• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
brééé ráánko

žádám, aby mi někdo přišel nafackovat....já fůl tady včera psala, jak krásně poslední dva týdny spím....tak samo v noci po jedné na WC a pak jsem zabrala až tak za dvě hodky, přemýšlela nad kravinama :angry: ...skoro jsem přišla pozdě do práce, páč jsem se nemohla vyhrabat z postele...takže k mému stavu se už tady vyjadřovat fakt nebudu

jinak mi včera volala tchýně...prej, že Tereza (má neteř, její vnučka) má červený jazyk, jestli nevím, zda by to mohly být splaničky či co... :grinning: ...tak jí říkám, že sice jsem těhotná, ale to neznamená, že mám nastudované všechny dětské nemoci :grinning: ... no nic

jdu vás dočíst..
12. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
jani, mili: teda jídlo zní bezvadně :stuck_out_tongue_closed_eyes: , hned bych si dala, mnam mnam
Teksas: vše nej Olíkovi k dvouměsíčninám...mimochodem mě se to jméno líbí moc, máme ho v záloze pro případ nutnosti :grinning:
puzzi: ta kámoška má dvouleté dvojčata?
terky: to jsi to hezky popsala s tím plaváním, taky to plánuju :wink:
teksas: téééda ty jsi dobrá s těmi kily, to je tím kojením co?
leni: prosím tě, to mražení si určo dejte, jestli budete mít více vajuch, my máme zmraženého jednoho bobiše a jak jsme rádi, že ho máme, jistota je jistota, neblázni prosím tě....jinak já měla taky menopur a vkládali jsme dvě vajucha
evi: ten nejoriginálnější dárek mě taky zajímá, ale vzhledem k tomu, jak dlouho čekám na svatební fotky, tak zvažuju, jestli mám o něho vůbec žádat :grinning:
jéé Jani, už jsi zaregistrovaná, tak gratulace :wink:
holky, já nemám vůbec šílené sny o těhu, jsem normální? :fearful: Grej mi taky pořád říkala co se jí furt zdálo v těhu a já nic....možná bych měla začít víc stresovat
12. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
Steffi, super a už se z toho nevyvlíkneš :wink:
Pajdi, to jsou teda ceny za tu doktorku. A jak tě tento týden odpálkovala, no síla, ale jinak je doufám fajn!
Gucci, zítra se dospíš :wink: Tchýně a rada s neteří :sweat_smile:
Gucci, ta kámoška, co tu včera byla má holčičku 10 měsíců a druhou 2,5 roku. Takovej odstup by se mi taky líbil :slight_smile:
Gucci, ty seš mistr na zakřikávání, tzn. teďs to zakřikla s těma snama a dneska v noci se nevyspíš kvůli psychosnům :sweat_smile: Né že bych ti to přála :zipper_mouth:
12. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
puzzi: ty voe vidíš, to mě kua nenapadlo s těma snama :grinning: , jenže to bych tady nepsala nic, že ano :grinning: , kašlu na to....aháááá takže má nějaký odstup ,tak to je dobrá, že se takhle sbalí a přijede :wink:
12. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
holky, posílala jsem mojí kámošce co má ročního kluka seznam věcí pro mimi a ona mi k tomu ted poslala poznámky a co všechno nám může půjčit, já jsem z toho totál na měkko :pensive:
12. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Gucci, je dobrá, je zvyklá bejt celý dny na holčičky sama, obdivuju jí. Už jsem tu myslim psala, že vstává každý ráno dobrovolně cca v pět, aby měla půlhodinku na snídani a nějaký domácí práce.
Včera mi přišlo vtipný, když jsme obědvali a chystali se potom ven, tak kámoška krmila tu nejmenší, dohlížela na jídlo té starší, sama jedla a my se s MM střídali o Honzíka a postupně jsme se najedli. Prostě ona jedna na dvě děti, my dva na dítě jedno a výsledky byly přibližně stejné :grinning:
12. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Gucci, je to čím dál reálnější, viď?
12. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Gucci dobre rano :wink:
Ja se dneska taky blbe vyspala, z jedne casti kvuli L., furt knoural a pak jak jsem byla nervozni z toho Podoli, at nezaspim :wink:
Puzzi ja se z toho vyvliknout nechci, uz se docela na ten prosinec tesim :wink:
Gucci to je pekny, kdyz ti spoustu veci venuje kamoska :wink:
12. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
puzzi: to je dobrý s tím jezením :grinning: :grinning: , ale až budeš mít druhé, tak to taky budeš mít víc zmáknuté :wink:
12. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
puzzi: no to ani ne, mě to pořád nějak nedochází...na chvilku mi to dojde při UTZ a to si ještě říkám, jestli to není někoho jiného :grinning: ...... já jsem ted tak blbě citlivá prostě :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
tjooo 17/8 tady budou mít koncert Faith No More :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
Steffi, já vím, že se vyvlíkat nechceš, se nedivim :wink:
Holky, já se těším za rok, až tady budete taky psát o dětech, současné zbylé snažilky Milu a Leni budou psát o těhu "starostech", no a co teprve za deset let :grinning:
Gucci, ono taky záleží na dítěti. kamarádky holčička jí hrozně málo a ne moc nadšeně, takže kamarádka jí dá lžičku, ta si to převaluje, ksichtí se a to je času mezitím :slight_smile: Zatímco krmení Honzíka je lžička za lžičkou ve svižném tempu.
Jo a od včera honzík sedí, samozřejmě ještě ne úplně na dlouho, ale když ho posadím, tak i pět deset minut vydrží třeba jen s jedním náznakem kácení. Teď ráno už ho nebavilo pást a na zádech, tak jsem ho posadila, kolem něj kojopolštář, na ten se tu a tam skáce, ale na chvíli zabavení bylo.l
12. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
jéé puzzi, ten je šikovnýýýýýý kluk náš velikej :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
ale ten dudlík si v noci nenahodí a nenahodí :sweat_smile: :angry:
12. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
puzzi: tak to mu bude asi ještě chvilku trvat...hele a ty máš postýlku nějak daleko od postele? nejde si ji přitáhnout, abys kdyžtak jen natáhla ruku, narvala a spala?
12. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Jani- taky dobrý sen :grinning: .
Guci- to bylo dneska asi počasím. Já se taky vzbudila v 1h a usla jsem ve 4h :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Furt jsem se převalovala a ne a ne zabrat. Pak jsem se šla ve 3h najíst a pak se mi podařilo konečně usnout. Ale s tou prací by jsi měla už popřemýšlet a jít pomalu na PN. Takhle když v noci nemůžu spát, tak se dospím přes den, ale co Ty?? Potřebuješ teď hodně odpočinku.
Guci- červený jazyk bývá u spály :wink: .
Puzzi- no ceny jsou drsné, ale co nám zbývá :confounded: . Snad bude po dovči lepší. Dneska ráno mi volala sestřička, že se mám toho 22.6. připravit, že tam bude spousta lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak už se fakt těším. Doufám, že zase nebude spěchat a nebude se mnou hotová za pět minut :angry: .
Jé Puzzi- Honzula je už šikulka :wink: . Vyfotila jsi ho?
Jee tak Honzula uz sedi, to je super :slight_smile: A Puzzi neboj, za chvili prijde i ten dudel :wink:
Puzzi- má už Honzulku v dětském ne?
12. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Pajdi: no já plánuju pracovat do konce září, pG má sice jiné plány, ale co :grinning: , zatím to jde, už jsem si zvykla....tjo ale vidíš, to mě nenapadlo, že bych se mohla najíst, já měla v noci hlad jako prase, páč jsem večer měla akorát meloun
12. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Gucci, my máme Honzíka už v dětským pokoji, u nás jsme ho rušili každým přetočením a MM občas chrápe a honzíka to budilo. V ložnici beztak máme prostor tak blbě, že postýlku jsme mhli mít v nohou a stejně jsme museli z postele vylejzat, vedle mě by to nešlo, aby byla postýlka. A můj problém je potom po vzbuzení usnout, trvá mi to třeba 10 minut a někdy nahodím, skoro už už spím a zas se ozve chůva a musim jít nahodit podruhý. :unamused:
Pajdi, je to prostě divný, že si platíš doktora a za to máš úplně normální služby s čekáním a vším. Máš asi doktorku na telefonu kdykoli, to je fajn, ale tak v nejhorším jsou pohotovosti a zadara. Ale nechci šťourat, nevím nic, jen mě naštvalo tento týden, jak tě odpálkovala, neber to špatně ode mě, nechci radit, to ne :slight_smile:
Jojo, sedícího Honzíka jsem vyfotila a doufám, že o víkendu dá P. fotky na net.
12. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
puzzi: ahááá....to my budeme mít mimi v děckém od začátku a přes týden budu spát u nějak a o víku se budem střídat....dobrý plán co :grinning:
12. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
ježiši tam zase leje :rolling_eyes:
12. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Gucci tak to myu budeme mit postylku v loznici, ale L. bude spat v detskem. A mozna to zacneme praktikovat uz driv, pokud bude mit takovy noci jako dneska :wink:
12. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
jani: nám by postýlka do ložnice asi nevešla, leda, že by byla u nohou jak píše puzzi (jsem si totiž prosadila do ložnice šatnu :slight_smile: ) takže budu s mimi byvakovat v děcáku
12. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Gucci ono je to asi jedno :wink: Nam se do loznice vejde a vejde se i do detskyho, tak si muzu vybrat :wink:
12. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Jani: od kdy nosíš těhu oblečení?
12. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Gucci sukni uz mesic a kalhoty tyden :wink:
12. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Puzzi, koukám, že noc nic moc... :unamused:
Steffi, tak super, že už jsi zaregistrovaná! :slight_smile:
Guccíku, to je nějaký prokletí tohohle tématu - všechny těhule tu přemýšlí nad kravinama a namůžou spát. :sweat_smile: Tchýně má zajímavý způsob uvažování. :grinning:
Hele, já jsem Ti to s těma svatebníma fotkama vysvětlovala, ne?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
My máme pidi ložnici, ale postýlku jsme tam nějak narvali, já bych právě nechtěla, abysme spali každý zvlášť...
Puzzi, neber to prosím špatně, že jsem zase chytrá a tak..., ale H. bys posazovat neměla, i když chápu, že jsi ráda za každý zabavení... Hrozně se tím ničí páteř - dokud si dítě samo nesedne, tak sedět nemá. :unamused:

Já jedu teď s M. k dr. - udělal se jí nějaký ekzém na zádíčkách, tak chci, aby to dr. viděla.
12. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
evi: já už si to nepamatuju s těma fotkama :grinning:
12. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Jee Evi tak at to neni nic vazneho...
12. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.