• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
kay: blbej dudlajs a co to udělá co :grinning:
11. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
kay: zeptala jsi se a dostala jsi radu :wink: . To je fajn, ze je Stelík dudlíkovej typ, nekterý deti ho vyplivujou. Taky jsem ho nechtela davat, ale L. tak ucpavaly pusu sestricky v porodnici, takze jsem to uz pak neřešila. Jestli je pro ni normalni dudlik zatim velkej, tak na intermediálce dávali takovou gumovou (klasickou) kytičku, ta byla menší. Ladun ze začátku avenťácký nezvládala, byly moc tvrdý, tak dostala od Denisy, co s náma byla na pokoji, nejakej menší NUK (ten byl zase pro její poddvoukilovou Julinku velkej).
11. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ahojky, tak už jsem tady :dizzy_face: . Jsme krásní, paní dr. říkala, že ji to úplně překvapuje, že jsem takový huběňour a děti jsou takoví macci :grinning: . Odpovídáme 16+6tt a dneska jsem 16+4tt, takže jsou ještě o dva dny větší. :slight_smile: Dneska neleželi vedle sebe, ale jakoby přes sebe. Ten jeden se díval přímo na nás, pořád otvíral pusinku a mrkal a ten druhý ho jakoby hladil po líčku. Bylo to kouzelné. :dizzy_face: Ale pohlaví zase nevíme :frowning2: , jeden tam měl patičku a druhý ruku. Asi to dělají schválně lumpíci jedni :grinning: . Magnesko mám brát pořád po celou dobu těhu a vůbec ho nevysazovat. A když se mi nebude něco zdát, tak můžu kdykoliv znovu přijít :slight_smile: . Pak jsem se po cestě k autu stavila do chicca, co je hned vedle střediska a nakoupila mimčům nějaké věcičky. Obrázkové látkovky, dupačky, košilky, čepičky, kartáček, hřebínek, nůžky a hračku na kočárek. A pro sebe jsem si koupila kojo polštář :slight_smile: . Měli tam úplně suprové věci a bezvadné ceny.
Stalo se dneska něco? Nakecaly jste asi 5 stránek :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Můžete mi prosím někdo udělat souhrn? Prosím prosím. Teď si půjdu na chvíli zdřímnout, jsem úplně k.o. a pak se pokusím vás aspoň trošku dočíst.
11. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
gucci, no spíuž skoro 25 min :grinning:

campi no ze začátku ho taky plivala,resp vystrkovala,ale jáse nedala a vytrvala a tEď uslai s ním.. :slight_smile: no já mám myslímtaky nějaký NUK, a až teď jak koukámjí už do toho necrvnká. V inkubároru měla taky nějakou ožužlanou kytičku, hodím fotku do alba.. onamis tím dudlíkem přišla taková vyplašená.. :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
Pajdi: no tak to je paráááááda, já se furt čučala na mobil kdy napíšeš a ty si v klídku nakupuješ :grinning:
11. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
Psala jsem Jani, ale asi už je s Mili na o, že?
11. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
pro ukázku dudlíky v albu.. :grinning: (PS furt spí :-O)
11. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Já do toho obchodu musela. Pořád ležím a nikam se nedostanu, tak to byla skvělá příležitost koupit aspoň něco málo. :slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
pajdi super že je vše v pořádku, utíkej spát.. :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
Holky ani nevíte, jak jsem šťastná, že jsou oba oki :dizzy_face: . Já měla takový hrozný strach.
11. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
pajdi věřím :grinning:
11. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
pajdi: super zpravy o pajdulacich. Tebe si predstavuju, ze budes takova laskava maminečka :slight_smile:

kay: ale na ty fotce je avent, neee?
11. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
campi aha, já ani nevím, je to možný..asi jsem to spletla už si to nepamatuju kde jsem to kupovala.. :rolling_eyes: furt dudá ze spaní..
11. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
Pajdi, super!!! :dizzy_face: Tak jsi zase klidnější :wink: A super ses vyřádila na nákupech, co? :wink:
Kay, gratuluju k dudlíku :grinning:
Já už nás začnu pomalu chystat do plavča. Snad to proběhne dobře...
jj pajda bude taková tamáma co bude jen usměvavá a bude to všechno zvládat s přehledem..
lao :angry: díky.. možná to ještě obrečím..
11. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
holky ještě mi řekněte, ,blbě se ptám, proč chodíte na to plavání? jaký to má účel? já o tom nikdy neuvažovala..
11. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
No holky nevím nevím, jestli budu všechno zvládat s přehledem a úsměvem :sweat_smile: . Bojím se, že se dvěmi dětmi asi nee. No uvidíme, hlavně vydržet aspoň do 35tt. Dneska mi dr. říkala, hlavně aby jste vydrželi aspoň do 30- 32tt a já na ni, že jsme se s H. domluvili, že dřív než budou mít dvě kila, tak žádný porod nebude :grinning: . Tak se smála a říkala, tak je to správné! Takže budete rodit až ve 35-37tt? A já na ni, no jasné. Fakt jsme se nasmály. :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jinak v obchůdku bych ještě nakupovala dál, ale začalo mi být pěkně blbě, tak jsem raději zaplatila šla. Ale máme aspoň už něco. :slight_smile: Nic jdu chrnět, už nemůžu udržet oči :sweat_smile: . papa
11. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
Kay, já tam chodím proto, abych s malým dělala taky něco jiného než když jsme doma. No a budeme pokračovat dál, tak snad se i naučí plavat :grinning:
11. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
Pajdi tak super že je všechno v pořádku :slight_smile:
kay proč bys brečela, buď ráda že ho chce, ještě to oceníš :wink:
Vojta chce teda jenom právě ty obyčejné kytičky, pořád se mu snažím nutit alespoň nějaké hezčí a smůla - no včera jsem koupila další dva tak uvidíme :grinning:
11. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
A to mi fakt sere, že už Gucci nezvrací, no nic alespoň, že má jebáčka. To trochu hřeje mou křivou dušičku :grinning:
anippe:to jo,když už je to úplně na houby,tak to nemá cenu slepovat, to s tebou naprosto souhlasím.
puzzi:máš pravdu majetek není nic a nemá cenu udržovat něco co nejde. A rozhodně je lepší jít od sebe,než jak to dělají někteří,že si pořídí dítě na slepení vztahu :angry:
anippe:je to u vás nějak vážné nebo "jenom" blbé období? :frowning2:
campi:mě také přijdou důležitější např. narozeniny a nijak zvlášť to neslavíme.Hele, já třeba od P. dostávám kytky jenom tak nebo sem tam nějakou pozornost, stejně jako jsme si vždycky došli na večeři,kdy se nám zachtělo, ale třeba chápu, že když už to s dítětem takové není, tak se datum výročí bere něco jako důvod proč jít na večeři,proč si udělat hezký večer,proč by si mohl chlap vzpomenout a donést kytku. Prostě tam kde to třeba není samozřemostí, tak slaví výročí. Nevím, my si vždycky kupujeme jenom takové milé kravinky, nebo jsem třeba P. napsala hezký "dopis" jak ho mám ráda a jak jsem vděčná za rozhodnutí které jsem udělala být s ním......Já to asi neumím vysvětlit, ale každopádně ta oslava výročí si myslím není nic špatného i kdyby to mělo znamenat jenom to se zastavit a vzpomenout si na den svatby a hezky se přitulit a uvědomit si, že se máme pořád rádi...Takže výročí beru spíš jako někdo Valentýna apod.
kay:no já postavově moc souměrná nejsem,ale jinak děkuju moc
:dizzy_face:
Pajdi:super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kay:to je fajn,že dudlajs zabírá, neboj ona se ho Stelinka zase zbaví. :slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
no spala hodinu :slight_smile: aspoň něco.. jsem byla v extázi.. chudák anipp to zrovna viděla :grinning:

tet nmzč :slight_smile:

lao aha takže v tom není něco jako že pak budou lepší lidi protože topůsobí na část mozku a tím se stimuluje :grinning: fajn, to su klidná..
11. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
Tak jsme zpet z vyyyborneho obedu. A uz jsem videla Meggie, je kouzelne malinka. A koupelnu maji u Milu taky moooc peknou :slight_smile:
Jdu docist...
11. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
jani: co jste měly dobrého?
11. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
Ahoj, já už jsem taky zpět..to je náhoda co :grinning: .
oběd výbornej, prostě mňamka :dizzy_face: . Jani to těhu moc sluší a bříško už má krásný :dizzy_face: .Taky jsme u nich mrkla na koupelnu a moc hezký.
Samozřejmě když byla Jani u nás, tak se Meggie přesně vykakala vedle novin, se takhle ztrapnit před návštěvou..tsss...nechápu :grinning: .
Pajdi paráda jak to dopadlo a že to jsou takový cvalíci, a je fajn, že to ta známá řekla, že můžeš zajít kdykoliv :dizzy_face: .
Jo a teď jsme samozřejmě zapomněla co jste tady psaly..
moudráci..tak mě je řezaly a měla jsme stehů plnou hubu, au au bolelo to jako prase. Jeden zub mi rvali 45minut a ležela na mě už sestra jak ten dr tahal, tak abych nešla s ním..tfuj hnus..ještě že jsou venku.
Puzzi je mi to líto s tou ségrou, ale lepší rozvod teď a bez dětí, než pak s dětma..ty by to odnesly nejvíc.
Jojo je to Maova, známe se dlouho a byla dokonce jednou i za mnou v práci, pže bydlí kousek od toho kde pracuju. Ona je strašně krásná a ten její bejvalej hajzl se na ní po tom potratu vykašlal a to pak zjistila, že už vlastně když byla těhu, tak měl jinou :angry: .
11. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
Gucci Jani měla pstruha plněného rozinkama, jablkama a ořechama a ten pstruh byl v kabátku s anglické slaniny a k tomu opečené brambůrky.
Já měla kuřecí se žampiony a paprikou v alobalu a k tomu také opečené brambory a obě dvě jsme měli vynikající česnečku.
11. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
ty voe tak nez vas vsechny podrobne doctu
vcera noc taky na hovno stejne jako u laolu a mel...
teda noc vecer usnul az v 11h. bolelo ho desne bricho vztekal se u prsa tak ze jsme nakonedc rozmrazili mliko a dali mu ho z flasky a to behem 5min vycucnul 100ml.. :confused: :confused: :confused: :confused:
jinak lao jakypak zabte me....holt si proste chvilku zarve .....ja bych to treba dyl nevydrzela ale tak ty dve minutky ..proste musi se dodelat co je ... a tohle rvani jim podle me fakt neublizi ..me teda je nejhur kz u nej prijde uz na slzicky
pajdi jeste jednou velka gratulace k prdisum
zubak pohoda opravila prasklej a za tri roky zadnej novej kaz ..jo a vlsatne jeste mi delala zubni kamen
11. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Jéé Kay, Stelinka s dudlíkem :dizzy_face: . Ta je kouzelnáááááá :dizzy_face: .
11. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
Mili to je šílené s tou Maova, ona je právě kočka jak blázen, měla krásný svatební účes, nechápu fakt, vpadá hrozně sympaticky

nic ženy, idu

mějte se hezky, moc nekecejte
zítra fááááááááááááááááá
11. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.