• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Anipp:včera Mayova psala jenom, že stav se zhoršil nic bližšího jsem se nedočetla.
Hele, Terky si to fakt užívá,viď. Je to bourák. :slight_smile:
13. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jo, holky jezdíte některá nakupovat do Německa? Včera mi tady jedna paní (taky dvojčatovka) říkala,jak s eto hrozně vyplatí, hlavně ta výbavička a hadříky, že tam mají úplně super a za bezva ceny. Ona bydlí v Marijánkách, jsme se předběžně domlouvaly, že bych pak vyrazila tam nakoupit zimní výbavu pro dvojky.Nemáte to taky některá v plánu?
13. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Teri- tak teď jsi mě fakt dostala, Ty jsi to tomu dr. fakt takhle řekla? Kdybych byla já tím dr. tak tam asi lehnu smíchy :grinning: .
Jinak ke včerejšku už se nebudeme vracet, myslím, že toho bylo řečeno už dost a že už bude zase všechno dobrý :wink: . Ale dík za povzbuzení, že to bude masakr jako kráva :grinning: . Teď jsme se s H. smáli. Dvojky se boulí oba na jedné straně a normálně jde nahmatat, kde jsou. A když jsme na něco- nevím, co to bylo, jestli hlavička nebo prdelka trošku zatlačili, tak to na druhé straně břicha koplo :grinning: , to bylo úžasné :dizzy_face: .
A jsem moc ráda, že záda výborný :grinning: , ne fakt, ani ty injekce nezabírají :frowning2: ?. Kurňa ať už je toho 14.7.
Teď jsem koukala na Matyáška, doufám, že to bobek zvládne!!
13. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Pajdi, no já je tu taky pěkně honím po břiše, někdy zmáčknu asi koleno a oni ujedou. Je to fakt prča. :grinning: Já je takhle brzy vůbec necítila,to máš výhodu jak jsi štíhlá, tak je to u tebe víc vidět. :dizzy_face:
No, my jsme se s doktorem nařehtali oba. Páč on říkal, vždyť přeci den sem nebo tam nehraje roli,né? A já na něj, že být jim, tak ať už tohle v životě žádné dlouhodobě ležící pacientce neříká, že by se mu to mohlo vymstít :grinning: A on, že si myslel, že když má za sebou těhotenské nálady své ženy,která je ještě navíc momentálně v šestinedělí, takže z něj bude nejlepší doktor,co přesně rozumí ženským pacientkám :grinning: Jsem mu říkala, že jestli mu můžu radit,tak ať hlavně žádné z nás ležící neříká ať jsme rády,že si můžeme hezky odpočinout a že co on by za to dal takhle spát (že z těhle vět mám kopřivku) a on: a sakra, já tohle před chvilkou řekl paní Mrázkové....proto na mě tak divně koukala a jindy je taková usměvavá......No, fakt jsme se nasmáli :grinning:
13. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
ahojte,
no pajdi ke včerejšku si myslím, že nemá cenu se vracet, snad jsme si to s Tetes už vyřešily. Možná jsme to přehnala, ale fakt jsem už viděla trochu rudě, proč já jsem fňukna a u ostatních je to v pohodě? ale je to tím, že se prostě s tetes neznáme a nevíme jak co kdo myslí, protože psaný není to co mluvený. Tak už bych to fakt neřešila.
13. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Teda s tím dr. je fakt sranda. To je dobře, aspoň se člověku hned trochu zlepší nálada. Kdyby takoví byli všichni. V OVA takových bylo jen pár.
S dvojkama teď začíná být konečně prča. Sice se ozývají jenom jednou denně a to jen když je chvíli hladíme, ale aspoň něco. Ale boulit se boulí pěkně celý den. Hlavně ten jeden mi vlevo furt cpe záda, takže nad močákem a směrem nahoru podél třísel mám super bouli, která vždycky na chvíli zmizí a pak zase vyskočí. :grinning: Ale je to krásný pocit :dizzy_face: .
13. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj Kay, jj už udělejme za tím vším tlustou čáru :dizzy_face: . Jak je? Co Stelinka?
13. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jdu se na chvíli vyplácnout na balkon, svítí tam pěkně sluníčko, tak se aspoň nadýcháme trošku vzduchu. :slight_smile:
13. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
pajdi, no teď jsme byli na chvilinku venku s kočárkem, tak super, ještě spí v předsíni, ale za chvíli už s ebude budit :slight_smile: Musím zopakovat, že jak jsme našli dudlík, je to úplně o něčem jiném, jsem klidná a ona taky :slight_smile: jsme si mohla blbec užít krásné 6N :grinning: no třeba příště.
a co pajduláci, už se hejbou pravidelně? :slight_smile:
13. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
13. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
Zdarec holky.

venku je nádherně, byla jsem s Montym na delší procházce a pak s Meggie. Ta ještě tak dlouho venku nebývá, ale učí se. Montyho jsem teď kapánek nas_ala, pže jsem ho vykoupala ve vaně a to on nesnáší :sweat_smile: :grinning: .teď blbnou s Meggie pod postelí :grinning: .Měla bych luxovat, ale vzhledem k tomu, že se Monty strašně bojí luxu, tak musím počkat až se vrátí manža, vysvětluju mu, že to je velký auto a nějak to na něj nezabírá :grinning: .

