• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
kay: kamaradka to ma stejny. Kdyz jedou na vikend do jejiho rodnyho mesta, tak spěj u kamaradky a k rodicum se jako objednava na navstevu. A vypada to takto: "no, stavte v deset, ale ve dvanact jsme domluveni s kamaradama na obed a pak rychle domu a pojedeme na kola a vecer jsme chteli jit do kina, takze to dopoledne bude fakt nejlepsi, ale nechodte moc brzy rano.." Kamaradce se na jednu stranu libi, ze jsou rodice aktivni, ale mrzi ji to kvuli detem, ze si prarodice moc neuzijou. Tak jestli to mas podobny, nezbyva, nez se s tim smirit.

Uprimne mne nasi dost prekvapili, jak mi pomahali. Mama vsechno zrusila (je fotografka a mela domluveny akce) a prijela ze dne na den v sestinedeli a jak jsem zapalila tu uterku, tak prijel tata pomoct mi likvidovat skody (s kufrem, protoze mel koupenej na sestou listek do Brna, autobus v 6 nestihnul, tak jel potom v pul devaty...).
To nerikam jakoze to mam lepsi nebo tak, sama jsem z toho byla prekvapena, protoze jsem se na nich maximalne snazila byt nezavisla, ale ted vitam kazdou pomoc.

Zejtra dojede tata na celej den, vzal si dovolenou, aby s nama byl, tak se tesim. Pujde s nama do plavani a natoci to (ja si netroufam!).
18. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj,

tak nejdřív blahopřeji tetes k těhu týdnům, letí to letí :slight_smile:

tek, já bych se s Oliverem nebála, je to venku, tak co! my jsme s obchodama dodrželi šestinedělí, to vždycky P. čekal s A. v autě, ted nosíme v manduce a myslím, že to je v pohodě.V MHD s ním ovšem necestuju a cestovat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

campi, takže rehabka se vyplatila! budete teda chodit dál na soukromo, nebo stačilo?ta pochlebačná matka v čekárně je kráva, člověka to jenom potěší , jak je znalej věci, ne? mě aspon jo, i když dítěte je mě samozdřejmě líto!

jinak já jsem absolvovala odstranění znamínka, jaksi v intimnější partii.Dělal mi to gyndař v nemocnici, tak jak jsem ležela na tom sále s nohama roztaženýma a připoutanýma, tak jsem si říkala že asi tak nějak probíhá plánovanej císař, žádný bolesti, kontrakce.Zvláštní pocit, při vědomí a doktor do vás řeže :sweat_smile: Já jsem teda odcházela bez miminka jenom s pěti stehama :grinning: ale celou dobu jsem myslela na ty, co tam porodili CR.Těch cca15 minut se mi zdálo jako věčnost.
18. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
mě matka taky nemůže překvapit, řekla že se k nám po porodu nastěhuje a nastěhovala :angry: :grinning: ale jsem za to ráda a cítím, že si k A. vybudovala od začátku silnej vztah.28.5. jdeme na koncert, tak přijede a bude hlídat, bude to poprvé kdy se půjdeme s P. bavit
Kay nebud z toho smutná, však jsi tušila dopředu, že se zázrak konat nebude.Aspon nemusíš řešit žabomyší války v rodině jako já :wink:vše má své pro a proti

