• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
teda gucci brunik jo ale toho ma i geislerka a neni to zas tak hrozny ale moc mi to nejde k miminku ..ale na olivera muze mit spoustu lidi taky svuj nazor..zatim se vsichni tvarili dost jako prekvapene...
muli monty je myska jo ...a co von si myslel o hadovi?
chudak malir ty voe :slight_smile:))))
jani jeee ty uz jdes na registraci ty voe to je fakt fofr
maove drzim palce potkala jsem ji taky
je prisel M. letime se spadem na veterinu vcera mel dva epiletpaky a pak na prochajdu
oliver ma dneska 2mesicniny
11. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
tak jdesm slavit abych se jako nevytahovala
11. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Jsme byli chvilku venku, pěkně to tam funí a je to že snad začne pršet a pak zase ne. . . .
Tek, gratuluju Olíkovi k dvouměsíčninám. :grinning: :wink:
11. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
Jooo slavení, o tom jste tady psaly..
takže u nás slavení a výročí. Narozky normálka ..dáme si dárek a buď si uděláme doma něco dobrého nebo jdeme na véču. Výročí svatební..čeká nás za 14 dní a jako loni ho strávíme žraním :grinning: . Každý den jdeme do nějaké super hospody na hamu papu..my jsme holt přes to žrádlo :sweat_smile: .
Tetes gratuluji k výročí a užijte si to :dizzy_face: .
11. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
Tek...dej Olíkovi od tety koníkovky Míly velkou pusinu k jeho dvouměsíčinám :dizzy_face: .
11. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
Tak kamarádka už odjela a Honzík spí, dnes už potřetí. Je teď docela přes den spáč, jak usíná sám, vydrží dýl. Dnes dvakrát skoro 2 hodiny a teď uvidíme, snad jen hodinu do pěti, aby se ještě zvládl unavit.
Jinak kamarádku teda obdivuju, zvládá holky prakticky sama, její manžel je furt v práci, chodí domů třeba o půlnoci, takže je sama na děti i domácnost. Vstává denně v pět, i když holky spí třeba do půl šestý, do šesti. Což teda nechápu, ale prý se v klidu nasnídá, dá prát prádlo apod., měly bychom si z ní vzít příklad a nenadávat na brzké vstávání, že, Anippe? :grinning: holčičky jsou v pohodě, už se těším, až bude Honzík taky dvouletej, bude mluvit, to je podle mě potom už fakt zábava. Pokud se zrovna dítě nevztekne :sweat_smile:
Kay, gratulace k objevení zázraku jménem dudlík :grinning:
Pajdi, gratulace, super, tak teď ještě pár týdnů a začnou pohyby a budeš o dvojkách brzo vědět až dost :wink:
Rio, Honzík má taky ty Mum kytičky, mně se ty dudlíky líbí, že nezakrývaj celej obličej :sweat_smile:
Se ségrou to asi ještě nebude definitivní, naši se tu stavovali a prý spolu budou ještě bydlet, než dodělají barák a pak se uvidí, nevim, v sobotu tu ségra bude, tak pokecáme.
Výročí slavíme šampáněm a hezkým večerem, dárky si nedáváme, ale vzpomínáme a tak :slight_smile: Nebo jdeme na oběd či večeři. Většinou oběd a večer doma šampáňo a něco dobrýho. Něco jako u Milu :wink:
Steffi, Milu, jste si daly do nosu :wink:
Jj, potvrzuji, že Maova je fakt kočka a je hrozně sympatická, taková hodná na první pohled.
Tek, gratulace ke 2M Olivera :wink: A snad to oslaví lepší nocí!
11. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
kay:co viděla Anipe, že jsi byla v extázi? Jak se to projevuje? :grinning: :grinning:
Koukám Maova opravdu nemá lehký život :frowning2: , tak snad jí to teď všechno matyášek vynahradí a bude bojovat :slight_smile:
Holky,já vám ten společnej oběd tak závidím.
Ale aby jste věděly,tak mi si dáme výroční večeři, P. doveze pizzu :grinning:
11. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
tak koukám, že Annip má režim jako já :dizzy_face: Přesně tak to beru, v devět uspím a mám konečně volnej čas pro sebe bez strachu, že se M. probudí nebo bude vyžadovat pozornost a dělám přesně ty činnosti, jaká píše Annip. Akorát do dvou už je i na mě dlouho, chodím spát kolem půlnoci - jedný. ještě to mám z toho důvodu, že těsně než jdu spát odstříkávám mlíko, abych měla solidní várku na další den. když chci někam jít a hlídá manžel nebo jen tak na dokrmení z láhve, když má M. enormní potřebu mega dávky. Protože ranní kojení je kolem šestý-sedmý a to by mi prsa nalitím asi praskly bez odsátí. a zase vstávat v noci se mi nechce.
Akorát V. je přesněj opak, že je večer tuhej a ráno mu nevadí vstát, ale zase ráno cvičí Vojtovku s M. on a ona zase pak ještě usne tak do desíti. Takže dneska vstávání po desátý :dizzy_face:

