• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Lao to ti neporadim, mi tu nikdo nerve. Jen L. se vratil domu a dela mi tu bordel vrtanim a vesenim zrcadla a jinych blbustek :wink: Takze az skonci, tak nastupuju ja :wink:
12. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
Lao:dej vysavač tchýni ať u vás vyluxuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi:mě je to celkem jedno jestli něco "odsírám" nebo ne, neberu to tak, Kay má určitě taky pravdu,ale já jí prostě neumím podporovat ve fňukání a Eva má taky pravdu určitě není dobré se jenom poplácávat po ramenou,ale zase přehnaná kritika skoro všeho už mi taky přijde moc. A každá jsme si k tomu prostě řekla svoje. Mě tě prostě přišlo líto,přestože to taky nepovažuji za zdravé, dítě posazovat,když nesedí, ale byť to bylo myšlené ve srandě, tak vytahání za uši mi vážně přišlo už moc. Jakobychom tady měly "vrchní kontrololy".A nemyslím si,že by se v tom už nikdo dál nepitval,páč Evamik opět pokračovala u vysvětlování Teksas a pak následovala Campi. A mě už to prostě přišlo vůči Puzzi blbý a líto. No, a opět jsem se prostě pletla do věcí do kterých mi nic není, to je prostě moje nemoc.Snad se tím trochu pročistil vzduch a bude tu spíš víc srandy než problémů.

Evamik a jak je to s tím vývojem? Já třeba chodila na rehabilitační cvičení kvůli skolioze v cca. 10-ti letech, myslíš,že už to cvičení s novorozencem tomu zamezíš i když je vlastně teprve v tom největším fyzickém vývoji?Jakože už to má takový vliv do budoucna? Prostě jesstli když se s takhle malým miminem cvičí,tak jestli nebude mít problém v dospělosti?
12. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky,jak se máte?
Lao ty mi pora´d jak uklízet s dítětem co má panický strach z vysavače :sweat_smile: :wink:
No koukám že dnes odpoledne zajímavé čtení.Musím souhlasit s každou v něčem,s některou víc a s jinou míň ale trochu pravdy má každá.prostě každá má své dítě tak ať i ho vychovává po svém a když mu nějak něčím ublíží ponese si to sama životem :confounded: Rada je určo dobrá pokud se někdo zeptá co a jak :slight_smile: O mě víte že si dělám vše po svém a nejedu podle knížek a tabulek,vidím sama co dítěti vadí a co ne,občas člověk udělá nebo dá něco špatného ale když to není pravidelně tak to určitě až tak nezasahuje do vývoje a taky nikde není psáno že když se jede dle tabulek že dítě bude stopro v pohodě celý život :unamused:
Jste tu každá osobnost a máte svou rodinu a své dítě nebo děti tudíž dělejte JAK UZNÁTE ZA VHODNÉ DLE SVÉHO :wink: :slight_smile: jestli někomu vadí má ráda tak se omluvuju ale je to tak takže úsměv na rtech a spousty pohody vám všem :dizzy_face:
12. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
tetes a to je přesně to o čem jsem psala.. - ve fňukání mě prostě podporovat neumíš, ale sama tady fňukáš pořád. A jsi ráda, že Tě všechny hned podpoří a řeknou jé to je super, že máte už 30tt, jé to je super, že mají dvojky takovou váhu.. to je přesně to co jsem měla na mysli..
12. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Puzzi, já bych se na to i vysrala, ale už je to fakt neúnosný.. Teda teď už je to lepší :slight_smile:
12. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
tetes a promiń, ale tohle si myslím, že jsi už přehnala. že tady někdy fńukám, no to dělá každej, a Ty v hlavní roli. Máš na každýho jinej metr než na sebe a takový lidi fakt nemám ráda.
12. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Ale tož, ženy, nechte toho!!! :angry:
Kay, Tetes to určitě nemyslela nijak zle. Já taky fňukám-že třeba nemůžu uklízet, tak mě Terka pošle do kšá a je to :grinning: Prostě to neber nijak osobně. No a Tetes si taky postěžuje, ale zároveň to i přizná :wink:
12. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Kay, tak na tenhle tvůj výpad fakt nemám co říct.A ani s tím co jsi napsala nesouhlasím na to si prostě myslím,že se znám dost dobře a rozhodně nejsem nějaká mrcha s jiným metrem. To že fňukám,je pravda a když mi reálně hrozilo a hrozí takové riziko ,tak mám opravdu radost z každého gramu a týdne navíc,možná že ty by jsi to na mém místě zvládala lépe, to nepopírám.Myslím,že stejně jako mě někdo pochválí týdny a váhu dvojek, tak stejně tak já pochválím každému fotku dítka, či blahopřeji ke kontrole, rozhodně sem nelezu jenom proto, abych si tady postěžovala či napsala svůj problém, to se na mě nezlob,ale v tomhle mi křivdíš.Nikdy mi nepřišlo ani zatěžko někomu pomoct tady odsud v reálu nebo zavolat,když ten člověk vážně potřeboval pomoct.Nebudu tě napadat a porovnávat,kdo je větší fňukna, to vážně nemám zapotřebí a navíc v tom mám celkem jasno. Možná až jednou pochopíš, že život je docela fajn a že máš z čeho se radovat, že není potřeba všechno vidět černě a každý ti jenom neubližuje, tak se přestaneš brát tak vážně a budeš se brát s větším nadhledem a věci s humorem.Možná jsem to napsala špatně,ale rozhodně jsem to narozdíl od tebe nemyslela jako cílenou urážku.
12. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
Tak koukám, že téma pořád stejné :wink: .
Já už k tomu svoje řekla, jen se mi teď nelíbí Kay..promiň, ale myslím, že Tet toho má celkem dost a je už dva měsíce v nemocnici a ještě jí měsíc čeká a co je důležité, pořád žije v tom, co když se něco stane s tou placentou...zachrání jí a hlavně dvojky? Sorry Kay a neber to zle, ale já na jejím místě bych byla naprosto s nervama v hajzlu. Tak jako chápu tebe, vím, že si to taky neměla jednoduché a určitě si nemlčela a snažila si se z toho všeho tady vykecat a chtěla si slyšet to, aby tě každej podpořil a věř, že cokoliv se komukoliv stane, tak ho podpoříme. Holky co blbnete?? Jsme tady kvůli tomu, že máme stejné problémy a různé názory a každá máme určitě v něčem pravdu. A já mám taky problémy a prostě když vidím, že to už sama nezvládám, tak vám to sem napíšu a taky budu čekat, že mi napíšete, nebuj Milu dopadne to dobře a za chvíli budeš těhulka. Jo! Chci to slyšet, pže mě to drží nad vodou a hlavně díky tomu bojuju dál.
Asi se budeš teď na mě zlobit, ale prostě tohle jsem napsat musela a nemyslím to nijak proti tobě a zároveň se ani nechci zalíbit Tetes. Prostě to takhle cítím a je mi jedno o koho se bude tady z nás jednat :wink:.
12. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Ale no tak holky, preci se tady nebudeme hadat.
Kay promin, ale s tvym poslednim prispevkem nesouhlasim. Jednak mame kazda pravo fnukat a uprimne Tetes a Pajda asi nejvic z nas, kdyz to srovnam s kteroukoliv z nas, tak prominte, ale nam je hovno oproti temhle dvema kocenam. Takze maji muj obdiv, protoze ja cekam jedno, jsem zdrava a obcas fnukam az je mi ze sebe blbe!
A Kay ty tesne pred porodem jsi tady docela casto fnukala, ze uz je to strasny a vsechny jsme se te snazily podporit, ze uz to budes mit za sebou.
Takze asi by kazda z nas mela udelat krok zpet a podivat se na to trochu s nadhledem!

S Evcou souhlasim, cviceni s ditetem je super vec. Uz treba taky nevim, jestli to pomuze tomu, ze v dospelosti nebude mit skoliozu. Ja mam pocit, ze jako dite jsem byla zdrava, jelikoz jsem byla cely dny venku (coz dnesni deti uz moc neznaji), litala, skakala gumu atd. Jenze pak prisla puberta s ni desna lenost a noseni tasek ala valecek nebo jak se to jmenovalo a pater sla do prd....
Jinak vec je cviceni Ani s Alexem, tam to prineslo neuveritelny pokror, takze je videt, ze to k necemu je.

Ja mam jednu nevyhodu, jsem vedec a vim dost o tom jak probihaji studie a mam dost velky problem jim verit!!!

Muj nazor, pokud nekoho nastvu omlouvam se, ale jsem takova!
12. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Mílo, jo tohle už sem fakt nepatří,páč by jsme sem teda už nemohly psát vůbec nic... :frowning2: Ale možná to s tím stěžováním asi fakt přeháním, když si podle Kay stěžuju nejvíc ze všech. Něco s tím zkusím udělat.Ale v tom případě už se mi nikdy nesmí Pajda ptát na záda, pčá to bych se zase neudržela :grinning: :grinning: Ale děkuju ti.
Hele, a neboj bude z tebe těhule jedna radost. :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Holky,přece sem chodíme proto, abychom se podpořily, abychom si mohly napsat i to blbý, co nás trápí a chci, aby to tak zůstalo. Zároveň sem ale chodím i pro srandu, na pokec, vždyť jsme podle mě celkem super parta a já jsem si myslela, že i když se občas názorově neshodneme, tak to dokážeme snad řešit jako přátelé - i přátelé se můžou občas trochu pohádat, ale tak jako v dobrým, ne?
