• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzzi:a není možné, že by spal H. bez dudlíku? Pořád takhle nahazovat, vždyť to je šílené :confused:
Dostala jsem mailem fotku dvojek od té dvojčatovky z nemocnice, holky ty jsou oba tak nádherný :dizzy_face: , jo ale ty dodatky si dvojčatovka mohla nechat ve stylu: nestíhám, hukot, masakr,šíleně nevyspalá ani se v klidu nevys..., takhle jsem si to nepředstavovala......ale věřím, že se to srovná.
Steff:to je ale hrozný takhle brzy vstávat kvůli registraci :angry: , hele ale super. Jé, tobě už tam svítí 15.tt to je nádhera.
Pajdi:nestraš, fuj takovéhle sny :frowning2: Ale neboj byl to jenom sen!!!!
No, výročí nic moc, P. byl hrozně unavenej a přišel a třičtvrtě hodiny tu spal, ale mi to bylo jasné jak jsem ho viděla, úplně červené oči, ale nevadilo to, jsem se k němu přitulila a bylo taky fajn. Dneska tu bude spát, tak si ho zase užiju. :dizzy_face:
Pajdi, myslíš že to vážně stojí za to cpát té doktorce takovéhle peníze????Já bych to za to fakt nedala,ještě navíc když má přístup jaký má....
Puzzi, ty Honzíka posazuješ,když ještě nesedí?Neblázni,nech ho přirozenému vývoji, vždyť mu nic neuteče, je to ještě mimíno. :slight_smile:
Leni:určitě si mrazáčky nech,kdyby to náhodou nevyšlo i když teda samozřejmě všichni přejem, aby vyšlo....
Pajdi, chceš snad říct, že platíš takovéhle prachy a ještě pak v čekárně čekáš než přijdeš na řadu přestože jsi objednaná na určitou hodinu? A pak tě dr. za pět minut vypakuje? Promiň,ale nějak nechápu princip toho proč si u ní platíš takovejhle nadstandart?
Ježiši, Evi to nemůžeš té Gucci zmenšit dvě fotky ať se pokochá a bude pokoj! My budeme vědět jména, Gucci uvidí fotky, tobě ty dvě neublíží a všechny kozy se nažereme. :grinning:
Mílop:to musí být prča s Megii..
12. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
ahojte :slight_smile:

tak já mám vyžehleno, uklizenou koupelnu a linku a Stela spí :grinning: sice bez dudlíku, bo hoi plivala, ale když jsem jí ho chtěla dát pryč tak zase řvala, tak ho má vedle sebe a stačí jí to .-D noc super, kojila jsem asi 3x a vždycky usla skoro hned :dizzy_face: od šesti jsme pak spaly zase v posteli vez dudlíku.. :grinning: jen aby ho nezačla plivat už furt to by ta má radost dlouho netvravala :slight_smile:

jinak co se týče snů, tak jsem v těh uměla až tak v druhém trimestru a ty teda nebyly o těhu, ale o sexu nebo cigaretách :sweat_smile: a ve třetím trimestru jsem jich měla hodně, ale nemohla jsem moc spát, tak jsem si je moc nepamatovala, ale myslím, že pár perel jsem sem taky psala.. neboj gucci to přijde..

evi, snad ten exém nic nebude.. já zkusila včera hořčici a zatím to vypadá že dobrý.