Kay: plavání z toho důvodu, že je to smysluplné zaplnění času s dítětem, zlepšuje se motorika a pohyblivost, dítě se nebojí pak vody a zachová si reflex potápění. Je to prej skvělej základ pro všechny sporty např. pro lyžování, balet, atletiku, běh, vodní sporty aj. a hlavně je to perfektní zážitek pro oba, totální splynutí matky s dítětem, já zažívám fakt nádherný pocity, když se zadaří a M. je ve vodě fakt spokojená a směje se, vydává srandovní zvuky a cáká radostně rukama, půl hodinky ji jakoby nosím, chovám nebo vozím a přidržuju a vůbec z toho nebolí ruce a záda - nadnáší voda. A to nemluvím o samotným plavání pod vodou viz dále
Hodím se takovej zajímavej spot z jednoho dětského plavání, je to sice delší, ale kdyžtak si to posuňte na 2.49 vteřinu, tam už začíná potápění a to je senzační. je to dole na stránce, jak se vám otevře.
http://www.plavani-zabicka.cz/plavani-kojencu-a-batolat/

V. taky vůbec neumí vymýšlet dárky, takže už žádný překvápka, teď k narozeninám jsem dostala 29 žlutejch růží a poukázku na masáž, o kterou jsem si řekla. A na večeře chodíme docela často, hlavně bych chtěla někdy zažít to, že by ji vymyslel on a místo kam se půjde, to by mi ke štěstí stačilo.
A jako výročí slavíme datum svatby v srpnu, loni jsme byli na véče nad Vrtbovskou zahradou, kde jsme měli svatbu a šli jsme se pak do zahrady projít po zavíračce, že jsme tamy byli sami, to byla paráda.

Puzzi: rozvod ségry je blbej, ale zase když je mladá, tak to není žádná tragédie, já třeba znám tři holky kolem pětatřiceti, nemůžou najít chlapa a biologický hodiny jim přímo bijou na poplach, to je hrůza. Ale buď už jsou to takový domácí puťky, že nikam nechoděj a tudíž nemůžou nikoho najít (princ asi sám od sebe u dveří nezazvoní), nebo maj přehnaný nároky a jedna dokonce ztrácí čas s 55 letým chlápkem, kterej prej s ní už přestal spát, protože už opravdu žádný dítě nechce a ona moc.
11. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
Holky neznáte nějakou dobrou úklidovou firmu v Praze? Našla jsem teda 3 na netu, který mi přišly docela profesionální, ale přeci jen lepší je vždycky na doporučení.
11. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
Jani, Mili- takže obídek výborný! Úplně jste mi nadělaly chutě na tu česnečku. :wink:
Tetesko- co Ty? Jak je? Co záda?
Teksas- gratuluju k 2měsícům :wink: .
Terky- teda Ty máš skvělý režim :wink: .
Ale potěšilo mě, na tom UZ jsem byla na středisku, kde jsem pracovala u Marcela, takže jsem je všechny obešla a pokecali jsme a všichni se mě ptali, kde ty děti mám, že nemám na 17tt žádné břicho :sweat_smile: . A i ta dr. se mě ptala, kde je mám schované, když jsou tak velcí a já mám prý tak malé břicho. Tak nevím, jestli mě chtěli potěšit.
11. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
dobré ráno :grinning:

zázrak jménem dudlík mi umožnil 2 hodiny tvrdého spánku, chicht puzzi :grinning:

teď už se prďoš budí..

nestihla jsem úplně ten rozvod, ale bratr se taky v cca 25 letech rozávděl..bylo to sice pro rodinu blbý, ale jim to nějak rychle přestalo klapat a běhm měsíce byli rozejití. Byly to teda blbý vánoce, já se rozešla s bývalým - to bylo spíš k radosti všech a švagrová u nás trávila poslední vánoce, ikdžy už jsme věděli že se pak stěhuje pryč..