ve středu budeme mít návštěvu, přijede Rioko s Vojtíškem, tak se moc těším a slibuju, že vyfotím kluky v akci :wink:
18. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
kay:vejce a já mi zítra donese tchýně společně s tím Kaplanem, tak se těším na odreagování.Akorát se přes všechny ty pěkné knihy nakonec nedostanu k nějaké knize o miminkách :sweat_smile:
campi:takhle je to od rodičů asi ideální,když mile překvapí. Si zítra s tatím to plavčo užijte. :slight_smile:
Ono je to fakt těžký, aby se nám zavděčili, když budou chodit moc,tak nám to poleze na nervy (toho se bojím u své mámy) a když málo, tak to zase budeme vnímat jako nezájem..... :sweat_smile:
Jé, Anippe tak to si pěkně užijete sraz, to se těším na fotky. Škoda,že jste tak daleko :frowning2: Jsem na vás zvědavá jestli se sejdete na tom Vranově....to by mohla být moc fajn akce i s mimčama....
18. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tetes, mně tu taky zbylo asi jedno balení Utroše, nevím, jestli už ses s někým domluvila.
Koukám, holky, že se chcete kulturně znemožnit :grinning: taky bych někam vyrazila, ale nevím, co by na to drobek říkal... No Masters of rock pro něj holt nebude to pravé ořechové :grinning: ¨
Áááá, Teteska vidí pyje, kam se podívá :grinning: Se z tebe poseru :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
tetesko my nejsme daleko :sweat_smile: Vy jste daleko :grinning: ...no taky jsem zvědavá jak to dopadne s Vranovem, byl by to fajn víkend, ale zatím se hlásí jen campi, tak nevím!
18. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
tetes 30 tt je super, pro mě to byl taky mezník - který jsem pořád posouvala
Kaplan je super, vždycky mě to pobaví
Anippe moc se na vás s Vojtíkem těšíme
dnes má chudák něco se spaním, pořád se pokoušel usnout během dne a během 5 minut byl vzhůru - přitom bylo vidět, že by spinkal, ale nemůže usnout tvrdě - teď večer taky, ale snad už spinká líp
dala jsem do alba další fotku, budu muset už založi další album :slight_smile:
kay nic si z toho nedělej, třeba to fakt tak nemyslela a jestli jo, mrzí mě to, ale některé matky jsou fakt takové
já bych na Vranov taky jela, ale ještě nevím co a kdy bude, tak uvidíme
18. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Anipp, já jsem taky pro Vranov :wink:
18. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
já bych taky jela, ale teda asi to neklapne :grinning: jedině že by byl třeba někdy až v srpnu nebo tak..

rio, vojtíšek se nádherně směje, na začátku mi přišel jako celá Ty, ale teď tam vidím i M.¨

tetes to neva, knížky o dětech jsou stejně naprd, pak je to úplně jiný a člověk se snaží dodržovat ty knížky a ono to stejně nejde a pak je frustrovanej..

jholky, M. jede se psem k doktorovi, možná ho štípl sršeň, celé odpoledne se klepe, vůbec nejí a jen blije, a furt si protahuje zadní nohy.. :frowning2: já jsem z toho celá špatná, moje nervy, nemůžu mít chvíli klid..
jo a ještě jede pro tu polívku od mamky.. :rolling_eyes:
18. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
kay tak snad to bude s tím vaším psem dobré, snaž se být v klidu k vůli Stelince
Vojta se mění, už na mě fakt tak podobný není - je to zlatíčko, už se snaží vydávat nějaké zvuky a povídat, je to strašně roztomilé
18. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
choj choj všichni,jsem to letecky zkoukla pár stránek vzad a něco píšete ohledně stimulek a něco jsem tam zahlédla,že jak se to asi počítá u mě,když mám při IUI stimulku jako při IVF :astonished: ,počítá se mi to normálně jako IUI,jak by se mi to mělo jinak počítat?žádné IVF se mi nepočítá,i když mám menopur,je spousta lidí,co stimuluje už na IUI menopurem,prostě když mi nezabíral clomhexal,alespoň to tvrdili :unamused: ,tak hold musím menopur a jestli dojde na IVF,tak budu mít taky normoš menopur,akorát asi jinak dávkování,ale teď to mám prostě 4.pokus IUI i dle pojišťovny,takže vše tak,jak je.
sem normálně holky včera v noci volala kartářkám,jak jsou na rádiu HEY a pak jsem byla nasraná,že jsem tam volala,mi řekla,že těhotná budu nejdříve za rok a nejpozději za 2 roky,vám nevím,jestli tomu věřit či ne,Kludská mi zas tenkrát říkala,že otěhotním v půlce roku - květen - červenec nejdéle,tak nevím,čemu věřit,ale ovlivnit se to nedá,takže stejně budu jen čekat,ale upřímně,nějak ani tomuhle pokusu nevěřím,i když bych strašně ráda,páč nechci být potom moc zklamaná,ale bojím ,bojím,už bych si přála,aby to klaplo,si říkám,jestli já se vůbec někdy dočkám :frowning2:
tý jo,dneska jsem byla svědkem nehody,pražila jsem si to po dálnici a předemnou byl kamión a najednou koukám,že se furt stáčí doprava k betonovým svodidlům,jsem začala zpomalovat,neboť mě stejně předjížděli blázni 200 km rychlostí a tak rychlá teda zas nejsem,tak jsem jela za tím kamiónem a pořád se blížil ke straně,tak jsem začala blikat a troubit a on pořád nic a najednou mu ulítlo zrcátko,on najel na betonový vysoký manťák a urazil ho,ale on pořád nic,najednou najel návěsem na hranu a řamplo mu zadní kolo,návěs se mu stočil do silnice,jsem udělala myšku a ihned jsem dala varovňáky,málem to do mě napražil další blázen zezadu,předjela jsem ten kamión a on zřejmě usnul,tak jsem na něj troubila a pak zjistil,co se stalo a už si volal vysílačkou pomoc,naštěstí byl v pohodě,nic se jinak nestalo,kdybych za ním jela blíž,tak mě ten zadek návěsu pěkně odhodil a ty prasáci zazadu by mě asi rozjeli,ani nechci domýšlet,co by se stalo,jsou na těch silnicích takový hovada :angry: ,já jela 120 a najednou i motorkář v horizontu mě předjížděl,pak není divu,že končí tak,jak končí,hrůůza,jsem se klepala ještě další killometry
18. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
Leni, jasně že je to IUI-jen se stimulací Menopurem. IVF by to bylo až tehdy, kdy by byl OPU a ET...
Jinak teda na kartářky moc nejsem, takže bych to brala s rezervou....
fuj, nehoda, hlavně že se nic nestalo!!!
18. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
holky já bych to viděla až někdy na srpen, aby dětičky byli co největší :wink:

Alex měl taky odpoledne špatný spaní, asi prdíky, zato večer usnul opět nečekaně bez umytí...a musí se mejt :angry: páč jdeme ráno na kyčle!

kay chudák buřtík :frowning2: snad to nic nebude.
18. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jo, Teteska vidí pyje,kam se podívá, což už je fakt vážné vzhledem k tomu, že leží na ženském oddělení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Takže trochu schíza. :angry: :grinning:
Lao:jsi hodná s tím utroušem, já se zítra zeptám dr. jak to vlastně vypadá v dohledné době,mám zásobu cca. ještě na 10 dní, ale počítala jsem, že bych stejně potřebovala ještě celé dvě balení do toho 34.tt, takže bych asi poprosila tu Mílu,aby mi půjčila obě nebo prodala nebo jak, prostě uvidím co řekne zítra dr.
Anippe:já bych i jela,ale pro mě je to vážně blbej termín :sweat_smile: :sweat_smile: Ale podle mě Puzzi taky psala,že by určitě jela...
Rio:no jo teď už si to hned šoupu na 34.tt :grinning: Jsme všechny stejné.... :sweat_smile:
Kay:no jenže já nevím o dětech vůbec nic......Ať je to s psíkem dobrý a ty myslí pozitivně! :wink:
18. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Leni:to je teda kovbojka, to musel být zážitek. :confused: :zipper_mouth:
No,já na kartářky nejsem vůbec,takže já bych tam ani nevolala,abych pak musela nad tím přemýšlet.....
Anippe:ty matko jedna, koukej to dítě taky jednou umejt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
Leni neber to nijak zle, ale škoda peněz za telefon a zbytečný nervy:sweat_smile:

tetes, to děcko je po A. dobyteček, raději než se mejt, tak usne :angry: V srpnu budeš mít plný ruce práce, není všem dnům konec, než se z toho vzpamatuješ bude zase léto a celorepublikový letní sraz II. :grinning:
18. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
mělo tam být po P. :grinning: jdu se umejt aspon já :grinning:
18. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
Čau holky, fuj, jsem se včera připálila a dneska jsem se dopálila, auau :sweat_smile: Jinak vše ok, s našima je sranda, P. s Honzíkem to taky zvládají, P.píše, že si myslí, že dva lidi jsou na H tak akorát na plný úvazek, ani pracovat nestíhá, jojo :sweat_smile:
Terkytko, zajímavá kombinéza, ale asi do toho nepůjdeme, budeme honzíka mazat, čepice, hodně ve stínu, trochu slunce při chození někam mu snad tak neuškodí.
Gucci, vy se s Mili doplňujete, až se jednou setkáte, tak prosím každá v té jediné sukni, jo? Břicho pěkné, já se z vás picnu, jedna hubeňourka za druhou tady. Mysky, Pajda, Gucci, Steffi, tomu říkám teda těhule, máte menší břicho než já, když se hodně najím :grinning:
Gucci, šéfík se tě ještě neptal, jestli to IVF klaplo?
Jani, přeju, ať seš brzo z nejhoršího venku.
Milu, notebook super :slight_smile:
Mysky, kynutej knedlíček :grinning:
Evi, tak asi super Mezi ploty, když jste tam byli tak dlouho :wink:
Kay, já taky prosím fotky :slight_smile:
Tetes, 30tt výborný!
Campi, takže poradna super, Ladunka se vyvíjí jak má, to je fajn :slight_smile:
Ježiš, to je kravka ta paní z poradny, jak se vychloubala, to jako fakt takový ženský jsou, jo?
Gucci, tak jako já si myslim, že je Honzík super krásný :sweat_smile:, ale bylo by mi blbý to někomu říkat, spíš mě potěší, když to někdy někdo výjimečně naznačí :grinning: To je fakt ujetý takhlesrovnávat s jinejma před cizíma.
tek, to je fakt síla s těma ukradenejma fotkama.
S malinkým dítětem bych asi nešla do velkýho NC, ale návštěvy a venkovní akce a nějaký výlety proč ne...
Campi, s těma těstovinama mě to mrzelo, že jsem zapomněla na tu tvou dietu.
Milu, tyjo, ten notebook mu omlať o hlavu :grinning:
Kay, uvidíš, až po karanténě mamka Stelinku uvidí, že si jí zamiluje a bude u vás pečená vařená.
Třeba má Luky novorozeneckou žloutenku a je línej jíst? Rozjí se určitě, hlavně že má mlíko :slight_smile:
Anipp, u plánovanýho císaře máš nohy absolutně u sebe, aspoň myslim teda :sweat_smile: Je to asi jiný, páč u znamínka jde jen o tu operaci, u CŘ je to těšení se na to dítě a pak dojmy.
Campi, máš super rodiče :slight_smile:
Mně se to asi vybíjí a půjdu spát. Rychle posílám.
18. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz
no puzzi takhle se spálit :sweat_smile:

.. já to myslela ze srandy s tím mimčem, tohle srovnávat vůbec nechci,je mi jasný že i CR je plný emocí, jen jsem se zamýšlela nad tím jak je jiný CR a normální porod, na tom sále je klid, rodička neřve bolestí, je to takový sterilní, ne?...teda aspon si myslím :sweat_smile: nohy jsem taky nemusela mít nahoře, šel na mě z boku a stejně mi je uvázali,sestra řekla abych prej necukla :confused: jaksi je ani nebylo kam jinam dát, tak nevím jak to dělaj u CR

nakonec jsem to dítě přeci jen vykoupala :slight_smile:
19. kvě 2009 v 00:41  • Odpověz
Kay: tak koukám, že máme podobný matky :wink: Moje se sice hrozně raduje z vnučky, ale když něco opravdu potřebuješ, tak to záleží na ní, jak se jí to hodí. Přesně si pamatuju, jak jsem dorazila z porodnice, a že udělá polívku, donesla jí kdoví kdy a první co bylo, když vstoupila k nám do bytu, ty sis ještě nevybalila tašky z porodnice? a to jsem byla po 5 nevyspalejch nocech :sweat_smile: Nebo ještě před porodem pořád hlásala, že hned jak to bude možný, že dorazí do porodky, přinese co budu potřebovat...Dorazila v šest večer a jediný, co byla její starost, byly fotky Mariánky, aby obeslala příbuzenstvo. Pak mi ještě za dva dny volala, ať si s tátou vyřídím občerstvení pro příbuzný, když manžel dělal oslavu na počest Mariánky v tátový hospodě. To byla fakt moje největší starost z porodnice, aby měli hosté co jíst na oslavě, kde vůbec nebudu, no fakt děs :confounded:

Tetes: já ten UV overal ozkoušenej nemám, jen mě to zaujalo. Souhlasím s Evčou, že to Kiedroňová moc prožívá, tu manipulaci, my jsme s manželem odchodili i kurz a to bylo fajn, hlavně pro V., kterej onošení nevěděl lautr nic, naučil se sice hlavně klubíčko, ale to je vlastně nejdůležitější. Já když koukám na ostatní matky, tak skoro všechny nosej děti klasicky s rovnou páteří, kterou tak přetěžujou, nám to i zakázala Dr. na neurologii.
Ale když vyndavám M. z kočárku, tak ji zkrátka vyndám, akorát podepřu hlavu, v knížce je to fakt šílenej postup nabalením a pod. to fakt nezvládám. Ale používám i klokánka, židličku a tygříka. Jak chodím na to plavání, tak je to vlastně taky od Kiedroňový, tak to tam teď používáme i ve vodě, tak už to skvěle ovládám.
Klidně Ti knížku prodám, koupilä jsem jí i švagrovce k vánocům, tak si jí můžu půjčit od ní.¨

Campi: tak jsi měla pravdu, že Lada už váhou utekla,Mariánce teda určitě.
Dneska jsem se bavila na plavču s tou maminou, co má 9kg holčičku v půl roce (tím fakt nechci říct, že byste tady měl někdo vyžraný dítě, ale ta holčička opravdu není hezká, to je jedne velkej fald), už mi bylo jasný, proč M. nepřibírá, protože ta matka kojí pořád i v noci co dvě hodiny. Jsem se jí ptala, jestli Alenka v noci každý dvě hodiny řve hlady a prej se trochu ozve a hlavně sebou mele, to přece je normální, že sebou dítě mele v noci, neznamená to ještě, že má hlad. I doktorka jí prý říkala, že kojí moc často, ale ona je ráda, že prospívá. Ta matka je asi fanatička do jídla (sama je teda taky silnější) rozhodně ji vůbec nedochází, že má vyžraný dítě, hovor zakončila rychle tím, že musej domů, že v pět bude mít Alenka kaši. Zkrátka jídlo hlavní náplň dne a za každou cenu na prvním místě.

Mili: já jsem jednou dostala od dědy čokoládovej notebook :grinning: Sešit taky dobrej :grinning:

Teksas: na Mezi ploty určitě jděte, už je po šestinedělí a hlavně je super počasí, já už jsem to po šestinedělí neřešila a jezdím mhd skoro každej den. Myslím, že si dítě musí vytvořit i svojí imunitu, nemůže se pořád udržovat ve sterilním prostředí, pokud nejsou nějaké jiné zdravotní problémy a komplikace.
M. měla zatím jednou trochu rýmu, ale tu přinesl manžel z práce (z lékárny).

Je fakt, že všechny co jste těhotný, jste jedna hubenější než druhá, to se bude krásně po porodu shazovat. :dizzy_face:
Puzzi: prej i tady o víkendu má být snad 30 stupňů, alespoň to tak tvrdil můj táta.
19. kvě 2009 v 01:13  • Odpověz
Ahoj holky,
dnes jsem byla odejita z postele před půl šestou, ale regulérní budíček byl asi o hodinu dřív... Takže počítám, že kolem oběda budu hotovson....
Kay, s mámou mě to mrzí... :frowning2: Na jednu stranu je nepříjemný, když se rodiče starají moc, no a na druhou zase když jsou laxní, tak taky žádná výhra...
19. kvě 2009 v 06:08  • Odpověz
Zdarec holky.

