• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
campi, doufám, že tu ještě jsi a přečteš si odpověď a obě můžeme usnout s čistým svědomím. Holky, přísahám, že už se vůbec na nikoho z vás nezlobím!
Achjo, Honzík teď chce nahodit, po hoidině, doufám, že to tak nebude celou noc, chudák P.
12. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
puzzi závist není pěkná vlastnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

...taky jsem stačila uklidit a uvařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: dala jsem si jahody s cukrem a možná to završím ruskou zmrzlinou :grinning:

...a já ted závidím všem maminkám kterým už spí děti, páč A. se probral a nějak si stěžuje, asi ho budu muset vzít na balon a ududat dudlíkem
12. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Puzzi:teploměr, pak prášky,pak snídaně,pak ukrajinská uklízečka,pak vizita minimálně hodinu je to stejné jako nahazování dudlíka :grinning: :grinning:
Steff:nech si to jo! Už je vymalováno :grinning: No, musí maminka donést jahůdky. :dizzy_face:
Lao:nejsi tlustá,já jsem tlustá a nechci v tom být sama :grinning: hele, ty teď jako hubneš a při tom už se skoro znovu snažíte o další dítko,se alespoň pořádně najez :grinning:
Anip:to je dobře, že to dneska Alex s tím vstáváním pochopil :grinning:
Tek oni si ten teploměr berou a koukají na něj samy :sweat_smile: Hele, co ten Olík blbne? Co mu může chybět?
Campi:mě se právě nepodařilo spustit to Sama doma :frowning2: A když jsou podle dr. ty miminka naprosto v pořádku,tak jak dlouho by se s nima mělo cvičit třeba "jenom" kvůli té skolioze? Jenom jako s miminkem? Třeba si nedokážu představit,že by takhle povolné bylo roční dítě nebo to pro něj může být i zábava? Jakože,když poroste,tak si ty záda zase nesprasí nebo se to prostě musí cvičit takřka celoživotně?
puzzi: precetla jsem si to, v pohode, jdu spat. Jsi fajn, rada te uvidim. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
Tek, včera jsem si pár dala a pohoda. Už jsem je kdysi měla na koláči a prcek se neosypal, takže ok :wink:
12. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Leni, ET-embryotransfer, KET-kryoembryotransfer. První je zavedení embrya, druhé zavedení zmraženého :wink: Pokud se nemejlím...
12. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Tetes, hehe, zeptej se Puzziové, ta mě viděla na vlastní bulvy, takže je i soudná a ví jak to se mnou je :grinning:
No, měla bych aspoň trošku zhubnout než znovu otěhotním, protože pokud bych měla zase tolik přibrat, tak už nebudu docent, ale nadcent neboli metrákovec obecný... :grinning:
12. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
tak dneska jsem následovala Puzzi a byla jsem u nás v posilovně, je naštěstí taková menší a příjemná a hlavně jen pro ženský. Budu tam muset chodit pravidelně a často, protože jsem si koupila půlroční členství,ale aspoň mě to donutí. Hlavně na to břicho, už se na něj nemůžu dívat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hlavně si tam můžu vzít spící M. v kočárku, sice ho musím vytáhnout do prvního patra po schodech, ale když tam půjdu po obědě, tak tam nebudou skoro žádný lidi a ona tam může takhle spát. Mám to od baráku asi 10 minut.
Něco pro pobavení hlavně pro dvojčatovky Tetes a Pajdu :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2888321&vReferer=%2Fbazar%2Fshow_entry.php%3FvEntryID%3D306697
12. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
omlouvám se,že se ptám jak tydýýýýýýýýýýýýýt,takže když se teď nepovede první pokus IVF a při dalším pokusu použiju mrazáčky,tak to už je KET a to se nepočítá mezi čerpaný pokus IVF?
takže mi budou zůstávat pořád 2?
12. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
jo a jestli sledujete Maovu, tak jsem si na únorovkách přečetla, že dneska to je s Matýskem horší :frowning2: to je šílený, co si musí někdo vytrpět. Já si pak vždycky musím znovu a znovu říct, že zdravý dítě je za všechno na světě.
12. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jee uz nam bezi konik, tak dobre dopoledne :slight_smile:

Leni presne tak jak pise tek. Cyklus IVF je stimulace a embryotransfer. KETy jsou zvlast a nepocitaji se do tech 3 cyklu IVF. Takze napr. ja mam jeste 4 davky embryi na pripadne KETy, aniz bych si vypatlala posledni cyklus IVF.
13. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
Dobré ráno, já spala do 9:15, co vy? :sweat_smile: Honzík do 6:20 a v noci podle mě nahazování max. 4x, i když P. tvrdí že nic moc, proti mý noci včera měl absolutní pohodu, je to nespravedlivý.
Anippe, závist není pěkná vlastnost, já vim, vždyť já vůbec nikdy nikomu nic nezávidim :grinning:
Za chvíli přijede babi s dědou a ségra a ve dvě vítání, držte palce, děkuji :slight_smile:
To by mě taky zajímalo, jestli když se s miminem cvičí, tak si nemůže sprasit páteř třeba ve škole taškou? Asi může, ale předpokládám, že to sprasení v miminčím věku je nejblbější?
Lao, hele, netvrdím, že seš nějaká vychrtlina, ale zas takových holek jako ty je dost a vypadáš normálně, jo, pokud by se zadařilo pár kilo dolů, určitě budeš ráda, věřím, ale nebuď smutná z pár kil, to je vo ničem, buď v pohodě :wink: Ale to ty seš, viď? :grinning:
Terky, nechodíš na Mírák? Tam je pro ženský fitko a já tam chodila jeden čas asi před 8mi lety, je to tam hezký :slight_smile: M. je dokonalý dítě na tyhle akce, to máš fakt dobrý. Né, nezávidím, Anippe :grinning:
Chudák Maova, snad dnes třeba bude zas pozitivní zlom.
13. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Jo a jsem moc ráda, že jsme se včera usmířily :wink:
Tyjo, to jsem ani neřešila, jestli se KETy počítají do pokusů, ale je dobře že ne.
13. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
TErky:to je vážně vtipné foto, ale i mi trochu zatrnulo :grinning: :sweat_smile:
Puzzi:no,já vstávala taky tak nějak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tou Maovou je mi to vážně líto, tohle je děsné.
Utz ok., K. 1870 g a M. 2030 g. :dizzy_face:
13. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
Jé, Míša už má dvě kila :wink:
13. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
ahoj holky....nevím, jestli si na mě vzpomínáte.....Matěje máme díky IUI a včera jsem zjistila těhu testem, že se k nám chystá další přírůstek a to prosím přirozeně...sice je to neplánované, ale určitě ne nechtěné, tak držte palečky :slight_smile:
13. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky,

Tetes super váhy, čéče ty až dvojky porodíš, tak jim budeš moct rovnou nasadit kopačky a budou hrát hned fotbal :wink: :grinning: :dizzy_face: .Opravdu se činí a krásně přibírají :slight_smile: .

Leni : IVF je stimulace a následný odběr vajíček a vložení embryí. To je jeden pokus IVF(ET-embryotransfer). Pokud máte embryí více, tak je necháš zamrazit, tomu se říká kryoembyrotransfer(KET), ty nehradí pojišťovna, takže vše platíš pak ty sama,to je rozmražení, ultrazvuky před zavedením a třeba AH(asistovaný hatching), to je narušení obalu embrya, aby se lépe zahnízdilo do sliznice, což doporučuji, pokud nemáte ICSI-to je, že vajíčka oplodní embryolog spermií, napíchne jí tam, u tebe jsem pochopila, že díky super spermiu asi tohle mít nebudete, což je fajn, ale může se stát, že dvě spermie oplodní jedno vajíčko a to už je tím pádem nepoužitelné, což mě se stalo při 1.IVF hned u dvou.
Takže pokud budete mít více zmražených dávek třeba tři, většinou je zamražují po dvou až třech podle kvality, vyjímečně v případě super embrya klidně i jedno, tak pak čerpáš tyhle KETy a do cyklů IVF se to nepočítá.

Pojišťovna ti hradí celkem 3 ET a 4 stimulace, 4 proto, že se může stát jako mě, že stimulka prostě nesedne a nedojde k zavedení embrya. Ve vyjímečných případech ti pojišťovna může schválit i 4 pokus IVF.

Tak snad jsem to vysvětlila pdorobně a srozumitelně :wink: .