milu díky za pochvalu.. Teda vy jste si s Jančou pěkně ten oběd užívaly.. :slight_smile:

tek, gratuluju ke dvěma měsícům :dizzy_face: já už netrpělivě vyhlížím, kdy mi tam naskočí 1 měsíc a 1 týden :sweat_smile:

kdy si tak člověk může dát třeba sklenku šampaňského nebo decku vína, když kojí? :sweat_smile:
11. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
jinak režimn mám teda dost podobnej jako anipp ale spíš jak terkytka :slight_smile: dneska jsme poprvé překonala strach a po kojení v pět jsem v šest stelu jen přesunula do postele a chrněly jsme až do půl deváté :sweat_smile:
a taky jsme nasadila snubák, ale není to teda úplně ok, trochu tlačí,ale snad si prst zvykne.. :sweat_smile:
11. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
ahoj tka konecne
tetes gratuluju k vyroci
my vyroci taky jidlo a chodime na prochazku to grobovky kde jsme se brali moc hezky :slight_smile:) jinak taky moc neslavime jen narozky a svatky
kay gratuluju k dudliku a bud rada ja se malem sedrela bez nej ..furt jsem jen kojila a byla uplne hotova..ted budes stihat vic veci
ja taky cekala a nejhorsi je ze se to prodluzuje
puzzi ty voe gratuluju k samospanku to je super
tetes taky bych chtel aby byl oliver hodnej ...treba jsem si vcera rikala ze tohle kdyby mi delal v plzni tak se asi poseru :slight_smile:))
puzzi to je blby tohleto se segrou ....no jo je mlada
treba takhle M. spoluzak zacal chodit se segrou jedny kamosky a ta je o deset let mladsi nez on...udelali si dite a ja si myslim ze ta holka v 19 nevi co chcee....ze taky bbrzo zatouzi po svobodnym zivote
jee to musel bejt bezva obed hoky zavidm ..ja uz chci taky poradny kus zvance
no ja se musim pochlubit uz mam o pul kila min nez pred tehu :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
teksas, no tak asi tak nějak, si nedovedu představit, jak jsem si to mohla ulehčit od začátku :frowning2: s kilama se nechlub :angry: já mám 2kg navrch ale furt nejdou dolů :rolling_eyes:
11. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
taky jsi mesic prede mnou trdlo..ja si taky rikam ze jsem byla krava :slight_smile:)))) tohle je fakt pohoda nekdy a tesim se az si ho bude umet sam vracet :slight_smile:) hlavne v noci
11. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Kay- tak to je super, jak dudlík zabírá. :wink: Já myslela, že se dudlík nemá používá, když se kojí :confused: . Někde jsem četla, že pak dítě nechce prso. Asi budu muset začít studovat nějaké knížky, nic o výchově nevím.
Včera tady byla kamarádka, která se vdávala v 18ti letech a v 19ti už byla rozvedená. Teď se bude vdávat znova a je jí 25let. Je to blbé, ale co dělat, když to nefunguje :frowning2:
11. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
Tak nez jsem vas docetla, tak prisel L. a sli jsme do obchodu. No a ted jsem zase pul hodky docitala.
Obidek byl super a hlavne jsme si s Milu zase pekne pokecaly :wink:
U nas slavime vyroci svatby a narozky a to vetsinou malym darkem a veceri...
Tetesko gratulace k vyroci, pekne to oslavte..
Pajdi jeste jednou velka gratulace k velkym pajdulakum...
A zbytek jsem zapomnela :wink:
11. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Tek, Olík génius si vrátí dudlík za měsíc :slight_smile: Honzík to poslední dobou trochu umí přes den, když mu spadne nějak šikovně nebo si ho vytáhne. Ale v noci? Ani náhodou, nahazujeme, nahazujeme, tak se moc netěš :sweat_smile:
Terky, Anipp, když děti spolupracujou a spí ráno dlouho, tak je to fajn si zaponocovat. Ale já jít spát ve dvě, tak spim dvě hodiny :grinning:
Kay, decku vína si klidně dej, nejlépe hned po kojení a nejlépe, když dítě má večerní delší interval, že bys třeba kojila v 8 večer a pak až v jednu v noci, tak si dej decku hned po tý osmý a vyprchá to 100%. No a když kojíš po 3-4 hod., tak to taky ta deci vyprchá, na 99% určitě, dej si :slight_smile:
