning: a do minuty jsem tuhá
11. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Anipp, odpolední škola :grinning: Vy jste se taky s P. hledali, až jste na sebe zbyli :grinning: Co takhle začít chodit dřív spát? :wink:
11. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Ani teda ve 2 rano mam vetsinou prvni navstevu zachodu a jsem strasne nas*ana, ze musim vstat :wink: Ja ted chodim spat kolem 11 a to je vykon :wink:

Tak jsem se prihlasila na cviceni a kurz pro tehotne do studia pro zeny a pristi stredu jdu na ukazkovou hodinu :slight_smile:
11. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
jé Jani, taky něco takového plánuju, ale až budu doma, ted bych to fakt nedala po práci
11. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Já vstávala ve 4:45, přičemž od 4:15 nespím, chápete to? Jako co v sedm by koho zabilo? Co to tady melete? Já se s váma nebudu vůbec bavit. A že někdo chodí spát dobrovolně ve 2 v noci a co jako? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Gucci no tohle cviceni zacina 1.7. a je od 18:30 do 19:30, trochu pozde na me, ale nevadi :wink:
11. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Ty jo vstávání v osm. . . Osmihodinový spánek dítěte. . . Šmankote, už aby tahle fáze u Lukyho nastala. :sweat_smile:
11. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Mel, já se obávám, že pokud máme děti vstávající v šest apod., že si o osmý hodině můžeme na pár let nechat zdát :sweat_smile:
11. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
já teda si to nechci zakřiknout, ale ted spím poslední dva týdny úplně skvěle...usnu tak mezi 20 a 21 hod. a vstávám kolem 6 a spím celou noc tvrdě....o víku bych mohla spát dýl sice, ale nejde to
11. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Puzz, díky za povzbuzení. . . . :angry: Ale já vlastně málo kdy vstávala v osm, takže mě by stačilo kdyby prďolka hezky spinkal od desíti do šesti. . . I do těch pěti bych při nejhorším brala, ale hlavně spánek v kuse - ten mi chybí jako nic jiného.
11. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Puzzi, jak vlastně bylo s kámoškou? :wink:
11. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
holky mě dneska dost bolí podbřišek, takové tlaky a píchání
já vím, že je to normální, ale napište mi to někdo prosím :sweat_smile:
11. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
no já jsem vás nechtěla nasrat :grinning: tady si člověk nemůže ani postěžovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
...si chodte spát třeba se slépkama, já po osmé večír teprve ožívám, kolem deváté uložím dítko a mám za celej den klid sama pro sebe, naložím se do vany, přečtu si v klidu Maminku :grinning: , vypiju čajíček, kouknu na film, občas počkám na muže a plním poctivě povinnosti
11. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Gucci je to normální :grinning: .
Tak o vstávání se bavit nebudu a o tom v kolik vstávám taky ne :grinning: .
Jani cvíčo fajn, to je paráda, taky bych to jednou chtěla.
Tak tu byl konečně první malíř a udělá nám nabídku na malování a štukování, jsme zvědavá na kolik to vyjde :confounded: . Ještě má v jedenáct přijít další, tak jsem zvědavá jaké mezi nimi budou rozdíly.
Jo a bál se našich hadů :grinning: .A to jsou zamčený v terárku, ten odtud mazal :grinning: .
Ani, odpolední škola, hele u nás v Úvalech je moc dětí, takže plánují odpolední školu, pže se do té jedné ohromné už všechny dětičky nevejdou :wink: .
11. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Ani, jsi stejná jako manža, ten chodí spát stejně jako ty. Já chodím v tuhle dobu spát akorát na Silvestra :grinning: . To je strašně manža rád :grinning: .
11. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Anip, jen si postěžuj. :grinning: :wink:
11. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Gucci, to se ti roztahuje děloha :wink: Někdy to bolí fakt ku.evsky :dizzy_face:
Anipp, hmm, plníš povinnosti, jo? :wink: :grinning:
11. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
lao: kua, že to tak moc bude bolet si mi psát nemusela :grinning: :grinning:
Mili: vy máte doma hady?
11. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
gucci, zvykej si. Za chvíli se k tomu přidají kyčle, záda. . . . :grinning: Tohle roztahování dělohy je proti tomu procházka růžovým sadem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Gucci..jojo dva..užovky amurský..Emila a Emilku :grinning: .Ještě jsme měli krajtu, ale ta je pryč. Pořád si potfora myslela, že je Monty myš :grinning: .
11. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Mili: tjooo :grinning: :grinning: chudák Monty...a co by teprve říkala na Gedžitku :grinning:
11. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
gucci, je to normální :wink: a počkej až se bude zatahovat, to si teprv užiješ

jo lao plním, já na To na štěstí nezapomínám :grinning:

mili fakt jo? :confused: tak to se asi za 6let přestěhujem :grinning:
11. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Ani fakt :grinning: :slight_smile: .To máš z Bérna kósek :grinning:.
Gucci no Emiláci na ní poprvé když jí viděli startovali přes sklo, ale teď už si zvykli a pohoda :sweat_smile: .
11. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
mili, několikrát nabourali do skla a pochopili že tudy cesta nevede, co? :grinning:
11. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Přesně tak a naštěstí si neumí odemknout :grinning: .
11. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Anipp, tak o stahování dělohy jsi ještě psát neměla :grinning:
11. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Lao, kámoška tu furt ještě je, teď krmí holčičky a já chystám oběd, pak půjdeme na procházku. Super, kecáme ve volných chvílích, jinak bavíme děti a tak. Honzík je super naladěn, včera spal krásně přes den, páč jsem neuhoupávala a vydržel dýl, tak je mu fajn.
Gucci, tlaky a píchání jsem měla furt :wink:
11. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Gucci pichani je normalni, ja to mam tak jednou za 14 dni. A dneska mi bolest vystreluje do zadku, boli me to jak pri mobilce :wink:
11. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
oka, díky i za info ohledně stahování :grinning:
11. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.