• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Lao a myslis, ze bude V. vadit, kdyz to nebude vyzehlene :wink:
12. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
ja bych taky spala bez mice..:slight_smile:
jinak mlade mi ted mluvi s plnou pusou....mam to ale nevychovane dite:slight_smile:)))
12. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
lao, ty malý věci stačí přejet rukou a hezky složit, ono se to tak jako vyžehlí cca :grinning:
12. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
génius oliver už mluví? :grinning:
vtipná historka s kamarádky 2,5 letou holčičkou. Našla tu u nás slovní AJ-Čj, tak v něm listovala a četla mi anglicky "bžvabugehota......" a prej umí i fracouzsky :grinning:
co asi gucci a šéfův synáček .-)
12. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
uff jsem tu, ale totál nestíhám
pročetla jsem v rychlosti co jste psaly, se všema souhlasím :grinning:

malýho jsem vzala ven a uspala ho drncáním po dlažbě :grinning: , takže z toho vyplývá, že budu dobrá matka, páč neřval a spal :grinning:
12. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
gucci, malej si řekl, že než bejt s touhle, tak to radši zalomí. nám dokonalým matkám děti řvou, páč chtěj bavit a ne spát :grinning:
12. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
Za chvilku odcházím, takže jen v rychlosti...
Tetes, promiň, ale Tvůj příspěvek mě teď docela dorazil! Napsala jsem Puzzi, že posazování dítěte je nezdravý pro páteř, Puzzi napsala, že to ví, takže OK. Dál to nikdo nerozpitvával, až Ty. A s M. cvičím právě proto, aby byla v pořádku a neměla skoliozu a vadný držení těla tak jako já.
Právě že třeba moje máma to nikdy neřešila (v tý době asi nikdo), tak já mám celoživotní problém se zádama a jsem nahrbená. Kdybych byla taková "pohodářka", tak nechám svýmu dítě blbý záda!!! Pro mě by to taky bylo pohodlnější, než s ní cvičit a prudit ji!
Ani já ani Campi tady nikoho nenapadáme, a pokud nepíšeme jinej názor, tak jsme napadaný akorát my... Já si za tím, co si myslím, stojím a nestydím se za to... Proto nechápu, že někdo sem radši nenapíše, prot. by mohl mít někdo jiný názor?? Fakt nevím, co na tohle říct a je mi z toho docela smutno...
Já se samozřejmě můžu nevyjadřovat k ničemu, ale pak nevím, co to má za smysl - jen abysme se tady vzájemně poplácavaly po zádech, jak nic neděláme špatně???
12. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
jojo puzzi rika u jidla..aguu a geuuu:slight_smile:))

holcicka je taky moc sikovna
12. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Já jsem třeba ráda, když mě někdo upozorní, že něco dělám špatně... Tak si asi blbě myslím, že to tak mají i ostatní... Rozhodně to nedělám proto, že bych chtěla někoho naštvat.
12. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
gucci to jsi mu ale drncala hlavou o dlazbu neee :slight_smile:)))
12. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Zdarec holky.
Pajdi..určo to jsou pohyby :wink: . Gratuluju a mooc bych si chtěla sáhnout na bříško jaké to je :dizzy_face: . Holt to odnese Jana..budu na ní sahat za tebe i za Gucci, i když tu budu moct vošmatat na srazu, Gucci těš séééé :grinning: .