Tet, já ti samozřejmě ty Utroše dám nejni problém. V pátek tu bude R. tak ho můžu poprosit jestli by je někam do Plzně nepřiblížil. To se domluvíme jak budeš potřebovat. To máš ode mě z lásky :grinning: . Sorry Gucci :sweat_smile: .

No jinak mě asi z té koupelny fakt jebne, asi jsme přes noc vytopili po 3 sousedku :unamused: . tchán byl opět s tou svoji kunhútou v divadle, takže zase nemaká :angry: :angry: .

Anni šel na tebe z boku jooooo :grinning: :grinning: :grinning: . Já se z vás holky picnu :grinning: :grinning: :sweat_smile: .

Kay tak snad pejsánkovi nic nebude... :frowning2: , dej určo vědět jak jste dopadli. Držím všechno co mám.

Jo a Mel psala, že nechce sát, že se tolik nepřicucne či co,ale včera zdlábnul hodně, taže je spíš lenoch :sweat_smile: .Takže určitě začne přibývat na váze a pustí je brzy dom. :slight_smile:
19. kvě 2009 v 06:35  • Odpověz
Dobre ranko,
jdu pozdravit. Dneska je mi podstatne lip, ryma uz neni ta vodova tekouci, takze to je fajn :slight_smile:

A ted vas jdu docist, jelikoz jste toho zase vcera nakecaly :wink:
19. kvě 2009 v 06:55  • Odpověz
Tak docteno.
Tetes gratulace k 30tt, ted uz jsi opravdu za vodou :slight_smile:
Kay ja chci taky fotecky, at se pokocham Stelinkou. A k mamce, no zase ti nemusi byt lito, ze ji jeste nevidela...
Moje mama mi taky rikala, ze az porodim, tak prijede..jsem zvedava, kdo se zblazni driv, jestli ja nebo L. :grinning:
Teksas ja bych se taky nebala byt s Olim venku, jen aby nebylo moc horko..vikend hlasi tropicky...
Leni teda s tou nehodou, to bych mela nervy jeste nekolik hodin potom...
Milu H. se nezda, takove vtipky :wink:
19. kvě 2009 v 07:29  • Odpověz
Mili, s kunhútou :grinning:
19. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz
bré ránko

tak jsem si včera říkala, jak je mi dobře, ani jsem to sem nechtěla psát at to nezakřiknu a hned večer to začlo a dnes opět děs, tak nic

jdu vás dočíst...
19. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz
Gucci to je mi lito, ze je ti zase blbe...treba je to pocasim.
Vydrz jeste 3 tydny a bude lip :slight_smile:
19. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz
Milu: :grinning: :grinning: jako směju se, ale jinak takovou srandu nesnáším...když ze mě dělá někdo blbce
Kay: no mám hustá, ale možná jí to dojde
Leni: to je síla s tím kamionem, dobře si zareagovala, to bylo na D1? Jinak na kartářky taky vůbec nejsem...mě stačilo, že byla u kartářky Grej a ptala se i na mě :grinning:
puzzi: já to šéfovi řekla sama po tom prvním UTZ, ale on je máňa děsně pověrčivá, takže začal hned křičet a zacpávat si uši, at mu nic neříkám, že nechce nic slyšet, že je pověrčivý a že se něco stane, mě dost nasral tenkrát :angry: ....a ted furt chodí a škemrá o info
holky tak to moje máma je skvělá, až je mi líto, že bude 250 km daleko, i táta, oni by se pro nás roztrhli, aby nám ve všem pomohli, to samé tchánovci
kua Mili, ty furt podvádíš :grinning:
Kay: tjo doufám, že bude pejsánovi líp, chudášek
Leni: to je fajn, že je ti líp, jsem na tebe ráno myslela při smrkání :slight_smile:
19. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
naše Guče prostě nesnáší zeleninu...jsem si udělala na véču tmavou housku s rybí pomazánkou a k tomu jsem si dala rajče, ředkvičku a papriku a pak to začlo
19. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz
Gucci predpokladam, ze to ze je mi lip bylo na me :slight_smile: Jo smrkani je zazitek :wink:
Gucci kdyz ty ses taky trdlo, jist redkvicky, to ja si nemuzu dat ani ted :slight_smile:
19. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.