• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ježiši to je MAOVA? tak o té taky vím, ta už porodila?
11. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
to s ní se rozvedl manža? dyt si pamatuju jejich album na beremku, brali se tak nějak jako my...to je síla teda
11. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
My jsme šly s kámoškou a dětma ven a po chvíli jsme to otočily, hrozný mraky a už leje. Honzík a malá Klárka spí v postýlkách, kámoška balí a asi pojedou kvečeru. Honzík spal dopo dvě hodiny, teď zas spí, já mám najednou uklizeno, tolik volna na mě :sweat_smile: A je to super s kámoškou, že mi ten den hezky utíká.
Holky, když už jsme u rozvodů. Moje ségra se taky asi bude rozvádět, naši mi to včera řekli, docela mě to vzalo. Je jí 23, mají rok a půl po svatbě, novej barák, nábytek, nedávno se sestěhovali. Švagr předtím kamionil, teď je rok doma a pracuje u hasičů a asi jak spolu začali žít, tak to šlo do kytek. Ségra prej opustila jeho, už dýl si moc nerozumí a tak, ale je z toho prej dost smutná, se nedivim, já taky :unamused:
11. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Lao:u vás v rodině je foukání do zadku jakože za odměnu, nebo tak nějak,jo? :grinning: Hele, jsi někdy na Vítka navztekaná? Přesně jak píše Steffi, ty všechno píšeš tak neuvěřitelně v pohodě.
:slight_smile: :dizzy_face:
Steff:no, mít takovéhle dvě děti, tak bych je musela zvládnout s prstem v nose.....fakt úžasná. A navíc je prý taková pořád.
Puzzi:cože????ve čtvrt na pět ráno, už byl Honzík vyspanej? To si děláš prdel,né? :sweat_smile: :
Mel:koukám u vás taky nic moc noc. :confounded:
Puzzi:to já to kámošce řekla na férovku, že po porodu určitě nebudu mít chuť na něčí návštěvu.Myslím, že se s tím vyrovná hoka jedna sluníčková :grinning:
No,holky to si snad děláte prdel,né? :grinning: :grinning: Jako to že tady rozebíráte detailně stolice svých dětí, tak na to už jsem si zvykla, ale že tady rozebíráte i svoje smrduté prdy,to už je vrchol :grinning: Takže až budu od některé z vás číst, trápí nás prdíky, tak si můžu být jistá, že nejde o přeřek, ale že doopravdy trápí dítko i matku. Skvělé :grinning: :grinning:
Steff:registrace k porodu, toto letí :slight_smile:
Tak to my jsme oba neskrytí cholerici,ale P. je vůči dětem daleko víc v klidu než já. Já jsem hroznej nerv. Musím se přiznat, že ze sebe mám do budoucnosti vážně i docela strach,aby mi ty nervy neruply moc.
Ježiši i Míla prdí, no to snad néééééé :grinning:
Gucci:znám Atan nábytek, ale nikdy jsem tam nic nekupovala. To jsou hlavně židle apod.,né. A ty jsem kupovala v TON.
Guci:a jak by jsi jméno Bruno skloňovala? Bruníčku? :confused:
Ježiši marija, čtu dál, tak teď už jsem na jména u Gučijú hodně zvědavá. Hele, Gucci a zvažuješ i případnou šikanu vašeho drobečka? :grinning:
Evi, pošli Gucci konečně už ty fotky!!!!!
Anippe, to je fakt teda ale neskutečnej bordel, jak si to ten A. představuje zapomenout na to jak to máte nacvičený :angry: :grinning:
Já chodím spát tak kolem jedné hodiny a z postele vylézám tak v půl jedenácté, už si tady ze mě veškerý personál dělá prdel :angry: . Jsem jim říkala, co tím jako získám, když budu vstávat v osm?
Jo, říkala jsem dneska svému dr. o tom, že jsem včera odmítla jít pěšky na zubní a co on na to, jestli je na vcestnou placentu dvojí metr nebo jak to je. Tak byl očividně hodně v rozpacích a řekl, že on by to teda nedoporučoval a že by ne mém místě nešel ani ten příští týden!!!!
Mílo:ty se divíš,že k vám přijde malíř,má udělat nabídku a už víckrát nepřijde,když máte doma hady, pán se očividně bojí a ty se mu ještě směješ. Ty jsi vemínko :grinning:
Gucci:je to úúúúúúplně normální páč si prostě Bruno dělá místo, tak to bolí. Jsou to vazy. :wink:
Mílo:Monty = myš :grinning: :grinning: :grinning:
Anippe:ty jsi sem dnes všechny přišla nasrat,co? :grinning: Nejdřív spaním do osmi a teď už sem vytahuješ i zatahování dělohy, jdi s tím laskavě do háje, já to nechci slyšet!!!!!
Campi:bolí to jako prase. :frowning2: Mě teda osmičky vysekávali a vyhazovali hubu z pantů,ale pak t o bolelo pekelně. Promiň, že tě nedokážu povzbudit.
Puzzi: 3 zuby najednou?????To ale ani nesmí!!!
Puzzi:ono by u ségry možná stálo za to na tom zapracovat a né to třeba hned vzdávat. Třeba nějakou manželskou poradnu či tak něco. Ale samozřejmě do toho nevidím, tak nevím.
Tak my dneska máme výročí, holky já dostala tak nádhernou, ale vážně nádhernou kytku, úplně mi vehnala slzy do očí. A když mi jí P. dával, tak se venku děsně zatahlo, jsem si dělala srandu, že prostě 11.6. nikdy nebude hezké počasí (ani na svatbě jsme moc hezky neměli) a v tu chvíli se spustil takovej liják i s kroupama. Úplně neskutečný a všude černo.
11. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jo, a neserte mi, že tady teď nebudete!!! Jakože Anipe u Rio, Steff s Mílou na obědě, Lao uklízí, Evamik někde cvičí Majdu, Campi bude bolet zub, Gucci bude zvracet oběd a já tu teď budu sama :angry:
11. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
To jako fakt, tady nebude nikdo???? :angry:
11. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
Hehe, Tetes, ty jsi prdlá :grinning: Gucci zvrací oběd :grinning: Neuklízela jsem, šla jsem pposbírat prádlo, začlo pršet. Jinak hledám inspiraci na nehty- jsem si včera dala červenej lak a trochu ozdobila, ale nějak mě to nebere... tak večer bude repete... :grinning:
11. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jo a to víš, že jsem navztekaná :wink:
11. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
tak doufám, že Jani a Mili šli nakonec do salonku....já jsem si byla jen pro o a jsem mokrá jak krysa
11. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
tetes: Gucci už nezvrací :sunglasses: ... doufám teda :confused: :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
tak ještě jednou ke jménům.....já určo nevybírám jména podle toho jak se dají skloňovat, podle mě se tomu mimču stejně dycky něco vymyslí a nemusí se to odvozovat od jména...ohledně šikany :grinning: si nemyslím, že to bude tak horké, právě zastávám názor, že čím nenormálnější jméno, tím je ten jedinec pak samostatnej, páč se musí bít za svá práva od mala :sunglasses: , tot i můj případ :grinning: , howk :grinning:
11. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
tetesko to jsi ale špatně četla, já se nevytahovala že spím do osmi, já si stěžovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
...mě zatahování dělohy nebolelo nijak extrémě, mě bolelo šití..jsem si pořád říkala, proč se mě ptají pořád dokola jestli nechci prášek od bolesti kvůli děloze :confused:...tákže klid, nebolí jedno, bolí druhý :grinning:

puzzi to se brali docela brzo :confused: někdy je to děsnej vopruz takový soužití, se po dnešní noci nedivím, že to může přerůst až k nepřekonatelnýmu odporu.Manželský poradny jsou na dvě věci, aspon co takhle koukám po okolí, jednou se něco rozbije a není dobrý slepovat, ale to je jen můj názor! asi existují i vyjímky, ale to chce velkou snahu
11. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
tet: vše neeeeeej k fýýýýýýýročíííííííííí
11. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Tetes, vše nej k výročí taky přeju!
Ségra a švagr už to maj mezi sebou blbý dýl, půl roku rok, už před časem to vypadalo no rozvod (to bylo asi půl roku po svatbě), pak se nějak usmířili a snažili a teď už to jde asi do kytek. On chce sedět doma, děti, ségra si chce ještě užívat a jemu to vadí. tak asi základní spor.
11. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Anippe, co bylo dnešní noc, že se nedivíš odporu? :confused:
Hlavní je, že ségra se švagrem nemají děti, sice mají dům a věci, ale to jsou jen věci. Jsou ještě mladý a asi budou š´tastnější s někým jiným, asi je lepší jít od toho, než se nějak přemáhat a strávit mládí nespokojen a pak by to šlo třeba stejně do háje.
11. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
puzzi: a po jak dlouhé době se brali? a proč tak brzy?
11. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
já třeba, co už mám zkušenost, tak bych si nikdy nevzala chlapa pod 30
11. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
gucci, nejsem si jistá, po 3 letech chození plus minus rok. Asi kvůli baráku a z lásky, nevim, asi jakože to je napořád :confused:
11. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Mně bylo 21 a Pepovi bylo 24, když jsme se brali :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
tak evidentně nebyli zvyklí spolu žít, když jezdil švagr kamionem a ted to prostě nedávaj, ségra byla zvyklá na svobodu....a tomu klukovi je kolik?
11. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
puzzi: šiši to mi ani neříkej :grinning: , já jsem se ve 23 letech rozešla po 3 letech s klukem páč po mě chtěl, abychom spolu žili :grinning: , jsem se leklo a zdrhlo :grinning: ... ale kolikrát si na něho ted vzpomenu a říkám si, kdybychom se potkali později .. anebo že já si nevzala Pištu Hunfágla :grinning:
11. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Ségře je 23 a jemu 25-6.
Gucci, nojo, někdo dospívá dříve (např. já) a někdo později (např. ty). :grinning:
11. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
jj to bylo kulantně řečeno :grinning:
tak já jsem si hlavně dycky říkala, že času dost, člověk si musí něco užít, vdát se můžu dycky...nápadníků bylo :grinning: ... to samé s dětma
11. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
a někdo nedospěje nikdy jako můj drahý :angry: :grinning: gucci Ty si opravdu myslíš, že chlapi mají po 30. víc rozumu, jo?

