• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Koukam, ze jahodove knedliky jsou hit :grinning:
Jo a jeste jsem zjistila, ze jahody jsou uzasne, vuuubec nemam zacpu :wink: Ale je fakt, ze jich denne sezeru kilo :fearful:
12. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
teda, holky, vy mi děláte chutě... :stuck_out_tongue_closed_eyes: MM mi dovezl mého milovaného Twistera z KFC, leč po sedmnácté hodině nežeru, tak budu mít vydatnou snídu :grinning:
12. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
tetes, ti na pusu víš co. Koprovka mňam mňam mňam :grinning:
12. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Kay,já už jsem definitivně smířená, že mě ráda nemáš jak jsi psala a beru to a respektuju bez zášti.
12. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Tet, tak jo..domluveno :grinning: .

A jahody..už vím, proč se mají jíst když se hubne :grinning: .Pokud si je dám večer, tak druhý den dopol jdu pravidelně 3x na onu velkou stranu :grinning: :sweat_smile: .

Lao, tak to tě obdivuju, já bych ho sežrala natotata dům byt nebo chata, pže by mi přišlo, že ráno už nebude tak dobrej :wink: :sweat_smile: .
12. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Puzzi, no jsem si vzpoměla na slunce,seno.....teda táto jestli tohle dáš do huby,tak už ti v životě nedám pusu. Koprovka je prostě velký hnus, největší.
Lao, jako ty si nedáš toho dobrého,chutného, voňavého Twistera? Jako druhý den už nebude tak dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ty voe, dej si ho ať jsi tlustá :grinning:
Mílo, to já jdu normálěnn kakat na záchod co mám nejblíž, rozhodně bych kvůli tomu nejezdila na velkou stranu.
12. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Teeeeeeeettttttttttttttt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tetes no jo ale Milu jezdi a hubne! :grinning:
12. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
To máte nějaký vysledovaný s těma jahodama a stranama, to já jen vždycky před zkouškou, to byla tutovka :grinning:
takže po jahodách se hubne? Já mám v mrazáku dvě krabičky, tak zejtra se přežeru tý koprovky a pozejtří bude jahodovej den! A jestli nezhubnu, tak je to vaše chyba, že blbě radíte.
12. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Puzzi 2 kranicky jsou malo :wink: To nebude mit ten spravny efekt :wink:
12. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Hele, Puzzi a neměla by jsi už jít spát? Přeci jenom vstáváš ve čtyři :grinning: Já jen aby jsi nezapoměla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: .bych hubla kdybych si do nich nedávala kilo cukru a nepapala je rozmačkaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: .To pak moc nehubnu, ale se_e se po tom dobře :sweat_smile: :grinning:
12. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
A nejsou lepší třešně a mléko?
12. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
P. má službu a já budu spát do deseti, víš? Héč a bez břicha! :grinning:
Milu ja do toho davam jeste kysanou smetany, nehubnu, ale na zachode nemam problema :grinning:
autor
Milu :grinning: :grinning: :grinning:
Mimochodem, s cukrem a mlíkem jedině a rozmačkat na sračičku!
12. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Tetes ted jsou jahody, tresne prijdou posleze. Nesmim na zacpu hned vsechno vycerpat :grinning:
12. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
když jsem byla malá (ne že bych ted byla velká), tak mi říkali, že třešně a mléko = puknutí břicha.
12. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Puzzi, tak to byla podpásovka s tím břichem a spaním do deseti,když mě tady o půl sedmé vzbudí s debilním teploměrem :angry: To jsem si fakt nezasloužila :frowning2: :grinning:
Steff, kysanou smetanu? to může být děsná dobrota. :dizzy_face:
Mílo prostě si volíš priority a tvojí prioritou je stolice :grinning:
12. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Tetesko to je velka mnamka, zkus to, to zvladnes i v nemocnici, jen jim zase nevymaluj :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Holky já mléko nepiju, to bych se poblunkala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
No a stolice..to musí být Tetes :grinning: .Jak nejdu miminálně 2x denně, tak se mnou není řeč :grinning: .Takže fakt priorita :grinning: .
12. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj holky, jdu po bouřce jak koukám :grinning: tak hlavně že jste přišli k rozumu a všechny si z toho něco vzali:wink:

Já se dneska krásně vyspala, Alex ochotně spolupracoval do 10.30 :sweat_smile:

Pajdi tak už prcky cítíš?! to je nádhera, moc dobře si pamatuju na bublinky a nejistotu :grinning: hele já si vždycky lehla na záda, bylo to líp cítit

jo ještě se musím k něčemu přiznat, včerejší den u rioko byl super, jen mám děsný výčitky... jsem při vycházce rozšlápla jednoho šneka a druhýmu jsem kolem kočáru rozbila domeček.......tak ten zabitej měl snad rychlou smrt, při mé váze a druhej doufám najde brzo novej bejvák :sweat_smile:

Lao seš fakt dobrá, já bych zdechla večer hlady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Tetes, já si ho ani nemusím dávat :grinning: Já už tlustá jsem :wink:
Jo jahody a hubnutí, jo? :confused: Taky si je dávám s cukrem či šlehačkou, tudíž dieta niš moš :grinning:
12. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Á provokatérka s dítětem spícím do 10:30 je tady, tak nic no, s tebou se taky nebavím :grinning: Já vlastně zejtra spim taky do deseti, polehčující okolnost.
ježišky, chudáčci šnečíčci, Anippe :grinning:
Koukám, že zas jednou řeč o hov-u :grinning:
Tetes, vzbudí tě teploměr, ale pak zas klid, ne? Teploměr aspoň nechce vstávat a vracet dudlíka!
12. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
hele bezte do prdele s jahodvejma knedlikama ...:slight_smile:))))

si predstavte u nas normalka bojkot vecerniho jidla...je mi z toho uz pekne blbe rve u prsa a nechce ho ale rve si dopusy dudlik a ruce jeho moje...no snad to prejde resila jsem to s puzziovou a snad jo ...kurna ale je to na palici
kay sestinedeli je nejhorsi na nervy jsem byla vytocena jako svina ....
12. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
tak koukam ted se resi fekalie aniz by se rozebiraly deti :slight_smile:))))
tetes s teplomerem podvadej ja to taky delalav porodce jen otevri oko a rekni 36,7 :slight_smile:)))) a oni pujdou o dum dallao ty voe a to muzes kdyz kojis?
ja na acatku ezrala pulku kybliku a doted mam vycitky kurna
12. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahojjky,děkuji za Vaše názory a mám dotaz.
nerozumím termínum ET,KET,píšete,že když se náhodou nepovede ET,že můžu podstoupit rovnou KET,když budeme mít mrazáčky a teď dotaz,když necháme zamrazit a nepovede se první pokus,tak když pak teda nechám při dalším cyklu použít mrazáčky,tak se to počítá jako další pokus IVF nebo jak to je?
dr nám říkal,že bych byla ušetřená další stimulace,narkoze apod,ale jde mi i o to,jestli se to taky počítá jako další pokus IVF
nevím,jestli mě pochopíte,třeba se v tom plácám a nepochopíte mě,píšu to asi zmateně
12. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jejda, vidim, ze uz jste to uzavrely, ale ja se musim omluvit puzzi. Ja to s tim vytahanim za usi myslela jako ve srande, spatne jsem to odhadla. Zdalo se mi, ze mame s puzzi takovej kamaradskej vztah, jak jsme se parkrat videly osobne a dala jsem tam SMAJLIKA, myslela jsem, ze si to muzu dovolit a ona na to ve srande zareaguje jako to umí jenom ona. Neslo mi o to, ze posazuje H., je to jeji dite a at si s nim dela, co chce, ale ze psala neco v tom smyslu, ja vim, ze se to nema delat, ale presto to delam... Ted vidim, ze puzzi uz lezu tak na nervy, ze ji fakt vytáčím.

Ja se zjevne v zertu bavit neumim, prominte, ale vypada to, ze do vasi party srandistek nezapadam. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

A s Evou jsme zjevne v mensine, tak nechapu, proc jako kvuli nam dvema nepisete veci otevrene, prijde mi to jako diskriminace nas dvou. Tak a howgh (nebo jak se to indianske "domluvila jsem" píse).

Tetes: prave to cvičení v 10 letech uz je pozde... Ja se ridím tím, co mi psala kamaradka se starsima dcerama, ze rodice, kteri nad tim mavali rukou u mimina, nutí cvicit pubertáky a kupujou jim za silený peníze zdravotní obuv.
12. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
ne to je prave KET rozmrazej ti embryjka a zavedou ......jako ivf se pocita myslim jedna stimulace a zavedeni embryi...kKETu muzes mit treba pak 6
12. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Campi, ne, nezlob se, nelezeš mi na nervy, mám tě ráda, jen jsem si vztáhla tu větu, asi jak vím, že pro tebe jsou tyhle věci důležitý, tak jsem nepochopila, že to myslíš fakt jako srandu, byla jsem v tu chvíli vztahovačná. Ale věřím ti žejo a fakt se nezlobim, mám tě ráda a těším se na návštěvu, jak půjdeme do Prokopáku. Bylo to zřejmě nedorozumění dneska. :slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.