Tet, bych se taky chlubila mít takový dvojky, tsss já bych to klidně vyzvonila i do rádia :wink: .Máš být proč pyšná, tohle ja ta pyšnost na správném místě. :slight_smile:
No a k tomu co tady řešíte, já si myslím, že by každá měla napsat co si myslí a třeba se i trošku pohádat, třeba té druhé dojde co třeba nechtíc dělá špatně. Vadí mi, když některá raději nic nenapíše, aby jí za to někdo "nevynadal". Já nejsem matka ani těhu, ale někdy mi přijdou některé věci moc přitažené za vlasy. Třeba co se jídla v těhu týče. Nevím jaká budu, ale budu asi něco jako Tet a Mel, knížka super, ale nejdřív budu dělat to, co mi řekne můj mateřský instinkt a když si nebudu jistá, tak se spíš pozeptám zkušených mamin. Mě totiž kolikrát přijde, že knížky typu, co máš dělat s mimčem, nebo jak zhubnout, nebo jak se chovat atd. píšou lidi, kteří o tom nic neví a jen si myslí, že by to tak mělo být a asi i mají pravdu, ale vysvětli to tomu prckovi :wink: .
A omlouvat se za svůj názor nikomu nebudu a máte to, bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
12. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
Tek, teda ty máš upovídaný dítě. To moje akorát říká ee a pak ejaeja. . . :grinning: Asi bude u koní. :sweat_smile:
Evi určitě to Tetes nemyslela špatně, pokud máš problém se zády dobrá, částečně se to tenkrát asi neřešilo a možná by ani cvičení nepomohlo, i když už tenkrát byla například Vojtova metoda a cvičila se - moje máma s ní trápila jak bráchu tak mě. U bráchy byl špatně vedený porod a já se narodila a měla jsem vtočený chodidlo dovnitř (jako trochu větší jsem pak měla tendenci chodit s nohama dost od sebe). A vzpomínám si, že kdo měl křivý záda či ploché nohy, tak ho doktorka aspoň ta naše na vesnici posílala na cvičení. Asi bych pak s M. preventivně cvičila kvůli zádům, ale nikde není psáno, že si tento problém nese po Tobě.
12. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
Jo, holky, vždyť já jsem právě taky taková, že ke všemu musim napsat svůj názor, nemůžu si pomoct :sweat_smile: A to je tak správný. Takže ale když mi někdo napíše, že mě vytahá za uši, že posazuji svoje skoro sedmiměsíční dítě, tak mi to nedá a napíšu k tomu sarkastickou poznámku, že kdo má hodný dítě, ať je rád a neposazuje si ho. Se mě to prostě trochu dotklo no :sweat_smile:
Tetes se mě zastala a teď to tady odsírá, to je mi líto.
Evy je mi teď taky líto, že se cítí blbě, to je zbytečný, se tady teď svorně můžeme cítit všechny blbě... Samozřejmě že rady jsou dobrá věc, když budeme mít někdo např. problémy s příkrmama a dítě nebude chtít, tak bude super si poradit, co zabírá, jak jim to chutná či nechutná, co by se dalo zkusit. Každá ale máme trochu jinde hranici zásad ať už jídelních, motorických, výchovných ala vybrečení atd., já respektuju a obdivuju důslednost (nebo jak to nazvat) např. Campi a Evy a jen bych občas prosila o shovívavost s mým benevolentnějším přístupem :sweat_smile: Já jsem totiž typ nejistýho řešiče a občas potřebuju ujistit, že i když to dělám trochu blbě, tak to až tak nevadí :grinning: Naopak když mi někdo dá brouka do hlavy, že to fakt asi je trochu blbě, tak se pak necítím moc dobře. Ale to je můj problém odjakživa, že si málo věřim.
12. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
autor
Honzík dělá u jídla netrpělivé "...am" nebo tak nějak, zní to jakože napodobuje našem ham :grinning:
12. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
tak já myslím, že každá jsme jiná, každý má na věc svůj názor, zase jsme tady tlošišku provětraly vzduch, udělaly jarní úklid a je to :grinning:

pro mě je hrozně těžký Vás "soudit" a psát na tvrdo svůj názor, když jsem Vás ani neviděla, takže to nějak moc neprožívám, ale počkejte po srazu :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
Holky, to není o tom, že sem něco nenapíšu, "aby mě někdo nenapadal". Jde spíš o to, že si chci pokecat a né poslouchat: to a to děláš blbě... Prostě se mi nechce moje činy obhajovat-nejsem před soudem, že :wink:
12. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
Puzzi napsala jsi to hezky a myslim, ze jsi to presne vystihla, ze se te nedotkne dobre minena rada, ale spis takovy to mentorovani (lepsi slovo me nenapadlo :wink:)
Gucci ty jeste v praci? Teda tobe se tam nejak libi :wink:
12. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
určitě sem piště každá svůj názor, o tom to přeci je, je jasný, že Puzzi nikdo neodsoudil za to, že Honzíka posadila, ale jen spíš přátelsky upozornil a to slohem, aby Puzzi bylo jasný, že by se to dělat nemělo. To ale neznamená, že by byla Puzzi hrozná máma. Já kolikrát jsem ráda, že něco dělám tak, jak by se nemělo a někdo mě opraví.
S tím cvičením se to naštěstí dneska řesí hned a možná přehnaně, taky bych radši necvičila, ale já se teda taky totálně hrbím, až to není hezký, no uvidíte na srazu. A než poslouchat od 13 let řeči nehrb se stokrát denně, tak radši v kojeneckým věku trochu drilu, dítě to do budoucna zapomene.
12. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
Jani: jj ještě jsem, s hlídáním jsem jaksi nepočítala, takže dodělávám co jsem nestihla, ale už to budu pomalu balit

jo a zítra jdu dopo venčit Kačenku od Grej heč heč heč :sunglasses:
12. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
Gucci, nechceš přihodit ještě Lukyho??? :wink:
12. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
Jee Grej, tak ji pozdravuj :wink:
12. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
ženy tak já idu
víkend tady zase celý nebudu, ale šéf má příští týden dovolenou, tak vás v poho dočtu :sunglasses: , stejně ale moc nekafrejte jo :grinning:
tak si užijte víkend, má být krásně
mějte se moc hezky
fááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
12. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Pekny vikend Gucci
12. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Holky, poraďte... Jak dovysávat zbytek baráku a pouklízet s dítětem na rukách?
12. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
lao uvaz si satek voe :slight_smile:)))) jinak mas smolika pacholika
gucii paaa a uzij si to a pozdravuj grej
12. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Holky k tomu co se tady řešilo, Teksas to napsala bezvadně. Kdysi jsme si tady mnohem více ze všeho dělaly srandu a nebraly všechno tak vážně. A je hodně smutné, když někdo uvažuje nad tím, co tady může napsat a co ne. Vždyť jsme přece vždycky tady řešily všechno spolu, radily si, smály se. Tak co je teď jinak?
Teri- jsem moc zvědavá na dvojky, jakou budou mít váhu, ale Míša už bude mít určitě přes 2kg a Kačka bude trochu za ním. :dizzy_face:
Lao- co se Vítkovi nelíbí, já už dneska prospala asi 4 hodiny a bez houpání, heč?. :grinning:
Guci- Puzzi Ti to dobře nandala :grinning: :grinning: :grinning:. Ale ne, jsi dobrá chůva, když spinkal celou dobu :wink:.
Mili- když tady byla předevčírem ta kamarádka, tak mi taky pořád hladila břicho. Už se taky snaží o mimčo rok a nic, tak říkala, že si to aspoň užije u mě :slight_smile: . Ale bylo to moc hezké. :dizzy_face: A Ty už za chvíli budeš taky hladit ty svoje mrňousky v pupíku :wink:.
12. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
Lao- nijak, vykašli se na to, to neuteče :wink: .
Guci- papa a užij si víkend :dizzy_face: .
12. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
Lao, mě se radši neptej. Tyhle situace řeším s pobrekávajícím dítkem na hrací dece a nahazováním dudlíku - jednou za čas. :wink:
12. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
lao, vy-er se už na ten úklid sakra :grinning:
12. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
Lao, Puzziina rada je lepší. :wink:
12. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.