tak a teď jsem zbytek věcí už zapomněla :sweat_smile: omlouvám se.
12. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Jo, Miluško už zase mají utrouš, mám ti ten zbylý poslat?
12. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
kay jsem ráda, že se ti věci líbí a nic za to fakt nechci, mám oblečení habaděj a jsem ráda že to někdo unosí - tak at se stelince líbí :wink:
tetes stejně to je super že tam může manžel spát, mě se vždycky večer v nemocnici stýskalo...jo a i s dvojčama to může být v klidu, kamarádka má 4 měsíční - taky kluka a holku a Ti spí vždycky 3-4 hodiny, pak si pohrají, nají a zase spí, na vycházce jjí spaly 4 hodiny zatímco jeden vojta furt řval...
puzzi tak so užij vítání, u nás není, ale v červenci máme křest
návštěva anippe včera super, alex byl vymátý a na procházce spal, tak ho nemusela ani tahat v náručí :dizzy_face:
pajdi o snech v těhu vím své, naštěstí už tak blbé sny nemám :grinning:
evi tak at to nic není, třeba to jsou potničky :confused:
vojtovi se trochu podbral prst na ručičce, asi jsem to špatně ustřihla a navíc má pořád červené jedno oko :frowning2:
12. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Tetes, to se ti řekne, aby Honzík spal bez dudlíku, to bych byla šťastná. On večer usne, vyplivne, pohoda, jenže jak má lehčí spánek, tak začne kňourat a teda vůbec netuším, čím bych ho měla uspat, kdybych mu nevrátila dudlík, není to tak snadný nedat dudlík dudlíkovými závislákovi :sweat_smile: Když ho dáme spát, tak jenom dudlík je zárukou, že nebude brečet, že mu ho vrátíme potřetí a spí. Nebo Kay a dudlík, díky němu nemusí kojit po hodině. S dudlíkem je to bohužel něco za něco.
Teď šel spát Honzík podruhý, ráno 7:30-9, teď snad usne a my si dáme s P. oběd. Sousedka dneska ven nejde a já nevim, možná odpo na chvíli, ale leje tady dost.
Není lepenice něco se zelím?
Rio, tak to jsou úžasný dvojčata, to fakt pak je možná nastejno jako jedno náročnější dítě.
Tak se asi nebude spát, P. mě teď volal, ať se jdu podívat, Honzík se v postýlce otočil vzhůru nohama, kope do chůvy a směje se tomu :grinning: Ty horší noci poslední dobou jsou asi totiž i proto, že začal po postýlce mírně cestovat, natlačí se hlavou úplně nahoru a pak se tím budí. Předevčírem večer před usnutím jsme ho 3x rovnali a nakonec stejně usnul naštorc :sweat_smile:
Rio, achjo, s Vojtíkem máš pořád trochu nějaké zdravotní starosti... :confounded:
12. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Tetes nechci poslat Utroš, já než ho budu potřebovat, tak už ho budou mít určo běz problému všude. takže ho klidně vypotřebuj ať ti nemusí dávat ten v nemocnici a tenhle se zbytečně nevyhodí :slight_smile: .
Rio, chuděrka Vojtíšek, ten má ale smůlu, tak tfuj tfuj ať to nic není.
12. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Puzzi:to já právě nevěděla jak to máte s dudlíkem,viˇš.To je nevím, že je pak na něm dítko závislé i v noci. To jsou ještě pořád věci,které jsou mimo mě.
12. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
teda holky vy mate teda sny :slight_smile:)
puzzi co kecas krasne sedeli kdyz jsem tam byla...a holky musim se ji zastat pac honzik se zklidni a vypada to ze ho to bavi tak proc ne :slight_smile:
no vidis kay ja to rikam porad zlatej dudel ....nechapu proc jseho nechtela ....asi kvuli tomu nocnimu nahazovani
tetes no a co tak vytuh .....aspon si se mohla pritullit....me to taky vetsinou staci mit pocit bezpeci byt vedle nej
evi at to neni proboha nic vazneho ....chudinka mala
campi tak autobus k vam mijede na chaplinovo namesti nebo poliklinika barrandov...jak je to daleko od vas?
12. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
tetes s tím dudlíkem, no vydržela jsem to 6 týdnů.. je fakt že to kojení mi až tak nevadilo, beru to jako že prostě bude rychleji přibírat, ale mě spíš fakt stresovalo nejvíc to uspávání.. jako lézt do postele tak pošpičkách a bát se skoro dýchat aby se malá nevzbudila, pak přijde pes dvakrát se otřepe a nazdar.. je vzhůru.. tohle pro mě bylo maximálně stresující.. a s dudlíkem to nějak tak odpadlo.. navíc jsm to konzultovala se svou nej kamoškou, co má dvě děti a ta říkala, že se snažila 14 dní bez dudlu u toho prvního dítěte a ak jí doktorka řekla že pro děti je nejpřirozenější saní tak proč jim to upírat.. a je fakt, že prostě je to uklidní a nejsou vystreslí.. nic jdu kojit :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
jdu na o
dobrou
12. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Tetes, to je různý s dudlíkem, některý děti ho hned po usnutí vyplivnou a spí bez něj, jojo, to se některý rodiče maj :sweat_smile:
Tek, dík :wink: Co Olík večer a v noci, jak se daří režim a spaní?
Kay, to je fakt se sáním a furt lepší dudlík než palec.
12. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Tak jsem zpátky, je to nějaký ekzém, ale nic vážnýho, mám jí to něčím mazat... Ale čekaly jsme tam přes hodinu, prot. dr. má příští týden dovolenou, takže šílenej nával... :angry:

Pajdi, díky, ale zase tak nepřeháněj! :wink: A jak jinak sis mě představovala? :confused:
Puzzi, jé, tak Ti přeju, ať vítání dopadne líp než u nás! :wink:
Tek, jen k tomu sezení - tady nejde o to, jestli to dítě baví, ale že mu to ničí páteř!!!
12. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ježiši, holky to jste mi fakt špatně pochopily, to mi nemusíte vysvětlovat proč to děláte. Já na to nemám názor, že je to dobře nebo špatně. Já to spíš vážně prostě nevěděla, že to to miminko budí i v noci,když ten dudlík nemá.Že mají takhle slabý spánek.
Milo:děkuju, ono já ho mám brát do ukončeného 34. týdne a podle mě to doktor výborně vypočítal,páč si dávám ještě ten týden a už si ho prostě nebudu schopná zavést přes to břicho. :grinning: A teď hádanka, má tetes krátké ruce nebo velké břicho? :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
no posledni dva dny nam to dost narusil...vcere zase krmeni z lahve a teda vytuh vedle me v posteli v deset...pak v noci nadaval kvuli prdum...a okolo ctvrtye jsem nahazovala asi 3x do sesti....
jani velka gratulace k registraci
12. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
tetes ma kratke ruce- je spravne
12. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
Tetes, večer po usnutí asi spí většinou tvrdě, nejhorší je to nad ránem, v noci jak kdy. Slabší spánek nad ránem má asi většina dětí, to by mě docela zajímalo, jestli i jinde stoupá frekvence nahazování po ránu :sweat_smile:
Tetes, hm, tak mě napadá, když máš ty krátký ruce a velký břicho, že utrouš nebude ten největší problém, no nic... :sweat_smile:
Evi, tak snad to mazání Majdě pomůže!
Z vítání mám trochu obavy s Honzíkem, to je fakt. V plánu je, že bude vyspanej a najedenej, tzn. v klidu, teď ale jestli Honzík ten plán pochopí :grinning:
Tek a v šest vstáváte? Já jen že v tom teda nejsem sama :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
ja nahazuju jen rano....to kdyz jsem lina vstat a chci jeste chvilku chrnet...je puzz na jidlo pak jsme chrneli do 9,15..jupiii.
je cejtim tady rizky vych si dala....
evi to je dobre ze to neni vazne
12. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Puzzi, M. taky nespí kránu tak tvrdě.
Hele, takovej plán jsme taky měli. :grinning:
12. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Teď už spí hodinu a půl, by se hodilo to vítání dneska, to by plus minus vyšlo. evi, vy jste měli taky takovej plán a dokonce i hodná Majda se na plán vyprdla? Třeba je Honzík po mně a uzná, že plány se dodržujou, ježiš, to bude něco!
12. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
tetes: stejne jsi dobra, jak to vsechno o detech sledujes. Ja priznam, ze jsem moc detailne tyhle prispevky o detech pred porodem necetla.

U nas skoncilo obdobi sterilizovani vseho, Lada se porad na neco sápe a já ji ty veci nechávám osahat. Ted se zrovna pere s casopisem Máma a já.
12. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
evi to je fajn, že to nenínic vážného..

puzzi, no tak Stela má taky slbší spánek nad ránem ale o to já tvrdší, takže i když se mrní tak já stejně spím :grinning: a teď dvakrát po sobě ten dudel nechtěla ale usla bez něj, tak možná si řekla že raději bude usínat bez dudlu a v klidu :grinning:
12. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Campi, těším se, až se zase někdy uvidíme, Ladunka zas udělala velký pokroky podle toho, co píšeš :wink:
Kay, když usne bez dudlíku, je to úplně nejlepší. Ono je to asi jako s tím uhoupáním versus usnutím v postýlce. Když usnou s dudlíkem a vypadne jim, tak stačí slabší spánek a už ho hledaj.
12. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
ženy nestíhám
za hodinu tady budu mít ročního syna šéfa na hlídání....blbý je, že už chodí :grinning:
12. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Gucci, lepší ho honit než nosit :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
puzzi: no mě přišlo jednodušší, když se nosil....ted tady bude v kanclu lítat a rozbije si tak akorát hlavu
12. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
už minule jsme ho vraceli s boulí :grinning:
12. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Lepší chlapeček s boulí nežli Gucci s 10 kg v náručí :grinning:
12. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
hm, to je fakt :grinning:
12. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
puzzi: doufam, ze jeste dame ten prokopak, nez odjedete na prazdniny. Ale priprav se, ze te vytaham za usi za to sezení :fearful: :grinning:

evi: a nerikala dr., z ceho to M. má? Vzdyt ty taky skoro nic nejis, ne?

My dudlik obcas nahazujeme po ránu, ale neni to moc casto.

Sbalila jsem dopoledne celej cirkus a cekam na tatu s brachou a pofičíme nach Morava.
12. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
všem vám přeju hodné děti, co si dlouho vydrží hrát na břiše a na zádech, samozřejmě je v tom případě neposazujte, to by bylo zbytečné...
12. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.