puzzi prostě mě P. zlobí, ale já se nebudu rozčilovat, pokud se to posere bude to jenom jeho zásluhou, já ho na to upozornila a víc dělat nebudu...chlapů na světě je :fearful: se nepo..
11. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
anipp: tak jako mám takovou naivní představu :grinning: , ale neházím všechny do jednoho pytle....já když vidím tchána, tak je mi jasné, že se nebudu nudit do konce života a budu mít doma dycky o jedno dítě víc
11. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ja unavovala L., aby mi usnula, pác se zastavi tcha a musim neco uvarit k veceri.

tetes: to je hezky s kytkou, budes mit radost vzdy, kdyz se na ni podivas.

Muzu hodit do placu jedno téma? Vcera jsme byli s F. na veceri, prý mel pocit, ze by me potesilo, kdybychom to vyroci jenom tak nepřešli a trochu ho oslavili, tak mě pozval. A ríkal, ze vubec nechape, proc to lidi slaví a dávají si dárky. Já mu to moc nevysvětlila, taky nemam moc potrebu to oslavovat, významnější se mi treba zdají moje narozeniny :pensive:. Prý se vás tady mám zeptat, proč nějak oslavovat speciálně výročí svatby nebo seznámení:slight_smile:. U nas to bylo tak, ze loni na prvni vyroci F. zapomněl, já pro něj měla dárek, to mě mrzelo. Tentokrát mi už v pondělí ukazoval, že bliká upomínka v mobilu a ptal se, jestli mám nějakou představu, co podnikneme. Jsem to tentokrát cítila tak, že si nechci dávat dárky ani to nějak řešit, ráno jsem mu řekla, že jsem ráda, že jsme spolu.
11. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
puzzi: ale uznej, ze jste spíš výjimka se svatbou v tak mladým věku. Já bych podle svýho řekla, že to ségře nevyšlo, páč je nerozum usazovat se tak brzy, ale neznám je, tak doufám, že to nějak bezbolestně vyřeší a určitě ještě někdy potká pana Pravýho.

tetes: nepotesila jsi mi se zubem, ale pocitam s tim, ze to nebude uplne bezbolestný. Zvlast, když mi cistila a skrabala tu sedmicku, protoze je pod ni zanet.
puzzi: 3 osmicky - ty jooo. A jedla jsi ten den normálně? Já mám hlad a do jídla se mi pouštět nechce. Dr. řekla, že mám počkat, až se to probere, abych cítila, kdyby tam zalezlo nějaký jídlo.
11. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
campi: já dárky na výročí nevyžaduju, ale hrozně ráda je dávám, takže jsem třeba ted k výročí pG koupila časák Filtr, kde byli na obálce U2, páč vím, že je miluje...ale vím, že pG by nikdy nic takového nevymyslel ani ho to nenapadlo, páč na to prostě nemá buňky...a on má dycky hrozný strach, když mám narozky nebo svátek nebo výročí, už dopředu hlásí, at si něco koupím..... Nebo jednou na Mikuláše jsem mu normálně nachystala balíček jako pro děcko, dala ho za dveře a dokonce se mi podařilo nenápadně zazvonit a poslala jsem ho otevřít, no ten čučel jak blázen, samo pro mě nic neměl a pak mi za dva dny koupil sadu šamponu a kondicioneru, značku kterou nepoužívám :grinning: ...vlastně jednou mě překvapil, to mi koupil k narozkám lístky na koncert Smashing Pumpkins a jejich nové CD, to jsem měla fakt radost....ale výročí prostě nějak neslavíme, už vůbec ne seznámení, na výročí svatby dáme véču nebo dostanu kytku, tím to hasne
11. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
ahojte, nedočítám, od rána utěšuju, kojím.. Teď jsme to už nevydržela, dala jsme Stele dudlík, je to zázrak, je chvíli klid. Vůbec mi to už nevadí :grinning: snad usne byla chuděra už ospalá, ale ne a ne zabrat. za chvíli se staví anippka s věcma od Rioko.. a já snd taky trochu pospím..

zuby nebrat.. :grinning: držte se
11. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
jo tetes, špučatější jsme myslela jako špičatý nos, úzké rty atp.. a Ty jsi krásně souměrná, krásná ženská, s velkýma očima :grinning:
holky Stela normálně asi usla.. proč jsem si to dělala tak těžší anenapadlo mi to dřív? doufám, že to funguje i na noc.. .-N
11. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.