Jdu kouknout na tu Maovu :astonished: :cry: .
13. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Pavlí já tě nepamatuju, ale gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
13. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
tetes to je fakt bomba.....mam z dvojek fakt velkou radost a ty to napises jako by se nechumelilo....
puzzi drzim palce na vitani...to bude prca panecku :slight_smile:))
pavli velka gratulace
leni hele to ti jako doktor nerek co to znamena a jak to funguje? to ba docela mel ne? od toho tam je
jeziis chudak taky jdu kouknout....kde to najdu?
13. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
Pavli, gratuluju, to je sen vícero z nás takhle cca po roce "neplánovaně" :wink:
Milu, pozdravuj pejsánky, si občas vzpomenu, že kolem tebe pobíhají, musíte mít doma veselo :slight_smile:
Kde je ta babi s tou koprovkou, já už mám na ní chuť :grinning:
13. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
milu a pamatuju si dobre maovou z diskuze mimodelozni/1 vejcovod a nasledne tehu?
13. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Dobré ráno.
Holky promiňte, ale k tomu, co se tady dělo včera večer musím ještě něco napsat. Hrozně špatně se mi to píše, raději bych to řekla ústně, ale Kay promiň, to co jsi včera napsala Tetes bylo dost kruté! To co si chudák musí zažívat celé měsíce v nemocnici, ten neustálý šílený strach! Myslím si, že žádná z nás by to neprožívala lépe. Já si osobně tohle nedokážu vůbec představit. Stačil mi týden v nemocnici a to, že mi řekli, že mě možná už do porodu nepustí a byla jsem úplně v háji. Jediné co mě drželo nad vodou bylo to, jak to zvládá Terka a vy všechny, které jste mi celé dny psaly smsky a myslely na mě. Tím nechci říct, že by jsi to zrovna Ty Kay měla lehké, ale před porodem sis tady taky hodně stěžovala a my byly s Tebou. Každá z nás máme spousty svých problémů a proto jsme tady, abychom se vzájemně podržely!! Já si vůbec neumím představit, co bych bez vás dělala. Protože kdykoliv mám z něčeho strach, je mi špatně, tak to tady prostě napíšu a vím, že vy mě vždycky podržíte a potěšíte!! A v tom to právě je. Vždycky jsme si tady vzájemně pomáhaly, smály se spolu a hlavně se všechny držely nad vodou. To, že to Terka napsala o fňukání určitě nebylo napsáno zle, vždyť víš, že naše Teteska je občas trošku držka :grinning: , ale to co napíše, nikdy nemyslí nijak zle a hlavně se tomu má člověk zasmát. Já osobně mám proto třeba Terku ráda. A to abychom se tady teď bály napsat, že nám něco je, že nás něco trápí, bolí, že máme z něčeho obavy by bylo trochu blbé. Já osobně tady fňukám každou chvíli, vím to, je mi někdy už pěkně trapně, ale na druhou stranu vím, že vy mě vždycky podržíte a pomůžete mi. A to je to hlavní. Cítit, že se tady máme všechny rády a že se kdykoliv podržíme a nemít strach si postěžovat nebo tady cokoliv napsat. Takže Kay, doufám, že se na mě nebudeš zlobit, nemyslím to vůči Tobě nijak zle, mám Tě taky moc ráda, ale to co jsi napsala se mi prostě nelíbilo a za Terku mě to hodně zabolelo a musela jsem to prostě napsat. Doufám, že to všechno už hodíme za hlavu a bude to zase vše ve starých kolejích :wink: . Holky mám vás všechny moc ráda :dizzy_face: .
Teri- moc gratuluju Kačence a Míšovi, jsou to velcí bojovníci :dizzy_face: . Mám velkou radost. A co záda??? :grinning: :grinning:
Pavli- gratulace, to muselo být překvapení :sweat_smile: ?
Puzzi- pošli trochu koprovky, já ji taky zbožňuju!! Teri- nebij mě za to prosím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: !
13. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahojte
Manžel mi odjel na víkend na čundr tak mám čas na net....jdu číst co je tu novýho
13. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
Tek jojo je to ona :frowning2: . Snad to Matýsek zvládne, držím všechno co mám a budu se za něj modlit.
Pajdi ahooooj :slight_smile: .
Puzzi, malá akorát vstala a leží mi na klíně a pozdravovat je budu.Snad sem zase hodím odkaz s novýma fotkama.
Mysky čauves, jak je holka naše?, :wink: Ráda tě vidím :slight_smile: .
13. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
ija si to myslela je to desna pohodarka .....taky drzim vsechno co mam je to strasnej prcik ...ale zvldane to je to bojovnik
ahoj mysky a pajdi
pajdi a co ty jak je?
13. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Tak jsem přečetla jenom včerejšek a stejně toho je tolik že stejně zas nic nevim :sweat_smile:
Pajdi gratuluju k pohybům :dizzy_face:
tetes,dvojky maj krásnou váhu,teď už jsi fakt za vodou
puzzi vy máte dneska koprovku,můžu se stavit??? :sweat_smile: :grinning:
Pavli blahopřeju k otěhotnění,určitě je to milý překvapení :slight_smile:
Tek,Oli mluví s plnou pusou jo?? :grinning: :grinning: Co mu vysvětlit základy stolování?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mílo jak to pokračuje s tou tvojí bouličkou?Na kdy že máš ten termín k dr???
Lao,zas to s tim hubnutim moc nepřeháněj,ty se tu reprezentuješ jak kdybys měla minimálně metrák přitom podle fotky ti to sluší tak aby z tebe něco zbylo :wink: :slight_smile:
13. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahojky,