Tek, Oliver je hodnej, občas má každý dítě slabou chvilku, ale je super, že když je v pohodě, tak si sedí v lehátku a směje se a hraje si, to je hodný dítě! Gratuluju k váze! A kay, 2 kg navíc je prd, to máš litr mlíka v každým prsu :wink:
Pajdi, dudlík versus kojení problém většinou nebývá, jen snad když dítěti přisátí k prsu fakt vůbec nejde.
Na těch brzkých rozvodech v mládí je blbý, že se ty lidi tak mladý berou. Když už nemusej a jsou mladý, tak si říkám, že by si aspoň měli bejt jistý. Ale co je v životě jistý, že?
11. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
ahojky,tak v rychlosti,teď jsem dorazila a musím chystat véču,
byli jsme na té konzultaci ohledně IVF a..........
objednaný máme menopur víc dávek a jediné,co máme dát jako nadstandart je prodloužená kultivace,zmražení nebudeme asi dávat,takže nás IVF výjde i s lékama na necelé 4000,což je super.
Začátkem července si máme u obvodní dojít na krev a já na celkové předoperační vyšetření a v červenci jdeme do toho :slight_smile:
11. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Leni, týjo, takže už příští cyklus? 4 tácy je fajn :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
jee leni to je super cena to je jak u apolinare ..kam chodis?
a pristi mesic bomba
jo ale cudak vypada to ze ho trapi vzdycky vecer ..pres den doby a vecer blby a to fakt nevim jestli jim neco spatnyho..
tak ted na me usnul prendali jsme ho do postylky a kukadla jak zrcadla..tak nevim jestli zabere nebo se probere
11. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Puzzi,jj,příští cyklus,dal mi duphaston na urovnání,aby se to dalo lépe načasovat a už v červenci by to mohlo klapnout,myslím tedy jít do IVF,pokud to teda stihne pojišťovna
4000 je super cena,budeme platit akorát 1400 za menopur,protože tam je potřeba prý vyšších dávek asi 25 ampulí tuším říkal + nějaké další léky,ale to hradí pojišťovna,ale to nevím jaké,to je prý pak složitější,ale jinak nějaký další nadstandard vhledem k tomu,že reaguju dobře a že manžel má téměř 100% spermio,nepotřebujem,takže akorát tu prodl.,kultivaci a ta stojí 2500 jo a + ultrazvukový katetr 500 kč,ale super cena,odcházeli jsme spokojený
říkal,že ani zmrazovat jako dávat nemusíme,to záleží na nás,ale to asi vynecháme
a říkal,že se akorát máme rozhodnout,jetli vložit 1 nebo 2,ale říkal,že 2 jsou lepší a hlavně i ze 2 zůstává 1
kolik komu tady vkládaly embrýsek?
11. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
Leni, většinou se vkládají dvě, do jednoho bych šla fakt jen v případě panické hrůzy z dvojčat. Dvě neznamená dvojčata, ale zvyšuje to šanci, že aspoň jedno se uchytí, já bych do toho určitě šla :wink: Tady myslim všechny IVFačky měly zavedený dvě embrya.
Tek, prdy a břicho děti vždycky trápí nejvíc večer plus někdy zpruzelost z celýho dne, přetažení... tak držím palce, ať Olík zabere! Ta kamarádky 2,5letá holčička přes den skoro nikdy už nespí. Dneska vstávala v pět, byla po obědě unavená a tady usnula na kamarádce, hladila jí a malá zavřela oči. Spala chvíli a vypadalo to že tvrdě. Tak jí kamarádka vzala do náručí a nesla do postýlky nahoru. Já otevírala dveře. jakmile se dotkla malá postýlky, tak oči a "nechci spát, nejsem unavená, nebudu spát" a konec. Pak prej usnula v autě, když jely domů, tak aspoň něco.
11. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj Leni,
tak to bude fofr, gratulace.
Jinak ja bych sla taky do 2 embryi, vetsinou se uchyti jen jedno a opravdu je vetsi sance. A to zamrazeni bych si priplatila, to uz neni takova castka a kdyby se nahodou nepovedl ET, tak muzes jit hned na KET a nemusis plytvat dalsi IVF.
11. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj holky, já dneska měla hrozně narvanej den. Dopo jsem byla s kamarádkou na kafi - M. byla tak hodná, že jsem tomu ani nechtěla věřit. :sweat_smile: A odpo přijela kamarádka z Tábora. Nestíhám dočítat vše...
Pajdi, moooooc gratuluju, že je všechno v pořádku a jsou to takoví macíci! :dizzy_face:

Všimla jsem si, že jste řešily výročí... Pro mě třeba je výročí docela důležitý - určitě je to pro mě důvod ke "slavení" - vždyť od tý doby jsem s člověkem, se kterým jsem se rozhodla mít dítě a být (pokud to vyjde) celý život. :slight_smile:
U nás je teda v dárcím mnohem kreativnější D. - někdy vám vyfotím nejoriginálnější dárek. :wink:

Tek, Olíkovi vše nej!!! :wink:
Kay, to jsem ráda, že dudlík tak skvěle funguje! :slight_smile:
Pajdi, hl. se nemá dávat pít z láhve, dudlík tolik nevadí - ale je prý lepší ho dát, až když dítě bez problémů saje, ne třeba hned v porodnici.
Tetes, gratuluju k výročí! Večeře super! :wink:
Leni, já bych si je asi nechala zmrazit, pokud by bylo co - kdyby to náhodou napoprvé nevyšlo, tak nemusíš podstupovat znovu stimulaci.
11. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
ahojte, tak malá spí, s dudlíkem.. :sweat_smile:
tek, no ty večery jsou prostě nejhorší.. ale je fakt že co dáváme ten baby calm, je to lepší.. ne 100%ní ale lepší.. s tím nic neuděláš..

puzzi, už chápu co znamená nahazovat dudlík :grinning: akorát my to máme do patra :grinning: jen s emusím naučit nějak rozeznávat kdy jako už hlad a kdy jen dudel..

leni, to je super, že to bude už příští měsíc, bude tu další těhulka :dizzy_face: co se týká počtu embriíí nevím, raději se nebudu vyjadřovat..

evi tak to je fajn, že jste ten náročný den tak zvládly.. :slight_smile:
11. čer 2009 ve 23:28  • Odpověz
autor
Dobré ráno, dnes vstávání v půl šestý. To by nebylo ještě tak hrozný, ale 150x za noc nahazování, jsem ušla kilometr za noc. Já se těším, až bude bez dudlíku, i když zas pak třeba bude horší ho v noci ošálit?
Evi, já to docela věřim, že byla Majda hodná, to je super takovej den s kámoškama :wink:
Vyfoť nejkreativnější dárek od D., to mě zajímá :wink:
tetes, jaká byla výroční večeře?
Kay, hlad poznáš od dudlu, když má hlad, tak dudel plive. Hodně štěstí s nahazováním!
12. čer 2009 v 06:24  • Odpověz
Dobre ranko,
tak jsem zaregistrovana k porodu v Podoli. Byla jsem tam za 10 sedm a uz jsem byla ctvrta :astonished:
12. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:.
Teda já měla dneska strašný sen, zdálo se mi, že jsem začala v noci krvácet :frowning2:. Brr. ještě teď jsem z toho úplně vyděšená.
Leni- teda 4000,- je suprová cena. My platili kolem 20000,-. A zmražení pokud budeš mít více embryí bych si určitě dala, přece ty zbylé embrya nevyhodíš? :confused: Můžeš mít případně na další KETy nebo dalšího sourozence. A určitě bych si nechala zavést dvě embrya, zvyšuje to šanci na otěhotnění :wink: .
Evi- teda Ty jsi měla super den a Majdalenka zase ukázala, jaké je vzorné miminko :dizzy_face:.
Tetesko- co výročí? Jaká byla večeře? :slight_smile:
Jani- takže už jsi ofiko zaregistrovaná? Tak gratulace :wink: . U nás se registruje až před porodem a navíc já chci aby mě rodila ta moje dr. a ta to má zařízené tak, že tam má pro své těhule předem rezervované místo. Takže když začnu rodit, tak jí zavolám a ona přijede hned do nemocnice a už to tam zařídí. Jen nevím, jak je to s císařem, určitě ho bude případně dělat taky ona, ale jestli se platí 10000,- i za něj nebo 3000,- jako za operaci. Ale asi těch 10000,-. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
Pajdi spis bych rekla tech 10000 :wink:
Jo tak to mi se zdalo, ze je zima a ja jsem si pres bricho nemohla zapnout bundu :grinning:
12. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.