Já se omlouvám, že se mě to mentorování o sezení dnes trochu dotklo, měla jsem to asi přejít s klidem, je mi jasný, že jste to všechny vůči mně myslely dobře.
Tak co, zapomenem na to?
Tetes, užij si noc s P. Těhule ať se dobře vyspí, pajdi možná večer bude mít další mírné pohyby, nám matkám přeju málo kojení a nahazování.
Jo a občas tu řešíme zpívání, mrkněte na: http://www.hero.cz/364/ hezký písničky pro děti, pouštím to teď´občas přes den a zpívám taky :slight_smile: Aspoň nejedu furt dokola Já do lesa nepojedu :grinning:
12. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Ježiš, tetes, stěžuj si, jo? Páč já mám aspoň pocit, že seš taky jenom člověk a když už i ty, silná žena, si stěžuješ, tak můžem všechny :slight_smile:
Jsme se tu dneska braly trochu moc vážně, ne? Tak zpátky na zem, hm? :wink:
12. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Puzzi jsem pro tuhle rozepri opustit :wink:
Ja jdu vytrit tu koupelnu a zachod, uz vsechno visi a to jsme i povecereli vyyyborne tvarohove knedliky s jahodama a merunkama :wink:
12. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Tet neděkuj,nemáš za co a máš štěstí, že si napsala, že ze mě bude těhule jedna radost,pže vo vo vo to mi vvvvlastně šlo :grinning: .
12. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jani taky budu dělat zítra jahodové tvarohové knedlíky.
12. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Milu ty a sladke? :wink:
12. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jani tohle můžu, to mám jako ráda. Já nerada takové ty krémové dorty a čokoládu a sušenky. Ale tohle miluju :dizzy_face: .
12. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Přiznejte se, že vy jsme koukaly na Snídani s Novou? Tam dneska vařili tvarohový knedlíky, jestli jsem to dobře pochopila.
My budeme mít koprovku od babi, přijede s dědou na vítání.
12. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
Milu, ty nejíš čoko a sušenky? Týjo a co si dáš, když máš na něco chuť? :confused:
Aha tak to jo, to ja myslela, ze nemas rada zadne sladke jidlo. Tak at se ti povedou a pochutnate si. Ja je zboznuju obzvlast s jahodama, takze se jich vzdycky strasne prejim :wink:
Jee Puzzi koprovku bych si taky dala :wink:
12. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
jo já se omlouvám, puzzi to napsala dobře, jen si nemyslím, že byse vás taky nedotklo, když by někdo napsal, že tady fňukáte (což nepopírám a byla jsem ráda že mi tady podržíte, stejně jako tetes). Myslím, že ani jedna z nás to neměla tady lehké, takže fńukání je podle mě úplně v pořádku.
Já vás tu mám ráda, jasně mám teď hormony dost v prdeli, ale to doufám, jednou pochopíte všechn, teda vlastně doufám, že ne, a budete v pohodě i s miminkem/ama.
12. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Kay :wink: Nojo, ty seš ještě v šestinedělí, to máš dobrý, to se podle nějakých zákonů promíjí ženě i vražda :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Puzzi když mám na něco chuť,tak si dám spíš chlebíííčeeekkk a třeba 6 a nebo salát a klidně sním 30dkg :sweat_smile: . A taky ujíždím na anglické a bůčku :sweat_smile: .Jo a třeba koprovku nepapám, kopr já nerada :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Kay v poho :wink: .
12. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Kay souhlas a myslim si, ze od toho tady jsme, abychom se podrzely, kdyz je cloveku ouvej. A myslim si, ze neni fer nikterak srovnavat, kdo kolik fnuka...
Kay uzivej si krasnych chvil se Stelinkou, to ti vynahradi vsechny chmury...
12. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Milu dooost delas mi to chute, chlebicky jejda jak ja bych si dala..ja jsem takova nenazrana tedka :grinning:
12. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jé, Steff já mám taky jahodové knedlíky,ale od tchýně a dám si je zítra k obídku. Teď jsem je ohřávala P. k večeři a voní po celé chodbě :sweat_smile:
Já jsem taky pro opustit spory,naprosto souhlasím s Puzziiným prvním odstavcem,taky si myslím, že se dají spory vyřešit v klidu a hlavně bez osobních invektiv. :wink:
Mílo, však mi bylo jasné, že to musím napsat,abych si šplhla :grinning: Ale víš co,já se rozšoupnu a i ti to skutečně přeju!!! A pěkně rovnou dvojky, ať mám pak kam dávat věci,které nevyjdou s Pajdou. :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Puzzi:jestli dáš tu koprovku do huby,tak už ti v životě nedám pusu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Milu, chlebíčky já teda taky můžu, když jsou dobrý a čerstvý, měkká venka, šunčička. Bůček a anglická ale já nee :zipper_mouth:
12. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.