• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahojky, hlásím, že jsem konečně vyspaná :grinning: . Holky já vytuhla na dvě a půl hodiny :sweat_smile: .
Miluško- lepenice je bramborová kaše s taveným sýrem, nastrouhaným tvrdým sýrem, mlékem, zakysanou smetanou, syrovým zelím a nakrájenou šunkou. Všechno smíchané v jednom hrnci :wink: . A já ji miluju!
Teri- tak to bude asi šrumec s dvojkama :sweat_smile: , já si to pořád neumím nějak moc představit, jen se na ně moc těším. :slight_smile: Hele u té dr. to fakt není tak hrozné, jen když spěchá nebo má moc pacientek, tak mě vypakuje tak, jako tento týden, ale jinak byla vždycky fajn. A nikdy se tam čekat právě nemusí, sotva vejdeš do čekárny, tak Tě hned berou. Ale teď toho 22.6. bude první den z dovči, tak toho bude hodně+ ten den, co odjela k porodu a všechny pac. viz. já objednali ještě na toho 22.6. Takže tam bude asi fakt šrumec :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Evi- já nevím, hlavně s kratšími vlasy, tak jako to máš v pasu :wink: . No hlavně že ten ekzem není nic vážného.
Tetes- má krátké ruce- správně??? :grinning:
Guci- ať Tě ani nenapadne malého tahat!!!!!!!!!!!
Holky já mám takové divné pocity od včerejšího večera. Nevím, jestli to jsou pohyby nebo střeva. Včera jsem to poprvé cítila v poledne a pak v pět Honza, když se mazlil s břichem a dneska zase teď když jsem se vzbudila. Ale je to takové divné, jakoby bublinka a lehounké projetí pod kůží. H. říkal, že to musí být pohyby, že určitě nemám hned pod kůží střeva a že to cítil, tak fakt nevím :sweat_smile: . Vůbec netuším co to je :sweat_smile: .
12. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
jéé Pajdi to budou určo pohyby, tak super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Pajdi, to jsou pohyby skoro jistě, střeva bys cítila jen ty, ale ne H. :slight_smile: Gratuluju, užívej si to, to je to nejhezčí a zvlášť teď, když to ještě nebolí :wink:
12. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
Guci- já fakt nevím, nechci se zatím radovat. Je to strašně slabounké a takové divné. Třeba to jsou jen střeva.
12. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Puzzi- fakt myslíš že jo? :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Campi, buď z jídla (ale to asi ne), nebo z prac. prášku (to asi taky ne), nebo je prostě ta sušší kůže víc drážděná... Čili nevím nic. :sweat_smile:
Pajdi, já mám v pase vlasy ještě delší, ale stažený. :wink: Jéééé, tak to jsou určo pohyby!!!! :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Evi- aha, to vypadá, že tam máš mikádo a kudrnaté vlasy. No uvidíme s těmi pohyby zítra, jestli budou zase nebo ne.
12. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
pajdi, ze začátku je to slabounké, jako by se zevnitř něco otřelo o kůži :slight_smile:
Evi, třeba když Majda v noci spí, tak se zpotí na zádech trochu a z toho? No snad to přejde, když budete mazat.
12. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Pajdi, já si taky asi 2 dny nebyla jistá, jestli už je to ono - to si přesně pamatuju, jak jsem se na to hrozně soustředila. :slight_smile:
Puzzi, jj, to by taky mohlo být - to mě nenapadlo...
12. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
pajdi: gratulace k pohybum :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Holky ještě neblbněte s gratulacemi, já si vůbec a ale vůbec nejsem jistá. Uvidíme za pár dní. :wink:
12. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
juuu pajdi to jsou stopro pohyby......ja si taky myslela ze streva ale kdyz jsi to nemela predtim tak to ti jen tak nezacne ..takze jupi jou
12. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
campi:to víš, já už jsem ve stavu, že čtu i nápisy na zdech, abych se zabavila :grinning:
Ono mi spíš někdy něco zaujme, co si třeba myslím, že je jinak a pak tady vidím, že mám zkreslenou představu,tak se ptám.
Tetesino okénko:
Tak do 14 dnů mám pryč z oddělení všechny které tu znám. :frowning2: A budu to tu doklepávat sama.
Jo, ale normálně teď jednu dvojčatovku pouští domů, je na den stejně jako já a dětičky mají 1600 g, pak jsou tady dvě s jedním mimčem a taky s placentou jdou na císaře už za 14 dní a mají dětičky 2 kila a to jsou holky už 36 tt a ani oni tady nepři bírají, to jenom já přibírám jako prase,ale zároveň se mnou i dětičky,tak si ani nedovedete představit jak velkou mám radost, že jsou takhle krásně veliký. Uvidíme teda na utz teď o víkendu, ale M. by měl tu hranici 2kg už pokořit :dizzy_face: Holky,já vím, že jsem s tím asi otravná a blbě se chlubí,ale já z toho mám hroznou radost, že jsou na tom takhle dobře, že kdybych nevydržela a krvácela takže už budou brzo za vodou.
Jo, a ještě vedle na pokoji té jedné holky co si povídáme je teď paní s dvojkama, jsou prý nějak malincí a paní v noci vyhuluje z okna!!! Nářez,co?
Tak už končím!!!
Puzzi: a kdyby jsi nenahodila,tak se Honzík vzbudí?
Pajdi, možná to budou pohyby, to by bylo super. :dizzy_face:
Holky,nezlobte se vím, že bych to asi měla zkousnout a držet hubu, ale mě už to začíná vážně trochu vadit. Prostě né všechny jsme dokonalé, já si v těhotenství dala víno, klidně si teď dám jahody i hermelín, někdo nechá dítě vyřvat a snaží se ho od mala vychovávat, někdo se možná vzdá brzy kojení nebo dává flašku a jeho dítě podle příruček špatně pase a někdo dítě brzy posadí. Asi to není dokonalý přístup, ale zároveň to opravdu není stejné jako kdyby jsme v těhotenství fetovaly a dítě po narození fyzicky týraly. Nevím jak to mám napsat, ale poslední dobou mám neustále potřebu se tady obhajovat, protože nepojedu s výchovou podle knížek a protože nejím podle příruček apod. Ale tím jak to tu je, tak dosáhneme tak akorát toho, že sem raději nebudeme psát věci o kterých víme, že by Evamik a Campi odsoudily. :frowning2: Prostě si myslím, že by jsme se mohly nechat trochu víc dýchat....mě osobně zase přijde hodně přehnané se zdravým miminkem 5x v týdnu někde cvičit a chtít ve všem naprostou dokonalost,přijde mi to jako moc velký tlak co je na miminko vyvíjen, ale prostě respektuju, že to tak někdo má postavené. Omlouvám se, nechci se do nikoho trefovat nebo vyvolávat konflikty a možná opravdu mluvím jenom za sebe, ale myslím, že bychom k sobě mohly být trochu tolerantnější a nedělat z komára velblouda.Nevím možná je pravda někde uprostřed a taky to nejsem schopná posoudit objektivně a opravdu nerada bych vyvolala nějaký spor. Pokud s tím prostě někdo nesouhlasí nebo vnímá jinak považuji za nejmenší to v klidu říct anebo si prostě z toho všichni vezmeme nějaké ponaučení. Snad mi trochu pochopíte,opravdu hodně by mi mrzelo,kdyby ne.
12. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
tak Stela ještě spí.. bez dudlu..