Tet a Pajdi, musí to být nádhera, takhle cítít dvojky :dizzy_face: , až mám slzy v očích, když si to představím :dizzy_face: . Moc vám to přeju :dizzy_face: .

Tet..doktor je borec a myslím, že si to u paní Mrázkové nijak nevylepčil :grinning: .
13. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
Mílo:čoveče,ty to máš fakt jak s mimčem,s Montym a s luxem se taky řehtám jako kráva :grinning:
Hele, Mílo teď to přejeme víc my tobě. Ale já fakt věřím tomu, že se celé tohle čekání vyplatí. Budeš zdravá, všechno vyřešené a dočkáš se miminek. :dizzy_face:
Normálně dneska mi tu dr. říkal, že tu měli paní co tu ležela 8 měsíců!!!! Že prý měla nějak mimčo částečně v děložním hrdle nebo co? :confused: Tak to bych asi nedala.
Pajdi:ty jo,tohle já vůbec neměla, nebo až o hodně později než ty a první pohyby jsem cítila až v 19.tt, tak to je super, že tě to přeci jenom víc uklidní,když se ti takhle jednou denně hlásí. :dizzy_face: Stejně jsem zvědavá jakého budou pohlaví....
Puzzi mají dneska to vítání občánků,že jo? To jsem zvědavá jestli Honzík přistoupil na tu jejich domluvu, že bude hodnej. :sweat_smile:
13. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
Tak je Honzík přivítanej. Vítání bylo od dvou, Honzík šel spát ve 12, aby byl vyspanej. Před půl druhou jsem ho musela jít vzbudit - taková ironie :sweat_smile: Pak dostal mlíko, u toho se chechtal a koukal po návštěvě místo aby pil, přitom už jsme celkem chvátali. Nakonec pohoda, začalo to stejně déle. Na začátku "obřadu" už začal bejt nekliďas, ale dělala jsem mu paci paci s rukama s nohama všechno možný na rameno na druhý a vydržel. nejdřív tam tři holčičky ze školy říkaly nějaký básničky, to bylo teda dost vtipný, zvlášť jedna mluvila strašně soustředěně a zaujatě básničku o dudlíčku ztraceném v kočárku a ručičky v puse, fakt prča :grinning: No pak trapárničky řečičky, ale jako jo, dobrý :slight_smile: Dostali jsme tisícovku, za těch 20 minut super výdělek :grinning:
13. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
Tetesko gratulace k vaham, Kacka to vzala spusrtem a pekne dohani Misu, to je super.
Pavli gratulace k druhemu tehu, pekne si to uzij :wink:
Puzzi tak doufam, ze Honzik na vitani spolupracoval :wink:
Kay gratulace k objevu dudliku :slight_smile:

My se byli projit na hrade a v centru Prahy, super, ale jsem totalne usla. No a vite co mi rekl L., kdyz jsem se oblikla, jee ja si te musim vyfotit, ty jsi nechutne tehotna :grinning: No neprastily byste ho!! :slight_smile:
13. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
Pajdi, tyjo, to už cítíš dvojky tak krásně? To je úžasný, kdybych uměla závidět, tak závidím, ale já nikdy nikomu nic nezávidím, takže nic nebude :grinning:
Milu, a co dělá Monty, když se bojí luxu? :grinning:
tetes, sakryš, 13.7. jedeme zrovna do chorvatska a tam ubdu na netu vždy jen večer, achjo, škoda že nerodíš třeba 7.7., bych si ještě pořádně užila první dojmy.
Pajdi, koprovky byl plnej hrnec (Tetes, fakt taková jako dobrá koprovka, s koprem, víš? Plná kopru, samej kopr... :grinning:), ještě zbylo, kam to mám poslat?
13. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Kay, dudlík je fakt dobrá věc někdy a je super, že Stelinka pak usne a nechce ho vracet :wink:
13. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
Puzzi tak to jste krasne zvladli, to je super!
13. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
Steffi, nechutně těhotná je krásná poklona, jé, určitě ti to dost sluší! Za dva týdny sraz, že? Tak to už budeš 17tt. :slight_smile:
13. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
Puzzi jojo to uz budu v 17tt :slight_smile:
13. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
Já na tom balkoně nakonec vytuhla na dvě hodiny :sweat_smile:.
Kay- no tak to je super, že je Stelinka s dudlíkem andílek :wink: . Pajduláci zatím kopou trošku jen jednou denně a jen na hlazení :grinning: . Ale jinak je cítím, jak se boulí. Mám břicho hodně napnuté, tak možná proto.
Miluško- já ty slzičky mám taky na krajíčku a vždycky myslím na Tebe a moc si přeju, aby jsi už taky byla konečně těhulka.
Puzzi- tak super, Honzík je už přivítaný :dizzy_face: a vidíš, nakonec to zvládl celkem pěkně :slight_smile: .
Jani- já bych mu dala, nechutně těhotná, co by asi řekl mě :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? Taky bych se šla projít po Praze, mám to centrum moc ráda a taky Petřín. Hm, ale dobrý aspoň balkon.
Puzzi- kopání nic moc, ale boulí se :grinning: . Hele a tu koprovku směr Havířov, jo? :grinning: Hm, už se těším.
13. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
Pajdi, petřín nebo balkon, to máš skoro stejný :grinning:
To boulení jsem takhle hezky teda necítila, to máš fakt super, to je krása :wink:
Miluško, souhlasím s holkama, brzo budeš těhule jedna radost :dizzy_face:
13. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
Monty se bojí jako tak, že strašně koulí oči a stáhne uši dozadu a leze pod postel a má staženej ocas a strašně se klepe. je mi ho vždycky chuděrky líto.
Puzzi, super, že jste takhle pěkně zvládli vítání a tisícovka dobrá :wink: .
Jani, teda manža je dobrej...prej nechutně těhotná, bych mu jednu natankovala, aby věděl, jak má nechutně těhotná sílu :grinning: .

