• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci, Ty případe, hl. že mi to furt předhazuješ, viď?! :grinning: Jsem Ti říkala, že jsou strašně obrovský a mám je na externím HD, takže bych je musela přetahovat a zmenšovat... Což jak jistě chápeš, dělat nechci... :sunglasses: :grinning:
Steffi, dík!
12. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
evi: jo táák, no ale já ti můžu dát pracovní mail, ten bere i velké velikosti :grinning:
12. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Gucci, já to nějak vymyslím, když vidím, jak moc o to stojíš! :grinning:
12. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Puzzi- normálně se tam vůbec nečeká. Přijdeš a hned Tě vezmou, ale teď jak bude asi po té dovolené, tak toho bude hodně. Ale tento týden mě teda taky nasr... :angry: . Ale jinak je fajn. Jen ty prachy jsou tam šílené.
Tak my budeme mít obě postýlky v ložnici a cca od půl roku nebo roku budou v dětském.Chceme být spolu a ne každý jinde. Máme to samé co Jani, vlezou se nám tam i tam. A když budou děti v noci moc brečet, tak půjde H. v nejhorším spát do obýváků.
Guci- jestli už Tě tlačí normální oblečení, tak už si ho klidně vem :wink: .
Evi- tak ať dobře dopadnete!
12. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Já chci taky fotky od Evči, vůbec nevím, jak vypadáš. Prosím, prosím.
12. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
evi: já ani ne, ale ostatní jo :grinning:
Pajdi: já ještě těhu oblečky nemůžu, páč o tom v práci neví :grinning: a šlo by to poznat, tak ještě týden musím vydržet
12. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
holky my bychom taky spali spolu i s mimi, ale já potřebuju, aby se pG přes týden vyspal, když bude ráno dojíždět z PCE do Prahy do práce
12. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Pajdi, já to asi hodím na Rajče a dám vám odkaz... :sweat_smile: A vypadám přibližně takhle:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2806294&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2873498&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Gucci, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hele, to vůbec nechápu, že ještě můžeš nosit netěhu věci, to já už se nevešla do ničeho... :confused:
12. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
Gucci, to chápu, ale D. se třeba vyspí super - ten v noci (až na malý výjimky) neví, že máme dítě. :wink:
12. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Jé Evi- Tobě to sluší, hlavně ta s brýlemi, tam jsi úplná kočka!!! :dizzy_face: Teda já si Tě představovala úplně jinak :sweat_smile: . Fakt krasavice :wink:. Ty učíš i kluky? Ti musí být do Tebe zamilovaní až po uši, co?
Guci- oni to ještě v práci furt neví?? Jak to můžeš utajit, já už v té době měla bříško a těhu věci už jsem dávno nosila.
12. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky,
tady to zase jede... :confused: Na dočítání asi fakt nemám. Něco málo projedu teď než vypiju kafe.
Plavčo včera bylo super, Vítek v pohodě, řval jen chviličku na konci, ale pak se uklidnil. Tak jsem si rovnou v bufáči dala večeři a kafe, pak jsem se stavila v Tescu a domů jsem dorazila až kolem půl sedmé. Spaní proběhlo formou uhoupávání-snad se dnes zase vrátí k normálu...
Všimla jsem si, že Pajda měla hroznej sen... :confounded: No sny v těhu jsou masakr, Rioko by mohla vyprávět :grinning:
Puzzi, taky spaní na hovno... :frowning2:
12. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
evi: no hele pG je cholerik i při spaní, takže jeho vzbudí i muška zlatá v noci :grinning:
jj holky, v práci to pořád neví, šéf je pověrčivý a čeká až budu mít po tom NTS UTZ, pak to tady vyklopím - ještě nevím jak, břicha si nikdo nevšiml, jsou to ignoranti...jinak nosím bokovky džíny a zatím to jde, ale těhu jsou samo pohodlnější
12. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Zdarec holky.
Teda teda vy jste ukecaný, než jsem vás dočetla, tak jsem zase vše zapomněla.
Takže:
Jani super k registraci a proč budete spát odděleně s L? Co bylo dneska v noci :confused: ?
Leni, IVF červenec docela fofr, ale paráda :wink: . Nech si zavést určo dvě. A nechápu proč nechcete s doktorem zmražení? :confused: Jak píšeš reaguješ dobře a manža má super spermio, takže logicky to vypadá, že budete mít hodně vajíček a pak embryí a přece je nevyhodíš??? :confused:
Evi tak ať M. nic není a vyrážka rychle zmizí.
Gucci a teď sis to teda vylepčila..dnes čekej nějakej hustej psycho sen :sweat_smile: .
Pajdi, tfuj takové sny zažeň a užívej si krásný těhu s dvojkama :dizzy_face: .
Tak a už nevím co jste psaly.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já budu dnes dopol doma a po obědě jedu k ségře na návštěvu.
Teď jsem vytírala a Meggie na mop strašně štěkala, já se málem tomu jejímu štěkotu počůrala smíchy :grinning: .
Odpo se jedeme podívat na nějaké ty doplňky do koupelny, tak jsem zvědavá jestli se nám něco bude líbit, při nejhorším to SIKO jistí, tam už máme vybráno :wink: .
12. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Milu no pokud ditko bude hodny, tak budeme spat spolu. Pokud prorve celou noc, tak L. bude spat v detskem, aby se vyspal. No a nebu kdyz bude zlobit L., tak bude spat v detskem :slight_smile:
Ale dneska celou noc knoural a ja vetsinu noci nespala, jelikoz me budil a nez jsem usnula, tak si zase lehl na bricho a knoural do polstare..no na zabiti!!! :wink:
12. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Jo táááááááááááák, já se lekla, že něco L.je , takže zase kňoural :sweat_smile: :grinning: .
12. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Evi, já vím s tím sezením, nevim co k tomu dodat na svou obhajobu :sweat_smile: Snad to nebude nic vážnýho s tím ekzémem, to je nepříjemný :-/
Jo, holky, taky mi přijde fajn, aby spali rodiče mimina pohromadě, záleží, jaký má chlap spaní. Ale většina dětí noc neprořve, blbý je třeba to kňučení na dudlíka, kojení po dvou hod. apod., ale u toho může pracující chlap celkem v pohodě spát.
12. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Steffi, kňoural? :sweat_smile:
12. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
jani: snad se nedožadoval sexu :grinning:
12. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
mili: a mohla bys pejsky vzit na sraz? Ja bych je moc chtela videt... Asi ne, vid? Ja bych ti je tam hlidala.
12. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
já bych pejsány taky ráda hlídala, ale obávám se, že do restaurace asi nebudou moct jít
12. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Lao- takže plavčo super :slight_smile: .
Guci- a v práci nikdo nevěděl kromě šéfa, že jdeš na IVF?
Mili- tak to musela být prča, jak se malá Meggie vztekala u mopu :grinning: . To Pompík mop honí :grinning: .
Já si právě dodělala oběd :sweat_smile: - lepenici- mňam, od včera bych furt jedla. Takže když jsem měla hlad, tak už jsem si ho uvařila dřív, udělala jsem si plný hrnec, polovinu jsem snědla teď a druhou si nechám na oběd. Na odpolko mám ještě rajskou polívku. Začínám být nějaká nenažraná :sweat_smile: . A teď si půjdu asi na chvíli zchrupnout :slight_smile: .
12. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Campi, že jsem si vzpomněla a vidím tě tu :slight_smile: Džíny od tebe Honzíkovi super, malinko mu je vždy založím, ale nosí je, když třeba jedeme do plzně. Jsou bezva, ještě jednou dík! Asi mu je dám i zítra na vítání, to triko od Evči je ale asi ještě velký, vyzkouším, že by šel v tom.
12. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
pajdi: jj přesně tak :wink:
12. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Puzzi- vy máte zítra vítání občánků?
12. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Holky, to je bohužel nevezmu..malá je moc malá a Monty je sice velkééj, ale sockou by to nezvládl a hlavně bysme neměli chvilku klid. Monty je strašný éro a Meggie přes den hlavně spinká. Musí vám stačit fotky, zase o víku vám sem hodím odkaz. :wink:
Třeba někdy uděláme sraz na Budějárně a tam by je přivezl manža ukázat, to je kousek. :wink:

Jinak spaní a manža..já si může vedle H.klidně fénovat vlasy a nevzbudí se. V noci tady lítám třeba kolem Meggie a nic, by se mohla umlátit a Honzu to nevzbudí :grinning: .

Týý jo holky, tady u nás je úplná tma a bouří :confounded: ..bojim bojim :cry: .
12. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Milu, to musela bejt sranda s Meggie a mopem :slight_smile:
Pajdi, dobrou chuť, budiž ti přáno :wink: Jj, zítra ve dvě vítání, tady u nás, bude tam 8 dětí, min. půlku z nich z nám, tak snad to bude fajn.
12. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Jo a Campi, díky za koláž, už to přišlo, krásný :slight_smile: Tvoje mamka je šikovná, že to takhle kombinuje ty fotky :wink:
12. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Holky tady teď byla rána :astonished: , to byla hrůůza, malá hned ke mě přiběhla a monty štěkal jak blázen :astonished: .

Jo už máme nabídku na to malování štukování, se vším všudy 12 tisíc, takže do toho jdeme a termín už za 10 dní :wink: .
12. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Tady ráno pršelo, ale teď krásně svítí sluníčko :slight_smile: . Snad to vydrží, šla bych si odpolko lehnout na chvíli na balkon.
Puzzi- no zatím se hlídat s jídlem nemusím, naopak mi furt doktoři říkají, že musím přibrat, tak se ještě cpát můžu. Ale abych se nerozežrala a pak se musela mírnit :sweat_smile: . Ale do 22.6. musím přibrat aspoň kilo, ať zase dr. neremcá, že nepřibírám.
Jé to budete mít hezké vítání, když se tam skoro všichni znáte :slight_smile: .
Mili- takže za 10 dní už budete možná komplet hotoví? Super zpráva! :wink:
No nic jdu chrnět. A né že budete zase moc kecat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
12. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Pajdi komplet hotový nebudeme, pořád čekáme na ten strop a ty dveře, ale to už až to bude jen namontují a bude. Takže já hned musím naplánovat po tom malování úklidovou firmu, aby jsme to tady měli krásný a hlavně musím koupit hezký záclony. :wink:
Pajdoi co to je lepenice??, :confused:
12. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.