pajdi to je super, já myslím taky že jsou to pohyby, já to taky ze zaátku nevěděla a tak po 3 dnech co se to opakovalo, jsme zjistila že je to asi ono :slight_smile:

tetes, asi jsem nečetla všechny souvislosti, nezlob se, ale mi přijde že jediný kdo tady nenechá nikoho dýchat jsi Ty :slight_smile: každý má samozřejmě jiný přístup, ale většinou se napíše názor a nijak se to dál neřeší, ale aspoň co mám zkušenost já, sice vykldáš jak je lepší vidět i ostatní názory, ale podle mě právě Tsy nenecháváš nikomu mocprostoru pro jeho vidění světa.. - TO JE JEN MŮJ NÁZOR.. :slight_smile: a nemyslím to nijak zle, je jasné, že jsme tu každá jiná, každá máme jinou rodinu, výchovu všechno..
12. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Kay i to je možné v tom případě jsem nesoudná a omlouvám se. A souvislost pro mě byla s Puzziíním posazováním Honzíka a následnou kritikou a taháním za uši....
12. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
ja bych brala kdyby se to taky neresilo az takhle pac vim ze nejsem dokonala nesterillizuju dudliky atd. a taky se nebudu za nic omlouvat ..proste by jsme si tady z toho mohly delat vetsi prdel ....neee :slight_smile:)
proste nejsme asi zadna uplne dokonala ale presne jak pise tetes ja myslim ze to ty nase deti uplne nepoznamena ..dyt co delaly nase mamy ....nemely toho spoustu a vsechny jsme zdrave a vedem plnohodnotny zivot...

jinak tetes jsem zvedava kolik dvojky budou mit ..a vubec se nestyd za to ze to rikas to je prave naopak uplna parada..