spusrtem - Jani co to je za slovo??? :confused:

Holky, průůůůseeerr :frowning2: , toho 26 nemůžu na ten sraz :cry: :cry: :cry: :cry: , já budu doma s dělníkama, co nám budou dělat to malování a manža se vrátí z práce až ve čtyři. Kdyby bylo už hotovo, tak mě za váma odveze, ale vůbec nevím jak to dopadne....jinak to bohužel udělat nejde..on má dovču kvůli tomu ve středu a ve čtvrtek, což já nemůžu, takže si to nemůžeme ani vyměnit :confounded: :unamused: :frowning2: :cry: .

Tet a Pajdi díky :slight_smile: .
13. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Puzzi díííkyyyy :dizzy_face: .

Ach to jsem chtěla zase slyšet....teď je mi tak moc hezky na sérdci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
13. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Puzzi- máš recht, balkon nebo Petřín, to je fuk :grinning: . Teď jsem zdlabala 2 broskve, 2 meruňky a jednu hrušku a došlo zboží :angry: . Budu muset vyslat H. do Kaufu. Stejně pojede za chvíli kupovat barvy do OBI, tak to může vzít při jednom. Jinak se musím pochlubit, H. dneska konečně dostěrkoval a dobrousil dětský pokoj, takže až koupí barvy, tak může začít malovat :slight_smile: . Zítra jestli bude pěkně, tak uvažujeme, že bychom jeli na zahradu. Tam by mě H. vyklopil do lehátka a pak se zase jen přesunu do auta. Snad mi to neublíží.
13. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
Milu to melo byt spurtem, o pismenko vic :slight_smile:
Jak nemuzes, to si delas srandu!!! Pekne to zarid, treba v patek to uz budou mit hotove!

Pajdi myslim, ze ti prevoz na zahradu neublizi...
13. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
Jani slovo spurtem stejně neznám :sweat_smile: .
No nevím jestli to budou mít v pátek hotové, budou stěrkovat a malovat celý byt, tak vůbec nevím, ale pokud to v pátek půjde, tak mě tam Honza zaveze, pokud tam teda ještě budete. A jinak si to zařídit nemůžu :frowning2: .

Pajdi jak odvezl na zahradu...vy máte někde zahradu jooo? :confused:
13. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
Milu :confused: To je blbý, tak sraz jindy nebo co budem dělat holky?
Pajdi, jen jednu hrušku? Chudáci dvojky, si jí budou muset dát napůl :sweat_smile:
13. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Milu, spurt = zrychlený růst, děti to maj po narození třeba v 6 týdnech, ve 3 měsících a tak různě, víc rostou a furt chtěj jíst a tak.
13. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Mili- jj, máme zahradu na okraji Havířova kousek u řeky :slight_smile: , je sice napsaná na H., ale zatím ji ještě obývají H. mamka s tchánem. Ale je tam hrozně hezky. Je tam bazén a velká houpačka. Takže jestli bude hodně hezky, tak se H. může naložit do bazénu a já si lehnu na houpačku.
Puzzi- jj jednu, víc mám strach, když se ty hrušky nemají. Ještě tam je jedna, tak když tak se zítra dvojky zase podělí :wink: . Jé já myslela že spurt je něco jako truc :sweat_smile: . Asi bych už měla začít studovat nějaké knížky.
13. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
Puzzi díky za vysvětlení. :wink:
Kvůli mě to určo nepředělávajte, to ani náhodou..přece kvůli jedný nebudeme vymýšlet další datum a hlavně já pak vůbec nevím jak to bude, v tom týdnu mám totiž všechna ta vyšetření kde by se mělo rozhodnout co a jak.
Jééé Pajdi to musí být super, to bych hned brala... :dizzy_face:
13. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.