nejdřív musím potěšit puzzivou :grinning: u nás vstávačka v 7.30 :angry:

s Matýskem je mi to moc líto :frowning2: mohli by jste mi napsat co se děje?

Terky víš , že mě strašně motivuješ? :wink: si na tebe vzpomenu jak seš akční a donutím se tak zvednout tu svou línou prdel, i když teda s A. bych do posilky nešla, to bych si jen trhla ostudu s ukňouránkem

tetes gratuluji k váze :wink: paráda
13. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
13. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj Mysky- jak je, co tvrdnutí?? Je to lepší?
Mili- tak šup s fotečkami, už se moc těším :dizzy_face: . H. je chtěl moc vidět a já už nenašla pozpátku ten odkaz :frowning2: .
Musím jít kouknout na tu maovu :frowning2: .
13. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Leni, ty jo myslím, že Míla ti to super vysvětlila. :slight_smile:
Milu, neměla ty jsi být učitelka? :grinning:
No, hlavně Kačka hrozně zabojovala a má daleko víc, než jsem předpokládala.Jo, ale taky mi dr. řekl, že 37+0', což je toho 13.7.,kdy jsem předpokládala,že se narodí, ještě není ukončený 37 tt, že až 37+1 a že někdy v tom týdnu. Tak jsem mu sdělila, že rodím max. 14.7., ani o den déle a ať se podle toho zařídí :grinning: Tak se smál, že teda jo, že už letí to nahlásit. Blbec :angry: :grinning:
Puzzi:kéž by do tě husa kopla, právě obědvám a ty tu píšeš takové hnusy jako koprovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pajdi, díky za zastání, ale ona to Kay určitě nemyslela tak špatně jak to vyznělo. Prostě jsem jí já nadzvedla,jak jsem to asi blbě napsala a přeci jen je v šestinedělí a je toho na ní asi taky moc, tak bouchla a možná jsem si to i zasloužila.Možná jsem Kay někdy nepodpořila jak jsem asi měla třeba při rozepři s mámou,tak mi to chtěla vrátit a zvolila prostě špatný příklad. To se stane, tak zase aby tu nebyla Kay za tu zlou vůči mě. Ono je mě dost a s většinou holek už se známe osobně a konkrétně ty třeba víš,že když je ouvej,takže ti zavolám a snažím se tě podpořit a pomoct, tak ty moje písemné výjevy bereš třeba shovívavěji,než když mi Kay vůbec nezná,tak jí prostě seru,no. Takže děkuji i já tě mám moc ráda a přeju aby jsme to s těma dvojkama doklepaly až do konce. Ale Pajdi, připrav se bude to masakr jako kráva :grinning: :grinning: Čím jsou těžší tím je to horší. Co záda? No, výborný, skvělý úúúúúplně jako nový, vůbec se tu od rána nekroutím,že nemůžu ani sedět. :angry: :grinning:
Koprovku? Taky? Tak beru zpět všechno hezký co jsem ti napsala!!!!Se pobleju :grinning:
Jo, dneska jsem si holila nohy v bidetu, neskutečná prdel :grinning: , fakt pohled pro bohy.....
Máti si moje břicho včera vyfotila a teď mi volala,že ho ukázala na chalupě jedné sousedce :angry: (vůůůůbec mi to nevadí) a sousedka prohlásila, že prý nikdy v životě nebude mít děti :sweat_smile:
13. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.