jeste treba k ty puzzi ..kdyz jsem tam byla tak..ta je neuveritelne trpeliva pac honzik fakt moc dlouho nevydrzi a myslim si ze je rada za kazdou vec s kterou ho fakt zabavi aspon an chvilkku a cllovek co ma relativne hodne dite tak chapu ze to hur chape......ja bych se zblaznila :slight_smile:))) fakt puzzi obdivuju :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
já mám ted H. na klíně, tak se nemůžu rozepisovat, ale asi takhle, za prvé myslim, že se mu máme všechny rády. za druhé teksas to ted napsala moc hezky a taky bych moc ch´těla, aby tu byla větší sranda a nebralo se občas všechno tak na vážno, za třetí eva a campi to s námi myslí dobře, ale souhlasím v tomhle s tetes, že mi to poučování a tendence k dokonalosti občas docela vadí. za čtvrté chápu kay a teď napíšu s nadsázkou a trochou humoru: tetes je někdy nebezpečně upřímná :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Jo a tetes, ty váhy dvojek jsou super, já myslim, že máš oprávněně trochu pocit pýchy, že je dokážeš tak hezky vykrmit :wink:
12. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ahojda,
teda nevím co přesně se tady seběhlo - ale přečetla jsem si příspěvek Tetes a souhlasím s ní, né vše se má přehánět. Dostala jsem od manžela k vánocům knížku Dítě a vy. A ještě jsem ji ani jednou neotevřela, řídím se vlastním citem a rozumem. Luky na zádech neotočí hlavičku zprava doleva a naopak, za to na bříšku mu to jde úžasně. Miluje totiž bříško a jinak mi spát nechce a co s ním mám dělat? Celou noc a den ho držet na ruce aby spal na zádíčkách, protože jakmile ho položím do postýlky na zádech tak bude mít oči jak tenisáky a zbytečně se vztekat na celý panelák??? Klidně mě za to zabte. Občas ho nechám pořvat, jakmile však dostane škytavku tak chovám a utěšuju jak divá, protože chudáček je vykulený co že se to s ním děje. . .
12. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
Pajdi, to jsou určitě pohyby :dizzy_face: Jééé, já ti tak závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tetes, hulením z okna (i z čehokoliv jiného a kdekoliv) té hmotnosti miminek dává ženská na prdel... :angry:
Jo jinak vím, jak to myslíš, Puzzi už to tu vlastně psala, že některé věci sem třeba nenapíše... Já taky :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
Lao, napadá mě jedno hulení, které by na hmotnost miminek nemělo vliv :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
Puzzi :grinning: Na co ty nemyslíš!!! :grinning:
12. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Teda clovek na chvili odejde do prace a ted si 2 hodky pospi a tady se zase deji veci :wink:
Evi to je fajn, ze to neni nic vazneho a pokud to ma jen na zadickach, tak potnicky jsou mozne. Ja mela ekzem od 6ti tydnu a zacalo mi to u vlasku a v podkolenich a loketnich jamkach, tam je to pry nejcastejsi..
Pajdi tak potichoucku, ale taky si myslim, ze je to ONO, gratuluju!
Tetesko jsem moc zvedava jak budou dvojky velky, ale myslim, ze M. bude mit pres 2 kg a K. bude tesne v zavesu :slight_smile:
Tak a muj nazor k dokonalosti, myslim, ze jsem to psala uz o par stranek dal. Kazda jsme jina a kazda mame tu hranici jinde a myslim, ze mama vi, co je pro jeji dite nejlepsi. A je mozna trochu smutne, ze treba Puzzi nebo Lao si uz rozmysli, jestli neco nenapisi, aby nedostaly za usi. I kdyz verim, ze se nic nema prehanet.
Holky ja byla od pul roku v jeslich a myslim, ze tam nikdo neresil, jestli me muzou nebo nemuzou posazovat ci jine veci a ja vuubec nemam pocit, ze bych byla nejak fyzicky nebo psychicky "zanedbana".
12. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
Puzzi :grinning:
12. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Tak Vítek spal slovy: pět minut po přeložení z náruče na deku :angry: A zas jekot... :frowning2:
12. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
taky nic nevyvařuju, teď jse ty dva dudlíky přelila asˇpoň horkou vodou :sweat_smile: ale chápu proč to campi dělala ...

tetes neomlouvej se, každá je prostě jiná.. a super že mají dvojky takovou váhu..
12. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
Lao koukam, ze Vitek nema dobrej den. Ja ty deti nechapu, ja bych spala furt :wink:
12. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jani, mě by ani uhoupávat nemuseli :grinning: Tak ho ještě zkusím uspat a snad budu mít aspoň 15 min. na úklid koupelny...
12. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Lao to me taky nemusi nikdo houpat, ja dokonce pujdu rada spinkat sama :wink: Tak at to zvladnes a stihnes uklidit koupelnu a kdyz ne, neboj on ten uklid na tebe pocka :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jani, toho se právě bojím... :grinning: To ještě potřebuju vyžehlit dva koše prádla-zítra jedeme pryč a V. už toho nemá moc na sebe... :sweat_smile:
12. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.